LIPAPODOBA SIĘ (Transmitujący otrzymał w tej transmisji 0 żetonów, Wszyscy walą na sępa xD)
Loading...

Osobowość roku 2018 na ShowUp.tv

Osobowość roku 2018 na ShowUp.tv

Dzień dobry wszystkim wszystkim czytelniczkom, czytelnikom Blog SU oraz osobom transgender we wszystkich odmianach.

Koniec roku to okres podsumowań, refleksji oraz podobnych stanów ducha, która na trzeźwo są ciężkie do przejścia, za to w stanie nieważkości mają trudności na poziomie wspinaczkowego 0+ .

Wpisując się jednak w ten „końcoworoczny” nurt medytująco – rekapitulacyjny ogłaszamy „zabawę” z nagrodami.

Pozwalamy sobie zaproponować wybór „Osobowości ShowUp.tv w roku 2018”.

A teraz szczegóły.

Wybieramy postać, modela, modelkę lub parę, która rozkurwiła system na ShowUp.tv w 2018 r. Zrobiła na Was największe wrażenie, wyróżniła się i była dla Was tym czym dla Peru było przybycie Pizarra…hehe, albo odwrotnie była tym czym dla Łazarza był wołający go przed pieczarą Jezus Chrystus, król Polski.

Absolutnie nie interesuje nas to czy było to pozytywne czy negatywne wyróżnienie się na ShowUp.tv – ważne, żeby było to srogie pierdolnięcie smile , które pozostawiło w Was jakiś ślad.

Dla przypomnienia człowiekiem roku Time w 1938 r. był Hitler, a w następnym Stalin. Także jeżeli wydźwięk danej osoby na ShowUp.tv był negatywny, ale bardzo wyraźny – można głosować na nią bez żadnych oporów.

Oprócz jednego głosu na Osobowość roku 2018 na ShowUp.tv, będzie można jeszcze dać trzy wyróżnienia – na osoby, które w mniejszym stopniu, ale jednak zrobiły na nas wrażenie, zmodyfikował się na przykład Wasz osąd i pogląd na nią, zrobiła coś niezwykłego, fajnego, niefajnego.

Swoje głosy, uzasadnienia dlaczego taki wybór, lub wybory prosimy oczywiście zostawiać w komentarzach pod tekstem.

Najciekawsze, najzabawniejsze będą nagradzane.

Nie muszą być długie – choć mogą. Dopuszczalne są wierszyki, filmiki tudzież inne formy ekspresji. Piosenka może być, nawet kurwa bangier może być.

Przewidujemy….

Laureat – nagroda w wysokości 500 żetonów.

Wicelaureat – nagroda w wysokości 200 żetonów.

Do tego trzy nagrody po 100 żetonów dla uczestników, naszej wspaniałej, szampańskiej zabawy – jakby to powiedział Karol Strasburger.

Wybierać będzie niezależna komisja międzynarodowa. Jej decyzje będą niepodważalne i niezaskarżalne.

Albowiem prawo w tej komisji stanowię JA!!!!!

hehe….

Także życzymy miłej zabawy i czekamy na Wasze przemyślenia, które mogą być odpowiednio skwantyfikowane żetonowo, za co będzie sobie można wykupić kilka niskobudżetowych grupowych, bądź jakąś super extra premium albo zamówić w chuj piosenek u pana Vertexa.

Powodzenia.

Darz Bór.

Wasz Henry.

Brakujące 42 komentarze

1 komentarz do “Osobowość roku 2018 na ShowUp.tv


 1. 42 wcześniejsze komentarze:


