LIPAPODOBA SIĘ (Transmitujący otrzymał w tej transmisji: +40 żetonów, napiwki: 2, liderem napiwków jest: Supler)
Loading...

Zbliżają się zmiany regulaminowe!!!! (casus Slodkaa987)

Wyniki konkursu zmień regulamin i przejdź do historii !!!

Grupa kapitałowa BlogSU (forum ShowSu.pl i BlogSU.pl) zakończyła konsultacje społeczne związane ze zmianami w regulaminie.

Przysłano liczne propozycje, które teraz zostaną szczegółowo rozpatrzone przez departament prawny korporacji i Pana Mietka – konserwatora nieruchomości.

Przypomnijmy, że 10 dni temu poprosiliśmy WAS o propozycje zmian w regulaminie forum ShowUp, które dadzą nam asumpt do wybanowania Słodka987 – modelki z ShowUp.tv, Czyli… krótko mówiąc… mieliście napisać dlaczego Słodka987 i jej multikonta mają mieć formalny zakaz udzielania się na forum i perm bana. Powody miały być różne, ale przede wszystkim takie, jakie przyniesie Wam do głowy ułańska fantazja.

Dla najlepszych trzech propozycji przewidziane zostały upominki…, hue, hue.. w postaci odpowiednio 300, 200 i 100 żetonów.

Więc pierwszą nagrodę zdobył Parostatek za propozycje “Aby udzielać się na forum ShowSu.pl należy przesłać należny dokument gołębiem pocztowym:
– Pisemną zgodę rodziców oraz dziadków ze strony matki potwierdzoną notarialnie w osiemnastu egzemplarzach w tłumaczeniu na mongolski z pieczęcią kominiarza wraz z osobistą adnotacją kierownika sklepu mięsnego w Pułtusku i okrągłą pieczęcią zakonu ojców Bonifratrów oraz kontrasygnatom dróżnika ze stacji Włoszczowa.”

Drugą nagrodę zdobył Ruger44 za wpis „ Art. 98 ustęp 7 paragraf 997 regulaminu: “forum ShowSu.pl jest portalem płatnym, płatności dokonuje się w naturze w postaci worka standardowego kukurydzy gruboziarnistej konsumpcyjnej lub dwóch worków standardowych pszenżyta konsumpcyjnego I lub II kategorii. Opłatę należy uiścić do 10tego dnia każdego miesiąca w siedzibie forum ShowSu.pl gdzie również odbywa się komisyjne ważenie worków, użytkownik który nie wniesie terminowo opłaty lub wniesie ją w nieprzepisowym, niedoważonym worku może zostać ukarany karą upomnienia, nagany bądź wyrzucenia z ShowSu.pl na czas roku lub dłuższy”

Na słowa pochwały zasługują propozycje, ANTONIEGO.CZEKAILY, Sing-Sing, Stefano oraz twórczość MojeLeweUcho i HardRockCaffe666. Wszystkie zostaną wzięte pod uwagę przy budowie nowego, lepsze regulaminu a w konsekwencji również i świata.

Pozostała jednak trzecia nagroda…

I tu po licznych konsultacjach, opinii biegłych legislatorów, psychologów, psychiatrów, oraz specjalistów od inseminacji i taksydermii oraz marszałka sejmu RP… władze grupy kapitałowej postanowiły przeznaczyć ją dla Slodka987.

W uzasadnieniu prezes Grupy BlogSU.pl, przebywający aktualnie na wycieczce agroturystycznej w Kolumbii napisał „ Zdajemy sobie sprawę, że przyznanie tego upominku może budzić kontrowersje, ale po zasięgnięciu opinii biegłych (dostępne w siedzibie grupy kapitałowej za okazaniem legitymacji Polskiej Grupy Kapitałowej Plantatorów Trzciny Cukrowej i Batatów), uznaliśmy, że Słodka987, przekazała nam bardzo cenną wiedzę, dotyczącą budowy przyszłego regulaminu. Wiedzę tym cenniejszą, bo płynącą ze szczerego, młodego, gorejącego emocjami serca tej znanej i lubianej transmitującej na ShowUp.tv. Decyzja nie była jednogłośna. Została podjęta stosunkiem głosów 5 do 3,5 (w RN jest jeden karzełek – liczymy stan osobowy wzorem z Gry o Tron). Jako organizacja kierująca się zasadami transparentności, zasadami Ładu Korporacyjnego, przestrzegająca zasad rynku kapitałowego, z dumą oznajmiam, że zdaliśmy ten test z demokracji korporacyjnej i zwykłej przyzwoitości. Dziękuję przyjaciele”. Tyle prezes.

