LIPAPODOBA SIĘ (Transmitujący otrzymał w tej transmisji: +60 żetonów, napiwki: 3, liderem napiwków jest: Supler)
Loading...

Wybraliśmy największą Żetoniarę i Żetoniarza z ShowUp.tv

Wybraliśmy największą Żetoniarę i Żetoniarza z ShowUp.tv

Heloł ewrybady. Co prawda jest ciepło jak w zuluskim kroczu okutanym trzema parami gaci, ale obowiązek wzywa, więc podaję wyniki konkursu na żetoniarę i żetoniarza z ShowUp.tv

Walka do końca była bardzo zacięta. Oddano 31 głosów, w tym dwa nieważne – brak rejestracji na blogsu.pl

Prosimy na przyszłość pamiętać, że liczą się tylko głosy użytkowników zarejestrowanych na blogu.

No więc KRÓLOWĄ ŻETONIAR zostaje

Kasia_UK – znana jako Badama.

I to jest bardzo dobry wybór.

Co więcej, to wybór, który sprawi, że na twarz Badamki, wpełznie uśmiech… za który oczywiście będzie trzeba zapłacić.

Gratulujemy Kasi_Uk… należało się jej to jak księdzu Gilowi paczka do miejsca odosobnienia wysłana ze sklepu Smyk.

Życzymy dalszych sukcesów w garnięciu złota.

II zaszczytne miejsce przypada również turbożetoniarze – czyli Koko21. To również nie powinno budzić żadnego zdziwienia. Koko21 to ikona i symbol ShowUp.tv… jednak to ta z tych „dobrych żetoniar”. Na przykład mnie, jak wiadomo, żyjącego skromnie, ale za to ubogo – nigdy nie wymiotła ze swojej transmisji.

Miejsce trzecie przypadło Paulinie… znanej obecnie jako NajbrzydszaWeWsi. Również składamy uszanowanie modelce i jednocześnie czapki z głów przed Spikelem20 – znanego jako PDŻ (Prosty Dawca Żetonów). Brawo. To wspaniała para – mająca za sobą wiele upadków, ale i wiele Podniesień. Zarząd blogsu.pl życzy im wszystkiego najlepszego. I Torze też.

Można powiedzieć, że podium w tym konkursie jest imponujące i hmmmm… adekwatne?

Dwa głosy zdobyła Aurelka96, dwa napis informujący o tym, że aby pisać na transmisji – trzeba podarować żetony, jeden sexkotka21, tyleż xxexcitexx (nieważny), jeden _Keiiiti_ (nieważny), i po jednym blodi22 i ToxicAngel czyli ToxicAngel-FromHell.

A teraz Król Żetoniarzy….została nim osoba, która sama siebie określa jako „Kurwę za żeton” czyli RUGER44 znany na ShowUp.tv jako Arial_Heartame. I to również jest dobry wybór, gdyż Ruger za żeton faktycznie może zrobić sporo.

Gratulujemy i życzymy owocnych transmisji bogatych w złoto, podczas który faja będzie stała jak pomnik Waszyngtona w Waszyngtonu…hue, hue.

Drugie miejsce i tytuł wicekróla żetoniarzy otrzymuje Król-Vertex-Fx. Niech i jemu fortuna żetonowa sprzyja. To poczciwy żetoniarz – trzeba przyznać. III miejsce zajęli razem HardRockCaffe666 i Admin showsu.pl

Cóż mogę napisać…. Brawo.

Teraz nagrody za komentarz.

Tu bezapelacyjnie system rozjebał Parostatek i do niego wędruje 500 żetonów. Dojebałeś Pan z komentem aż mi się tupecik zsunął na potylicę.

Z resztą nagród był problem…. Bo naprawdę sporo było niezłych i godnych skawntyfikowania żetonowego.

200 żetonów wędruje do Sing-Sing. Wg. Komisji (Walentina Tiereszkowa, pope Pius XII, pies Łajka, Konserwator budynku grupy kapitałowej Forum SU / Blog SU oraz ja) zasłużenie. Po 100 żetonów otrzymują Marshall, Stefano i Manson.

O nagrodę otarła się Diami. Może następnym razem. Zresztą da se radę, bo to też dobra żetoniara, hehe – ale z tych dobrych o sercu wrażliwym jak u Elizy Orzeszkowej.

Hard – tym razem jeszcze nie, ale byłeś blisko.

I to wszystko drogie modelki, modele, widzowie. Teraz Królowa Żetoniar powinna dać wspólną transmisję z Królem Żetoniarzy – obawiam się jednak, że ze względu na żetoniarskie, żydowskie dusze u zwycięzców, nigdy do tego nie dojdzie. Pójdzie oczywiście o procentowy podział łupów.

Trzymajcie się.

Wasz Henry.

