LIPAPODOBA SIĘ (Transmitujący otrzymał w tej transmisji: +15 żetonów, napiwki: 2, liderem napiwków jest: Supler)
Loading...

Wywiad z Iriną – IIIIIIIIIIIIIIIIIIII na ShowUp.tv

Wywiad z Iriną - IIIIIIIIIIIIIIIIIIII na ShowUp.tv

 

W dzisiejszym odcinku blogowym prezentujemy jedną z najzgrabniejszych, najładniejszych, najsympatyczniejszych modelek z ShowUp.tv…czyli IIIIIIIIIIIIIIIIIIII !!!!! BRAWA, APLAUZ!!!!

 
Dzień dobry IIIIIIII….hmmmm….tak…jak ja mam się do Ciebie zwracać właściwie? Co za szkandal z tym płotem z I…
Witam, najprościej się zwracać do mnie po imieniu, hehe Irina jestem miło mi

Mi również. Henry Herezjasz Chinaski. To takie pierwsze pytanie…., które na pewno zaciekawi naszych czytelników a twoich fanów, jeżeli chodzi o symfonie Mahlera to V czy IX?
Oczywiście że V, napisana była w miesiącach letnich czyli w porze jaką lubię najbardziejlaugh

Brawo. Również lubię lato, tyle, że arktyczne. To przechodzimy płynnie do trzeciego pytania…, jak rozpoczęła się Twoja wielka przygoda z ShowUp.tv?
Kiedyś dawno , dawno temu oglądałam na yt taki dokumentalny film jak dziewczyny z USA tzw videomodelki, właśnie w ten sposób zarabiają pieniądze. Refleksja po filmie była taka :heheheh dobre sobie, u nas to by na pewno nie przeszło żenada :d.

No i…?

Nie przerywaj Henry!!!.. smile

Minęło wiele miesięcy kiedy w grupie moich znajomych ktoś żartobliwie powiedział że odkrył taką stronkę ShowUp.tv i tam laski robią transmisje erotyczne…, ” spróbuj jesteś ładna” – powiedział jeden z nich. Z czystej ciekawości weszłam, zobaczyłam, aha, oki, spoko i cisza.

No i…?

Henry!!! Mówiłam coś chyba!!! smile

No!..Wracając do rzeczy…Po kilku tygodniach stwierdziłam że zrobię swoją transmisję, taką typowo dla beki i co dziwne było bardzo spoko. Potem były kolejne , i tak do dziś. Ja lubię tu być zawsze to podkreślam. Lubię rozmawiać wymieniać się poglądami, erotyczne {nie mylić z porno}, pokazy również sprawiają mi przyjemność.

To następne pytanie… powiedz mi…, plotki rozpowiadane w warszawskich tramwajach głoszą, że za wygląd twoich nóg odpowiada wieloroczna praca na rozciągarce kości, kupionej z demobilu hiszpańskiej inkwizycji? Jak to jest?
Tak to prawda, korzystam z rozciągarki. Jest to specjalna maszyna na stałe wmontowana w łóżko i tak co noc podczas snu przez 30 lat rozciąga mi kości . Tak naprawdę jestem karlicą z kaczymi nóżkami 😀laugh

Prawdę mówiąc lubię karlice. To właśnie one i olbrzymki to moje niespełnione fantazje erotyczne… No, ale wracają do tematu…Skąd Ty te wszystkie kwiaty bierzesz? Sama robisz te wieńce ?
Kwiaty są od moich fanów , jest możliwość podarowania mi napiwku który przeznaczam na ten cel. Lubię kiedy w domu są kwiaty, lubię otaczać się ładnymi rzeczami, myślę że to nic złego. Jeśli ktoś darzy mnie sympatią to w ten sposób może sprawić mi małą kolorową i pachnącą przyjemność.

No ja już bym raczej inny kwiatostan kupił, ale mniejsza z tym…Dużo ćwiczysz na siłowni osiedlowej?
Tak trenuję dość dużo ,lubię tak spędzać czas wolny , sprawia mi to wiele radości widząc swoje postępy .

