LIPAPODOBA SIĘ (Transmitujący otrzymał w tej transmisji 0 żetonów, Wszyscy walą na sępa xD)
Loading...

Rozwiązanie błyskawicznego minikonkursu

Rozwiązanie konkursu blogu ShowUp.tv i forum ShowUp

Wczoraj ogłoszenie – dzisiaj zwycięzcy.

Tak właśnie działają liderzy w branży blogowej…hue, hue

 
W niedzielę ogłosiliśmy szybki konkurs. Przedstawiliśmy Wam, zdjęcia 15 wystylizowanych w różny sposób modelek z ShowUp.tv z okresu ok 1 listopada. Trzeba było je rozpoznać. Nagroda wynosiła 200 żetonów. Jeżeli okazałoby się, że taką samą ilość modelek, rozpoznała większa ilość osób, wygrać miał ten użytkownik, który zrobi to najszybciej. Liczył się więc też refleks.

No więc rzeczywistość przerosła nasze najśmielsze oczekiwania.

Już kilkanaście minut po zamieszczeniu wpisu, użytkownik Chucky podał prawidłowo 10 modelek z ShowUp.tv. Człowiek błyskawica.

Listę dziewczyn, prawie, że idealnie skompletował Manson, który zrzekł się nagrody. Ostatecznie spis prawidłowo uzupełnił użytkownik Ragazzo_Fresco.

Później aktualizacje podał jeszcze użytkownik jose821011 działając w zmowie i będąc namówionym przez użytkownika Chucky (patrz poniższy screen z forum – czytaj od dołu). W tym przypadku spis modelek z ShowUp.tv różnił się, zamianą SweetAgata na SweetAgata2 – ale to była wciąż ta sama dziewczyna.

Wynagrodzenie z tego tytułu dla Jose miało wynieść 100 żetonów.

W związku z powyższym,zarząd, rada nadzorcza Pan Mietek i ja postanowiliśmy, że użytkownik Chucky dostanie 100 żetonów, za ogólną bystrość i inwencję i szybkość reakcji. Takich ludzi w kraju nam wciąż brak.

Z kolei użytkownik Jose821011 otrzyma od nas wsparcie duchowe w przezwyciężaniu licznych codziennych utrapień…hehe. Trzymaj się Jose… jesteśmy z Tobą. Myślami, duszą.

Na pewno musisz czuć tak ogromną naszą empatię.

Użytkownik Ragazzo_Fresco otrzymuje 100 żetonów – nie 200, ale będziemy o nim pamiętać.

Będziemy ogłaszać podobne konkursy, ale odpowiedzi już nie będą widoczne w komentarzach. Poza tym na pewno nie będzie tak łatwo.

Chcieliśmy podkreślić, ze jesteśmy zdumieni znajomością modelek. Chciałoby się powiedzieć …fiu, fiu…

Na koniec, chcieliśmy podkreślić, że jesteśmy w stanie wypłacić uczestnikowi Jose te 100 żetonów, pod warunkiem, ze przedstawi „WIARYGODNE DOWODY” zakupu konsoli.

No i to by było na tyle.

UWAGA!!!! Wkrótce wywiad mega niespodzianka.

Trzymajcie się.

Rozwiązanie konkursu blogu ShowUp.tv i forum ShowUp ShowSu.pl

7 komentarzy do “Rozwiązanie błyskawicznego minikonkursu

  1. W tym konkursie nie powinno być widać postów poszczególnych osób do czasu zakończenia konkursu. Na takich zasadach to ktoś mógł rozpoznać tylko jedną dziewczynę i wygrać konkurs. Ktoś inny mógł rozpoznać 14 dziewczyn a go przegrać.
    Przede wszystkim powinno być jednak więcej czasu, żeby można było w ogóle zobaczyć, że taki konkurs jest organizowany.

    2
  2. Dlatego zmieniliśmy formułę i następny był już z utajnionymi komentami i trudniejszy i przyznaliśmy dwie nagrody… pierwszemu szybkiemu i ostatniemu, który wszystko zsumował i dodał coś od siebie
    Kolejne będą już na takiej zasadzie jak duponerzy

    1

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.