16 komentarzy do “Wybraliśmy największą Żetoniarę i Żetoniarza z ShowUp.tv

 1. Trójka w eurosrotto, pincet w konkursie…. kurdelebele jak ja idę dzisiaj poszukać skrzata na końcu tęczy.
  Niestety, ale muszem się zrzec nagrody. Nie mógłbym oglądać cycków jednocześnie wiedząc, że te żetony zostały zdobyte na tej kanalii.
  To tak jakbyście jedli pyszny rosół a w waszym talerzu bezdomny menel moczył zagrzybiałą pietę. No nie przełknę tego.
  Dlatego prosiłbym o przelanie żetonów na konto dziadka – https://showup24.tv/profile/HardRockCaffe666 – popraw mnie ktoś jak zjebałem link.
  Program 500+ dla Harda.
  Ulżyj sobie Hardziu u Pauli, niech frajer Spikel zazdrości. bye

  7
 2. WHY??.TELL MY WHY?.. KUSWA ZNOWU NI NIE WYSZŁO.!!!
  Niezbadane są wyroki najwyższej komisji (czyżby za mało alkoholu i dragów żeby tak bardziej docenić moje wypociny. Podejrzewam że jak bym o kimś innym tu napisał to wygrana maiłbym w kieszeni. Ale cóż moje już nie tak młode serduszko bije tu ciągle i stałym rytmem ciągle dla tej jednej i tej samej kobiety. Ale mimo tego że chuja tu wygrałem to i tak nieźle się bawiłem. I o ty chyba w tym wszystkim tu chodzi. Gratulacje dla wszystkich wyróżnionych żetoniarek… niech portfele Januszy sypią żetki wartkim strumieniem. Słowa uznania dla wszystkich nagrodzonych “przegrywów”. Konkurencja była ostra wiec moja porażka mniej boli ale jednak boli bo jestem kurewsko ambitny i chujowo znoszę tu porażki.
  PAROSTATEK .. mimo ze nazwałeś mnie tu kanalia to i tak z chęcią przyjmę od ciebie żetki bo chce kupić sobie w najbliższym czasie lepsza kamerkę. Chyba nie muszę wam mówić co zamierzam. Oj będzie się działo. Lasery, bajery, dymy. inne chuje muje i dzikie węże. Ostrzegam ci co liczą na to że będę rzygał i szczał do wiaderka, tłukł głowa w ściane, stawiał kutasa do pionu mogą się sromotnie zawieść.
  POZDRAWIAM koniecznie Batmanka za kolejny jak że pasjonujący post tylko prawie o mnie.Czuje się zaszczycony że taki super bohater poświecił mi swój cenny czas. Aha pozdrowoinka dla komina.. leszcza Rugera44, Goldiego (witaj na pokładzie u Pauliny). “oddawaj mi kota”, Montiego vel ..lodzik i całej reszty ferajny.
  smile smile smile smile

  2
 3. Gratulacje dla laureatów i wszystkich nagrodzonych !!! bravo bravo bravo bravo Pozdrawiam Hard victory

  Żetony możecie odebrać do 16 czerwca, wysyłając e-mail z linkiem do profilu. Jeśli wasze konta zostały już powiązane z Forum SU, to możecie wysyłać również PW na https://showsu.org/memberlist.php?mode=viewprofile&u=6835 , ewentualnie wiadomości na wykopie – https://www.wykop.pl/ludzie/BlogSU/

  Proszę jeszcze wpisać się pod tymi wynikami. Mile widziane zalajkowanie naszego Facebooka smile

  Zachęcam również do zapoznania się z nagrodzonymi opisami żetoniarzy: Konkurs na największą żetoniarę ShowUp.tv

  3
 4. Apropo naszej Krulowej – przypomniał mi się wierszyk, nie będę udawał nie jest mój, nie jestem jakimś Hardem żeby pisać wiersze – autorstwo to Adam M.
  Kobieto! puchu marny! ty wietrzna istoto!
  Postaci twojej zazdroszczą anieli,
  A duszę gorszą masz, gorszą niżeli!…
  Przebóg! tak ciebie oślepiło złoto!
  I honorów świecąca bańka, wewnątrz pusta!
  Badam!… Niech, czego dotkniesz, przeleje się w żeton;
  Gdzie tylko zwrócisz serce i usta,
  Całuj, ściskaj zimny żeton!
  Ja, gdybym równie był panem wyboru,
  I najcudniejsza postać dziewicza,
  Jakiej Buk dotąd nie pokazał wzoru,
  Piękniejsza niżli aniołów oblicza,
  Niżli sny moje, niżli poetów zmyślenia,
  Niżli ty nawet… oddam ją za ciebie,
  Za słodycz twego jednego spojrzenia!
  Ach, i gdyby w posagu tego świata
  Płynął za nią wszystek żeton Szołapa,
  Gdyby królestwo w niebie,
  Oddałbym ją za ciebie!
  Najmniejszych względów nie zyska ode mnie
  Gdyby za tyle piękności i złota
  Prosiła tylko, ażeby jej luby
  Poświęcił małą cząstkę żywota,
  Którą dla ciebie całkiem poświęca daremnie!
  Gdyby prosiła o rok, o pół roka,
  Gdyby jedna z nią pieszczota,
  Gdyby jedno mgnienie oka,
  Nie chcę! nie! i na takie nie zezwolę śluby

  smile

  1
 5. Ostatnio na showupie coraz mniej dziewczyn i niestety przez to coraz mniej żetoniar. Za niedługo to pewnie zostanie tylko Koko i toxic angel no i może jeszcze Vertex. Gratulacje dla wszystkich nagrodzonych w konkursie.
  Mam jeszcze taki apel, żeby zabrać żetony z tego idiotycznego konkursu na wyzwanie gdzie dziewczyna nie wykonuje żadnego wyzywania i dostaje za nic 2000 żetonów i żeby dziewczyny, które wygrywają w tych konkursach na blogu dostawały chociaż jakieś symboliczne 100 żetonów.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.