  1. Nominacja:
   MokraPara69 – może jakość transmisji nie była najlepsza. Może panna nie była najbardziej biuściastą, a panicz nie miał ekstra klaty. Wizualnie byli “zwyczajni”.
   Ale mieli coś czego brakowało na wielu transmisjach – bardzo przyjazny charakter oraz zwariowane pomysły (czasem podsycane przez wyróżnionego wyżej). Byli trochę pionierami, jeżeli chodzi o pozadomowe transmisje, z których parę osób się szczyci: Vanessa00, MalaMisia, czasami Mykerbi, parę razy Chloe_97, mlodasuczka18 i parę innych osób, których nie pamiętam lub nie lubię i nie będę im reklamy robił laugh
   Wyróżnienia:
   Hard – za udzielenie swojego wizerunku do konkursu Goldiego (przeróbki) oraz za bycie sobą, czyli barwnym krakowiakiem, który pokazał jak nisko można upaść w kamerkowej miłości. Kocha, potem wyzywa, potem obiecuje że nie wróci, po czym to robi i dalej sypie żetonami.
   Przywłaszcza cudze treści, prowadzi aktywnie 3 tematy, które związku z SU na dłuższą metę nie mają.
   Fapka – za swój wkład w lepsze szołapy. Nie tylko robił różne rzeczy by szołap był lepszy dla transmitujących i dla widzów, ale też zorganizował najtrudniejszy konkurs na forumku. W którym rozdawać będzie kradzione żetony! (Żart!).
   https://showsu.org/viewtopic.php?f=81&t=6557
   https://showsu.org/viewtopic.php?f=81&t=6562
   Kiciaa – ostre pokazy zgrabnej brunetki z twarzą na ogóle przyciągające setki widzów.
   Chociaż laska nie jest ideałem piękna wg standardów, to była idealną pożywką dla sępów.
   Bardzo otwarta, ale nie do końca rozgarnięta…
   Wracając do Misia vel Pablo oraz Lili (MokraPara69), stworzyli wśród użytkowników swoistą rodzinkę. Tam była atmosfera i wiele nadających wpadało pooglądać ich akcje w lesie, w strumyku i tak dalej. Górskie tripy ludzi z nad morza…
   Mieli przykrość związaną z odwróceniem się sporej liczby znajomych i rodziny. Nie wiem czy powinienem o tym pisać, ale przez jakiś czas praktycznie utrzymywali się z szołapa.
   Nieszczęśliwie, sielanka się skończyła gdy grupowe weszły, ludzie nie chcieli wchodzić, showup przynosił więcej zdenerwowania niż korzyści.
   Do tego wiecie jacy bywają upierdliwi ludzie na SU.
   Niestety, już nie nadają od 2 miesięcy (od 1 listopada 2018). Ruszyli z życiem dalej. Czy utrzymują z kimś kontakt z SU? Wątpię smile
   Jeżeli ktoś czuje się pominięty przeze mnie, to wybaczcie, jestem narcyzem wolałem wstawić siebie laugh
   Pisałem co mi pierwsze do głowy przyszło.
   Chciałem wymienić espera, ale posiedział z 2 tygodnie i nas olał… Do tego strona nadal ma chujowe błędy.
   Chciałem wymienić więcej nadających, ale szybko wybiłem sobie z głowy – to nie kolejny konkurs na ulubienice.
   Starałem się przedstawić obiektywnie kto zasługuje na uwagę lub po prostu ją miał.
   7

   1. Oj Fapuś,Fapuś masz jakieś mało aktualne informacje co do tematów które prowadzę.
    Obecnie mam ich 5 a nie 3 jak to napisałeś.
    Dzięki za wyróżnienie moje skromnej osoby mimo że nie wyraziłeś się w zbyt pochlebny sposób o mnie.
    Ale potrafię uszanować cudze zdanie wiec…..spoko.
    Co to tego konkursu to pewno wezmę w nim udział tylko nie wiem jeszcze na kogo mam tutaj głosować.. powiedzmy.
    smile
    2

    1. https://showsu.org/search.php?search_id=active_topics
     Ja tam widzę 4, z czego dwa muzyczne to się prawie nie liczy, bo co to jest wstawić link do youtube’a?
     A w głowie miałem: Tenis, Historię… i coś jeszcze. W sumie to temat Pauli można zaliczyć.
     Kwestia sporna, niemniej jednak, aktywne tematy są (niezależnie od ilości), a sam popisałeś się na różnych płaszczyznach, a większego uzasadnienia nie ma pisać co, bo na forum chyba każdy Cię kojarzy to swoje uzasadnienie może napisać.
     Chociażby fakt, że jest na Twój temat coś i musiałeś odpisać smile
     Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś przyjdziesz na SU do pań u których wspólnie przesiadywaliśmy i wyleczysz się, dla własnego dobra, z toksycznych znajomości. Powiadają, że stare to uparte smile
     4

  2. Na osobowość roku 2018 na SU wybieram kotkę Torę. Długo się wahałem, kogo z zacnego grona Paulowej telenoweli wybrać, intrygujący jest zarówno fileciarz Spajkel o poziomie ogarnięcia życiowego stolnicy do pierogów, rencista Hard który jak król na włościach rozdaje swój program 500+, ba! Nawet pies Zygi w tym niezbyt rozgarniętym gronie wydaje się być jakimś demonem intelektu, aczkolwiek finalnie wygrała jednak Tora – głównie dlatego, że kosztowała 3,5 kafla (a jak wiadomo – w dzisiejszych czasach osobowość się ceni)
   4

  3. Osobowość roku – zdecydowanie TarocistkaUla. Co ta kobieta wyprawia … Ciągnie (karty) jak szalona, raz się tak zagalopowała, że miała pokera w pierwszym rozdaniu. Jak ona trzyma kule (szklaną) w dłoni, to człowieka dreszcze przechodzą. To tyle w kwestii konkursu Osobowość roku miesięcznika “Wróżbita – kobita upita”.
   Co do osobowość roku 2018 na SU to mój głos wędruje do lindsey. Ta kocica robi nieziemski klimat, u niej po prostu wszystko się zgadza.
   Wyróżnienie dla zespołu deweloperów showup, którzy tak cudownie dbają o jakość swojej aplikacji która wydupia, rozłącza, wykrzacza itd itp.
   3

