LIPAPODOBA SIĘ (Transmitujący otrzymał w tej transmisji 0 żetonów, Wszyscy walą na sępa xD)
Loading...

Na prośbę tysięcy czytelników!!! Pierwsza wielka analiza na blogu!!!!

Analiza ShowUp.tv

Setki listów zalały redakcję blogsu.org

Czytelnicy chwalą, ale i ganią nasze artykuły związane z ShowUp.tv i innymi ważkimi problemami.

Chwalb nie publikujemy, ale krytyczne uwagi.. i owszem

„Takie pierdolety tam piszesz ,ze aż się odechciewa tam wchodzić, a szkoda bo potencjał masz i mógł zostać wykorzystany w ciekawy sposób” – pisze jeden z czytelników.
Zgoda. Ale to wszystko przez to, że ostatnio nie piję.

Pojawiają się i propozycje tematów.

„Zamiast kolejny raz pisać głupoty o Pauli lub Hardzie zrób Panie jakieś TOP 10 nowych twarzy na ShowUp.tv w danym miesiącu – co oferują co prezentują czy mają potencjał. Nie wiem lista wraz z Twoim komentarzem ciekawych privkow za 100 zetow. Analogię jak zmienia się oblicze ShowUp.tv na przestrzeni czasu. Zbierz informację od dziewczyn z Topki jakie mają oświetlenie, zrób o tym materiał – co polecają co odradzają, to samo o kamerkach czy samym sprzęcie. Zbierz info czego widz na ten moment oczekuje co go najbardziej kręci grupowe, privki, cele? Jeśli tak to jakie ? Zaobserwuj pewne zjawiska. Czego oczekują dziewczyny jakie mają podejście. Najciekawsze to są jeszcze te wywiady, gdyby nie były pisane tym durnowatym śmiechójkowatym językiem (ale to już autor ma w genach chyba) No tematów można zrobić wiele, tym bardziej, że takie krótkie fajne tematy mógłbyś wrzucać co kilka dni. Nie mów mi chłopie, że nic ciekawego nie przychodzi Ci do głowy poza pierdoletami o hardzie….. Bo już serio wszystko jest lepsze niż to..

I jeszcze taki

„Jak już musisz pisać te swoje durnowate teksty o Pauli i od 2 miesięcy jedno i to samo, to proszę Cię z całego serca – pierdolnij Panie raz na jakiś czas jakiś temat na wyższym poziomie .Jakimś tekstem ,który chociaż na 5 minut po przeczytaniu zostanie komuś w głowie”.

WIĘC UWAGA!!!

Biorąc sobie głęboko do serca uwagi, dziś tekst analityczny, porównawczy, z przesłaniem, który powstał na podstawie wielotygodniowych badań.

Przedstawiam

Analiza grzejników na ShowUp.tv. Badanie relacji żeliwo-żeton. Ze zdjęciami.

Opracował mgr. inżynier HenryChinaski1

Na podstawie wybranej próby modelek.

Obiekt nr 1. Modelka _Niespotykana_

Nie wiadomo ile modelka zarabia, ale jakie miliony by to nie były, trzeba sypać więcej. Grzejnik ma bardzo dobry, żeliwny ze Stąporkowa, ale problem jest z regulatorem. Modelka jest przegrzana, zmuszona jest chłodzić się jak pies.. paszczą….metoda wdech-wydech. Uprzejmie uprasza się o wsparcie dla modelki w żetonach. W miarę dobry regulator kupimy już za 900 żetonów.

Obiekt nr 2. Modelka _HAPPINES_

W tym wypadku również wymagane jest wsparcie, grzejnik słabo wydajny. Widać po sutkach modelki. Koszt nowego grzejnika tego typu to ok 3500 żetonów.

Obiekt nr 3. Modelka _Keiiiti_

W tym wypadku konieczne jest zainstalowanie tzw. nawilżacza, ewentualnie parówara..hehe…. Czy jak to tam się nazywa. Modelka jest zmuszona wieszać na grzejniku (aluminiowym) mokre szmaciska. W jej przypadku nawilżacz jest niezbędny. Modelka się dużo rusza. Musi być odpowiednia wilgotność zachowana bo inaczej dostanie Wąglika Płucnego. Nawilżacz ceramiczny na kaloryfer tzw. kolanko lub pochwa to koszt ok 200 żetonów, ale na Keiiiti nie ma co oszczędzać. Dedykowany nawilżacz powietrza to ok 4000 żetonów. Zapraszamy darczyńców.

Obiekt nr 4. Modelka ASIA_CAMsu

Funkcjonowanie grzejnika prawidłowe. Za to dywanik wygląda jak gówno w lesie. Wymagana wymiana. Koszt ręcznie tkanego dywanu z Iranu pasującego kolorystycznie do podłogi to ok 110000 żetonów. Nie żałujmy na Asi bo warto.

Obiekt nr 5. Modelka Cheshire-WinterSage

Tu wbrew pozorom grzejnik jest ok, natomiast okna chujowe.. popaczone, modelce jest zimno, wadliwa cyrkulacja ciepła. Przyjmując model kosztowy rodem z hindukusztańskiej wioski w Afganistanie, uszczelniamy okna tym co mamy pod ręka, pakułami, martwymi myszami, włosami zamiecionymi z klepiska. Koszt to parę dyszek żetonów. Model krajów rozwiniętych zakłada wymianę okien. To ok 20 tys. żetonów – 100 żetonów zniżki za krawat.

