LIPAPODOBA SIĘ (Transmitujący otrzymał w tej transmisji: +100 żetonów, napiwki: 5, liderem napiwków jest: Supler)
Loading...

Achtung!!!! Konkurs na największą żetoniarę ShowUp.tv

Konkurs na największą żetoniarę ShowUp.tv

… lub żetoniarza na ShowUp.tv

 
Hola Amigos und Amigos ale w wersji żeńskiej. Nie było mnie na blogu od 6 kwietnia. Ale miałem bardzo ważkie powody, które całkowicie mnie usprawiedliwiały. Piłem, balowałem, używałem środków psychoaktywnych i pracowałem. Wszystko w równych proporcjach.

Ale teraz przyszedł czas na refleksję, podsumowanie, czynne żale i wyrzuty sumienia. Jednym z nich było nieco opuszczenie BlogSU.pl, a to przecież dziecko wykarmione na własnej piersi i poddane przeze mnie wychowawczej obróbce.

BTW wiecie, że na liście narkotyków wg szkodliwości alkohol jest na 5 miejscu i wyprzedza amfe, LSD, Ecstasy i trawkę?

No ale, wracając do rzeczy…

Ileż to razy wchodząc na trans, byliście atakowani od razu żądaniem żetona? Ile razy zachowanie modelki, tudzież modela to ignorancja, brak interakcji słownej, dopóki na ekranie nie pojawiło się złoto? Ile banów doświadczyliście za brak zasilenia konta modelki? Ileż to razy nudne, leniwe zachowania sugerowały, że modelki/modele są tu tylko dla żetonów? Oczywiście my jako komisja (Walentina Tiereszkowa, pope Pius XII, pies Łajka, Konserwator budynku grupy kapitałowej Forum SU/Blog SU oraz ja), zdajemy sobie sprawę, że są na ShowUp.tv dla żetonów, ale do zardzewiałej kurwy nędzy – no na Pana Jezusa, króla Polski, jakieś pozory trzeba zachować.

Więc teraz macie szansę dać upust swojemu niezadowoleniu i głosować na żetoniarzy płci obojga, uzasadniając w komentach swój wybór. Aby głos był ważny, trzeba być zarejestrowanym na blogsu.pl, mieć 18 lat, lub sfałszowany dowód tożsamości, który by potwierdzał pełnoletność.

Głosować należy w komentarzach. Najbardziej ciekawe, intrygujące, wesołe, dramatyczne ironiczne opisy zetoniar i ich męskich odpowiedników Komisja będzie nagradzać. Wybory będą zdecydowanie subiektywne, hue, hue. Dopuszczalne są wiersze, również w formie haiku.

W konkursie pula wygranych to 1000 żetonów. Pierwsza nagroda to 500 żetonów, druga – 200 żetonów i trzy wyróżnienia po 100 żetonów.

Zapraszamy więc do udziału w konkursie i zapewniamy, że będzie teraz więcej artykułów na BlogSU.pl oczywiście dotyczących ShowUp.tv.

Nie wykluczamy w przyszłości podejmowania innych uniwersalnych tematów, zawsze jednak w jakiś sposób powiązanych z ShowUp.tv.

Pozdrawiam serdecznie i życzę udanych majowych nabożeństw. „Chwalcie łąki umajone, góry doliny zielone”

Pa….

Wasz Henry.
 

43 komentarzy do “Achtung!!!! Konkurs na największą żetoniarę ShowUp.tv

 1. Największa żetoniara to Paula300. Dlaczego? Dlatego, że wczoraj specjalnie buntowała Limitowaną Edycję przeciwko Spajkiemu i namawiała ją na bana dla niego, tylko po to aby miał więcej żetonów na jej własne transmisje xd Kolejny dowód na to, że Pałka to żetoniara? Niby Spajki taki zły i nie dobry i w ogóle, ale jakoś Pałka go nie banuje u siebie? Dlaczego? Wiadomo, żeton musi się zgadzać, a Spajki, jak powszechnie wiadomo, to jeden z największych jej sponsorów i szkoda byłoby ucinać sobie takie źródełko finansowania xd

  Pozdrawiam Hard.