  4. Mój wybór na OSOBOWOŚĆ roku 2018 to RafatusOficjalnie.
   Nie było drugiej persony na tym portalu, która wzbudzałaby takie zainteresowanie publiki z poza kręgów stricte showupowych. Rafatus wniósł patostreaming na zupełnie inny poziom, nieosiągalny dla reszty i zrobił to na portalu do świecenia gołą dupą gdzie srając do miski miał większą widownie niż niektóre panie siedzące 24/7 z dildosem w Grażynce. To jest, właściwie był, fenomen socjologiczny na miarę naszych czasów. Dość powiedzieć, że dzięki niemu SU pojawiło się w UWADZE (nie po raz ostatni jak siĘ później okazało), gdzie sam główny zainteresowany wyjaśnił, że cała jego twórczość to pewnego rodzaju performance, a wszystko co dzieje się w mieszkaniu z którego uczynił swoją scenę jest starannie wyreżyserowanym spektaklem. Nie można zatem przejść obojętnie obok takie zaangażowanie w tworzone treści.
   4

  5. Fenomenalna, przebojowa, atrakcyjna, sympatyczna, bystra, egzotyczna, piękna, wygadana, niegrzeczna, zwariowana nimfomanka, subtelna, ładna, mądra, zadbana, elegancka, perfekcjonista, błyskotliwa, kobieca, pewna siebie, zgrabna dama, ciepła, naturalna, zmysłowa, napalona ,fajna blondi Szalona19lat
   21

  6. Witam!!
   Długo się zastanawiałem co by wam tutaj naskrobać aby tak sięgnąć po główne trofeum.
   Czy głupkowaty wierszyk czy może tak osiedlowa przyśpiewkę a może tak jakiś jebany długaśny elaborat przy którym wszyscy uśniecie.
   Aha z tego co ptaszki na mieście ćwierkają to ten konkurs z góry jest już ustawiony i co bym tutaj nie napisał to i tak mogę wygrać jedyni marne 100 żetonków które na niewiele mi starczy.
   Więc ten teks napisze tak od niechcenia z przysłowiowej dupy.
   Co do mojej nominacji to długo się nie zastanawiałem bo od kilku tutaj latek osobowością która przyciąga mnie przed ekran mojego 21 calowego monitora jest i chyba już tak zostanie NajbrzydszaWeWsi.
   Moje wyróżnienia idą do…
   Komina…. za co..
   Za to że jest praktycznie wszędzie i pisze o wszystkim i o niczym.
   Ten człowiek zachwyca mnie swoja wiedzą począwszy od męskich stulejek aż po to jak dobrze za zimę zrobić przetwory.
   I lubię też czytać te jego dosadne,humorystyczne,ironiczne posty którymi forum jest zawalone jak miejskie wysypisko śmieci.
   Spajki..moja druga nominacja.
   Mimo że napsuł mi on tutaj nieźle krwi to muszę stwierdzić że mimo wszytko dobry jest z niego chłopak tylko nieszczęśliwie zakochany.
   Trzecia nominacja wędruje do HardRockCaffe666 za całokształt działalności ( kuśwa co za skromność )
   A teraz może przejdę do sedna czyli do NajbrzydszejWeWsi.
   Hipokrates grecki filozof i lekarz wyróżnił 4 typy ludzkiej osobowości.
   sangwinik
   choleryk
   melancholik
   flegmatyk
   Które z tych określeń do niej najbardziej pasuje to zaraz wam opiszę.
   Tak, tak bez chwili zastanowienia napisze że do niej najbardziej pasuje określenie CHOLERYK a raczej choleryczka.
   Może to nie ładne określenie no ale….
   Choleryk to jest określenie które pasuje do urodzonego przywódcy.
   OJ tak panie i panowie ona jest właśnie takim przywódcą który to ma pod sobą stadko zakochańców (dosyć zresztą spore) które to we właściwy i jakże uroczy sposób podporządkowała i nimi kieruje niczym pasterz swoimi owieczkami.
   I jak tylko choćby na krótka chwilkę jedna z owieczek gdzieś się zagubi to od razu jest reakcja… kuśwa hadr gdzie jesteś .. czemu nic ne piszesz i takie tam.
   Muszę się przyznać że czasami specjalnie trochę milczę żeby po raz kolejny usłyszeć to jej nawoływanie.
   No tak ona to potrafi zatroszczyć się o swoje owieczki i nie pozwoli tak łatwo im się zagubić.
   Choleryczka posiada tez silna wolę i jest nastawiona na osiągnięcie konkretnych celów.
   W tym przypadku chodzi i psychiczne zniewolenie no i o żetonki.
   I jeżeli chodzi o jej psychiczne oddziaływanie na moją osobę to mógł bym tutaj wymieniać chyba do usranej śmierci jaki to ona szeroki i uroczy warsztat sposobów żeby tylko mnie sobie podporządkować.
   A ponieważ zawsze maiłem słabość do pięknych kobiet to nie ma z tym żadnego problemu.
   No cóż w życiu jestem samcem alfa ale przy takiej uroczej i zmysłowej kobiecie jaką jest ona miękną mi nogi i staję się potulny jak baranek.
   Co do zetkow to sami widzicie co się dzieje u niej na czacie.
   Żetony często leją się obficie niczym piwko na oktober fest.
   Choleryczka jest bardzo pewna siebie i nie przyznaje się do błędów, które rzadko popełnia. Przepraszanie, wątpliwości i brak asertywności, uważa za słabości.
   Cała Paulina nic dodać nic ując.
   Zawsze jest przekonana o w swojej racji.
   OJ tak, tak wole siedzieć cicho i się nie wychylać nawet jak coś mi się nie podoba bo wiem że i tak się dla mnie to źle skończy.
   I moja strategia przynosi chyba dobry skutek bo przychodzę do niej od blisko 5 latek i tylko kilka banowi i blokad czatu wyłapałem.
   Jak na taki długo okres to chyba jest całkiem niezły wynik.
   I mimo tego że czasem się pokłócimy to i tak wiem że po kilku cichych dniach z jej strony w końcu odezwie się do jednego z swoich wierniejszych fanów i wielbicieli.
   Bo jesteśmy tutaj niczym papużki nierozłączki .. gdzie ona tam i ja.. jestem jej cieniem i zawsze może na mnie liczyć.
   Choleryk to mistrz manipulacji. Uwielbia wszelkie intrygi. Potrafi przekonywać ludzi do swoich racji oraz prowadzić ich. Wszystko musi mieć pod kontrolą. Nie lubi, gdy inni podejmują decyzje za niego.
   Działają szybko i dynamicznie. Są pełni energii oraz entuzjazmu.
   OJ tak, tak entuzjazmu to jej nigdy tutaj nie brakowało.
   Choć by jak staranie przykłada się do tego żeby tak jej pokazy zawsze stały na wysokim poziomie i były miłe dla oka.
   Za jej cale zaangażowanie i za to że po prostu jest to jej się należ tutaj tytuł osobowości roku.
   DO ZO !!!
   smile
   3

