LIPAPODOBA SIĘ (Transmitujący otrzymał w tej transmisji: +60 żetonów, napiwki: 3, liderem napiwków jest: Supler)
Loading...

Achtung!!!! Konkurs na największą żetoniarę ShowUp.tv

Konkurs na największą żetoniarę ShowUp.tv

… lub żetoniarza na ShowUp.tv

 
Hola Amigos und Amigos ale w wersji żeńskiej. Nie było mnie na blogu od 6 kwietnia. Ale miałem bardzo ważkie powody, które całkowicie mnie usprawiedliwiały. Piłem, balowałem, używałem środków psychoaktywnych i pracowałem. Wszystko w równych proporcjach.

Ale teraz przyszedł czas na refleksję, podsumowanie, czynne żale i wyrzuty sumienia. Jednym z nich było nieco opuszczenie BlogSU.pl, a to przecież dziecko wykarmione na własnej piersi i poddane przeze mnie wychowawczej obróbce.

BTW wiecie, że na liście narkotyków wg szkodliwości alkohol jest na 5 miejscu i wyprzedza amfe, LSD, Ecstasy i trawkę?

No ale, wracając do rzeczy…

Ileż to razy wchodząc na trans, byliście atakowani od razu żądaniem żetona? Ile razy zachowanie modelki, tudzież modela to ignorancja, brak interakcji słownej, dopóki na ekranie nie pojawiło się złoto? Ile banów doświadczyliście za brak zasilenia konta modelki? Ileż to razy nudne, leniwe zachowania sugerowały, że modelki/modele są tu tylko dla żetonów? Oczywiście my jako komisja (Walentina Tiereszkowa, pope Pius XII, pies Łajka, Konserwator budynku grupy kapitałowej Forum SU/Blog SU oraz ja), zdajemy sobie sprawę, że są na ShowUp.tv dla żetonów, ale do zardzewiałej kurwy nędzy – no na Pana Jezusa, króla Polski, jakieś pozory trzeba zachować.

Więc teraz macie szansę dać upust swojemu niezadowoleniu i głosować na żetoniarzy płci obojga, uzasadniając w komentach swój wybór. Aby głos był ważny, trzeba być zarejestrowanym na blogsu.pl, mieć 18 lat, lub sfałszowany dowód tożsamości, który by potwierdzał pełnoletność.

Głosować należy w komentarzach. Najbardziej ciekawe, intrygujące, wesołe, dramatyczne ironiczne opisy zetoniar i ich męskich odpowiedników Komisja będzie nagradzać. Wybory będą zdecydowanie subiektywne, hue, hue. Dopuszczalne są wiersze, również w formie haiku.

W konkursie pula wygranych to 1000 żetonów. Pierwsza nagroda to 500 żetonów, druga – 200 żetonów i trzy wyróżnienia po 100 żetonów.

Zapraszamy więc do udziału w konkursie i zapewniamy, że będzie teraz więcej artykułów na BlogSU.pl oczywiście dotyczących ShowUp.tv.

Nie wykluczamy w przyszłości podejmowania innych uniwersalnych tematów, zawsze jednak w jakiś sposób powiązanych z ShowUp.tv.

Pozdrawiam serdecznie i życzę udanych majowych nabożeństw. „Chwalcie łąki umajone, góry doliny zielone”

Pa….

Wasz Henry.
 

27 komentarzy do “Achtung!!!! Konkurs na największą żetoniarę ShowUp.tv

 1. Największa żetoniara to Paula300. Dlaczego? Dlatego, że wczoraj specjalnie buntowała Limitowaną Edycję przeciwko Spajkiemu i namawiała ją na bana dla niego, tylko po to aby miał więcej żetonów na jej własne transmisje xd Kolejny dowód na to, że Pałka to żetoniara? Niby Spajki taki zły i nie dobry i w ogóle, ale jakoś Pałka go nie banuje u siebie? Dlaczego? Wiadomo, żeton musi się zgadzać, a Spajki, jak powszechnie wiadomo, to jeden z największych jej sponsorów i szkoda byłoby ucinać sobie takie źródełko finansowania xd

