LIPAPODOBA SIĘ (Transmitujący otrzymał w tej transmisji: +120 żetonów, napiwki: 6, liderem napiwków jest: Supler)
Loading...

Wybierz Królową Lata 2018 na ShowUp.tv !!!!

WIELKI KONKURS!!!! Wygraj pobyt w SPA - wartość 500 zł

Marzyłaś o chwili wypoczynku, masażu Lomi-Lomi, przystojnym fit trenerze oraz o tym, że w końcu zamiast różowego lushmonstera, poczujesz dotyk czegoś innego na przykład podczas masażu gorącymi kamieniami?

Dzięki nam po wytężonej pracy na ShowUp.tv będziesz mogła zregenerować się fizycznie i psychicznie.

Takiego konkursu w dziejach blogsu.pl i showsu.org jeszcze nie było!!!!!

Dzięki wytężonej pracy korporacyjnego działu reklamy naszej grupy kapitałowej, pozyskaliśmy sponsora na konkurs pt.

“Daj se dać na chwile relaksu w weekend w SPA”.

Sponsor Główny – Robinek29.

Sponsor Tytularny – Robinek29.

Sponsor Wyłącznościowy – Robinek29.

Do wygrania będzie, można powiedzieć, Voucher na wypoczynek w SPA o wartości 500 zł. Aby zachować wszelkie zasady bezpieczeństwa dla modelki, wpłacamy 500 zł na rachunek wybranego przez zwyciężczynię SPA na wybrany pakiet relaksacyjny. Sugerujemy pobyty weekendowe.

Mogliśmy sami zaproponować SPA, ale wiemy, że modelki rozsiane są po całej Polsce…ba nawet po całym świecie i województwie łomżyńskim i nie tylko, więc pozostawiamy wybór Wam.

Konkurs jest przeznaczony raczej dla modelek i par, ale dopuszczamy teoretycznie udział Panów. Komisja jedynie zastanowi się nad użytkownikiem – modelem Jose821011, o ile weźmie udział, gdyż wiemy, że zrobi wszystko, aby pieniądze wyciągnąć i przejebać na zimną Finlandię i gofry na plaży w Kryspinowie. Jakby w końcu przeznaczył na wyruchanie jakiegoś transa, a nie tylko na pierdolenie o tym od kilku lat – miałby większe szanse.

Dopuszczamy też udział HardRockCaffe666 – pod warunkiem, że Voucher zostanie zrealizowany razem z NajbrzydsząWeWsi – co udokumentuje wspólną trans – o ile wygra. Przewidujemy też w puli Rugera44, pod warunkiem, że wyrucha w tym SPA swoim zaganiaczem jakąś panią co zostanie pokazane na ShowUp.tv. Wiemy, że jest do tego zdolny, gdyż jest, jak sam się określa, “Kurwą za żeton”.

Ponadto.. właśnie…., pobyt w SPA powinien być udokumentowany jakąś, nawet krótką transmisją na ShowUp.tv.

A TERAZ!!!

Zasady konkursu – czyli jak wygrać główną nagrodę.

Tak prosto nie będzie, ale i za trudno też nie.

Lato na półmetku więc wybierzmy Królową (ewentualnie Króla) Lata – Wakacji lub wydarzenie wakacyjne nr 1.
Która z dziewczyn (teoretycznie facetów) błysnęła czymś w wakacje, lushem, pokazami, plenerami czymkolwiek czym by się wyróżniła, a może jest jakieś letnie odkrycie na ShowUp.tv? A może w to letnie miesiące zdarzyło się coś co zatrzęsło ShowUp.tv – zjawisko, wydarzenie. A może w Waszym życiu coś się zdarzyło? Ślub, chrzciny, poczęcie potomka podczas transmisji, wizyta w Izbie Wytrzeźwień, odwiedziny policyjnego Doła lub jazda tramwajem bez ważnego biletu za to po spożyciu substancji znanej jako “Krokodyl”?

Napisz o tym. Można również opisywać siebie jako króla, królową. Nie jesteśmy bowiem zwolennikami fałszywej skromności.
Wyróżniamy pomysłowy opis, może być nawet krótki w formie jak Haiku. W zasadzie wszystkie formy dozwolone.

Przewidujemy tez jakąś drobna nagrodę żetonową, dla osób które napiszą coś fajnego a niekoniecznie będą mogły, lub chciały jechać do SPA.

Oceniać będzie komisja w składzie Sponsor Główny, Sponsor Tytularny, Sponsor Wyłącznościowy oraz stała Komisja z ramienia Grupy Kapitałowej ForoBlog.