   1. Załóż swojego bloga, bo odpowiedzi piszesz dłuższe niż artykuły tutaj. Nie chce mi się komentować większości pojedynczych zdań, nie widzę sensu gdyż autor się nie zmieni, można go pouczać i tak dalej… ale dwa wymagają komentarza:
    “gdzie ona tam i ja.. jestem jej cieniem”
    To podchodzi pod stalking smile
    Ważne, że dopóki dajesz hajs, masz zezwolenie.
    “cHocbhy ajk staranie pzrykłąda sie do tego żeby atk jej pokazy były zawsze na wysokim poziomie”
    Następnym razem nie pisz jedną ręką… postaraj się jak Paula.
    1

    1. Oj Fapuś tobie to ciągle coś nie pasuje.
     Niedługo pewno zaczniesz się mnie czepiać że śmierdzą mi stopy, Chłopie więcej luzu bo ci gumka pęknie w majciorach.
     Chwała bogu że nie chce ci się komentować większości moich zdań bo nie po to ten konkurs chyba został stworzony żeby tak innych się czepiać.
     smile
     2

     1. Z tym błędami to zwiększyłeś ryzyko nieprzeczytania przez inne osoby o 75%.
      Nie zrozumiałeś sugestii. Nie lepiej mieć miejsce dla swojej swobody twórczej?
      Miejsce, w którym Ty rządzisz?
      Zamiast tego wciskasz nam wszędzie Paulę.
      Nie umiesz obiektywnie podejść do tematu. A gdy przedstawiasz argumenty bezstronnie, to według mnie mają większą moc.
      PS: Nie mam dzisiaj majtek…

