LIPAPODOBA SIĘ (Transmitujący otrzymał w tej transmisji: +40 żetonów, napiwki: 2, liderem napiwków jest: Supler)
Loading...

Słodka czyli… Odwrócony stalking

Słodka czyli… Odwrócony stalking

Ponad 40 letni gość nagabujący 23 letnią dziewczynę występującą na kamerkach erotycznych, dręczący ją, nękający ją, szukający jej wszędzie w necie i zakładający jej kompromitujące fake konta? Norma. Stalking. Stalker. Zakochaniec. Nuda.

A co gdy mamy do czynienia z odwrotną sytuacją?
Nazwijmy to roboczo odwróconym stalkingiem.
To czas na miniopisik sytuacyjny.

Bohatera nazwijmy może no, nie wiem.. np. Henry
I cofnijmy się chwilę w czasie…..
Zacznijmy może tak…

…Był piękny koniec lutego w jakiejś tam miejscowości. Pod dom zajechała policja. Kilka godzin później Henry dostaje telefon.

– Stary. Szuka Cie policja. Musieliśmy zamknąć sklep i jechać do nich na zeznania. Nie znali nazwiska, ale pokazali zdjęcia. Twoje zdjęcia. Co Ty odpierdoliłeś?? Mówili coś o stalkingu młodej dziewczyny. Wiesz, że w tej sytuacji to nic z tych naszych planów nie będzie. Ja tam nie wiem jak jest, ale sobie na razie dajmy spokój z wspólnymi biznesami i w ogóle.”

Fikcja?

Niestety nie.

Słodka, bo niej mowa, spełniała swoje groźby jakie artykułowała w stronę nie tylko Henrego od chyba dwóch lat.

Slodkaaa987 z ShowUp.tv czyli…. Odwrócony stalking 2

DAWAĆ IP

Przynajmniej dla Henrego, ta przygoda zaczęła się od umieszczenia na blogu wywiadu z Panią Słodką. Chyba w połowie 2017 roku. Po wywiadzie, modelka napisała. „Jak od Was można uzyskać IP użytkowników? Na drodze sądowej, czy można się dogadać?”. Henry poskrobał się mentalnie w głowę. – O chuj chodzi – pomyślał.

Później nastąpiło…..

„Pismo od prawnika Wam wystarczy aby podać ip użytkowników co niektórych forum czy też mam ustosunkować Pismo do całej redakcji włącznie z blogiem nieoficjalnego forum

Później nastąpiło…..

„Mam inne informacje Henry. Podobno jesteś głównym administratorem. A ip użytkowników uzyskam albo oficjalnym pismem od adwokata albo policja bo to co się zaczęło dziać to przesadziły pieski k272 a skoro administracja i blog umożliwia obrażanie oraz niszczenie komuś dobrego mienia to są na to odpowiednie paragrafy. Tyle z mojej strony od poniedziałku w oficjalnym pismem będzie się kierował już mój prawnik, który znalazł kilka paragrafów pod to co było w komentarzach uczestników wcześniej jak i teraz”

Później nastąpiło….

„…wywiad też ma zniknąć, pozdrawiam! Tyle z mojej strony”

Wywiad w końcu zniknął, a był w pełni autoryzowany, ale tzw karuzela ruszyła.

Slodkaaa987 z ShowUp.tv czyli…. Odwrócony stalking 1

Obejrzeć tanią, męską dziwkę na camwhores

Pretensje, groźby, wyimaginowane żądania. Z jednym przekazem. Nienawidzę Was, policja, detektywi, prokuratura są już na tropie. W przypadku Henrego wchodziło również w grę zakładanie lewych kont na różnych portalach, camwhores itp., straszenie poinformowaniem bliskich….

Warto zerknąć na załączoną rozmowę na czacie, jaka tu jest w spoilerze - kliknij aby rozwinąć.

CZYTAJ OD DOŁU


Aż przyszła wiosna i lato 2018, kiedy na jego koncie na sympatii Henry miał wielokrotnie do czynienia z Słodka987, od końca marca do września, raz z Opola, raz z Rybnika…. I się zaczęło. (patrz załącznik jest pod tekstem randka ze słodką – czytaj część Rozmowy Henrego z Sympatii)

Rozmowy, zwłaszcza sierpniowa, posłużyła Słodkiej też do tego, żeby mieć godzinę logowania Henrego na Sympatii, żeby poinformować o tym policję, żeby wystąpiła o IP. Sęk w tym, że to nie było IP Henrego.

Aż przyszedł kolejny miesiąc i Henry zobaczył, że na jego koncie na Instagramie do obserwowanych dodał go dziwnie kojarzący się nick, który miał tak bardzo znajomy opis (ajajćajć). Hnerego konto było jakie jedyne w obserwowanych, chwilę potem pojawił się pierwszy komentarz jakby na żywo przeniesiony z Sympatii…. O tym jaki Henry jest wspaniały i czy można się z nim umówić. Później zostaje powiadomiony, że Słodka na transmisji opowiada o jego dziecku., że się w niej zakochało, ze nie wie co zrobić, bo Henry będzie zazdrosny. Jedno ze zdjęć na Insta Henry miał właśnie jego.

