LIPAPODOBA SIĘ (Transmitujący otrzymał w tej transmisji: +55 żetonów, napiwki: 4, liderem napiwków jest: Supler)
Loading...

Wybanuj Słodka987, zmień regulamin, przejdź do historii!!!!!

Wybanuj Słodka987, zmień regulamin, przejdź do historii!!!!!

Bądź współtwórcą nowego punktu w regulaminie forum dotyczącego Slodkaa987, zdobądź żetony i przejdź do wiecznej chwały!!!!!!

 
Drodzy czytacze BlogSU.pl oraz forum ShowSu.pl. Zarząd, Rada Nadzorcza oraz Pan Mietek – pracownik administracyjno-techniczny mają Wam do zaproponowania przejście do historii oraz przy okazji możliwość do zarobienia kilku żetonów. Ponieważ konieczne stało się abyśmy zmienili regulamin na ShowSu.pl, proponujemy Wam abyście stworzyli punkt regulaminu, który uzasadniałby taki ruch.

Czyli… krótko mówiąc… napiszcie dlaczego Słodka987 i jej multikonta mają mieć formalny zakaz udzielania się na Forum ShowUp i perm bana. Powody mogą być takie, jakie przyniesie Wam do głowy ułańska fantazja.

Ponieważ jesteśmy wzorowymi obywatelami, chcemy to zrobić w sposób demokratyczny, konsultując się z Wami, aby decyzje nie były podejmowane pochopnie.

Dlatego prosimy o pomoc.

Dla autorów najlepszego punktu nowego regulaminu przewidzieliśmy nagrody.

Pierwsza w wysokości 300 żetonów, druga to 200 żetonów i trzecia to 100 żetonów.

Poprosiliśmy o wypowiedź pragnącego zachować anonimowość prezesa grupy kapitałowej BlogSU.pl, który mimo ogromnych obowiązków i nawału interesów w Ameryce Południowej udzielił nam komentarza.

– Uznaliśmy to za niezwykle ważne, aby przeprowadzić konsultacje społeczne ze środowiskiem kamerkowym w celu dopracowania jak najbardziej spójnego regulaminu Forum ShowSu. Oczywiście robimy to zgodnie z zasadami demokratycznymi w trosce o jak największą transparentność funkcjonowania Grupy kapitałowej BlogSU.pl i w przyszłości Zasad Dobrych Praktyk Funkcjonowania w Biznesie oraz przejrzystych reguł Corporate Governance jakie mamy zamiar wprowadzić w grupie podczas Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia w połowie tego roku – powiedział prezes Grupy Kapitałowej BlogSU.pl

Uwaga, żeby nie było…..

Zapraszamy również Slodkaa987 do konkursu oraz jak zechce do przedstawienia swoich racji.

Jesteśmy bowiem Grupą która przestrzega zasad ładu korporacyjnego i dba o komunikację z każdym użytkownikiem.

Zapraszamy więc wszystkich do stworzenia nowego punktu w regulaminie forum ShowSu.pl

Przejdźcie do historii, zaróbcie żetony.

O tym czy punkt będzie wprowadzony zdecydujemy na najbliższym posiedzeniu rady nadzorczej GK BlogSU.pl

Propozycje prosimy wpisywać w komentarzach pod tekstem.

Trzymka czytelniczki i czytelnicy.

PS Na dole przedstawiamy Wam materiały, które może ułatwią sformułowanie nowego punktu regulaminu.
 

55 odsłon Słodkiej w pięciu osobach czyli thriller sensacyjny prawie tak dobry jak “17 mgnień wiosny”

 


35 komentarzy do “Wybanuj Słodka987, zmień regulamin, przejdź do historii!!!!!

 1. Art. 98 ustęp 7 paragraf 997 regulaminu: “Forum Showsu.pl jest portalem płatnym, płatności dokonuje się w naturze w postaci worka standardowego kukurydzy gruboziarnistej konsumpcyjnej lub dwóch worków standardowych pszenżyta konsumpcyjnego I lub II kategorii. Opłatę należy uiścić do 10tego dnia każdego miesiąca w siedzibie Forum gdzie również odbywa się komisyjne ważenie worków, użytkownik który nie wniesie terminowo opłaty lub wniesie ją w nieprzepisowym, niedoważonym worku może zostać ukarany karą upomnienia, nagany bądź wyrzucenia z forum na czas roku lub dłuższy”.