Aha jeszcze jedno – ponieważ jesteśmy zatroskani o stan psychofizyczny naszych modelek i chcemy, żeby sobie wypoczęły po tym showupowskim znoju… to jeżeli okaże się, że wygrana nie została zrealizowana w SPA – to będzie nam bardzo niemiło. Natomiast wiarołomna zwyciężczyni (choć nie wierzymy, żeby do takiej sytuacji doszło), mimo, że w sercach mamy Jezusa Chrystusa-Króla Polski, nie zyska naszej aprobaty i miłosiernego wybaczenia smile..hehe.

Odpowiedzi.. tzn opisy konkursowe prosimy pisać w komentarzach pod tematem na blogu, my już będziemy przenosić je na temat na forum i viceversa.

Liczymy na Wasz udział, niebanalne odpowiedzi i na udany relaks zwyciężczyni, zwycięzców (para) lub zwycięzcy z zastrzeżeniami.

Szczegóły dotyczące odbioru wygranej ustalimy po rozstrzygnięciu w prywatnych wiadomościach. Przewidujemy, że konkurs potrwa około miesiąca a wyniki podamy w okolicy święta Podwyższenia Krzyża Świętego.

* Zastrzeżenie – plus 50 pkt do ogólnej oceny dostanie modelka która zapłaci kolejne 500 zł za użytkownika HenryChinaski1 oraz zapewni mu aprowizacje płynną i inhalację i odpowiednie rozrywki w trakcie turnusu.

** W razie gdy nagroda nie zostanie przyznana, pieniądze zasilą fundację “Ratujmy Witki Tarninowe w Tężniach w Ciechocinku” im. HardRockCaffe666.

 
Pozdrawiamy i Darz Bór.

35 komentarzy do “Wybierz Królową Lata 2018 na ShowUp.tv !!!!

 1. Kuswa mówiłem Paulinie o tym konkursie i jak usłyszała co jest tu do wygrania to krótko skwitował to następującymi słowami… ty hard jak tego nie wygrasz to nie pokazuj mi się więcej na transmisjach.
  Tylko nie wiem czy mówiła to tylko dla żartów czy całkiem na serio. Po kobietach to można wszystkiego się spodziewać.
  Tak czy owak nie poddam się bez walki i postaram się być skutecznym jak polska drużyn na mistrzostwach świata w piłce nożnej.
  Aha tym razem postaram się was zaskoczyć !!!
  Niech mnie tylko matka boska królowa Polski ma w swojej opiece jak tego nie wygram.
  Wkrótce się odezwę. smile

  2
 2. Uważam, że najwłaściwszym pretendentem w tym konkursie jest nikt inny, jak oczywiście…
  Pan Hard Hardowicz Hardurukowicz aka Niezatapialna Amfibia aka Żelazny Taran, który każdą ścianę skruszy czyt. “hejterów”.
  Nic nie jest w stanie go zatrzymać czy osłabić, zawsze czujny jak ważka i wie kiedy uderzyć.
  Któż inny jak nie on, byłby godzien na ten wspaniały wypoczynek w SPA? nikt!
  – masaże
  – kąpiele błotne
  – relaks przy wodospadzie
  – zabiegi kosmetyczno – regenerujące ciało i umysł
  – drinki z najwyższej półki
  – i co najważniejsze, pobyt z nią… Pauliną… oczywiście o ile takowa Pani by się zgodziła na taki wypad i nie miała nic przeciwko, to by było wydarzenie na miarę Euro 2012, i kolejna rewolucja na salonach ShowUp-owych do odhaczenia smile
  Ten poczciwy facet w kwiecie wieku, jak najbardziej zasługuje na tę nagrodę.
  Hard – kandydat idealny!
  ps. tylko jeszcze nie wiem co na to sam Robinek… ale myślę, że chyba go nie zdyskwalifikuje;p

  Hard musi to wygrać i zrealizować plan, bo inaczej tak spędzę niedzielę:

  5
 3. Bardzo fajny pomysł z tym konkursem tylko tak się zastanawiam kto ma jechać do tego SPA.
  Czy do tego SPA ma jechać dziewczyna, która dostanie największą ilość głosów w tym konkursie czy nagrodę dostanie dziewczyna na którą zagłosuje osoba, której komentarz wygra czy może chodzi o to, żeby głosować na taką dziewczyną z którą jest jakaś szansa, że będzie można później pojechać razem.

  5
  1. “Konkurs jest przeznaczony raczej dla modelek i par, ale dopuszczamy teoretycznie udział Panów.”
   A chwilę potem… xd

   Zasady konkursu – […] wybierzmy Królową (ewentualnie Króla) Lata – Wakacji lub wydarzenie wakacyjne nr 1.
   Która z dziewczyn (teoretycznie facetów) błysnęła czymś w wakacje, lushem, pokazami, plenerami czymkolwiek czym by się wyróżniła, a może jest jakieś letnie odkrycie na ShowUp.tv? A może w to letnie miesiące zdarzyło się coś co zatrzęsło ShowUp.tv – zjawisko, wydarzenie […]
   Napisz o tym.