  6
 2. Na wstępie chciałbym też zaznaczyć, że są dwa rodzaje “żetoniar/żetoniarzy”
  – pierwsi to Ci, co są niefajni, niemili, chujowi, wiecznie niezadowoleni i poza żetonem świata Bożego nie widzą a sam WIDZ dla nich NIC nie znaczy!
  – Ci drudzy zaś, to tak jakby taki paradoks tych pierwszych, niby też mocno kochają żeton, z tym, że z tymi drugimi można “żyć” w pokoju i w zgodzie, nie dając im tego yebanego żetona.
  jednym słowem żetonarze – ale tacy bardziej spoko i których się po prostu akceptuje.
  i teraz tak… czas na głosy.
  kurde, mój wybór chyba jednak padnie na: KoKo21
  a z męskich no to: Krol-vertex-fx
  Heniu jak gdzieś czasem sypnął dyszką, to ludzie niedowierzali i screeny robili aby upamiętnić te unikatowe i cenne chwile, no ale Heniu ma sytuację jaką ma, nima lekko, więc każda złotówa jest dla niego bardzo ważna.
  Także rozumiemy!
  (No i oczywiście KoKo jak i Vertex, należą do tych drugich żetoniarzy, są w porządku i da się lubić)

  victory

  3
 3. Tak piwko jest, szlugi są, przekąski też to zaczynamy zabawę!!!
  Po zebraniu swoich rozproszonych po kosmosie myśli, slajdów, przezroczy, różnych materiałów i wielu jeszcze na pewno niepotrzebnych rzeczy przystąpiłem do pisania tego ryzykownego tematu.
  PROŚBA DO PAULINY.!!!
  Na rany boskie tyko mnie za to nie banuj…..a chuj tam.. jest ryzyko jest i zabawa.
  Jak tu zacząć… może tak od początku.
  Nie wiem czy Paulina jest tu największą żetoniarą ale jak by co to dużo jej do tego nie brakuje.
  Nie raz na swoich transmisjach nie owijając w bawełnę mówiąc po co tu jest. Tak , tak to przez i dla żetonków tu siedzi i to ją pewno napędza do tego wszystkiego co tu dla nas robi.Żetony są dla niej jak woda na młyn i to chyba dla nich potrafi tu sporo zrobić. Ale muszę tu zaznaczyć że są u niej granice dobrego smaku które nigdy nie przekroczyła i niech tak zostanie.
  A teraz może tak pokrótce opisze w barwny sposób jak ona potrafi w wysublimowany i uroczy sięgać do naszych portfeli.
  Sporo tych sposobów wiec trochę może to potrwać zanim wszystko wam tu wyłuszczę.
  1. CELE PRAWIE CODZIENNE ..co nie oznacza że są już nudne i mało atrakcyjne. Bo jak można znudzić się oglądaniem jej pięknych czarnych oczek + machanie rzęskami + paluszek w ustach + odpowiednie efekty dźwiękowe w postaci kojącego dla ucha… mruczenia.
  2. KONKURSY
  No kuśwa temat rzeka. Jest tak głęboki jak jezioro Bajkał.!!
  Ileż to razy zadziwiła mnie swoją pomysłowością w wymyślaniu kolejnych atrakcyjnych dla widza konkursów. Robi to iście perfekcyjnie. I tylko jedno co nie czasami wkur… to fakt że konkurencja nie śpi i czysto odchodzę od kasy z kwitkiem No cóż LIFE IS BRUTAL!!! Ale cieszę się jak wygrany privek zostaje w rodzinie. To jedyne co mnie tak na prawdę wtedy może pocieszyć. Bo wtedy nie jestem aż tak zazdrosny o przypadkowych wygranych.
  Oferta konkursów jest równie smaczna i bogata jak lista menu w Wierzynku. Widać że dziewczyna wie co robi i ma wszystko przemyślane.
  3. LOSY.
  W losach jest praktycznie wszystko.. od buziaczków, klapsów aż po takie rarytaski jak taniec, paluszek tu i tam itp itd.
  4. CELE EXTRA.
  Tak tak, specjalnie użyłem tu określenia extra bo są one właśnie takie. I niech świadczy o ich atrakcyjności liczba gapiów która rośnie po ich osiągnięciu. Achów ochów nie ma wtedy końca.Ruch na czacie robi się wtedy potworny i można go tylko porównać do zamieszania w cukierni w tłusty czwartek.Nie będę ich tu opisywał bo chyba do wieczora by nie skończył ale mówię wam warto zarwać nocne aby to zobaczyć.
  5. DARCZYŃCY!!
  Może tak nie będę tu wymieniał żadnych nicków ale wszyscy chyba wiemy o kogo mi tu chodzi. Od drobnych ciułaczy takich jak ja aż po wielkie osobistości świata finansjery przychodzą do niej niczym JANUSZE i zostawiają co trzeba.
  Są też koneserzy innych uciech … klapsów którzy tu nie szczędzą grosza aby obić jej uroczy tyłeczek. I co tego że często po czymś takim pojawiają się siniaczki. Ja kto się mówi dupka to nie szklana i się nie rozbije.
  Jest też pewien jegomość który pojawia się od czasu do czasu i daje jej cały czas masę żetonków ale tylko po 112. No cóż każdy ma swój pomysł na pozbycie się u niej swoich żetonków. Dla mnie to trochę jest ich marnotrawstwo ale ma to też swój specyficzny urok
  6. PRIVKI.
  Tak…oferta wszechstronna i bogata!!!
  Ja tam też chętnie z niej korzystam co by tylko dla mnie zatańczyła. Bo muszę się wam tu przyznać ze mam to tego słabość i nie mogę się czasami powstrzymać i zachowuje się wtedy jak łasuch w cukierni.!!!!
  Widzę że wkłada w co spore zaangażowanie i serce i nigdy nie robi tego bron boże na odpierdol. Zmysłowo rusza swoimi bioderkami w takt muzyki. Te jej słynne już czwóreczki, to jej urocze schodzenie do parteru tej jej wymach nóżkami te jej ruchy rąk i specyficzne ułożenie ciałka sprawia ze odlatuje w stan nieważkości. I za każdym razem specyficzna muzyka która wydobywa się podczas jej tańców stanowi piękne dopełnienie całości. I jak tylko zaczyna tańczyć to wpadam stan transu i milczę aż skończy bo rozkoszuje się każdym jej ruchem, każdym oddechem i westchnieniem. Odpalam wtedy papierosa, biorę łyczek drinka
  To wszystko co chciałem wam tu napisać.Jak by coś mi sie przypomniało to jeszcze się tu pojawię..oby nie aahhha
  POZDARAWIAM WSZYSTKICH (NO MOŻE BEZ SPI……)!!!!!!! smile smile smile smile