  Pozdrawiam Hard.
  5
 2. Na wstępie chciałbym też zaznaczyć, że są dwa rodzaje “żetoniar/żetoniarzy”
  – pierwsi to Ci, co są niefajni, niemili, chujowi, wiecznie niezadowoleni i poza żetonem świata Bożego nie widzą a sam WIDZ dla nich NIC nie znaczy!
  – Ci drudzy zaś, to tak jakby taki paradoks tych pierwszych, niby też mocno kochają żeton, z tym, że z tymi drugimi można “żyć” w pokoju i w zgodzie, nie dając im tego yebanego żetona.
  jednym słowem żetonarze – ale tacy bardziej spoko i których się po prostu akceptuje.
  i teraz tak… czas na głosy.
  kurde, mój wybór chyba jednak padnie na: KoKo21
  a z męskich no to: Krol-vertex-fx
  Heniu jak gdzieś czasem sypnął dyszką, to ludzie niedowierzali i screeny robili aby upamiętnić te unikatowe i cenne chwile, no ale Heniu ma sytuację jaką ma, nima lekko, więc każda złotówa jest dla niego bardzo ważna.
  Także rozumiemy!
  (No i oczywiście KoKo jak i Vertex, należą do tych drugich żetoniarzy, są w porządku i da się lubić)

