LIPAPODOBA SIĘ (Transmitujący otrzymał w tej transmisji: +20 żetonów, napiwki: 1, liderem napiwków jest: Supler)
Loading...

Rok nie wyrok – urodziny BlogSU.pl

Rok nie wyrok – urodziny BlogSU.pl

Dzień dobry. W tak uroczysty dzień chcemy podziękować wszystkim co do nas zaglądają. Modelkom z ShowUp.tv, widzom, hejterom i sympatykom. Udało nam się przetrwać rok.

 
Przez ten czas dorobiliśmy się 240 zarejestrowanych użytkowników. Niezarejestrowanych ogląda nas jeszcze więcej. Napisaliście 1660 komentarzy.

My daliśmy blisko 100 wpisów… wpisów, które zmieniły świat..

O matko jedyna i Jezusie, królu Polski… właśnie sobie uświadomiłem, że średnio jeden wpis co trzy i pół dnia!!!

Jestem zajebiście pracowity…ehhh.

Unikalne wejścia w skali miesiąca sięgały nawet 30 tys.

Udzielaliśmy porad technicznych, przeprowadziliśmy 12 wywiadów, zorganizowaliśmy wiele konkursów i rozdaliśmy tysiące żetonów.

Z otwartą przyłbicą podejmowaliśmy ważkie problemy społeczne.. Januszyzmu na ShowUp.tv, broniliśmy też praw zwierząt (#torachceruchać w trzy dni ponad 500 unikalnych odsłon filmiku). Broniliśmy też stalczonych modelek.

Nie obyło się także bez gróźb, zakładania nam spraw, które rzecz jasna były umarzane, albowiem jesteśmy czyści i transparentni co najmniej jak papież Aleksander VI – Rodrigo de Borgio i piękny, nowoczesny Ryszardo Petru w jednym.

Do dziś Waszemu Henremu.. znana i lubiana modelka Słodka zakłada konta na kureskich, gejoskich i porno portalach. Tu taka drobna uwaga…. Na ShowUp.tv mam nick HenryChinaski a na foro HenryChinaski1 – każdy inny to najprawdopodobniej kreacja Słodkiej. Niech jej Pan Jezu, król Polski wybaczy tą niechęć do mnie, która zalęgła się w jej młodym serduszku zupełnie jak wołek zbożowy w worku z pszenżytem.

Nowe czasy – nowe problemy.

Nie każdy wie, że na blogsu.pl zawisła groźba niczym nad statkiem wyładowanym cennym kruszcem przepływającym koło wybrzeży Somalii.

W darknecie.. siedlisku zła, zboczynców, wąpierzy, hakierów i innych gimnazjalistów – pojawiła się oferta wrogiego przejęcia bloga. Ofertę wystawił Spikel20 – wirtualny kochanek WrednejPauliNjabrzydszejWeWsi.. oraz fundator najsłynniejszego kota, który okazał się kotką – na całym ShowUp.tv.

Ofertą zainteresowali się ponoć Koreańczycy z tej północnej części.

Shakują nas ze Spectruma wykorzystując język basic i internety na oflinie wgranego z dyskietki 3.5 cala.

Tak więc.. nie znamy dnia ani godziny

I tym optymistycznym akcentem kończę urodzinowy wpis, licząc, że jednak uda nam się przetrzymać kolejne 12 miesięcy. Gdyż jak mówią, „Rok nie wyrok, a dwa lata jak dla brata”.

Darz Bór.

Wasz Henry.

P.S. To nie przypadek, że rocznica wypadła nam w Boże Ciało. Analizujemy Torę (nie kotkę) i Talmud i szukamy interpretacji.

6 komentarzy do “Rok nie wyrok – urodziny BlogSU.pl

  1. Wszystkiego najlepszego blogasku! Oby ten pierwszy rok nie był Twoim ostatnim i oby się okazało, że Koreańczycy mają tego mitycznego trojana wgranego na dyskietke 3,5 cala a stacje tylko na 5,25 smile Wytrzymasz mam nadzieje kolejne ataki stalkieropozywaczki Słodkiej i będziesz z nami aż do ostatniego obrotu Karuzeli Spierdolenia! STO LAT!

    4

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.