Ile wyciskasz, czy co tam się robi w tych siłowniach?
Trenuję pole dance , czasem wpadam na aerial hoop i oczywiście do tego stretching

Aerrial…eee… no nieważne…Sadząc po profilu, lubisz klimaty śródziemnomorskie, które kierunki najbardziej?

Podróże to moja największa pasja . Dzięki poznawaniu nowych zakątków człowiek całkiem zmienia swój światopogląd. Najbardziej pociągają mnie kierunki typowo egzotyczne . Natomiast w okresie letnim podróżuje po Europie ewentualnie bliski Wschód.

Wywiad z Iriną - IIIIIIIIIIIIIIIIIIII na ShowUp.tv Pamukkalle

A w tym Pamukkale to w ogóle jest jeszcze trochę wody?

Tak jest. Kto jeszcze nie był to polecam jak najszybciej to zobaczyć bo słyszałam że mają ograniczyć dostęp turystą z powodu zniszczeń.

Jakie masz najdłuższe szpile?
Najwyższe mają 20 cm są to buciki do codziennego użytku czyli jakieś zakupy , wyjście itd. Jestem ekonomiczna nie kupuję rzeczy które mają leżeć na półce nie wiadomo w jakim celu. Byle mieć na pokazy na ShowUp.tv? Ojjj nie to nie w moim stylu. Te najwyższe to podarunek od fanalaugh

O Jezu, Królu Polski…to w tych szpilach jesteś wyższa ode mnie…Widzę w profilu, ze masz możliwość priv plenerowych… spontaniczne miejsca?

Priv plenerowy to w sumie nowość odbył się dopiero jeden. Miałam na czacie ogólnym propozycje czy skok ze spadochronu wchodzi w grę , oczywiście się zgodziłam. Nie doszło to do skutku bo osoba proponująca się wycofała.

Zimą też?….a jeżeli tak, to co robisz.. jest możliwość privu np. lepienie bałwana z wtykaniem marchewy w nos?
Pewnie że tak, ale u nas śniegu to za wiele nie ma .

Jak sądzisz… jak długo potrwa jeszcze Twoja PRZYGODA z ShowUp.tv?
Hmm naprawdę nie wiem. Jak wcześniej wspomniałam atmosfera serwisu mi odpowiada, miło tu spędzam wieczory. Nie planuje kończyć teraz tej przygody wręcz przeciwnie. Chcę w najbliższym czasie wprowadzić do transmisji elementy moich umiejętności sportowych. Miejsce mojego nadawania też mam nadzieje że ulegnie zmianie, ale to się okaże, zobaczymy co będzie.

A teraz takie pytanie… jakie masz hobbyyyyy i dlaczego zbieranie znaczków oraz chust łowickich?
Mam 3 klasery ze znaczkami które są starsze ode mnie hheheh. Natomiast chusty to rewelacyjny element kamuflażu. A tak na serio to podróże są moją największą pasją preferuje kierunki egzotyczne. Podróże oraz sport to najlepsza inwestycja w samego siebię. Podróżowanie i poznawanie świata jest tak wciągające że zawsze muszę być przed jakąś wyprawą , nie może być tak że czegoś nie mam zarezerwowanego bo wtedy wszystko traci sens :DDlaugh
No dobrze, czy na koniec chciałabyś coś przekazać bywalcom Twojej transmisji?
Bywalcom całego portalu chciałabym przekazać ,że jeśli wspólnie będziemy tworzyć super zgraną i miłą atmosferę to czas który tu spędzamy poprawi wszystkim samopoczucie oraz będą to chwile fajnej zabawy. Na pewno każda nadająca będzie robić więcej aby sobą zaciekawić odbiorcę, niestety ogromna fala hejtu padająca w naszą stronę nie ułatwia nam tego. Przemyślcie to Panowie
A jeszcze na koniec chciałam powiedzieć że w połowie listopada oficjalnie odpalam pokazy SKYPE

W takim razie życzymy udanych pokazów, dobrego odpalenia SKYPE i w ogóle wszystkiego naj.

11 komentarzy do “Wywiad z Iriną – IIIIIIIIIIIIIIIIIIII na ShowUp.tv

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.