  18
 2. Mój głos wędruje niezmiennie do ….sorryyy to nie ten konkurs laugh . A tak na poważnie no może nie całkiem.. ponieważ w moim młodym jeszcze wieku laugh nie wiem czy jestem już gotów żeby przechodzić do historii. Wole zostać w cieniu i być ”szarą eminencją”, lub też jak kto woli ale gorzej to brzmi zwykłym zjadaczem chleba. Więc bawcie się tym razem bez mnie. Pozdrawiam wszystkich a zwłaszcza moich wiernych hejterków z forum. smile

  5
 3. W artykule 7 Ustawy o Zachowaniach na Forum z dnia 15.12.2012 r. Zgodnie z regulaminem: Kto w sposób jawny, rażący, nieuzasadniony grozi słownie lub pisemnie Administracji Forum SU, podlega karze wyrzucenia czyt. zbanowania z Forum, na czas nieokreślony, w trybie natychmiastowym. O ponowne przyjęcie do grona zacnego Forum, można się ubiegać po uiszczeniu odpowiedniej, jednorazowej wpłaty karnej, jaką jest Szynka Jasnogórska Sucha w ilości kg 5 (i to nie gwarantuje powrotu w progi forumowe). W innym wypadku ban nie podlega wycofaniu a zbanowany ma prawo rozpaczać jak bardzo przegrał swoje życie.

  20
 4. Akurat oglądałem niedawno jeden z odcinków Kiepskich gdzie Ferdek podjął prace urzędnika państwowego.

  “Aby udzielać się na forum należy przesłać należny dokument gołębiem pocztowym:
  – Pisemną zgodę rodziców oraz dziadków ze strony matki potwierdzoną notarialnie w osiemnastu egzemplarzach w tłumaczeniu na mongolski z pieczęcią kominiarza wraz z osobistą adnotacją kierownika sklepu mięsnego w Pułtusku i okrągłą pieczęcią zakonu ojców Bonifratrów oraz kontrasygnatom dróżnika ze stacji Włoszczowa.”

  20
 5. Księga ShowSu paragraf 25.17.
  Ścieżka sprawiedliwych wiedzie przez nieprawość samolubnych i tyranie złych ludzi. Błogosławiony ten, co w imię miłosierdzia i dobrej woli prowadzi słabych w dolinę ciemności, bo on jest stróżem brata swego i znalazcą zagubionych dziatek.
  I dokonam srogiej zemsty w rozpaczliwym gniewie, na tych, którzy zakładając multikonta chcą zatruć i zniszczyć forum oraz bloga. Każdy kto usłyszy te słowa za chwilę zniknie stąd na zawsze.