  2
 4. “Ale muszę tu zaznaczyć że są u niej granice dobrego smaku które nigdy nie przekroczyła i niech tak zostanie.” lol A ta transmisja, na której niemal topiła się w wannie to co? To nie jest przekroczenie dobrego smaku? Hard, kurwiu… Weź w końcu zdejmij te klapki ze swoich oczu bo pierdolisz farmazony i nie jesteś w ogóle obiektywny. Rozumiem, że można się zakochać w kimś, ale no kurwa bez przesady! Ogarnij się w życiu Hard. Bo w takim wieku nie mieć życia realnego czy rodziny to jest chujnia. Polecam się ogarnąć.

  Pozdrawiam Hard

  1
 5. Tak na gorąco bo o czymś zapomniałem.
  W liście darczyńców zapomniałem umieścić pewnego typka o jakże wymownym nicku ”oddawaj mi kota”.
  Ten typek przychodził najczęściej do niej na transmisję nie po to żeby się tam z nami bawić ale tylko po to żeby tak za pomocą swoich jebanych żetonków udobruchać ją i uprosić po raz enty dla siebie łaskę bądź odbanowanie. Ale wreszcie przyszła kryska na Matyska i stał się on tam ku uciesze chyba wszystkich persona non grata. Tak, tak temu panu już dziękujemy.
  Aha jeszcze chciałem tu napisać że do bogatego repertuaru jej erotycznych zabaweczek ostatnio dołączył niejaki lush. Tak to coś małego które można sobie włożyć tu i tam. O matko co się wtedy dzieje na transmisji. Ostatnio żetonki leciały takim wartkim strumieniem jak wody podczas powodzi stulecia. I jest to chyba jedyna tylko okazja żeby lider przejął pełną kontrole nad nią. Tylko czy aż 10 minutek ale dobre i to, Bo jak wszystkim wiadomo Paulina nie należy do laseczek którym można cokolwiek tu narzucić. Wystarczy że nie ma na coś ochoty i nie ma o czym z nią nawet dyskutować… nie i chuj.
  Aha ten idylliczny obraz żetonary burzy trochę jej częste rezygnacje z całkiem drogich privków lub tez inne dziwne zachowania.
  Ostatnio nawet wyłączyła privki bo stwierdziła że kilka dni jej nie było i chce tu z nami pobyć. Nie powiem to jej zachowanie strasznie mi się spodobało i świadczy że dla niej nie liczy się tylko żeton ale też miła atmosfera i zajebista zabawa.
  AMEN!!!! smile smile smile smile

