LIPAPODOBA SIĘ (Transmitujący otrzymał w tej transmisji: +20 żetonów, napiwki: 1, liderem napiwków jest: Supler)
Loading...

Rozwiązanie konkursu na największego wyjca i padaczkę Lovense Lush na SU

Rozwiązanie konkursu na największego wyjca i padaczkę Lovense Lush na ShowUp.tv

Dzień dobry. Dziś krótko i w żołnierskich słowach. Bo zaraz spierdalam na kraniec świata.

Największe wrażenie na oglądających Lovense Lushowe transmisje zrobiła nasza gwiazda – czyli NajbrzydszaWeWsi. Niewątpliwie osiągnęła poziom mistrzowski w orgazmowaniu się, krzykach i wiciu podczas elektrospazmów.

Wysokie pozycje i uznanie zdobyły także Rednissa20, Szefowa, oraz MissMe i czesc-toja.

Teraz nagrody.

Jury postanowiło uhonorować pierwszą nagrodą kolegę Sing-Sing. Pięćset żetonów ląduje u nie go na koncie ShowUp.tv. Bardzo fajny opis. Z kolei dwieście żetonsów zdobywa Stefano. Po 100 otrzymują Ruger44, fapka (na nowe konto hue, hue – tajemnica jakie) oraz nasz ulubieniec HardRockCaffe696 – będzie na Vipka u Pauli.

I do zobaczenia moi drodzy czytelnicy i czytelniczki. Wszystko wskazuje na to, że wypierdalam do krainy Wielkich Kutasów na jakiś czas, gdzie oczywiście będę pasował rozmiarem, ale nie kolorem…hehehehehe.

Trzymka i darz Bór.

9 komentarzy do “Rozwiązanie konkursu na największego wyjca i padaczkę Lovense Lush na SU

  1. To musiało się stać z Paula żadna dziewczyna nie miała szans w tym konkursie. Gratulację Paula wszyscy zazdrościmy Twoim sąsiadom. Bardzo dziękuje za wybór mojego komentarza to był mój rekordowy komentarz pod względem długości ale i tak do Harda mi jeszcze bardzo daleko. Gratuluję pozostałym nagrodzonym w konkursie oraz pozostałym wyjcom, które zmieściły się w pierwszej trójce czyli Rednissie i Szefowej.

    1

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.