Profil słodkiej do stalczenia Henrego Chinaskiego

W międzyczasie pojawiły się filmiki, kolejne wpisy, admin informuje, że w sumie przyszło setki pw.. Słodka wpadała, obrażała i skrinowała wszystko. Henry w odpowiedzi walił teksty na blogu. Pytał się w nich użytkowników czy ma się z nią umówić na randkę, po dyskusji na sympatii, namawiał do rzucania Słodkiej żetonów w celu wynajęcia detektywów jakimi mu groziła.

W listopadzie 2018 Henry dostaje od kogoś pw. z jej telefonem z prośbą, że ma koniecznie do niej zadzwonić, że chce wyjaśnić sytuację i porozmawiać.

…..a w lutym br. stało się co się stało.

brzydka_slodka987 z ShowUp.tv

Slodkaaa987 z ShowUp.tv

Na policję Henry zgłosił się sam. W końcu już formalnie mógł. Złożył zeznania. Oczywiście były one w sprawie.

Henry pomyślał, że niepokojące jest to, że z taką łatwością komuś przychodzi używać policji, prokuratury w jakiś tam swoich celach – zemsty.. bo o stalkingu, nękaniu itp. nie ma mowy. Niepokojąco brzmiały również stwierdzenia o tym, że zna dużo policjantów itp. Głównie dlatego Henry również postanowił złożyć zawiadomienie. To, że co chwilę Henremu pojawiała się gdzieś w necie, to jeszcze by sobie dał radę,

– ale w chwili, kiedy policja przyjechała do znajomych ze zdjęciami, no to pewna granica została przekroczona – pomyślał Henry. Tym bardziej, że on doskonale wiedział jak było i kto tu kogo męczył i nękał.

Henry pomyślał, że większość ludzi zdaje sobie sprawę z tego jaki to jest ten świat kamerek. To nie są lukrowane ciasteczka. Jeżeli wchodzisz w ten świat – to będziesz miała do czynienia z ludźmi którzy Cie obrażają. Bo chyba o to Słodkiej chodziło, o to, że ją obrażali. Zresztą Henry nie wiedział o co chodzi, gdzieś tam mówiła czy pisała, że ona chce kamerki opuścić bogata dzięki tym sprawom.

– A może szuka atencji i popularności, którą przekuje później na walutę? – pomyślał Henry. A może jest chora na obłęd pieniaczy? – konkludował.

Nie wiedział, nie znał się. Złożył zawiadomienie mając w nim rozmowy z Sympatii, bo te zachowały się na serwerze, choć Słodka tradycyjnie jak miała to w zwyczaju usuwała swoje konta, myśląc, że rozmowy znikną razem z nimi.

Henry pomyślał jeszcze, że oprócz jego, Słodka nęka jeszcze kogoś i jeżeli chodzi o prawdziwe stalczenie, to z taką sytuacją ma się do czynienia właśnie w tamtym przypadku.

Art. 190 § 1. Kto grozi innej osobie popełnieniem przestępstwa na jej szkodę lub szkodę osoby najbliższej, jeżeli groźba wzbudza w zagrożonym uzasadnioną obawę, że będzie spełniona, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Art. 191. § 1. Kto stosuje przemoc wobec osoby lub groźbę bezprawną w celu zmuszenia innej osoby do określonego działania, zaniechania lub znoszenia, podlega karze etc.. ….w tym kontekście chodzi o zwrot „groźba bezprawna”. Definicję tego określenia zawiera art. 115 § 12 K.K. zgodnie z którym „groźbą bezprawną” jest zarówno groźba, o której mowa w art. 190, jak i groźba spowodowania postępowania karnego lub rozgłoszenia wiadomości uwłaczającej czci zagrożonego lub jego osoby najbliższej.

A ponieważ znajomi Henrego za bardzo nie będą chcieli z nim utrzymywać kontakt i nici z naprawdę pewnego pomysłu biznesowego, dochodzi jeszcze art. 46 §1 W razie skazania sąd może orzec, a na wniosek pokrzywdzonego lub innej osoby uprawnionej orzeka, stosując przepisy prawa cywilnego, obowiązek naprawienia, w całości albo w części, wyrządzonej przestępstwem szkody lub zadośćuczynienia za doznaną krzywdę; przepisów prawa cywilnego o możliwości zasądzenia renty nie stosuje się.

Henry pomyślał, że być może będzie jeszcze wchodził w grę artykuł o składaniu fałszywych zeznań.

Opowieść Henrego spisał inny Henry.

Wszystkie pełne rozmowy zostaną przekazane do prokuratury.

4 komentarzy do “Słodka czyli… Odwrócony stalking

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.