  1
 6. Szanowna komisjo chciałbym zgłosić kandydaturę użytkownika Hardrockcafe666 do tytułu największego żetoniarza na tej półkuli ziemskiej i w całym Azgardzie.
  Drugiego takiego wierszoroba nawet koza Amalteja własnym dydkiem nie wykarmi.
  Żeby zapewnić byt Najbrzydszej Pauli We Wsi nabazgrał już 1161 postów na forum a licznik dalej się kręci jakby rura z wodą w zimie wyjebała.
  Na samym tylko blogu napierdolił 12384 słów co daje 77022 znaki…. Nie pytajcie po chuj to liczyłem – chwilowe zaćmienie resztek szarych komórek.
  12384 słów – 1+2+3+8+4= 18 = 1+8=9
  77022 znaków – 7+7+0+2+2= 18 = 1+8=9
  1161 postów – 1+1+6+1 =9

  Trzy dziewiątki… 999
  Odwracamy….
  I otrzymujemy….  666
  Znak szatana…
  TAKI CHUJ!
  Znak bałwana
  Hardrockcafe666

  Kurtyna.

  Wiecie, że jak mu nie dacie znowu wygrać to was poda do sądu za prześladowanie i złoży wniosek o dożywotnie alimenty dla Pauli.

  14
  1. Witaj Parostatek. Ni wiem do licha skąd wziąłeś te wszystkei cyferki… pewno z rocznika statystycznego z działu o działalności przegrywów na Forum SU. Nie ważne ale chcę tu zauważyć że twoja nominacja mojej skromnej osoby chyba jest tu pozbawiona jakichkolwiek podstaw prawnych i logicznych. Czemu a temu że nie jestem nie byłem i chyba już nie będę modelem bawiącym się kutasem czy innym…. puszczającym nutki na żetonki, bądź kolesiem który gada tu z innymi przegrywami jak ja.
   Czy jestem przegrywem ?? Pewno w waszych oczach tak ale…coś w swoim życiu jednak osiągnąłem. Może nie wszystko mi się udało co sobie zaplanowałem ale..mam własne m4, samochód, grono przyjaciół, bliskich, psa kota. Prace musiałem niestety na razie zawiesić z konieczności opieki nad ciężko chorym ojcem.
   Ale to miło Parostatek że chociaż Ty doceniasz tu moja mozolną i mrówczą pracę.
   Pozdrawiam hard smile smile smile smile

   5
 7. Kurczę, ciężki zgryz. Wpływam na nieznane wody …bo nie chodzę na transmisje do żadnych żetoniar. Po prostu. Może jestem staromodny – albo raczej tak stary, że byłem przy tym, jak powstawał Internet w latach 90. i nadal uważam, że wymyślono go po to, żeby ludzie mogli dzielić się dobrami (książkami, muzyką, wiedzą, programami, pornografią*) za friko (*niepotrzebne skreślić) buba …Byłem przy tym, kiedy zdjęcia gołych cip trzeba było ściągać z grup usenetowych na Netscapie, a czat był darmowy, z tym, że trzeba było sobie wyobrażać orgazm wink Genialny wynalazek kamerek w czasie rzeczywistym nie powinien zmieniać szlachetnej idei Sieci. Wciąż więc żyję w naiwnym przekonaniu, że laseczki powinny pokazywać dupę dla zaspokojenia ekshibicjonistycznych ciągot, lub z dobrego serca, dla nerdów i gimnazjalistów, którzy inaczej kobiety nie widzieli, lub dla połechtania ego komplementami, jaka jest piękna i jak by ktoś ją rżnął, lub wyleczenia kompleksów – albo nauczenia się radzenia sobie z hejtem jaka jest gruba wink. Nawet zresztą, gdy jest gruba jak wieloryb lub rozkłapana jak lolitka30, zawsze trafi się paru wielbicieli, i na tym polega piękno Sieci smile . Kamerki więc wymyślono niewątpliwie po to, żeby te cudowne istoty, jakimi są kobiety, mogły się chwalić wdziękami. Podobnie jak programiści dla fejmu i z poczucia altruizmu tworzą freeware, a wikipedyści tworzą Wikipedię. Mogą zatem panienki pokazywać dupę za darmochę, dla uwielbienia fanów, tak jak i ja nałogowo pokazywałem za darmo ptaka, kiedy to odkryłem i dopóki mnie to kręciło laugh.