   Masz po prostu pisać, z tego rozumiem… xd
   PS: Chyba najgłupszy konkurs

   2
  1. Sing-Sing idea konkursu się nieco rozmyła i została rozszerzona – z trochę takiego powodu, że generalnie ludzie mają chyba wyjebane na takie nagrody rzeczowe
   Zwłaszcza modelki, zarabiające konkret kasę

   Więc przyjmijmy, że opcja pierwsza jest najbardziej właściwa…czyli
   “do tego SPA ma jechać dziewczyna, która dostanie największą ilość głosów w tym konkursie”
   A na przyszłość zostaniemy jednak chyba przy żetonowych konkursach.

   Za fajne wpisy w tym konkursie też będą nagrody
   Dodajemy do konkursu SPA kolejne 2000 żetonów
   Pozdro

   5
 4. Konkurs prawie już się kończy, a zainteresowanie małe, zawsze chciałem dożyć czasów w których ludzie będą gardzić sporymi pieniędzmi, ale takiej postawie się nie dziwie, bo w końcu od 3 lat mamy dobrą zmianę i bezrobocie spadło prawie do zera, wynagrodzenia poszły w górę, różne transfery socjalne od kilku lat i ludzie są już zarobieni laugh blum

  2
 5. Jeszcze taki dopisek

  UWAGA: rozdajemy żetony!!!
  Pula nagród rośnie jak pieczarka na końskim nawozie!!!!!

  Zarząd grupy kapitałowej showsu.org/blogsu.pl postanowił zwiększyć pulę nagród z Konkursu SPA.

  I tak tradycyjnie dla wszystkich piszących komentarze o królowej lata/wydarzeniu lata rozlosujemy nagrody. 500 żetonów za pierwsze miejsce, 200 żetonów za drugie miejsce i 3×100 żetonów za trzy trzecie pozycje. Oczywiście do tego dochodzi nagroda w postaci Vouchera do SPA.

  Dodatkowo mamy jeszcze 100 żetonów do rozdania. Wystarczy wyrazić swoją opinię dotyczącą zagadnienia takiego…hue, hue “Czy HardRockCaffe666, rencista, emeryt, kulturysta i człowiek orkiestra, szaleńczo zakochany w modelce z ShowUp.tv, NajbrzydszaWeWsi może i powinien jechać z nią do SPA – nagrody ufundowanej przez hojnego sponsora Robinka29″

  Bonus za plusowanie na wykopie – wśród plusujących zostanie rozlosowane 10 x 100 żetonów.

  Dodatkowo osoby piszące również z w tym temacie maja szansę na nagrodę główna czyli Voucher o wartości 500zł do SPA.

  7
 6. Na królową lata 2018 nominuję Maddie za PokahonDas, “Naughty Schoolgirl” i wiele wiele innych pokazów, a najbardziej za wczorajszy zwiastun całkiem nowego sezonu, w którym można będzie zobaczyć zabawy z jej nowym “przyjacielem” wink Na ogólnej transmisji zgromadziła aż 1600 widzów i około 70 na pokazie grupowym.

  Spoiler:
  6
 7. Ja również na Królową Lata 2018 wybieram Maddie aka Skoczną Łanię aka PokahonDas (to był chyba jej najlepszy pokaz w historii i jeden z lepszych strojów u ROZBIERALNYCH* ever na szołapie). Jeżeli wygram bilet do SPA to obiecuje Wam uroczyście, że zaproszę na ten wyjazd Maddie** i oczywiście cały wyjazd dzień po dniu udokumentujemy odpowiednio transmisją na SU. Jeżeli wygram tylko żetony to obiecuje uroczyście, że przepierdole je na każdą jedną grupową u Maddie dzień po dniu jaka będzie smile

  *Bo wśród nierozbieralnych najlepsza była chyba Takti i “Mystique” – nie tylko biorąc pod uwagę całokształt wizualny stroju ale także ilość pracy jaką trzeba było włożyć w jego nałożenie
  **Aczkolwiek nie obiecuje, że Maddie się na ten wyjazd zgodzi smile Znając jej niechęć do spotkań ze mną i spotkań z randomami z szołapa w ogóle to raczej pojadę sam i zrobie Flak Show Bis smile

  6
  1. Widzę że kogoś tu chyba fantazja za mocno ponosi.
   Taka laseczka miała by gdzieś jechać z takim ŁACHMYTĄ I NIEUDACZNIKIEM jak ty.
   O czym ty tu pierdolisz.
   No tak ale pomarzyć sobie zawsze możesz to przecież nic nie kosztuje.
   A co do kasy która możesz tu wygrać to radzę ci żebyś ja sobie wypłacił i postawił drinka jakiejś laseczce w knajpie i może .. kto wie jak to się skończy.
   No ale ty pewno wolisz w zaciszu mieszkanka walić swojego” dużego” kapucyna na jakiejś grupowej transmisji.
   Po prostu śmiech na sali laugh

