LIPAPODOBA SIĘ (Transmitujący otrzymał w tej transmisji 0 żetonów, Wszyscy walą na sępa xD)
Loading...

Konkurs na Modelkę roku 2017 z ShowUp.tv rozstrzygnięty!!!

Konkurs na Modelkę roku 2017 z ShowUp.tv rozstrzygnięty!!!

Wielka niespodzianka w naszym równie wielkim konkursie ShowUp.tv !!!!!

Pierwsze dwa miejsca pierwsze i pierwsze, hue, hue, zajęły debiutantki !!!!

A to nie wszystko…

ELO, ELO w nowym roku. Rozwiązanie konkursu się trochę przedłożyło z dwóch powodów. Po pierwsze chciałem dobić do 100 komentarzy. Dziś napisałem setny, więc można było zamknąć…hue, hue… Po drugie byłem kilka dni w sanatorium w Ciechocinku .. oferta z grupona, gdzie zażyłem kąpieli solankowej i poderwałem w klubokawiarni Kaprys stukilowego blond anioła o imieniu Teresa. Pod odbyciu wspólnej kąpieli w borowinie doznałem swędzenia we wstydliwych okolicach i musiałem się poddać trzydniowej kuracji antybiotykowej, a w tym czasie nie mogłem usiedzieć na dupsku…

Ale do rzeczy, jak powiada red. Lisicki…

Kilka słów o statystyce.

Oddano głosy na 20 modelek z ShowUp.tv. Napisano 100 komentarzy. Głosów ogółem było 44, a ważnych 40.

Wielką, niespodziewaną, nieoczekiwaną, zaskakującą zwyciężczynią (choć razem z inną modelką) jest SZALONA19LATT…..BRAWA, BRAWA…. I jeszcze raz brawa.

Szalona19latt zdobyła 8 głosów, ale dwóch nie możemy uznać bo poszły od niezarejestrowanych użytkowników. Na przyszłość, proszę pamiętać o zarejestrowaniu się. To trwa tylko chwilkę.

Kto nie zna Szalonej19latt, zapraszamy na jej profil i transmisję i zorientuje się dlaczego ten wybór może okazać się dla niektórych zaskakujący. Fakt, że Szalona, potrafiła mocno zmobilizować swoich fanów.

Razem z Szalona 19latt pierwsze miejsce zajęła modelka, którą śmiało można nazwać wzorem pracowitości, oszczędności, osobę znaną jako ta, która rozsądnie gospodaruje swoimi aktywami, a przy tym o niemałym talencie pedagogicznym, która śmiało mogłaby uczyć w prywatnej szkole dla Januszów, przedmiotu „Przysposobienie do życia w rodzinie i społeczeństwie”.. czyli jednym słowem nasza kochana Aurelka96, znana również jako Sylwia18 ksywa „Nowa”. Serdecznie gratulujemy. Modelka zdobyła 6 głosów.

Drugie miejsce zdobył, również nasz Kochany i pracowity Kocurek272!!!!!… również cieszymy się bardzo z kolejnego podium Ell Kotzzuuurraaa. Zdobyła 5 głosów. Brawo.

Na trzecim miejscu uplasowała się znana wszystkim, podziwiana, adorowana i tajemnicza -trolololOla-!!!! Brawo! Ola zdobyła 4 głosy. Gratulacje.

Czwarte miejsce należy się osobie, która gromadzi i dużo widzów, co przekłada się w kwantyfikowany sposób na wycenę…. To PaulaLuxuryEroticShow. Paula zawsze trzyma wysoki poziom. Życzymy jej mniej stresu, więcej przyjemnych chwil. Niech też się zastanowi nad debiutem na tzw małej giełdzie „NewConnect”. Memorandum mogę napisać za umiarkowaną cenę, za PR też dużo nie policzę…hue, hue… no dobra koniec dygresji.

Kolejne miejsce to modelka Anissa. Dwa głosy zdobyte. Po jednym głosie mają Kasia_UK, Testowa696, Nimfabi, Zniewalajaca (byłyby dwa, ale jeden poszedł z „niezalogowańca”), WrednaDelikatna (tu identiko sytuacja co u Zniewalającej), Urocza_23, PanciaMilenka, Ojku90, IceHeart, IIIIIIIIIIIIIIIIIIII, Anka92x, xXCzarnaKotkaXx i Szalona012.

I teraz UWAGA!!!. JEDEN GŁOS OTRZYMAŁA DEBIUTUJĄCA W NASZYCH KONKURSACH PANI ToxicAngel vel Angel-FromHell!!!!!

Serdecznie gratulujemy i liczymy, że to dopiero początek a najlepsze przed nami.

Co ciekawe nikt nie oddał głosu na Panią mgr Mecenas Słodka987…hmmmmmm…dziwne. Żałujemy i liczymy, ze ta sytuacja ulegnie wkrótce zmianie.