O co chodziło w konkursie, wraz z linkami możecie przeczytać tutaj.

A teraz już zapowiadam po raz drugi prawdziwego HICIORA, KTÓRY UKAŻE SIĘ JUŻ WKRÓTCE. Mamy tylko nadzieję, ale płonną, że znów nas nie pozwą…hue, hue.

Trzymajcie się ludeczkowie moi mili.

Wasz Henry.

28 komentarzy do “Zbliżają się zmiany regulaminowe!!!! (casus Slodkaa987)

  1. Proszę pana proszę poluzować tylną klapę na kalesonach bo uciska nie ten organ co potrzeba. Paula nie zając – nie ucieknie. A nawet gdyby się obraziła to za ściankę dyszek bardzo szybko się pan wkupi w łaski oblubienicy ponownie.

   Za czysta tokena serdecznie dziękuje, aż chyba przetestuje te słynne Aurelkowe konkursy – zobaczymy mnie dobrze wyrucha popcorm

   12
 1. Podziękowania dla wszystkich współtwórców nowego regulaminu Forum ShowUp !!! thank_you

  Nagrodzeni mogą odebrać żetony w terminie do 31 stycznia, wysyłając e-mail (z adresu rejestracji) na [email protected] z linkiem do profilu na który mamy zrobić przelew. Jeśli wasze konta zostały już powiązane z Forum SU, to możecie wysyłać również PW na https://showsu.pl/memberlist.php?mode=viewprofile&u=6835 , ewentualnie wiadomości na wykopie – https://www.wykop.pl/ludzie/BlogSU/

  Proszę również wpisać się pod tymi wynikami. Mile widziane zalajkowanie naszego Facebooka smile

  Zachęcam jeszcze do zapoznania się z nagrodzonymi komentarzami i nie tylko: Zbanuj Slodkaa987, zmień regulamin i przejdź do historii !!!

  4
 2. Dla Waszej wiadomości sama zadecydowałam o skasowniu konta z forum ze względu na szykujący się proces karny oraz proces cywilny z autorem wcześniejszych artykułów jak i z Panem administratorem za naruszanie moich dóbr osobistych (patrz nie kasowanie nielegalnych treści, które były zgłaszane. Przywracanie skasowanych kont bez zgody organów ścigania itd. ) pozdrawiam, cieszcie się co niektórzy smile

 3. Art. 39. 1. Jeżeli redaktor naczelny odmówił opublikowania sprostowania albo sprostowanie nie ukazało się w terminie określonym w art. 32 ust. 1-3 lub ukazało się z naruszeniem art. 32 ust. 4 lub 5, zainteresowany podmiot, o którym mowa w art. 31a ust. 1 lub 2, może wytoczyć powództwo o opublikowanie sprostowania.
  Pozdrawia Twój kodeks prasowy 😉 reszty nie będziemy Ci cytować ale jako redaktor naczelny upowszechnijący wiele materiałów nie tylko tutaj poiwnieneś wiedzieć że nieścisłości w Twoich wypowiedziach są.

  1
 4. Pozdrawiamy po raz 2 ;p
  Art. 38. 1. Odpowiedzialność cywilną za naruszenie prawa spowodowane opublikowaniem materiału prasowego ponoszą autor, redaktor lub inna osoba, którzy spowodowali opublikowanie tego materiału; nie wyłącza to odpowiedzialności wydawcy. W zakresie odpowiedzialności majątkowej odpowiedzialność tych osób jest solidarna.

 5. Hue, hue, hue
  Po pierwsze do sprostowania musza byc podstawy
  po drugie.. poproszę o treść sprostowania
  Sprostowanie do czego?
  Konkretnie poprosze

  wydaje mi się, ze żyjecie w jakimś matriksie… bez kitu…. to jest tak, jakbyście grając w Eurobiznes myśleli, ze tam się naprawdę kupuje hotele, inwestuje w banki i kolej

  P.S Poprosze o konkretną treść sprostowania i wtedy mamy tydzień na odniesienie się… ale konkret ma być!!! smile hue, hue
  Nie mogę się doczekać smile

  5
 6. Poczekamy do procesu cywilnego, tak aby sprostowanie miało ręce i nogi. Wydaje Nam się, że w tedy będzie rzetelny obraz sytuacji oraz jak To była mowa w Pana Kodeksie Prasowym odpowiedzialność będzie przypadać na tamte organy co były wymienione wyżej.
  Pozdrawiamy i do zobaczenia z naszą dwójką na sprawie cywilnej.