  20
 6. A jednak jak się bawić to się bawić!!!
  Po przebrnięciu przez gąszcz informacji które to musiałem niestety tu poznac ale zagłębić się w tym arcy ciekawym temacie doszedłem co następuje.Aha wpierw muszę zaznaczyć że moja intencja nie jest tu nikogo obrażać bądź krzywdzić i proszę to wszystko brać z przymrużeniem oka.
  Słodka987 mam na tylko nadziej że nie robisz screnów z tego co tu piszę laugh Jeszce jedno chociaż nie jestem lekarzem, doktorem ani nawet i weterynarzem to rzuciło mi się w jej zachowaniu kilka niepokojących objawów.Może tak dla przejrzystości to wypunktuje.
  Ablutofobia
  Ablutofobia jest chorobą na tle psychicznym i jednym z rodzajów fobii. Charakteryzuje się wysokim poziomem lęku przed myciem swojego ciała, zanurzeniem się we wodzie, czyszczeniem ciała. Ciekawym faktem jest to, że dużo częściej występują u kobiet niż mężczyzn i przypadki rozpoznawane są szczególnie w wieku dziecięcym. Skąd takie spostrzeżenie, a stąd ze ktoś gdzieś napisał że często występuje z brudną głową. a czy jest to już objaw tej choroby czy tylko zwykłe lenistwo tego to jeszcze nie wiem.
  Anxiety neurosis.
  A to Polsku to nerwica lękowej .Uczucie lęku wysuwa się na pierwszy plan. Charakterystyczne obawy to:brak pewności siebie,oczekiwanie niepowodzeń,skłonność do przeżywania z niepokojem i napięciem mających nastąpić wydarzeń,przeczulenie na punkcie opinii innych.
  Przyczyną nerwicy lękowej są sytuacje bezpośredniego zagrożenia, a także długotrwale utrzymujące się sytuacje urazowe o cechach konfliktu lub frustracji.Tak z tym mamy tu do czynienia
  Choroba afektywna.
  W tej chorobie występują również urojenia wielkościowe lub posłannicze, chory uważa się za człowieka wybranego, posłańca Boga, zdolnego do wzniosłych czynów.Tylko czy ten bóg też zna tylu policjantów i dobrych adwokatów. laugh
  Depresja zimowa.
  Chuj wie czy mamy tu do czynienia z ta choroba ale pewnie objawy są widocznie. Chodzi tu o rozdrażnienie mogące wynikać z ograniczonego dostępu do światła słonecznego.
  Egocentryzm.
  Egocentryzm to nerwicowe skoncentrowanie się człowieka na problemie samego siebie i głębokie przekonanie, że jego cierpienia i doznania są wyjątkowe i nieporównywalne ze stanem innych.Człowiek egocentryczny jest nastawiony roszczeniowo do świata, przywykły do brania, a nie dawania czegokolwiek z siebie. W tym stanie chory jest wyjątkowo czuły na doznawane krzywdy i urazy, które wyczuwa w każdym działaniu innych.Tak egocentryzm jest widoczny i niej gołym okiem.!!!!
  Mania
  Mania to niejako odwrotność depresji i apatii. Stany pobudzenia to stany, w których człowiek jest nadmiernie aktywny, pobudzony, w podwyższonym nastroju, czasem gniewny, skłonny do wybuchów wściekłości, a nawet do agresji. Tak w tym wypadku to wszystko skupia się na aktywności na forum i szukania możliwości rozładowania tam swoich frustracji.
  Natręctwa
  Natręctwem tu może być ciągłe powracanie na forum pod różnymi nickami oraz nieustanna walka z całym złym światem.(czytaj kocurek272 , cały jej fan klub i bogu ducha winna redakcja SU i osobami z tym portalem związanymi!!!!
  Dobra chyba macie mnie już dosyć wiec może tak an tym poprzestanę.
  Wyżej wymienione przeze mnie “pseudo naukowe” aspekty jej chorób w tym “dziwnym” miejscu świadczą.. no właśnie o czym świadczą chuj i wszyscy aniołowie i świeci tego nie wiedzą. Czy moje wywody mała jakiś sens to pozostawiam wam do oceny.
  Czy Słodka987 i jej multikonta mają mieć formalny zakaz udzielania się na Forum ShowUp i perm bana.
  TAK JESTEM ZA A NAWET PRZECIW. laugh

  6
  1. Aż “prosi się”, żeby po tak wnikliwej analizie charakterologiczno – estetycznej oraz skłonnościach do zabawy (cudzym kosztem), spróbować scharakteryzować piszącego powyższy komentarz. Nie uczynię jednak tego, ponieważ przewidując jego reakcję: “to nie jest temat o mnie” i znając jego żelazną konsekwencję: “bawcie się tym razem beze mnie”, “jestem silny, więc zignoruję” (tak to mniej więcej leciało), oszczędzę sobie kilkudniowego przepisywania się z nim. Powiem tylko jedno – takie opisy, jak ten powyżej, mogą ucieszyć jedynie zagorzałych wrogów słodko – gorzkiej. W całej reszcie budzą one niesmak i prowokują do tego, by stanąć w jej obronie. Nie pozostawiają też obojętnych, wobec kondycji psychicznej, nie najmłodszego już przecież człowieka, który w tak bezwzględny sposób “używa sobie” na młodej dziewczynie. Prześmiewcze teksty trzeba umieć pisać, a nie być przekonanym, że się potrafi. Tu trzeba specyficznej lekkości, która spowoduje uśmiech na twarzy czytającego, a nie grymas bólu od przysadzistości, agresywności i napastliwości treści.