  …Wiem, że kobiety potrzebują prezentów i jakiś symboliczny wyraz uznania się należy, ale brzydzi serce internetowego rewolucjonisty nastawienie na zarobek. Darmo otrzymaliście, darmo dawajcie, jak powiedział Jimbo Wales i ogłosił światu Dobrą Nowinę, swobodnie edytowalną wink Na SU więc najfajniejsze są te dupy, które siedzą dla rozrywki i nie skąpią wdzięków (Szalona, wiesz że to o Tobie wink), a nie te, które przychodzą tu do pracy.

  Ten przydługi wstęp był po to, żeby napisać, że to może się wydawać dziwne, ale nawet nie poznałbym Pauli pod innym nickiem i nie mam pojęcia, która to Keiiiti czy inna Aurelka. Bo chodzę do tych fajnych dziewczyn wink.

  Ale, ponieważ trzeba zagłosować na królową, to zagłosuję na tą, której się tytuł królowej się należy, którą lubię i ma wielkie cycki – KoKo21 wink

  6
 8. Zastanówmy się czym byłby showup bez żetoniar?
  Pewnie byłby niczym Paryż bez Wieży Eiffla, niebo nocą bez gwiazd, Sylwester w Zakopanym bez Sławomira, PiS bez Jarosława Kaczyńskiego, lodzik bez wytrysku w ustach, reklama Play’a bez Barbary Kurdej-Szatan, Dubaj bez polskich “modelek”.
  Żetoniar na showupie jest tak wiele, że spokojnie można byłoby głosować nie tylko na jedną a na 10 czy 20.

  Oto najbardziej znane powiedzenia żetoniar, które utwiły mi w pamięci:
  – żeton do żetona a uzbiera się tona
  – zet do zeta a będzie na kotleta
  – grosz do grosz a będzie kokosza
  – dawać żetony rybki bo nie zobaczycie mojej cipki
  – dawać żetony śledzie i za chwile moja pupa jedzie

  Dwie największe żetoniary, które są zarazem starymi showupowymi wyjadaczkami i z niejednego pieca żeton już jadły to:
  Koko i toxic angel.
  Pamiętam jak pierwszy raz odwiedziłem Koko to powiedziała do mnie tak – “dałbyś jakiegoś żetona a nie tak pierdolisz bez sensu”.
  Za to jak pierwszy raz odwiedziłem toxic to powiedziała mi tak – “rozmowa z Tobą przypomina zapasy w błocie ze świnią, jesteś biednym ulungiem i nie śmierdzisz żetonem”.
  Jednak chyba wszystkie żetoniary przebiła toxic swoim najsłynniejszym w historii showupa zawołaniem – dawać żetony smutne korniszony !!! I to właśnie na nią chciałem oddać swój głos.

  W związku z tym, że jestem osobą o gołębim sercu wymyśliłem specjalnie dla toxic kilka nowych pomysłów, żeby cały czas utrzymywała się na topie wśród największych żetoniar showupa:
  – dawać żetony debile bo toxic chce sobie kupić nowe szpile
  – dawać żetony kutasy bo toxic chce mieć na wczasy
  – dawać żetony kretyni to toxic chce sobie kupić lamborghini
  – dawać żetony cwele bo toxic chce sobie kupić sukienkę na wesele
  – dawać żetony niedorozwoje bo toxic chce pójść na koncert zespołu Ich Troje
  – dawać żetony skurwysyny bo toxic chce sobie kupić labutiny
  – dawać żetony biedaki jebane bo toxic chce lecieć na Dominikanę
  – dawać żetony upośledzeńcy bo toxic nie zamierza żyć w nędzy
  – dawać żetony trzepaki bo toxic chce pójść do ZOO, żeby zobaczyć alpaki
  – dawać żetony zjeby jak chcecie zobaczyć piździsko ameby
  – dawać żetony frajerzy bo toxic chce pojechać do Włoch, żeby przyjrzeć się krzywej wieży
  – dawać żetony stulejarze bo toxic chce pójść do plażę
  – mówię teraz do każdego przebywającego tu ulunga … dawaj żetony bo chce uczestniczyć w imprezach bunga-bunga
  – dawać żetony kutafony bo nigdy nie będziecie mieli takiej żony
  – dawać żetony walikonie bo toxic chce zwiedzić Laponię
  – tu na razie jest piździsko ale za Wasze żetony będzie San Francisco

  Na koniec chciałem Wam jeszcze zdradzić najważniejszą zasadę, którą kieruje się każda żetoniara na showupie:
  masz frajera to go duś … jak jest pusty to go puść !!!