 7. Lol….
  wiesz zazwyczaj proces cywilny jest po tym jak jest odmowa sprostowania
  no, ale jak tam sobie stryjenka życzy
  może być i na odwrót

  hmmm co to jest Kodeks Prasowy?
  był sobie kiedyś kodeks etyki dziennikarskiej, ale kodeks prasowy????
  jest za to…
  Ustawa Prawo prasowe… ale kodeks…. ??? proszę o wyjasnienie

  6
 8. Henry, napisałam w ten sposób abyś się nie czepiał ale niech Ci będzie. Ustawa ustawą ale kodeks cywilny i karny kodeksem, więc do zobaczenia. Mieliście sporo czasu aby zamieścić sprostowanie oraz skasować tamte artykuły o które prosiłam, a raczej materiały. Nie potrafiliście jako stronka oraz zarząd jak to Wy nazywacie showsu dojść ze mną do porozumienia w takim razie wkraczamy na inną drogę. W najbliższym czasie do Waszej redakcji (choć w sumie to nie jest moim zdaniem redakcja) zostanie wysłane pismo przed sądowe. Miło mi też poinformować, że po miesięcznym śledctwie wiem z kim mam do czynienia i też wiem dlaczego wmawiałeś mi inne rzeczy. Do zobaczenia, pozdrawiam.

  1
 9. Z wszelkimi innymi roszczeniami czy też rozmowami zapraszam Ciebie Henry na swój mail, tak aby nie pisać tego na tle opinii publicznej. Swoją dyskusję skończyłam. Tak jak pisałeś wcześniej na czacie miałeś dostęp do mojej prywatnej korespondencji więc też masz dostęp do adresu mail. W tym informuje Ciebie, że przyznałeś się na czacie pod moją nieobecność do napisania artykułów, czytania moich wiadomości. Pozdrawiam.

  2
 10. To jest straszenie
  Czuje lęk
  Po raz kolejny zwracam się o treść sprostowania… razem z zarządem hehe… Słodka….a co ja Ci wmawiałem smile co to za konfabulacje smile
  jaką prywatną korespondencje?
  Bez kitu ja czasem nawet nie łapie o co Ci chodzi?
  To jest jakiś informacyjny węzeł gordyjski
  Kto prowadził to śledztwo.. ? ponoć ja z cywilnego mam być pozwany?
  Więc kto mnie śledził….?
  A może to Ty sama prowadziłaś? co już może podpadać pod stalking…naprawdę czuję w tej chwili strach… lęk… uzasadnioną obawę
  Karny mi wytoczyłaś? za co? Nic nie wiem o tym…hehe
  Kogo jeszcze prywtatnie śledzisz?
  Co będzie w piśmie przed sądowym? jakiego charakteru ma być to pismo? ma to być wezwanie przedsądowe? A jak tak to…Wezwanie do czego? Do ugody? Zapłaty? Z jakiego tytułu?
  Mnóstwo pytań Słodka… cały rój nawet

  7
 11. Przypominam, że zgodnie z nowym regulaminem pani o nicku “Słodka987” została wyrzucona z forum i z bloga bo nie spełniła wymogów regulaminowych a więc nie może się wypowiadać tutaj ani tym bardziej nikogo sądzić. Sorki, to koniec, zostałaś wyrzucona z Matrixa, szukaj sobie innego forum które będziesz pozywać o wszystko 😛

  5
 12. slodka987 pisze:

  “Miło mi też poinformować, że za podanie mojej obecnej lokalizacji którą zna tylko blogsu i forumsu będzie się toczyła sprawa karna, którą dzisiaj z rana policja przyjęła. Pozdrawiam! Zapraszam do dalszej zabawy swoim kosztem, a ja dalej będę wykonywać działania prawnicze oraz policyjne.”