  victory
  3
 3. Nie wiem czy taki głos liczyć się będzie,
  ale…
  Na największego ŻETONIARZA EVER nominuję
  `alfonsa` ShowUp.tv – za wqrwiające pojawianie się komunikatu “Aby pisać podaruj transmitującemu żetony”.
  4
 4. Mój głos oddaję na Badam ponieważ perfekcyjnie opanowała sztukę żetoniarstwa i potrafi wyciągnąć ode mnie ostatniego żetona w taki sposób że nawet czasem nie jestem tego świadomy smile Trzymam kciuki za wygraną Kasia!
  5
 5. Idę za głosem LUDU laugh
  Dla mnie oczywiste jest że Zezi (Paula dziewczyna z wiochy.pl) jest największą żetoniarą.
  Jak zatrzepie tymi rzęsami w 3D to na czacie robi się szybko żółto, a ulungów u niej nie brakuje jak transmituje rofl
  3
 6. chyba to nie będzie żadna drama, że nominowana przeze mnie będzie Badama
  ale już nadszedł czas na następny $podarunek$, dawać mi te żetony, trzeba płacić kolejny rachunek :P
  1
 7. Tak piwko jest, szlugi są, przekąski też to zaczynamy zabawę!!!
  Po zebraniu swoich rozproszonych po kosmosie myśli, slajdów, przezroczy, różnych materiałów i wielu jeszcze na pewno niepotrzebnych rzeczy przystąpiłem do pisania tego ryzykownego tematu.
  PROŚBA DO PAULINY.!!!
  Na rany boskie tyko mnie za to nie banuj…..a chuj tam.. jest ryzyko jest i zabawa.
  Jak tu zacząć… może tak od początku.
  Nie wiem czy Paulina jest tu największą żetoniarą ale jak by co to dużo jej do tego nie brakuje.
  Nie raz na swoich transmisjach nie owijając w bawełnę mówiąc po co tu jest. Tak , tak to przez i dla żetonków tu siedzi i to ją pewno napędza do tego wszystkiego co tu dla nas robi.Żetony są dla niej jak woda na młyn i to chyba dla nich potrafi tu sporo zrobić. Ale muszę tu zaznaczyć że są u niej granice dobrego smaku które nigdy nie przekroczyła i niech tak zostanie.
  A teraz może tak pokrótce opisze w barwny sposób jak ona potrafi w wysublimowany i uroczy sięgać do naszych portfeli.
  Sporo tych sposobów wiec trochę może to potrwać zanim wszystko wam tu wyłuszczę.
  1. CELE PRAWIE CODZIENNE ..co nie oznacza że są już nudne i mało atrakcyjne. Bo jak można znudzić się oglądaniem jej pięknych czarnych oczek + machanie rzęskami + paluszek w ustach + odpowiednie efekty dźwiękowe w postaci kojącego dla ucha… mruczenia.
  2. KONKURSY
  No kuśwa temat rzeka. Jest tak głęboki jak jezioro Bajkał.!!
  Ileż to razy zadziwiła mnie swoją pomysłowością w wymyślaniu kolejnych atrakcyjnych dla widza konkursów. Robi to iście perfekcyjnie. I tylko jedno co nie czasami wkur… to fakt że konkurencja nie śpi i czysto odchodzę od kasy z kwitkiem No cóż LIFE IS BRUTAL!!! Ale cieszę się jak wygrany privek zostaje w rodzinie. To jedyne co mnie tak na prawdę wtedy może pocieszyć. Bo wtedy nie jestem aż tak zazdrosny o przypadkowych wygranych.
  Oferta konkursów jest równie smaczna i bogata jak lista menu w Wierzynku. Widać że dziewczyna wie co robi i ma wszystko przemyślane.
  3. LOSY.
  W losach jest praktycznie wszystko.. od buziaczków, klapsów aż po takie rarytaski jak taniec, paluszek tu i tam itp itd.
  4. CELE EXTRA.
  Tak tak, specjalnie użyłem tu określenia extra bo są one właśnie takie. I niech świadczy o ich atrakcyjności liczba gapiów która rośnie po ich osiągnięciu. Achów ochów nie ma wtedy końca.Ruch na czacie robi się wtedy potworny i można go tylko porównać do zamieszania w cukierni w tłusty czwartek.Nie będę ich tu opisywał bo chyba do wieczora by nie skończył ale mówię wam warto zarwać nocne aby to zobaczyć.
  5. DARCZYŃCY!!
  Może tak nie będę tu wymieniał żadnych nicków ale wszyscy chyba wiemy o kogo mi tu chodzi. Od drobnych ciułaczy takich jak ja aż po wielkie osobistości świata finansjery przychodzą do niej niczym JANUSZE i zostawiają co trzeba.
  Są też koneserzy innych uciech … klapsów którzy tu nie szczędzą grosza aby obić jej uroczy tyłeczek. I co tego że często po czymś takim pojawiają się siniaczki. Ja kto się mówi dupka to nie szklana i się nie rozbije.
  Jest też pewien jegomość który pojawia się od czasu do czasu i daje jej cały czas masę żetonków ale tylko po 112. No cóż każdy ma swój pomysł na pozbycie się u niej swoich żetonków. Dla mnie to trochę jest ich marnotrawstwo ale ma to też swój specyficzny urok
  6. PRIVKI.
  Tak…oferta wszechstronna i bogata!!!
  Ja tam też chętnie z niej korzystam co by tylko dla mnie zatańczyła. Bo muszę się wam tu przyznać ze mam to tego słabość i nie mogę się czasami powstrzymać i zachowuje się wtedy jak łasuch w cukierni.!!!!
  Widzę że wkłada w co spore zaangażowanie i serce i nigdy nie robi tego bron boże na odpierdol. Zmysłowo rusza swoimi bioderkami w takt muzyki. Te jej słynne już czwóreczki, to jej urocze schodzenie do parteru tej jej wymach nóżkami te jej ruchy rąk i specyficzne ułożenie ciałka sprawia ze odlatuje w stan nieważkości. I za każdym razem specyficzna muzyka która wydobywa się podczas jej tańców stanowi piękne dopełnienie całości. I jak tylko zaczyna tańczyć to wpadam stan transu i milczę aż skończy bo rozkoszuje się każdym jej ruchem, każdym oddechem i westchnieniem. Odpalam wtedy papierosa, biorę łyczek drinka
  To wszystko co chciałem wam tu napisać.Jak by coś mi sie przypomniało to jeszcze się tu pojawię..oby nie aahhha
  POZDARAWIAM WSZYSTKICH (NO MOŻE BEZ SPI……)!!!!!!! smile smile smile smile
  2
 8. “Ale muszę tu zaznaczyć że są u niej granice dobrego smaku które nigdy nie przekroczyła i niech tak zostanie.” lol A ta transmisja, na której niemal topiła się w wannie to co? To nie jest przekroczenie dobrego smaku? Hard, kurwiu… Weź w końcu zdejmij te klapki ze swoich oczu bo pierdolisz farmazony i nie jesteś w ogóle obiektywny. Rozumiem, że można się zakochać w kimś, ale no kurwa bez przesady! Ogarnij się w życiu Hard. Bo w takim wieku nie mieć życia realnego czy rodziny to jest chujnia. Polecam się ogarnąć.

