LIPAPODOBA SIĘ (Transmitujący otrzymał w tej transmisji: +200 żetonów, napiwki: 10, liderem napiwków jest: Supler)
Loading...

Kto ma rację? Paris czy Haseki?

Kto ma rację? Paris czy Magda Haseki? (afera showup.tv)

Drodzy czytelnicy blogsu.org, mimo pandemii i ograniczonych środków finansowych, bo co tam kurwa te tarcze, chuj ni piniondz… ogłaszamy kolejny konkurs. Tym razem będzie jedna nagroda w wysokości 300 żetonów showup.

 

Musicie tylko w komentarzu odpowiedzieć kto ma rację w sporze Haseki kontra Paris czy tam kurwa na odwrót.

Po obejrzeniu stories obu modelek na insta, do końca się nie orientuje, ale chyba chodzi o…

Po pierwsze: Czy stanik został zajumany, czy omyłkowo wsadzony przez Paris?

Po drugie: Kto jest większą pracownicą seksualną?

Po trzecie. Czy doszło do szantażu, znęcania się psychicznego i tam czegoś jeszcze.. nie pamiętam… Paris nad Haseki a może odwrotnie.

Po czwarte. Która z nich to płaskoziemka? A może żadna?

 

W sumie o co poszło, jest w chuj nieważne.

Po prostu opowiedzcie się za którąś z modelek, a będziecie mieli szansę wygrać 300 żetonów, które zostanie rozlosowane już wkrótce.. na dniach.

 

To Wasze głosy, a nie sądy, prawnicy, kurie, Sanepidy, czy też instagramowe fanki i fanowie rozsądzą kto ma racje w tym sporze.

A więc głosujcie!!!!

Pozdławiam sełdecznie

Wasz…

ZbyszekCiechocinekSex

znany również kiedyś jako…

HenryChinaski

a wkrótce zadebiutuje jako…

Lolek_Bestia_z_Wadowic

albo i nie…

 

27 komentarzy do “Kto ma rację? Paris czy Haseki?

  1. Głosuje na Harda poniważ to mężczyzna: 1-przystojny, 2-inteligętny, 3-przedsiębiorczy, 4-posiadajacy pokaźny majątek, 5-z pasjami, 6-mogący mieć każdą ale będący monogamistą, 7-w idealnym wieku dla płci przeciwnej bo ani nie młody, ale na pewno też nie stary. Poza tym średnia hawajska i sylikonowa wagina+ dla każdego jak wygram. Pozdrawiam hard.

    4
  2. po zbadaniu orzecznictwa TSUE w sprawach o tym ciężarze gatunkowym – oraz po zasięgnięciu opinii niezależnej wróżki Pyt Yi z miejsca położonego za granicą – mój głos wędruje (na korzyść) naszego półprzytomnego glonojada! curtsey Paryżewo sama przyznała, że spakowało “przez pomyłkę” laugh rzeczony cyckonosz. jest to oczywiście zupełnie nieprawdopodobne – nawet ja (choć nie przywiązuję wagi do markowej bielizny) pamiętam jakie gacie są moje – a jakie na pewno nie…. mało tego – Paryżewo wyznało, że obiecało odesłać w/w kawałek materiału właściciele – “no ale wiecie – ja taka niesłowna jestem; hahah” – i na tym się skończyło. podsumowując swój wywód, stwierdziła, że tamta to prostytutka laugh i że nie chce już o niej gadać. ODDAWAJ CYCKONOSZ PARYŻEWO! shock

    5

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.