  P.S. Chciałem Was jeszcze wszystkich ostrzec przed wchodzeniem na transmisję do Koko. Otóż osobnik Koko nabył zdolność wysysania żetonów niczym glonojad. Także jeśli macie na koncie więcej niż 10 żetonów to lepiej nie ryzykujcie bo jak tylko Koko przyssie się do Waszych żetonów to mogą Wam wszystkie bardzo szybko zniknąć z konta.

  7
 9. Na ShowUpie zdecydowana większość osób transmitujących jest dla żetonów (ubolewam nad tym) i to nie dziwi, ale niektórzy wyróżniają się w sposób zdecydowany swoją pazernością na żetony na tle innych nadających i zrobią dosłownie wszystko, żeby zwiększyć swój stan konta, osobiście znam 2 osoby, które nie wyłączą kamerki dopóki nie zostanie uzbierana z góry założona kwota dzienna i będą siedziały do tej pory aż ta suma zostanie w końcu uzbierana, no niestety są i takie przypadki sad
  Takie dosyć żenujące zachowanie prędzej czy później może się odwrócić przeciwko modelce/modelowi 😉 i mogą nastąpić miesiące posuchy laugh
  Ogólnie rzecz biorąc żetoniarki i żetoniarze mają z góry ustalony sposób działania jedne są bardziej perfidne drugie mniej i np niektóre naciągają januszy dając im nadzieję na spotkanie w realu, są miłe, posłuszne, czasami robią jakieś promocje dla nieszczęśnika-zakochańca, a jak już się nachapią to nagle olewają prośby lub ostatecznie urywają z kimś kontakt albo odwrotnie gdy ktoś zobaczy, że to jest ściema co robią to kończy znajomość… Często też kłamią zaniżając swój wiek lub mówią, że są singielkami co w oczach widzów czyni je bardziej atrakcyjnym kąskiem co przekłada się też na większą liczbę żetonów.
  Kolejnym sposobem jest zwalczanie konkurencji, nie raz nie dwa byliśmy świadkami wojen żetoniar heheh niektóre trwały długimi miesiącami,
  nieczyste zagrywki, codzienne kłótnie miedzy nimi to była normalność lub siedzenie godzinami-tygodniami na wrogiej transmisji w celu zdobycia haków na daną osobę mające na celu w ostateczności podpieprzenie do moderacji i jeśli dowody okazały się mocne to osoba znikała z portalu i wygrana żetoniarka
  w ten sposób mogła zatriumfować – przejąć potencjalnych klientów i ich żetony. Modelki potrafiły też pisać prywatne wiadomości do hojnych darczyńców, którzy często dawali żetony u konkurencji i wymyślały tam różne historie najczęściej zmyślone o ich ulubienicach w celu zniechęcenia ich do dawania żetonów i odwiedzania ich na transmisjach lub widziały, że niektórzy Panowie dużo dawali żetonów to po prostu zapraszały ich na swoje transmisje, tak to właśnie wygląda interes musi się kręcić 😛
  Bohaterowie tego konkursu, aby przyciągnąć potencjalnych klientów starają się dobrze wyglądać i dlatego jesteśmy świadkami częstych zmian fryzur, nowych strojów, a także dużej ilości gadżetów erotycznych, dbają też o ładny wystrój pokojów w którym nadają smile chociaż czasami zdarzają się wyjątki 😉
  Żetoniarki/żetoniarze wymyślają też interesujące lub trochę mniej konkursy, cele, privki też są urozmaicone, ale niestety niektóre ustawiają zbyt drogie i zbyt
  krótkie, za to minus :/