  Pozdrawiam Hard
  1
   1. Jedyne co się pojebało to tobie w głowie xd A tak poza tym to napisałem już tutaj swój typ. I nikt nie zabroni mi odpowiadać na inne posty (czy ich komentować).
    1
 9. Tak na gorąco bo o czymś zapomniałem.
  W liście darczyńców zapomniałem umieścić pewnego typka o jakże wymownym nicku ”oddawaj mi kota”.
  Ten typek przychodził najczęściej do niej na transmisję nie po to żeby się tam z nami bawić ale tylko po to żeby tak za pomocą swoich jebanych żetonków udobruchać ją i uprosić po raz enty dla siebie łaskę bądź odbanowanie. Ale wreszcie przyszła kryska na Matyska i stał się on tam ku uciesze chyba wszystkich persona non grata. Tak, tak temu panu już dziękujemy.
  Aha jeszcze chciałem tu napisać że do bogatego repertuaru jej erotycznych zabaweczek ostatnio dołączył niejaki lush. Tak to coś małego które można sobie włożyć tu i tam. O matko co się wtedy dzieje na transmisji. Ostatnio żetonki leciały takim wartkim strumieniem jak wody podczas powodzi stulecia. I jest to chyba jedyna tylko okazja żeby lider przejął pełną kontrole nad nią. Tylko czy aż 10 minutek ale dobre i to, Bo jak wszystkim wiadomo Paulina nie należy do laseczek którym można cokolwiek tu narzucić. Wystarczy że nie ma na coś ochoty i nie ma o czym z nią nawet dyskutować… nie i chuj.
  Aha ten idylliczny obraz żetonary burzy trochę jej częste rezygnacje z całkiem drogich privków lub tez inne dziwne zachowania.
  Ostatnio nawet wyłączyła privki bo stwierdziła że kilka dni jej nie było i chce tu z nami pobyć. Nie powiem to jej zachowanie strasznie mi się spodobało i świadczy że dla niej nie liczy się tylko żeton ale też miła atmosfera i zajebista zabawa.
  AMEN!!!! smile smile smile smile
  1
 10. Szanowna komisjo chciałbym zgłosić kandydaturę użytkownika Hardrockcafe666 do tytułu największego żetoniarza na tej półkuli ziemskiej i w całym Azgardzie.
  Drugiego takiego wierszoroba nawet koza Amalteja własnym dydkiem nie wykarmi.
  Żeby zapewnić byt Najbrzydszej Pauli We Wsi nabazgrał już 1161 postów na forum a licznik dalej się kręci jakby rura z wodą w zimie wyjebała.
  Na samym tylko blogu napierdolił 12384 słów co daje 77022 znaki…. Nie pytajcie po chuj to liczyłem – chwilowe zaćmienie resztek szarych komórek.
  12384 słów – 1+2+3+8+4= 18 = 1+8=9
  77022 znaków – 7+7+0+2+2= 18 = 1+8=9
  1161 postów – 1+1+6+1 =9

  Trzy dziewiątki… 999
  Odwracamy….
  I otrzymujemy….  666
  Znak szatana…
  TAKI CHUJ!
  Znak bałwana
  Hardrockcafe666

  Kurtyna.