      1. Oj Fapuś strasznie żałuję że przed głosowaniem na osobowość roku nie skonsultowałem wcześniej swojego wyboru z tak znakomitym fachowcem od ludzkich osobowości jakim jesteś tutaj niewątpliwie Ty.
       A tak na serio to uj ci do tego kogo wam tu wciskam.
       Mój głos i zrobię z nim co zechcę wiec z łaski swojej … się.
       smile
  7. No więc tak
   Osobowością roku jak dla mnie została instamatka cutebejbe24/misslemo/callmebejbe – czy jakoś tak
   Piękny dysonans miedzy tym co na Instagramie a tym co na ShowUp a tym co w TVN – trudno mówić nawet o dysonansie.. jak tu były trzy albo więcej bodźców które były w sprzeczności z sobą.. super matki – wstrętnej matki – nienawidzącej Mariuszka i bzykającej się z nim na kamerkach, goniąca za popularnością i płaczącej nad sobą, że uległa pokusom celebrytyzmu itp.
   Fabuła jak ze słabego filmu klasy D – czyli ładna i lecąca na kasę Karyna, poznaje milionera, który naprawdę jest “fryzjerem” i handluje samochodami…. rodzi im się dziecko
   A ona zaczyna robić karierę w społecznościówkach
   Akcja start!!!
   Mętlik jak po najebaniu bimbrem z karbidu gdy się przypadkiem zawitało do wesołego miasteczka.
   Piękne zwroty akcji
   Forume w TVN – hehe i sytuacja cały czas dynamiczna
   wyróżnienia – Kocurek272 – za spokój, opanowanie, i niezmiennie życzliwe podejście do ludzi
   ToxicAngel-FromHell – normalnie pod każdym względem zmiana na plus
   Maddie – za osiągnięcie nowego levelu na ShowUp.tv przy transmisjach grupowych
   4

  8. Witam .. po przerwie!!!!
   A tutaj mały dodatek co by nie było że ona jest tylko w moich oczach choleryczką.
   Ta urocza osóbka ma też coś z melancholiczki.
   Chodzi mi tutaj o że jest bardzo sumienna i zdeterminowana, aby osiągnąć wyznaczone przez siebie cele. Posiada wysokie standardy nie tylko z swoim zachowaniu chociaż zdarzają się jej i drobne potknięcia choć by takie takie jak na sylwku (zbyt dużo alkoholu) .. ale w ten dzień to zrozumiałe wiec musimy przymknąć na to oczy. Wymaga dużo od siebie i innych. Mimo to jest osobą wrażliwą, przez co ma skłonności do wahań nastroju.
   Co do jej wrażliwości to mogę dać tutaj przykład niezbyt udanej transmisji w hotelu.
   Ach ten jebany net. Alkohol i problemy z płynnością transmisji spowodował ze rozkleiła się na dobre i musiałem ją przez kolejne kilka dni pocieszać jak tylko mogłem.
   Melancholicy są niezwykle twórczymi osobami.
   Oj tak pomysłów w jej pięknej główce jak sięgnąć do portfeli swoich zakochańców to jej nigdy nie brakowało.
   Urocze cel konkursy i takie tam…….lista jest długa i szeroka.
   I żadna laseczka nie może się tutaj pochwalić taką pomysłowością co ona.
   Melancholicy są dobrze zorganizowani i dobrze radzą sobie z długoterminowym planowaniem. Potrafią rozwiązywać problemy w sposób kreatywny.
   Tak ona zawsze jest dobrze zorganizowana i wszystko ma w swojej główce za czasu poukładane.
   Wszytko zawsze jest starannie przemyślane i nic nie jest zostawiane przypadkowi. Nawet do sylwka przygotowywała się 3 dni i efekty jej pracy były widać gołym okiem.
   Co na z sangwinika.
   Na pewno duże poczucie humoru które to pozwała się jej często śmiać z tych głupot które tam często wypisuję jej na czacie.
   Czasami wręcz staję na głowie byle tylko kolejny uśmiech zobaczyć na jej ślicznej buźce.
   Nie martwi się o przyszłość, ani nie rozpamiętuje przeszłości. Żyje chwilą. Jest bezpośrednia i gadatliwa. Uwielbia być w centrum uwagi, którą potrafi na sobie skupić.
   Nie cierpi nudy i kocha jak się coś dzieje.Dlatego czasami napierdalam jak potłuczony po tych klawiszach żeby miała co czytać.
   Sangwinicy są zapominalscy.Coś wiem na ten temat (ha ha ha)
   Jest osobą niezwykle kreatywną,barwną, wręcz tryskającą energią i entuzjazmem. Umie pobudzić innych do działania.
   Tak zwłaszcza podczas wykonywania swoich uroczych celi gdy to nagle czat dziwnie zamiera ( ha ha ha)
   Najmniej to ona ma z flegmatyka wiec tak na prawdę nie ma tutaj o czym pisać.
   THE END !!!
   smile
   3

   

  1. Autor: HRC666.
   7

    1. Widzę że ” pasożyty” już się zlatują.
     Pewno świeżą krew poczuły.
     A ten konkurs tak fajnie się zapowiadał.
     No cóż niektórzy z was nie potrafią się bawić.
     sad
     5

 2. Wyróżnienie dla AnnPearl, a głos na największe kurw**sko, które u niej na Frajdej poznałem! Szalona19, pamiętaj jeszcze do mnie przebiegniesz, jeszcze mi ulegniesz! Co ty ze mną robisz! Kutas mi twardnieje na samo echo twojego jęku które siedzi mi w głowie każdego mokrego wieczoru z toba! Wyrucham cię prędzej czy później! Pamiętaj że zaleje ci ta różowa dupę szybciej niż później ! Będziesz jechana na te wszystkie pozycje, które mi pokazałaś
  20