  To są bardzo poważne zarzuty, dlatego musimy odnieść się do nich publicznie.
  Nie znamy Pani poprzedniej i bieżącej lokalizacji (nie znamy nawet miasta),
  a jeśli ktoś ją zna i podał, to prosimy o wskazanie w którym miejscu.
  Reszta bez komentarza unknw

  3
  1. Słodka jak dla mnie to mieszkasz na jakiejś planetoidzie i wbijasz się na coraz dalsze orbity oddalając się od reality…

   Słodka a z jakiego paragrafu policja to przyjęła?
   Zresztą pewnie to ujawnienie ma takie same realne nogi jak i sprostowanie
   Proponuje również zgłosić sprawę do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych
   oraz spytać się też spowiednika co zrobić z takim fantem,
   proponuje również zawiadomić ZHP oraz Muzeum Fryderyka Chopina w Żelazowej Woli nie omieszkałbym również wysłać pisma do Studia Filmowego Se-Ma-For
   Z poważaniem
   Henry
   P.S Złóż tam jeszcze trochę zawiadomień to na pewno oficer dyżurny będzie Ciebie traktował z coraz większą atencją

   3
 13. Henry jedyną osobą która szuka atencji jesteś Ty. Na dzień dzisiejszy kończę z Wami sprawę i z wypowiadaniem się tutaj. Stalking chcecie uprawiajcie tylko informuje Cię tak jak zrobiłam to wczoraj, a teraz udajesz durnego idiotę, że nie jesteś tutaj anonimowy ani tam. Pozdrawiam, jeśli chodzi o dane personalne to ich nie ujawniłeś ale zaczynam się bać o swoje życie i zdrowie. Ujawniasz moją korespodencję prywatną na czacie, do której admin dał Ci dostęp, a może sam jesteś adminem, co? Tyle pytań a tak naprawdę jak na 40 letniego faceta, który ma niespełnione marzenie o pisarstwie dla mnie jesteś marnym człowieczkiem, który niszczy kogoś. Nie zaczęłam pierwsza Wy zaczęliście przeginać nie reagować na groźby “Weźcie to coś utopcie w Wiśle” czy też inne rzeczy. Forum jak i blog należą do osoby prywatnej, ale na szczęście rejstrator domeny nie przepycha się pisemkami tylko na wnioski odpowiada konkretnie. Bezprawne bany? Wspomniałam o tym, ale główny powód pozwu to nie jest. Teraz co robisz, prowokujesz mnie, chcesz mieć fejm? Sobie miej teraz fejm bo potem gdy Cię spotkam na sali sądowej to tak naprawdę ja będę się śmiała z tego ostatnia. Ostatnia gdy tak naprawdę odpowiesz Ty i Admin, albo w sumie tylko Ty. Do tego zastraszanie, wmawianie chorób psychicznych, rozmowy o mojej rodzinie na czacie, tak Was to interesuje to będziecie mieć fejm dopiero gdy będziecie się tłumaczyć z tego. Organizowane jakieś akcje w celach zarobkowych dla userów w celu szykanowania mnie, wiesz co to jest napuszczanie ludzi, a wiesz pod co to podchodzi? Dalej Ci wytłumaczę istnieje też takie coś jak tajemnica korespondencji, ale pewnie też w swojej “Dziennikarskiej” karierze tego nie słyszałeś, za to ja tak. Henryku przypominam Ci, że nie zrobiłeś już tego raz, więc przykro mi moja granica w dniu wczorajszym się wyczerpała. Miało się skończyć na pismach, ale nie widzę już innego rozwiązania z Wami jak sąd. Wkurza Was jak się bawię przed kamerką, bo przecież przynajmniej o mnie piszecie 4 razy dziennie wiesz co to jest stalking środkami masowego przekazu. Pamiętasz też o upowszechnianiu mojego wizerunku na wykopie? Czy już zapomniałeś. Ups… Zapomniałam z moimi urojeniami, które psycholog wykluczył i sam pomógł mi wszcząć postępowanie przeciwko Wam jestem w stanie Wam zagrozić pod względem prawnym dlatego dalej kontynuujecie nagonkę na mnie. Proszę bardzo kto jeszcze jest taki mądry zapraszam do zabawy moim kosztem. Konstruktywną krytykę przyjmę, a wszelkie sprawy które były wspomniane o moim życiu na tle publicznym, obrażanie czy też formowanie zabaw w celu zniechęcenia opinii publicznej do mnie oraz materiały filmowy czy też zdjęcia jak będę w stanie będę zgłaszać. Przypominam, że to nie jest pierwsza sprawa. Dawałam Wam szansę od miesiąca mogliście co kolwiek zrobić jako zarząd ale Wy dalej brnęliście w zaparte więc w sumie To WASZA WINA NIE MOJA. Może teraz jestem tą złą, ale Pan karton nie nakręca mnie znam cały kodeks prawny i cały kodeks cywilny. Pozdrawiam

  1

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.