Obiekt nr 6. Modelka Kiciaa/UmaBass

Tej modelce naprawdę niczego nie brakuje. Tzn. grzejnik widać, że grzeje bardzo mocno, bo okno otwarte, ale ta modelka lubi również ogrzewanie odśrodkowe. A więc sypać żydony pani Kicii bo taki typ ogrzewania to również kosztowna sprawa. Koszt paliwa na jedną noc ogrzewania 3000 żetonów. Czyli Pi razy dupa 100 tys. miesięcznie.

Obiekt nr 7. Modelka Kociczka222

W tym wypadku z ogrzewaniem jest ok, ale niezbędna jest wymiana łóżka. Kto by to widział, żeby spać na takiej wąskiej pryczy. Koszt łóżka kontynentalnego to 20 tys. żetonów. Dlaczego kontynentalne? Bo wysokie. A dlaczego Kociczka222 potrzebuje wysokiego łózka? Nie wiem.

Obiekt nr 8. Modelka Lagertha___

W tym wypadku odnotowujemy również prawidłowe działanie grzejnika. Ale, ale.. czy to znaczy, ze wszystko ok? Nie.. Nie podobają nam się żaluzje wewnętrzne. Wygły się czy jak? Nieważne. Lagertha musi mieć drewniane wewnętrzne z norweskiej limby. Koszt ok 5000 żetonów.

Obiekt nr 9. Modelka milfonka35

Nie odkryje Ameryki jak napiszę, że tej modelce nic nie brakuje, oprócz majtek. Ogrzewanie jest w porządku, jednak widać, że to chyba blok tzw. „Wielka Płyta” i może zawieść, więc jak majtki to ciepłe. Koszt barchanowych z nogawkami to ok 400 żetonów.

Obiekt nr 10. Modelka nimfabi

Konieczna natychmiastowa poważna inwestycja. Instalacja niesprawna. Modelka na przemian poci się i marznie. Chłodzi się podobnie jak modelka nr 1 po psiemu, ale w chwili uderzeń gorąca jest zmuszona zatykać otwory wentylacyjne. Koszt wymiany okien, grzejnika i odzieży dla modelki to ok 50 tys. żetonów. Do tego 10 tys. żetonów na roczny przeskok cywilizacyjny, czyli przerzucenie się z piwa Żubr na choćby Żywiec. Darz Bór. Poprawmy komfort życia modelce nimfabi.

Obiekt nr 11. modelka sweetagata2

Ja widzimy modelka również posiada grzejnik żeliwny rodem ze Stąporkowa, gdzie przy okazji zapraszamy serdecznie do odlewni, a raczej przed nią, na jebnięcie sobie selfika z pomnikiem kaloryfera. Problemy z ogrzewaniem pomieszczenia służbowego modelki są na tyle poważne, że musi stosować wentylację-ogrzewanie typu blue-whales. Na załączonym obrazku widać poobieranie powietrza paszczą, przy zatkanych obu otworach wentylacyjnych. Po ogrzaniu powietrza w środku uwalniamy zatyczkę z jednego otworu. Wyczyszczone energetycznie powietrze uchodzi a my powtarzamy czynność. Sweetagata2 wymaga natychmiastowej dotacji w wysokości 40 tys. żetonów.

I to koniec analizy. Uważny czytelnik zada jednak pytanie.. Zaraz, zaraz gdzie tu do kurwy nędzy jest analiza? Gdzie relacje, statystyka, wnioski?

Nie ma smile

Tekst jest artykułem sponsorowanym. Autor życzy sobie 10 proc. honorarium z łącznych donacji jakie zbiorą modelki na wymienione w tekście cele. Ich koszt to 363,8 tys. żetonów.

Czy autor spodziewa się honorarium?

Owszem nie.

I tym optymistycznym akcentem kończę dzisiejszy wpis.

Trzymajcie się.

Darz Bór.

Wasz Henry.

Brakujące komentarze

3 komentarzy do “Na prośbę tysięcy czytelników!!! Pierwsza wielka analiza na blogu!!!!


 1. 3 wcześniejsze komentarze:


  1. Powiedzmy sobie prawdę – kobieta jest jak dobry Grzejnik – sprawia, że facet jest nagrzany [golusieńki!],.. Niestety, z racji wysługi lat wykazują wadliwe działanie, niewystarczająco produkują ciepło i często się zapowietrzają- taka zapowietrzona kobieta, działa jak zatkana rura od odkurzacza,,np. starą skarpetą, w kształcie kulki…Wymagają solidnego. gruntownego i ANALitycznego przeglądu. A jeżeli jesteśmy usatysfakcjonowani z ich pracy, a jedynie ich wygląd sprawia, że staramy się je ukryć [np. w łazience]- możemy z powodzeniem poddać je renowacji w najbliższym salonie Manicure/Pedicure…

   4

   1. Jak już wspominałem
    Grzejnik za słabo grzeje, w pokoju nie ma bardzo wysokiej temperatury, co sprzyjałoby szybszemu spalaniu tkanki tłuszczowej. Wskazuje na to waga stojąca w czołowym miejscu w pokoju. Można kupić nowy grzejnik, regulator, lub piecyk typu koza lub wskazany zakup clenbuterolu w kuracji za 3 tys żetonów. od razu zaznaczam, ze modelka nie jest grubaską, nie jest nawet lekko otyła – to chyba siedzi w jej głowie… razem z wagą na podłodze.

    1

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.