 3. Witam !!!
  Po chwili zastanowienia postanowiłem wam jeszcze coś tutaj dopisać.
  No cóż zawsze byłem wylewny i miałem dużo do powiedzenia i tak jest tym razem.
  A poza tym sprawia mi ogromną przyjemność pisanie o niej.
  I na boga proszę was nie marudźcie bo dzięki mnie macie też co czytać i jak by na to nie patrzyć to jestem koniem pociągowy tego konkursu i ciągnę go za uszy do przodu.
  Na moja nominację NajbrzydszejWeWsi oprócz cech osobowości też niewątpliwie ogromny wpływ miało jej zaangażowanie w to co dla mnie tutaj też robi i jak to robi.
  Może wyjaśnię o co mi chodzi na przykładzie niezapomnianego sylwestra 2018/2019 który miałem zaszczyt w jej przemiłym, towarzystwie spędzić.
  Może tak zacznę od nowości jakie ona dla nas w ten dzień przygotowała.
  Oj panie i panowie dużo tego było.
  Począwszy od nowej kreacji po która to pojechała do Częstochowy.
  Ona ponieważ zawsze miała dobry gust i tak też było i tym razem.
  Śliczna konieczne krótka sukienka co by można było podziwiać jej długie zgrabne nóżki.
  Duży dekolt po co .. wiadomo.
  No i te kapitalne połączeni czarnego z delikatnym różem.
  Wyglądała ach och ech!!!
  Na głowie miała tak bujne i geste loczki że można było się aż w nich zgubić.
  Nowe pazurki to już chyba standard.
  Całkiem nową też przygotowała dla nas kolekcję seksownej bielizny i mowie wam było czym nacieszyć oczy.
  Bidula aż 3 dni przygotował się do tego dnia i za to też należą się jej pochwały.
  Zamówiła tez 50 balonów. wcześniej też kupiła laser.
  Specjalnie dobrana muzyka umilała nam czas.
  Muzyka była tak dobra że niektórzy z tam obecnych nawet pytali się o nazwy setów które to nam prezentowała.
  No i teraz przyszło na coś co mi na długo utkwi w pamięci.
  Chodzi mi tutaj o jej tańce….
  Sporo ich już tutaj widziałem ale coś takiego moje oczy widziały pierwszy raz.
  W te kilka tańców włożyła tyle energii, ekspresji, zmysłowości jak nigdy dotąd.
  Jeszcze jedno o mało bym o tym zapomniał. Kupiła też kilka nowych zabaweczek które to były testowane dzień później.
  Tej uroczej, sympatycznej kobiecie za to że po prostu tutaj jest,za jej niewątpliwe zaangażowanie w to co robi należy się ode mnie szacunek i serdeczne podziękowania.
  THE END NR 2 !!!
  2

  1. Twoje głosy są samolubne.
   Ludzie nie chcą tego czytać, chcą widzieć, że piszesz i ewentualnie wybrać najśmieszniejsze (najbardziej ośmieszające Ciebie) zdanie z Twojej treści.
   “Wyglądała ach och ech!!!”
   Mylisz wygląd z osobowością? Utożsamiasz to jak ruger?
   Czemu na temat swoich wyróżnień się tak nie rozpisujesz?
   Edit: Daj się innym wykazać i napisać, dlaczego Paula jest top osobowością… wykorzystujesz wszystkie argumenty!
   Jak teraz inni mają cokolwiek napisać :<
   2

   1. Fapuś jak byś czytał ze zrozumieniem……
    ”Na moja nominację NajbrzydszejWeWsi oprócz cech osobowości też niewątpliwie ogromny wpływ miało jej zaangażowanie w to co dla mnie tutaj też robi i jak to robi”
    To tak dla przypomnienia.
    I nie mylę wyglądu z osobowością jak to tutaj twierdzisz.
    I może zamiast się mnie ciągle czepiać to dodał byś kilka słów o twoich nominacjach a nie kończył tylko na kilku lakonicznych stwierdzeniach.
    smile
    2

 4. W Twoim zdaniu jest “dla mnie tutaj”, co wskazuje na samolubność.
  Jak moje określenia uważasz za lakoniczne, to może popatrz na inne komentarze.
  1

 5. Dla mnie tutaj.
  Czy to świadczy o mojej samolubności no chyba nie za bardzo.
  Starałem się w ten sposób tylko napisać że wypowiadam się tylko i wyłącznie za siebie a nie za innych.
  No racja twój post nie jest aż tak skromny w treści jak niektóre.
  smile
  2

  1. Jeszcze jest czas.. 2-3 dni.
   Pozdro
   Tzn albo Konczymy w Trzy Króle, albo zwiększymy zasięg np do wtorku po 3 królach.
   1