   3
   1. Kurwa marzę o tym żeby wygrać, zaprosić najpiękniejszą laskę jaka się trafi, zrobić długą transmisję z obciągania mojego wielkiego soczystego kutasa w dżakuzi w SPA i utrzeć ci nosa dziadygo ale dobrze wiem, ze to by ci nic nie dało do myślenia bo masz klapki na oczach i zawory w mózgu blokujące jakąkolwiek zdrową myśl i nie przyjmujesz swoich życiowych i forumowych porażek do siebie, jak ktos ci pluje w twarz to wmawiasz sobie, że to deszcz

    6
    1. Wiesz co ci odpisze ty jebany ŁAMAGO!!!
     Życzę ci żebyś tak wygrał tu te żetony i mógł poczuć się kolejny raz w swoim młodym i jakże bezwartościowym życiu prawdziwym ”mężczyzna”.
     Tylko ten twój obraz jest po prostu ŻAŁOSNY jeśli ograniczasz się tylko go walenia gruchy na jakiś grupowy transmisjach.
     No tak jaki ”mężczyzna” takie i ambicje.
     Tylko jak będzie już po wszystkim tu nie zapomnij poinformować swoich koleżków o tym wiekopomnym wydarzeniu.
     Po raz kolejny śmiech na sali tym razem głośniejszy laugh

     2
     1. O ironio – o wartościowym życiu, które nie ogranicza się do walenia gruchy u pań z SU będzie mnie pouczał koleś który przepierdolił swoje bezwartościowe życie na walenie gruchy pod panie z SU smile

      4
 8. Tym razem nie zdradzę na samym początku o której dziewczynie będę pisał.

  Wiem, że jesteś gdzieś daleko
  tak bardzo chciałbym spotkać Cię
  jedyne co mi pozostaje
  to szukać Cię w swoim śnie.
  Będę Cię szukał w swoich marzeniach
  będę Cię szukał w przechodniów cieniach.
  Będę Cię szukał wśród ludzi na przystanku
  będę Cię szukał we mgle o poranku.
  Będę Cię szukał w zachodu słońca łzach
  będę Cię szukał w tańczących deszczu kroplach.
  Będę Cię szukał w morskich falach
  będę Cię szukał w Himalajach.
  Będę Cię szukał w deszczu i śniegu
  będę Cię szukał na morza brzegu.
  Będę Cię szukał w każdym mieście
  będę Cię szukał na Mount Everestcie.
  Będę Cię szukał przez całe lata
  będę Cię szukał na końcu świata.
  Będę Cię szukał na dnie rzeki
  będę Cię szukał przez całe wieki.
  Będę Cię szukał na oceanu dnie
  gdy Cię spotkam pokochasz mnie!

  Niestety ale większość dziewczyn na showupie to wyrachowane kurwy dla których najważniejsza zasada brzmi – masz frajera to go duś jak jest pusty to go puść.
  Swój głos w tym konkursie chciałem oddać na jedną z bardzo niewielu dziewczyn dla których osoby odwiedzające je na transmisjach są czymś więcej niż tylko zwykłym ścierwem.
  Tą dziewczyną jest …. Kocurek272.

  10
 9. Głos na Królową Lata 2018 oddałbym na piękną panią Marlenę z kanału rafatusoficjalnie, ale ze względu na to, że pan Prezes znalazł inną towarzyszkę życia to mój głos musi powędrować w inne miejsce. W zaistniałej sytuacji oddaję go na Maddie z powodów, które już przytoczyli poprzednicy więc nie będę się powtarzał. Sam już nie wiem czy to SPA dla Królowej jest czy nie, ale jeśli tak to liczę na jakieś show w trakcie pobytu smile

  7
 10. W związku z tym, że dość dużo ważę to pozwolę sobie oddać głosy za dwoje.
  Chyba to logiczne.

  Taktowna jako Mystique. To się powinno rozumieć samo przez się. Mistrzostwo i arcydzieło. Orgazm wizualny. Zawsze idealnie dobrana muzyka do transmisji.
  Hasło wyborcze: “Więcej taktownych”.

  MokraPara69. Fajne wakacyjne transmisje w plenerze. Ogląda się przyjemnie, bez nacisku na żetony. Miłe buzie. Dobry kontakt z widzami. Czasami bez żetonów coś się dzieje.
  Hasło wyborcze: “MokraPara! uciechy co niemiara!”.

  6

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.