Regulamin Blog SU

blogsu-pl-showup-tv

Zasady korzystania z bloga ShowUp.tv

Strona przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich, a korzystanie z serwisu jest całkowicie bezpłatne.

Korzystając z bloga ShowUp.tv zgadzasz się nie pisać żadnych wypowiedzi o charakterze obraźliwym, oszczerczym, propagującym treści niezgodne z polskim prawem lub naruszających cudze prawa autorskie. Robienie tego może spowodować, że zostaniesz zbanowany na zawsze, a Twój dostawca internetu powiadomiony o Twoim zachowaniu. Zgadzasz się, że „BlogSU.pl – Nieoficjalny blog serwisu ShowUp.tv” ma prawo w każdej chwili usunąć lub edytować Twoje komentarze. Zgadzasz się też na zapisywanie wszystkich informacji, które podajesz, w bazie danych. Dane te nie będą przekazywane nikomu bez Twojej zgody, ale ani „BlogSU.pl – Nieoficjalny blog serwisu ShowUp.tv” ani WordPress.org nie odpowiada za włamania, które mogą spowodować wykradzenie danych.

Na naszym blogu można się reklamować z umiarem, jednak zastrzegamy sobie możliwość usuwania wybranych wpisów i linków reklamowych.

Istnieje róznież możliwość wykupienia reklamy – w tym celu proszę pisać na kontakt.

Kopiowanie i pobieranie wszelkich materiałów jest zabronione.

Prawa autorskie do wszystkich tekstów na blogu “BlogSU.pl – Nieoficjalny blog serwisu ShowUp.tv” są zastrzeżone. Obowiązuje zakaz kopiowania tekstu i obrazków naszego autorstwa opublikowanych na tym blogu, a także zakaz ich przetwarzania i publikowania w innym miejscu.

Niektóre obrazki na Blogu ShowUp.tv nie są naszego autorstwa – zanim skopiujesz upewnij się na jakich zasadach mogą być reprodukowane.

Polityka prywatności

Ta strona internetowa korzysta z Google Analytics, usługi analizy oglądalności stron internetowych udostępnianej przez Google. Google Analytics używa “cookies”, czyli plików tekstowych umieszczanych na komputerze użytkownika w celu umożliwienia witrynie przeanalizowania sposobu korzystania z witryny. Możemy śledzić przepływ użytkowników, lokalizację według kraju, języka, przeglądarki i systemu operacyjnego, dostawcy usług internetowych, urządzeń lub danych, które trwale identyfikuje konkretne urządzenie (takie jak unikalny identyfikator urządzenia, który nie może być zresetowany) itp .. Informacje te pomagają ulepszać naszą stronę oraz wykorzystywane są w celach statystycznych. “Cookies” można wyłączyć w ustawieniach przeglądarki.

Nadużycia i raportowanie naruszenia prawa

Jeśli masz skargi dotyczące jakiejkolwiek treści zamieszczonej na naszej witrynie, powiadom nas, a my spróbujemy wyjaśnić sprawę jak najszybciej.