  Wiecie, że jak mu nie dacie znowu wygrać to was poda do sądu za prześladowanie i złoży wniosek o dożywotnie alimenty dla Pauli.
  13
  1. Witaj Parostatek. Ni wiem do licha skąd wziąłeś te wszystkei cyferki… pewno z rocznika statystycznego z działu o działalności przegrywów na Forum SU. Nie ważne ale chcę tu zauważyć że twoja nominacja mojej skromnej osoby chyba jest tu pozbawiona jakichkolwiek podstaw prawnych i logicznych. Czemu a temu że nie jestem nie byłem i chyba już nie będę modelem bawiącym się kutasem czy innym…. puszczającym nutki na żetonki, bądź kolesiem który gada tu z innymi przegrywami jak ja.
   Czy jestem przegrywem ?? Pewno w waszych oczach tak ale…coś w swoim życiu jednak osiągnąłem. Może nie wszystko mi się udało co sobie zaplanowałem ale..mam własne m4, samochód, grono przyjaciół, bliskich, psa kota. Prace musiałem niestety na razie zawiesić z konieczności opieki nad ciężko chorym ojcem.
   Ale to miło Parostatek że chociaż Ty doceniasz tu moja mozolną i mrówczą pracę.
   Pozdrawiam hard smile smile smile smile
   4
 11. Keiiiti, która czasami jest wręcz żałosna w upominaniu się o żetony albo o dołożenie się ostatnio do jej torebki. Calhessi i Aurelka razem z keiiti robią ludzi w uja przy konkursach ale to Keiiiti przesiaduję na SU całe dnie i większość wieczoru/nocy.
  1
 12. Kurczę, ciężki zgryz. Wpływam na nieznane wody …bo nie chodzę na transmisje do żadnych żetoniar. Po prostu. Może jestem staromodny – albo raczej tak stary, że byłem przy tym, jak powstawał Internet w latach 90. i nadal uważam, że wymyślono go po to, żeby ludzie mogli dzielić się dobrami (książkami, muzyką, wiedzą, programami, pornografią*) za friko (*niepotrzebne skreślić) buba …Byłem przy tym, kiedy zdjęcia gołych cip trzeba było ściągać z grup usenetowych na Netscapie, a czat był darmowy, z tym, że trzeba było sobie wyobrażać orgazm wink Genialny wynalazek kamerek w czasie rzeczywistym nie powinien zmieniać szlachetnej idei Sieci. Wciąż więc żyję w naiwnym przekonaniu, że laseczki powinny pokazywać dupę dla zaspokojenia ekshibicjonistycznych ciągot, lub z dobrego serca, dla nerdów i gimnazjalistów, którzy inaczej kobiety nie widzieli, lub dla połechtania ego komplementami, jaka jest piękna i jak by ktoś ją rżnął, lub wyleczenia kompleksów – albo nauczenia się radzenia sobie z hejtem jaka jest gruba wink. Nawet zresztą, gdy jest gruba jak wieloryb lub rozkłapana jak lolitka30, zawsze trafi się paru wielbicieli, i na tym polega piękno Sieci smile . Kamerki więc wymyślono niewątpliwie po to, żeby te cudowne istoty, jakimi są kobiety, mogły się chwalić wdziękami. Podobnie jak programiści dla fejmu i z poczucia altruizmu tworzą freeware, a wikipedyści tworzą Wikipedię. Mogą zatem panienki pokazywać dupę za darmochę, dla uwielbienia fanów, tak jak i ja nałogowo pokazywałem za darmo ptaka, kiedy to odkryłem i dopóki mnie to kręciło laugh.

  …Wiem, że kobiety potrzebują prezentów i jakiś symboliczny wyraz uznania się należy, ale brzydzi serce internetowego rewolucjonisty nastawienie na zarobek. Darmo otrzymaliście, darmo dawajcie, jak powiedział Jimbo Wales i ogłosił światu Dobrą Nowinę, swobodnie edytowalną wink Na SU więc najfajniejsze są te dupy, które siedzą dla rozrywki i nie skąpią wdzięków (Szalona, wiesz że to o Tobie wink), a nie te, które przychodzą tu do pracy.

  Ten przydługi wstęp był po to, żeby napisać, że to może się wydawać dziwne, ale nawet nie poznałbym Pauli pod innym nickiem i nie mam pojęcia, która to Keiiiti czy inna Aurelka. Bo chodzę do tych fajnych dziewczyn wink.

  Ale, ponieważ trzeba zagłosować na królową, to zagłosuję na tą, której się tytuł królowej się należy, którą lubię i ma wielkie cycki – KoKo21 wink
  4
 13. Głosuję na Aurelkę96 vel Sylwia98 .Jest największą żetoniarą i oszustką na całym Su .Największym źetoniarzem jest za to niejaki Bigshock91,który prawie codziennie żebrze o żetony na Su.
  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *