LIPAPODOBA SIĘ (Transmitujący otrzymał w tej transmisji 0 żetonów, Wszyscy walą na sępa xD)
Loading...

Nieautoryzowany wywiad z Toxic Angel from hell

Nieautoryzowany wywiad z Toxic Angel from hell

O czym marzy dziewczyna gdy dojrzewać zaczyna

Achtung, Achtung, nasz tajny agent, dziennikarz – ksywa Cichy Killer wkradłszy się podstępnie na transmisje znanej i lubianej transmitującej Toxic Angel from hell (TAFH) zadawszy jej wiele pytań opracował wywiad. Ponieważ jest nieautoryzowany, bo podesłanie go z autoryzacją = ban…, podajemy go w stronie biernej. Zapraszamy do lektury. Zaznaczam, że to nie byłem ja.. ja mam bana u Toxic od zawsze. Nie wiem za co prawdę mówiąc.

 
Na pytanie anonimowego dziennikarza o to, czy zasłynęła na showup.tv stwierdzeniem, że mężczyzna, który zarabia mniej niż 10 tys. zł jest nieudacznikiem życiowym i czy nadal tak twierdzi, TAFH potwierdziła ten fakt. Ponadto dodała, że każda dziewczyna tak uważa, ale tylko ona ma odwagę, żeby mówić o tym głośno. Dodała, że niepotrzebny jej jest jakiś nieudacznik, który zarabia średnia krajową. Podkreśliła również, że facet którego nie stać na to, żeby ja zabrać na Malediwy czy Seszele, jest jej kompletnie niepotrzebny i zupełnie nie wiedziałaby co z nim robić.

 
Na kolejne pytanie dotyczące pogłosek, że aby zaprosić TAFH na randkę do restauracji należy być przygotowanym na wydatek co najmniej 100 zł, TAFH stwierdziła, że to bzdury i żarty. Niemożliwym albowiem jest sytuacja, w której miałaby ona zamówić obiad, kolacje za 100 zł, gdyż tyle kosztuje samo wino, które zamawia ona jako dodatek. Przestrzegła potencjalnych absztyfikantów, żeby nawet nie myśleli o zaproszeniu jej do lokalu w przypadku gdy mają w portfelu mniej niż 250 zł. Dodała, że w miejscach do których udają się kobiety z taką klasą jak ona, trudno jest nawet zamówić cokolwiek za mniejsza kwotę.

 
Na kolejne pytanie Cichego Killera, czy jest prawdą, że przyszły mężczyzna Toxic musi mieć Bentleya, bo do innych znana i lubiana modelka nie wsiada, Panna Toxic Angel From hell zaprzeczyła. Stwierdziła, że może być to jeszcze Lamborghini, Bugatti, Ferrari czy Maserati. Jeżeli mężczyzna jest wyjątkowo przystojny i inteligentny to TAFH toleruje również tak kiepski samochód jak Porsche, Mercedes czy BMW. Dodała, że jest świadoma swojej atrakcyjności i mimo to jest skromna mając tak niewielkie wymagania.

 
Na kolejną kwestie podniesioną przez dziennikarza, czy to prawda, że jeżeli spotka swojego mężczyznę życia to odejdzie z showup.tv, Panna Toxic odpowiedziała, ze to jest oczywiste, po cóż miałaby ona siedzieć z ulungami i koniobijcami za marne 10 tys. zł Pieniądze na swoje drobne wydatki będzie miała wtedy od niego. Za drobne wydatki uznała ona ubrania Armaniego czy Versace, szpilki Louboutin, torebki Louis Vuitton, perfumy Diora. Zaintrygowany Cichy Killer spytał się wówczas, czy Panna Toxic będzie w zamian za to prała, gotowała i sprzątała. W odpowiedzi usłyszał, że TAFH nie jest stworzona do takich rzeczy a zdecydowanie do tego, żeby dobrze wyglądać. Jej zdaniem, każdy mężczyzna mając tak atrakcyjną kobietę jak ona nie potrzebuje do szczęścia nic więcej, a nawet co więcej (sic!). to on powinien dla niej gotować, prać, zmywać czy sprzątać.

 
Dociekliwy dziennikarz zasugerował wtedy, że obecne lokum Panny Transmitującej nie wskazuje na zarobki rzędu 10 tys. zł z showup.tv. W odpowiedzi usłyszał, że TAFH woli wydawać pieniądze na inne rzeczy. Dziennikarz stwierdził wówczas, że doszły do jego uszu plotki, że obecne lokum modelki ma ponoć 20m2 a WC w formie tzw Sławojki znajduje się na dworze. W odpowiedzi usłyszał, że te głupoty wygadują chore na głowę ulungi z showup.tv, które zazdroszczą jej atrakcyjności i inteligencji i tego, że nigdy nie będą mieli tyle pieniędzy co ona.

 
W następnym pytaniu dziennikarz postąpił nieco mało kulturalnie pytając się o wiek lubianej transmitującej. Kontrując pytanie, modelka spytała się wówczas na ile wygląda. Kontrując kontrę, Cichy Killer odpowiedział, że na 45. Spotkało się to z głębokim oburzeniem Panny Toxic, która stwierdziła, że ma znacznie mniej. TAFH nie chciała zdradzić szczegółów, dodała jednak, że wiele dziewczyn chciałoby wyglądać tak jak ona, w jej wieku. Co więcej, jej zdaniem, to właśnie dziewczyny rozsiewają te plotki, że jest po 40-stce, bo same wyglądają na kilkanaście lat więcej niż mają w rzeczywistości i mogą jedynie pomarzyć o tym, żeby być tak atrakcyjne jak ona. Wzburzona, dodała też, ze różni się od innych dziewczyn na showup.tv, tym, ze ma mózg.

 
Kończąc już zadawanie pytań znanej i lubianej transmitującej, Cichy Killer życzył jej mężczyzny z Bentleyem, który będzie ja zabierał na Malediwy i do tych najdroższych restauracji.

I my też kończymy MORDY MOJE i Wy drogie Panie. Przyłączamy się oczywiście do życzeń Cichego Killera.

I przypominamy jutro koniec konkursu na najpiękniejsza twarz showup.tv
 

17 komentarzy do “Nieautoryzowany wywiad z Toxic Angel from hell

 1. Czyli marzy jej się rola typowej “trophy wife”. Kobiety nie mającej do zaoferowania nic więcej poza ciałem, kobiety na pokaz, którą facet może się pochwalić przed kolegami z branży na bankietach śmietanki towarzyskiej, a która jednocześnie będzie zdradzana przez męża z inną kobietą, taką, która będzie w stanie zaoferować mu pełen wachlarz pozytywnych emocji związanych z zaspokojeniem potrzeby nie tylko seksualnej, ale również (przede wszystkim?) potrzeby bliskiego kontaktu z osobą inteligentną. Czy krótko mówiąc – chce być seks-lalką zdradzaną za plecami przez męża z prawdziwą partnerką.
  Cóż, co kto lubi.

  5
 2. Przecież jak bym miała mieć na miejscu faceta taka kobietę żeby na nią robić i ja całkowicie utrzymywać to bym pogoniła w pizd…. smile No ale cóż są i tacy co dla sexu zrobią wszystko dla danej osoby smile Bo wiecie Toxsyczna szuka Księcia z bajki… która jeszcze nie została napisana laugh
  Wiec powodzenia Asiu w szukaniu faceta pomiędzy ulungami na SU laugh
  Wywiad dobry ale modelka trochę ma namieszane w głowie i nie wiem czy zdaje sobie sprawę że żyjemy tu i teraz, a w wieku MILFa raczej tego co jest napisane nie będzie dla niej osiągalne laugh

  5
  1. No długo, raczej będzie czekać do usranej śmierci. Jak na osobę która chodzi srać za chałupę to ma wysokie mniemanie o sobie.

   Droga Toxiu jeśli już ktoś się decyduje na kobietę na pokaz to bierze sobie 20-25 letnią laseczkę a nie starą prukwe jak Ty.

   Czy dziennikarz dowiedział się jakim samochodem wozi się Toxic?

   6
 3. A wezwanie przedsądowe do czego?
  Do zawarcia ugody na przykład?
  Wezwanie przedsądowe musi mieć jakieś podstawy. Na przykład może być przedsądowe wezwanie do zapłaty – no, ale wiadomo, że nie o to chodzi… więc pozostaje tylko ugoda – próba dogadania się, czy co?
  Uprzejmie proszę o wyjaśnienie.
  A dlaczego ma być skasowane? na jakiej podstawie? – to kolejne pytanie

  3

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.