   23
    1. Twoje intencje są tu nieistotne, wszak “dobrymi intencjami jest piekło wybrukowane”.
     “Ponieważ wiedzę że już zaczęło się polowanie na mnie (…)” – czyżby egocentryzm i mania prześladowcza w jednym?
     Resztę wymienionych przez Ciebie jednostek chorobowych (może oprócz jednej, gdyż trudno przez internet stwierdzić Twoją ewentualną awersję do utrzymywania zasad higieny osobistej), też mogłoby Ci się przypisać, bo idealnie spełniasz kryteria.

     21
     1. Szkoda, że zablokowano mi możliwość odpowiedzi pod ewidentną zaczepką Harda (trochę to nie fair) – “Może chłopie chciałeś tu zabłysnąć.. ja tu cytując słowa z Seksmisji …. ciemność widzę, ciemność.” Nie dziwi mnie, że widzisz ciemność, bo trudno widzieć cokolwiek, poza czubkiem własnego nosa. Gdzież to podziało się poczucie humoru i dystans, o które tak apelujesz u innych? Czyżby, kiedy inni punktują Ciebie, ich intencje okazją się już nie być tak ważne?

      21
     2. Ahhhh… a moze w takim razie opowiesz nam cos wiecej o swoich slabosciach? smile Zeby nie zasmiecac tematu tutaj, mozesz zalozyc watek na forum pt. “Stawianie kutasow w dworcowych toaletach for dummies by HRC666”? Znajac Twoj talent literacki i barwne wypowiedzi to moze byc bestseller.

      PS. Sorry za offtop.

      10
 7. Moją intencją, nieskuteczną zresztą (co było do przewidzenia), ze względu na Twoją megalomanię, brak poczucia humoru i dystansu do siebie, było wykazanie Ci Twojej niekonsekwencji. Apelując do innych o wyrozumiałość w odbiorze Twojego niewybrednego komentarza o słodkiej, sam pokazałeś wszystkim, jak mało odporny jesteś na KONSTRUKTYWNĄ krytykę, sarkazm i ironię. Jeśli zaś chodzi o moją fryzurę, to nie sugeruj się zdjęciem, jest już nieaktualne. wink Zanim znów zaczniesz analizować innych, ich fryzury, poczytalność, tok rozumowania, dbałość o higienę etc., spróbuj ten zmysł obserwacji przenieść na samego siebie… ciekawe, co zobaczysz…

  22
  1. Słodka chce podać wszystkich do sądu za negatywne opinie o niej w jej temacie, plus do tego zaczepiała na forumowym czacie ludzi i starała się podpuszczać żeby robić screeny z którymi poszła na policje xD

   Do tego jej ignorancja i egocentryzm nie pozwolił spojrzeć logicznie na sprawę wszak ona skończyła studia(nie chce powiedzieć jakich ale domyślam się dlaczego xDDD) i zna się na prawie i w ogóle jest ąę, alfą i omegą i byle plebs z forum nie ma prawa jej wytykać błędów.

   A ten wpis na blogu odnosi się do “bezprawnego bana na forum” jak słodka to ujęła, w końcu zna prawo tylko szkoda ze zna jedynie nagłówki a resztę dopowiada i interpretuje na swój sposób tak ze wymyśliła sobie jakiś artykuł w którym nie można dawać bana na prywatnym forum w którym nie ma regulaminu poza jednym podpunktem “admin może robić co mu się podoba ” ;d

   3
 8. A propos bieżącego tematu, czyli regulaminów, umów, ścigania za nieprzestrzeganie ich, banów za nie i kar, to czy Ty wiesz, drogi Hardzie, że złamanie intercyzy przedmałżeńskiej (punkt o wywiązywaniu się z “gotowości bojowej” w każdych warunkach) może Cię wiele kosztować? Żona niezaspokojona bywa znarowiona i może puścić Cię w samych skarpetkach, że o puszczeniu się (z kimś), tylko nieśmiało wspomnę!

