LIPAPODOBA SIĘ (Transmitujący otrzymał w tej transmisji: -5 żetonów, napiwki: 1, liderem napiwków jest: Supler)
Loading...

Powrót Anki Żebraczki na ShowUp.tv

Powrót Anki Żebraczki na ShowUp.tv

 

Tak, tak drodzy czytelnicy i czytelniczki BlogSU. Najsłynniejsza kamerkowa wyłudzaczka, z kilkuletnią praktyką wróciła na łono, które ją urodziło i wykreowało, czyli na ShowUp.tv

Matczyny portal, który ją niejako wychował, wybanił jednak Aneczkę i musiała przenieść się na zbiornik.tv. Tam jednak wiodło jej się marnie. Synek Żetonek, zapadał na wiele chorób w tym czasie, nie miało to jednak przełożenia na poziom wyżebranej kasy.

Forma transmisji na ShowUp.tv nie zmieniła się przynajmniej w treści. Z nickiem MamusiaSynusia, Anka nadal prosi o wsparcie, dziękuje z całego serduszka, banuje podśmiechujków i robi zbolałą, udręczoną minę. Zebrała w nocy chyba kilkaset żetonów. Tym razem na antybiotyk dla synka, który ma zapalenie krtani. Pewnie bakterie przeniosły się z ząbka, na którego ból skarżyła się niedawno pociecha Anki Żebranki.

Jednak zmieniło się coś i to bardzo wyraźnie….

Do dziś w biednych dzielnicach Kalkuty, gdzie żebranie to profesja, wypożycza się dzieci do potrzymania, niekiedy dzieci są lekko deformowane. W średniowieczu wśród cechu żebraczego dopuszczalne było okaleczenia dzieci, aby wzbudzały większą litość. Wyłupywano oko, doprowadzano do owrzodzeń, czasem amputowano kończyny, dłoń, stopę, lub zwyczajnie łamano kulasy, tak aby krzywo się zrosły.

Anka Żebronella poszła dalej – biorąc pod uwagę to, że jest oczywiście kobietą. W krótkim czasie zmieniła kategorie wagową z półśredniej, chyba już na heavyweight.
 

Historie jej wielkiego poświęcenia i ogromnych wyrzeczeń przedstawia krótki komiks poniżej.

Występują alfons-dietetyk, Anula Żebranulla-Bidulla mały Żetonek.

Anka92xx Mama92 MamusiaSynusia ShowUp.tv zbiornik.tv komiks1

Anka92xx Mama92 MamusiaSynusia ShowUp.tv zbiornik.tv komiks2

Anka92xx Mama92 MamusiaSynusia ShowUp.tv zbiornik.tv komiks3

Anka92xx Mama92 MamusiaSynusia ShowUp.tv zbiornik.tv komiks4

Anka92xx Mama92 MamusiaSynusia ShowUp.tv zbiornik.tv komiks5

Anka92xx Mama92 MamusiaSynusia ShowUp.tv zbiornik.tv komiks6
 

I pamiętajcie o naszym Konkursie na Najładniejsze, NATURALNE Piersi na ShowUp.tv

Głosy można oddawać w komentarzach do tekstu.

Są nagrody zarówno dla głosujących jak i modelek.

Powodzenia

11 komentarzy do “Powrót Anki Żebraczki na ShowUp.tv

 1. Powrót na stare śmieci, a jednak.
  Anka – Merida Waleczna.
  pomijając fakt, że szarga swoją godność w najsłabszym stylu, pokazując swoją twarz i nie dbając kompletnie o najbliższe jej osoby, to nieugiętości, wytrwałości, pomysłowości oraz tupetu, z pewnością nie można jej odmówić.
  Jakiegoś większego zainteresowania, to ona raczej u mnie nigdy nie wzbudzała i nie wzbudza nadal, bo mimo tego co robi i w jaki sposób to robi, to powiedziałbym, że działa w takiej swojej wykreowanej przestrzeni, nie łapie się jakichś osób pobocznych z portalu, nie sieje zbędnego fermentu, tylko ma swój chytry plan, w którym wykorzystuje te same narzędzia do manipulacji od lat, i póki co, to się to sprawdza i przynosi jej jakąś tam ulotną i marną satysfakcję w postaci hajsu – kosztem poniżania się.

  i jeszcze props dla Autora komixa, za wspomniany ‘łoj wołowy’. laugh

  7
 2. Ten powrót to chyba chwilowy tylko był na SU ? Tylko raz ją widziałem po powrocie lub może rana nadaje tego nie wiem ;p Prawie od początku śledzę jej historię i trzeba przyznać,że na odwagę i tupet pisać to i tamto… no, ale może część rzeczy co pisze to prawda 😉 Nie wnikam w to za bardzo każdy żyje i robi to co uważa za stosowane, a Jezus Chrystus Król Polski ją rozliczy laugh Jak była “gwiazdą” na ShowUpie to wzbudzała spore zainteresowanie widzów i niezłe jaja czasami były na czacie, ale raczej banowała ;( Fanów jak i wrogów miała mniej więcej po połowie 😉

  3
 3. Witajcie ! specjalnie zarejestrowałem sie zeby dodac komentarz ….. czemu nie moga ja zablokowac ?? naprawde jestem zaskoczony ze ludzie daja jej tyle zetonow a przeciez wielu z nas ich ostrzega ze to bez sensu … ja bylem raz 5 min i odrazu widzialem ze to sciama… a ludzia naprawde sa tacy łatwowierni na maslane oczka na oh ah jaka ja biedna bo dziecko nie ma co jesc pic i chory na to i tamto ….. inni bana dostaja na wieki wiekow a ja nie zablokuja smile pozdrawiam

  2

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.