LIPAPODOBA SIĘ (Transmitujący otrzymał w tej transmisji: +140 żetonów, napiwki: 7, liderem napiwków jest: Supler)
Loading...

Analiza blogsu.org: Czy Paris dotknie zemsta wkurwionych Januszy – tak jak kiedyś Lusesitę?

Paris___ ShowUp.tv

Blogsu.org pyta o radę cenioną ekspertkę, doświadczoną w tego typu sytuacjach, specjalistkę od Kryzysowego Public Relation na ShowUp.tv

 
Albowiem, aczkolwiek, azaliż modelka Paris popełniła grzech kardynalny i niewybaczalny na portalu ShowUp.tv!!!

Razem ze swoim narzeczonym dała do zrozumienia swoim widzom co o nich naprawdę myśli. A myśli dokładnie to, co każda modelka na ShowUp.tv… Poproszę żetony i do widzenia.

Podobnie jednak jak z produkcją kiełbasy, o takich rzeczach, jak motywacje dziewczyn z ShowUp.tv, widz nie może wiedzieć. Kiełbasę się je a nie ogląda jak ją robią, a pod modelkę się wali a nie zastanawia po co i dlaczego tu jest. Widz musi się łudzić i taplać w poczuciu, że show jest dla niego, nie chodzi o pieniendze a o szczerą sympatię i po prostu.. modelki lubią czy to obciągać nieznajomym, czy to wpychać sobie wielkiego dildosa tu i tam, czy to prężyć się godzinami przed randomami z netu a słyszeć jak modelka mówi o widzu, że się go naciągnie i jest jeleniem, a precyzyjnie umiejscawiając akcję, tak jak to wyjaśnił absztyfikant Paris, wcielający się w rolę nieznajomego dostawcę ćwierćtuszy wołowej czy innej kurwa pizzy, taco tudzież wędzonego Antara.

Generalnie odczucia zawiedzionych widzów są podobne, czują się znieważeni, oszukani, obrażeni, a w konsekwencji tego będą zgłaszać Paris do usranej śmierci i jeden dzień dłużej, będą spamować na jej trans i pisać na forach oficjalnym i nieoficjalnym o tym, jak ich zrobiła w chuja i obraziła oraz ostrzegać potencjalnych nowych widzów.

Sama Paris już chyba odczuwa skutki tego szołapowego ostracyzmu.

Blogsu.org zapytał cenioną ekspertkę, doskonale orientująca się w takich sytuacjach, co poradziłaby Paris…., co ma dalej robić, jak żyć i w ogóle.

– Urlop tygodniowy, albo dwa. I im przejdzie – powiedziała nam w ekskluzywnej rozmowie Myszka_20/Lusesita19, znana tez jako Calineczka_18/ZbuntowanyAniol18 szeroko kojarzona z grupowych za 10 zet i spektakularnych akcji pt. „Wołam na trans Ukraińca, sąsiada, gazownika, kierowce, hydraulika oraz przewodniczącego Rady Gminy Sołectwa Chruśniaków Górnych”. – Może niech na razie zrezygnuje z takich grup i robi zwykłe priv, czy grupy, w sensie jakiś seks z facetem, czy zabawa sama ze sobą – sumuje ceniona i doświadczona specjalistka od kryzysowego PR (public relation) na ShowUp.tv

Osobiście jestem przekonany, że to wyjście, sugerowane przez zapytaną przez nas ekspertkę, raczej nie na wiele się zda, ale to tylko moje odczucia a ja się chuja znam.

Wiem za to jedno.

Wkurwiony Janusz nie odpuszcza.

Nigdy.

I tym optymistycznym akcentem kończymy dzisiejszy wpis.

Życzę wszystkiego dobrego i Kyrie Elejson.

Wkrótce zostanie ogłoszony nowy konkurs, więc bądźcie czujni jak ważki, a my będziemy dalej przyglądać się z uwagą, jak rozwinęła się sytuacja u Paris. Za każdą informację o przebiegu grupowych i transmisji i akcjach protestacyjno-sekujacych będziemy wdzięczni.

Paaaaaa…

5 komentarzy do “Analiza blogsu.org: Czy Paris dotknie zemsta wkurwionych Januszy – tak jak kiedyś Lusesitę?

 1. Na początku zaznaczę, że nie byłeś świadkiem rozmowy z gachem o “jeleniach” i “naciąganiu” – za to odwiedziłem transmisję Paryżewa w dniu następnym. Organizacją której – przyznaję – niesamowicie mnie zaskoczyła, bo także (jak w/w expertka) spodziewałem się, że przez tydzień-dwa nie ujrzymy jej na SU nawet przez sekundę, a potem… powróci wykąpana w hyzopie i w stanie dziewiczym – i natychmiast zajmie pierwsze miejsce w pierwszym rządku…. A tu sarprajz! Wróciła następnego dnia – i jak gdyby nigdy nic, znów chodziła po ścianach, kiedy przez 30 sek. coś jej zawibrowało w narządach. (ja chyba tylko o to mam do Paryżewa pretensje – to jest naprawdę słabe!!!) A potem – na usilnie prośby i niekończące się nalegania widzów – z wielkim “oporem” smile laugh zgodziła się na zorganizowanie nowej hecy pt. “odbiór nago”. Ale bardzo ‘nie chciała’, bo (cytuję): “WCZORAJ POZGŁASZALIŚCIE GRUPOWĄ NIE WIEM ZA CO! – i teraz mi się nie chce. ” Oczywiście bez wahania banowała każdego, kto wspomniał o parzystokopytnych i u-stawkach. Cały czas podkreślała, że nie wie, dlaczego zgłoszono jej grupową i cały czas była “zdenerwowana” przed kolejnym odbiorem. Który podobno także okazał się niewypałem – ale szczegółów nie znam. Od tamtej pory Paryżewa nie widziałem.
  Zemsty Januszy nie będzie. Forum(ów) opanowanych przez gimsraki, robiące pięć ortów w trzech słowach – nikt nie czyta. Paryżewo tłamsi opornych (na czacie) bez zbędnych ceregieli. Zakład o 10000 boliwarów (0,021 PLN) – że NIC się nie zmieni – pierwszy rządek gwarantowany, ‘odbiory nago’ – jak w banku. Jeleni niby się nie doi no – ale SU zaprzecza biologii.
  PS. Niniejszym chciałbym wyrazić swą wielką radość, w związku z powrotem na Su Blakusi

  3
 2. Z bólem serca…
  muszę przyznać……., że ten artykuł, popełniony w trosce o przyszłość modelki i przepełniony wypływającą z mojego czarnego żydowskiego serca smutkiem i frasunkiem, popartym racjonalnym myśleniem, wylewającym się z kolei z mojego wielkiego łba kanciastego, rozmiaru łepetyny małego dziecka cygańskiego, doczekał się głębokiej krytyki oraz dwóch poważnych gróźb złożenia na mnie i jednego kolegę redakcyjnego zawiadomień na policję w sprawie licznych naruszeń sad
  Poza tym ktoś mnie napisał, że w moim wieku już nie uchodzi sad ..pisać takich rzeczy..
  w związku z tym podaje się do dymisji w trybie natychmiastowym, papier składam na ręce swoje i z góry oświadczam, że dymisja nie została przyjęta smile
  a wkrótce zostanie ogłoszony nowy konkurs smile

  4

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.