Ok. To teraz płynnie jak szambo potraktowane specjalnym wozem asenizacyjnym zwanym WUKA-KUFA, przechodzimy do nagród dla głosujących.

Komisja miała bardzo trudne zadanie. Naprawdę sporo było fajnych komentów a nagród tylko pięć.

Więc tak, zwyciężył RUGER44 i jego wierszyk!!!!!

Długi, zabawny i sprawny, chciałoby się rzec, zupełnie jak pała laureata, ale się nie rzeknie…hue, hue. Brawo Ruger, priv u Kocurka coraz bliżej. Podobało nam się.

Drugie miejsce zajął już chyba na stałe obecny w gronie wyróżnionych użytkownik Manson. Jak zwykle merytorycznie, ciekawie i nieszablonowo, również biorąc pod uwagę sam wybór.

Dwieście żetonów dla Mansona.

Z kolejnym trzema równorzędnymi nagrodami mieliśmy kłopot. Nagród trzy a podobało nam się sześciu. Urządziliśmy więc losowanie, któremu pilnie się przyglądałem… sam również losowałem…hue, hue, więc o przekrętach nie mogło być mowy. Po sto żetonów otrzymują Fapka, Stefano, Antoni.Czekailo.

Szczęście tym razem nie uśmiechnęło się do Sing-Sing, MojeLeweUcho, Dziwny_Fryz.

Wszystkim serdecznie gratulujemy. Rozwiązanie konkursu paragrafowego na 99 proc. jutro.

A wkrótce na BlogSU.pl prawdziwy HICIOR !!!!!

PS Hard….. pobiłeś pewien rekord i nikt już Ci go nie odbierze. Jakbyś nawalił tyle na wierszówce gdzieś w gazecie z 10 proc. podatkiem i 50 proc. kosztem uzyskania przychodu… miałbyś szansę wygrać w końcu licytacje u Pauli smile

Pozdro. MORDY….i Wy drogie Modelki z ShowUp.tv.

23 komentarzy do “Konkurs na Modelkę roku 2017 z ShowUp.tv rozstrzygnięty!!!

 1. To jest jakaś kpina żeby jakiś trans wygrał tak żałosnego konkursu pedalskiego świat nie widział. Coś takiego to powinno być usunięte ze wszystkich różnych rzeczy społecznych. Żeby coś takiego transmisje robiło brak słów.

  7
 2. To smutny dzień dla tego miejsca żeby tak ten jebany spam tego śliniącego się dziada nie zdobył choćby najmniejszej nagrody. Chuj z tego to było niestety do przewidzenia. Muszę chyba się mniej angażować w to”dziwne”miejsce. Aha moje gratulacje dla wszystkich laseczek i wszystkich nagrodzonych. sad

  4
 3. Gratulacje dla wszystkich: Pań, Panów i Płci Trzecich! give_rose
  W rezultacie “Nie liczy się wynik – liczy się udział.” (jak najczęściej mawiają przegrani). wink

  A to specjalnie dla Harda, na otarcie łez:

  Dabei sein ist alles! mosking

  P.S. Kuźwa, kolejnym razem może tak umieść tu jakiś głupkowaty wierszyk to może i coś wygrasz. laugh

  16
  1. Jeżeli myślisz że to długość zaważyła że przegrałem to się grubo mylisz. A czemu tak się stało to pytajcie szanowną komisje.. ja tam swoje już wiem. Moje przypuszczenia pewno są trafne ale nie zamierzam się tu z wami nimi podzielić. Mimo tego i tak zamierzam tu z wami dalej się bawić. Pozdrawiam hard. smile
   Ps czasami do szczęścia wystarczy tylko opublikować ”głupkowaty ”wierszyk. sad

   2
 4. Konkurs był zacięty zarówno między modelkami jak i osobami głosującymi wielkie brawa dla wszystkich smile bravo
  Ciekawe kto wygra w 2018 roku może znowu będzie jakaś niespodzianka 😉 Gratulacje dla wygranych ! Dziękuję za nagrodę i za wylosowanie laugh
  Hard to pewnie przeze mnie przegrałeś 😉 pozdrawiam.

  3
 5. Gratulacje dla Modelek roku 2017 i wszystkich wyróżnionych dziewczyn !!!

  bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo

  Wygrani nominujący mogą odebrać nagrody w terminie do 31 stycznia, wysyłając e-mail (z adresu rejestracji) na [email protected] z linkiem do profilu na który mamy przelać żetony. Jeśli wasze konta zostały już powiązane z Forum SU, to możecie wysyłać również PW na https://showsu.pl/memberlist.php?mode=viewprofile&u=6835 , ewentualnie wiadomości na wykopie – https://www.wykop.pl/ludzie/BlogSU/

  Proszę również wpisać się pod tymi wynikami. Mile widziane zalajkowanie naszego Facebooka smile

  Zachęcam jeszcze do zapoznania się z nagrodzonymi komentarzami i nie tylko: Konkurs na Modelkę roku 2017 z ShowUp.tv

  4

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.