 6. Bardzo długo zastanawiałem się na kogo oddać swój głos w tym konkursie aż w końcu uznałem, że osobowość roku powinna być mierzona pociągiem seksualnym i postawiłem zagłosować na dziewczynę, którą najwięcej mężczyzn na showupie chciałoby przelecieć. Najbardziej znana jest pod nickami Sweeeeet i Sweeeeti ale miała jeszcze bardzo wiele innych nicków (ostatni sweeeeetixnxx).
  Karolina znana jest wszystkim z tego, że daje tu i tam. Wspominałem wcześniej o tym, że każdy marzy o tym, żeby ją przelecieć a ja zdradzę Wam komu ta sztuka się udała w 2018 roku.
  Poseł Suski był tak podniecony, że zerżnął Karolinę w pozycji na pagony.
  Kiedy pieprzyła te swoje bzdury zerżnął ją ostro poseł Bury.
  Kiedy schyliła się po kieliszek wina zerżnął ją nawet Grzegorz Schetyna.
  Kiedy była cały czas łasa poseł Kukiz dał jej swojego kutasa.
  Pieprzyły ją całe Katowice – minister Radziwił przebadał jej cyce.
  Minister kultury wyruchał Karolinę w obie dziury.
  Nagle rozległ się głośny plusk to kutasa w Karolinę wsadził Donald Tusk.
  Pieprzyła się z kim tylko się dało minister Ziobro wziął ją w kakao.
  Kiedy była już bardzo zmęczona minister Błaszczak wsadził w nią swojego pytona.
  Kiedy miała już w oczach świeczki walił ją premier Morawiecki.
  Kiedy była już cała w szoku pieprzył ją ojciec Rydzyk w pozycji na boku.
  Kiedy miała już wszystkiego dość minister Macierewicz dał jej w kość.
  Kiedy już na czworakach chodziła na Jarosława Kaczyńskiego natrafiła.
  Kiedy myślała, że uciec jej się uda dopadł ją prezydent Duda.
  Kiedy czuła się już jak ostatnia szmata do jej cipki dorwała się premier Beata.
  Konkurencja w tym roku była tak duża, że tylko w gronie wyróżnionych postanowiłem umieścić:
  Rafatusa i Marlenkę
  Vanessę
  Najbrzydszą We Wsi
  Chciałem dodać, że mój komentarz nie ma na celu obrażenia niczyich uczuć religijnych ani sympatii politycznych.
  Po tym co ujawniłem obawiam się, że to może być już ostatni konkurs na tym blogu ale może Jarosław nie będzie aż tak okrutny.
  4

 7. Na osobowość 2018 roku na ShowUp.tv nominuję profesora Rafatusa, dżentelmen, autorytet moralny, wychowawca młodzieży, wojownik, degustator ekskluzywnych alkoholi, wybitny aktor, osobowość medialna, no człowiek orkiestra, chodząca doskonałość.
  Nikt tak jak on nie zasłużył na ten szlachetny tytuł.