  Personalize funny videos at Bombay TV by Graphéine – creation affiche

  https://www.grapheine.com/bombaytv/designer-pl-7447e5c8714834c678cf0b9fce986ccc.html

  18
 9. Jako forma humorystyczna, za najbardziej złożone oraz najśmielsze próby PIENIACTWA na terenie Forum ShowSu, utworzyłbym jakąś poboczną GRUPĘ / REJESTR dla najbardziej kuriozalnych pieniaczy jak i najbardziej zawziętych stalkerów.
  To by było ku przestrodze dla obecnych i przyszłych pokoleń jak i w ramach pamięci dla ‘poległych’. laugh

  poniżej podrzucam dwa linki, w których są idealne opisy i przykłady pieniaczy:
  niektórzy pasują do tych formułek jak ulał.

  1 – Co to jest i na czym polega pieniactwo

  2 – Obłęd pieniaczy

  2
 10. Artykuł 11 Paragraf 1 regulaminu ForumSU :
  Kto w kraju demokratycznym zachowuje się niegodnie i niesprawiedliwie poprzez zakładanie multi kont i sianie fermentu zasługuje na wieczne potępienie. W związku z powyższym ostateczną egzekucję wykona jakże prawy i sprawiedliwy nasz wódz Jarosław poprzez wysłanie specjalnego dekretu aktu normatywnego pozwalającego na ostateczną banicję i zakaz udzielania się Słodkiej987,a przycisk ban naciśnie najuczciwszy użytkownik Forum ruger44, Alleluja i do przodu !!!

  2
 11. Miałam się nie wypowiadać, ale to zrobię. Czytając te wszystkie brednie na swój temat zrozumiałam, że co niektórzy ludzie piszą o sobie a nie o mnie. Tak naprawdę szydząc czy też obrażając innego człowieka w celach zarobkowych pokazujecie jacy jesteście naprawdę. Pokazujecie, że nie macie własnego życia czy też swojego rozumu tylko idziecie w fali hejtu na jedną osobę bo kilka osób poszło, to czego nie ja? Znacie mnie? Rozmawialiście ze mną chociaż przez chwilę, bo wątpię. Piszecie co tak naprawdę kilka osób Wam narzuci. Narzuci kilka skrawków materiałów wyjętych z kontekstu, a co niektórzy łykają to jak pelikany. Tak naprawdę pierw poznajcie temat oraz osobę a potem się wypowiadajcie. Co do Twojej wypowiedzi Hard napiszę tylko, że w swoim wieku powinieneś bardziej zważać na swoje wypowiedzi, bo emeryci powinni dawać przykład młodszym, a nie pokazywać, że nie mają nic w głowie. Swoimi insynuacjami pokazujesz swój niski poziom intelektu oraz niskie poczucie własnej wartości, na taką przypadłość proponuje analizę psychologiczną (jak chcesz napisz na PW dam Ci namiary na darmowego psychologa). Co do reszty wypowiedzi zostawię to bez komentarza. Co do ostatnich materiałów, które do mnie dotarły od ludzi z którymi mam kontakt po za SU, kocurku idź za radą wetrego skonsultuj się z prawnikiem, to i tak Ci nic nie da konsultowałam się z policją oraz prawnikiem nie złamałam prawa ani cywilnego ani karnego. Pamiętaj zasadę, kto pierwszy zaczyna wojnę to od niej ginie. Ty wywoływałaś za każdym razem kłótnie ze mną. Prowokowałaś albo osoby od Ciebie. Nigdy pierwsza Ciebie nie naśladowałam ani nic i nie zamierzam. Nigdy nie pomawiałam Cię na tle publicznym u siebie na transmisjach, tylko przypominałam za każdym razem, że Ty też nie jesteś tu anonimowa. Pamiętaj o tym, kto pierwszy pomawia i obraża osobę to potem to do niego wraca. W sumie chyba Ci to teraz na rękę bo możesz udawać skrzywdzoną przez ze mnie. Napiszę jedną mądrą myśl podsumowującą to wszystko Pierwsza nie zaczęłam i nie rzuciłam rękawicy, jedyne co robiłam broniłam siebie. Przypomnę Ci jeszcze jedno możesz pisać co chcesz o mnie i osoby od Ciebie mogą też mnie pomawiać, ale Showup i forum nie będzie trwać wiecznie i kiedyś będzie trzeba się zetknąć z realnym życiem. Pewnie nie wiele osób to przeczyta, ale tym co przeczytają dziękuję smile

  1

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.