 8. Ciekawy temat na konkurs smile Krótko zastanawiałem się kto ma być osobowością roku 2018 wybór był/jest oczywisty i na pewno wiele osób się z tym zgodzi, ponieważ ta modelka zapracowała sobie właśnie na taką nominacje swoimi całorocznymi osiągnięciami na ShowUpie o których zaraz napiszę poniżej.
  Wybieram więc Maddie give_rose nie znam osoby, która by jej nie kojarzyła, dziewczyna kilka lat już jest na SU, ale rok 2018 był dla niej najlepszy dopracowała swoje transmisje do perfekcji nowe stroje, gadżety erotyczne i nie tylko kupiła kilka drogich rekwizytów efekty specjalne, które zaprezentowała na jednej z grupowych podczas, której dużo się działo yes W 2018 jej obecność na SU była różna kilka razy znikała na kilka tygodni co świadczy, że nie żyje tylko tym portalem i że nie jest także żetoniarą, która w dzień w dzień siedzi tam blum gdy znika na dłuższy czas jej fani zaczynają snuć różne teorie na temat powodów zniknięcia i oczywiście z utęsknieniem czekają na powrót, ponieważ mało jest lasek, które mają tak dobry kontakt z widzem good jest miła i sympatyczna, o pięknej pupie o której można pisać dużo superlatywów, nogi także ma bardzo seksowne w szpilkach lub bez dla mnie the best xD Ma też spory dystans do siebie i nie raz krytykowała swoje poczynania, po tym właśnie można poznać osobę szczerą i wie, że nie jest idealna jak my wszyscy laugh
  Świetnie się czuje na SU i odniosła tam duży sukces, kocha to co robi i dużo osób to docenia zawsze jest w czołówce ilości widzów, a na privy są spore kolejki, na które czasami trzeba rezerwować kolejkę.
  Latem zaskoczyła nas świetnym show PokahonDas, “Naughty Schoolgirl” i także wiele innych pokazów z nowym “przyjacielem” Panem wibro
  Jej dużym pozytywnym osiągnięciem zostały TRANSMISJE GRUPOWE i chyba osiągnęła rekord, bo sprzedała najwięcej biletów !! Za co należą się duże brawa i szacun bravo niektórzy mieli spory ból dupy i nawet wywiązała się mała kilku dniowa wojna kto jest królową transmisji grupowych beach Na pewno Kinia będzie kontynuować grupowe i każdy będzie zadowolony, bo nie wieje u niej nudą !!!
  Tych kilka dokonań jakie wymieniłem przyczyniły się do tego, że zagłosowałem właśnie na Maddie yess
  Postanowiłem wyróżnić jeszcze 3 osoby, które w 2018 roku zaistniały w świecie SU i nie tylko tam.
  RafatusOficjalnie – prowadził patostreamy na np na yt i SU razem ze swoja byłą dziewczyną Marleną ich transmisje były bardzo ciekawe nie brakowało niczego było dobre ruchanko patologiczne alko libacje do upadłego, bicie dziewczyny. Duża popularność Rafatusa doprowadziła do tego, że stał się również gwiazdą komercyjnej stacji TV bycie celebrytą doprowadziło go do różnych kłopotów i musiał w ostateczności zrezygnować z patostreamów. Teraz znalazł nową laskę, pracę układa życie na nowo, zaczął też robić grzeczne transmisje na których będzie edukował młodzież, umoralniał, żeby nie wpakowali się w takie bagno jak on kiedyś, dodatkiem będą gry, zabawy w których będzie uczestniczyła jego nowa partnerka.
  Drugą osobą którą wyróżniam jest krol-vertex-fx za fajną atmosferę jaka tworzy, za dobrą muzykę i za nieustępliwość, że ciągle mu się chce robić codziennie transmisje smile
  Trzecie wyróżnienie leci do NajbrzydszaWeWsi za to, że jej temat osiągnął największą ilość stron i postów ze wszystkich tematów na forum gratulacje Ta Pani ma chyba taką samą liczbę fanów jak i wrogów, jedni ją lubią inni nienawidzą i pewnie powstanie kiedyś o niej biografia xD Ma ciekawe transmisje, które sie wyróżniają od reszty i na pewno warto do niej wpadać czasami, bo jest ładna i zawsze coś się na nich dzieje ciekawego.
  6

 9. Wg mnie osobowością roku 2018 na ShowUp.tv i nie tylko powinna zostać Oliwia P. – czyli słynna instamatka, gwiazda programu Uwaga TVN.
  Swoją przygodę z SU zaczęła już w 2016 pod nickiem Callmebaby, wtedy jakość była jeszcze słaba.
  Na szczęście w ubiegłym roku fani zasponsorowali jej nową kamerkę i mogła już pójść na całość ze swoim partnerem, na koncie Cutebejbe24.
  Nominuję ją za odcinek pt. “Walka o dziecko”, a konkretnie za słowa “podejmę pracę ymm” ten uśmiech laugh … i te łzy na końcu.
  To był jej ostatni bezpłatny wywiad, za kolejny chciała już całe 100 000 zł smile
  Na wyróżnienie zasługują:
  Królowa Lata 2018 – Maddie, za zmysłowe pokazy na ogólnym, a szczególnie za wielogodzinne grupowe heart
  NajbrzydszaWeWsi – za te zwroty akcji i rozrywkę na najwyższym poziomie.
  KOCUREK272 – za całokształt.
  5

 10. Bez dwóch zdań osobowością roku musi zostać Szalona19latt… Piękna, z anielskim głosem, TWARDĄ osobowością… ;> Nie spotkałem drugiej takiej na tym portalu, głosuję na Ciebie, moja Pani!
  7

 11. Myślę że jako najbardziej intrygująca i najładniejsza ze wszystkich transkobiet, które udało mi się poznać, Szalona19latt powinna dostać tytuł osobowości roku 2018 jako najlepiej reprezentująca ten portal i jej społeczność, koniec kropka.
  6

 12. Heniu dopisz punkt żeby głos był ważny to trzeba mieć ileś tam postów jak na forum bo się cyrk robi, ewentualnie zaskocz jakimś nieszablonowym rozstrzygnięciem z dopiskiem “mam to w dupie” laugh
  3

 13. Szalonej zależy i jej zakochańcom również… trzeba to docenić
  Uczestnicy sa zarejestrowani a komisja sie przyjrzy
  a co jak co.. ale Szalona19latt osobowść ma smile hue, hue
  Na razi Blond Anioł Ruchania wyraźnie na czele smile
  we wtorek koniec.. komisja mysli sobie jakie bedzie zakonczenie – bo sama jeszcze nie wie a działa na impulsach..hehe
  10

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.