  Wybieram na największego żetoniarza ShowUpa Pana krol-vertex-fx na pewno zdecydowana większość go kojarzy 😛
  Prawie codziennie od kilku lat nadaje, ale były też wyjątki, że nie nadawał przez chyba około 2 miesięcy i każdy jego nowy nick był banowany
  przez moderację( nie wiem co było tego powodem, ale chyba reklamowanie innego portalu) wtedy miał chwile załamania schudł i chyba nawet groził, że coś sobie zrobi crazy . Kiedy był chory tez potrafił czasami transmitować z łóżka, cóż się nie robi dla żetonów heheh xD
  Jego motywem przewodnim na transmisjach jest muzyka, lubi śpiewać i często to robi na trans. zawsze lecą też kawałki na zamówienie lub tak po prostu są puszczane, za to między innymi jego dosyć liczni fani dają mu żetony, ustawia też privy na których można pogadać lub ewentualnie coś więcej i cel : LUBISZ MNIE 22/PIOSENKA 30 / NA SZCZĘŚCIE777/VIP100 /POZDROWIENIA 15
  Dorobił się też hejterów i spamerów, niektórzy może zazdroszczą mu złota i stąd takie zachowanie, ale też zasłużył trochę no to, bo kiedyś na początku jego kariery transmisje trochę inaczej wyglądały słynny smok 😉 i różne dziwaczne pokazy typu ruchanie odkurzacza dash lub taniec z doniczką kaktusa przyklejoną do ciała taśmą rofl był po prostu tzw. “kurwą za żeton” i robił dla nich wszystko, nie chce nawet wyobrażać co wtedy działo się na privach laugh . Każdy prawdziwy żetoniarz dorobił się też anty transmisji Heniek nie jest wyjątkiem i były na nich pokazywane różne memy i urywki z transmisji, policja nawet kiedyś do niego zawitała do domu w trakcie prowadzenia transmisji, jakiś antyfan z SU zadzwonił blum . Można powiedzieć, że ma niespożyte siły nadając sporo godzin codziennie średnio gdzieś 5h , kiedyś nawet zrobił sobie maraton i nadawał bez przerwy kilkadziesiąt godzin !!! między innymi tym wyczynem zasłużył na ten zaszczytny tytuł :)))) żeton dla niego jest najważniejszy udowadniał to nie raz nie dwa, dlatego głos idzie na Vertexa yu Zawsze będzie nadawał do oporu dopóki ShowUp nie zdechnie blum

  https://showup.tv/krol-vertex-fx
  https://showup.tv/profile/krol-vertex-fx

  4
 10. Co prawda ostatnio robię sobie detox szołapowy 😉 ale…. Mój głos wedruje do Koko. Turbożetoniara w sensie pozytywnym. Wie jak doić, ma nosa do żetonków i odpowiednich dawców. I ja wiem ze Koko żadnym żetonkiem nie pogardzi ale jako jedyna stworzyła (być może przypadkiem) taki klimat ze tam 10żet to po prostu aż wstyd wrzucić 😉 10 u Koko to jak obelga 😉 tam jedynym słusznym nominałem jest minimum 100zet i najlepiej powtórzone wielokrotnie.
  Koko rulez good

  5
 11. Przez chwilę, przeszła mi przez głowę myśl aby nominować siebie xD Aczkolwiek po ujrzeniu ile wynosi wygrana 1000 żet , doszłam do wniosku, że nie opłaca mi się pocić i główkować, co tu o sobie napisać aby wygrać. Ewidentne nagroda jest za mała, jak dla mnie :p cool
  Ale mimo wszystko chciałabym nominować Routera Flaka … tfuuu … Rougera, zawsze sztywnego i postawionego do pionu kutasa laugh
  I nie dlatego go nominuje, bo powiedział ze wyruchałby mnie jak burą sukę we wszystkie dziurki, włącznie z dziurkami od nosa zapewne (Router spróbuj plisssssss). Ale daje mu swój głos dlatego, że nie ukrywa, że lubi się kurwić za żeton. laugh laugh laugh
  ROUTERKU obiecuje Ci, że jak wygram podzielę się z Tobą wygraną abyś mógł iść na dzifffki. Coś mi się obiło o uszy, że brak Ci baby kiss
  Pozdrawia Pańcia Diamcia air_kiss

  6
 12. Ech, widziałem kilka trafnych odpowiedzi, i szykowałem się do napisania nieco dłuższej wypowiedzi. Ale odciągałem to w dal… i napisałem jedynie tyle:

  Wszyscy to żetoniarze, ale trzeba wybrać największego…
  Przecież to portal do zarabiania dla pań, a wydawania dla większości panów.

  Zacznę od panów – żetoniarzy trochę jest, ale największy z nich ma banicję na pisanie.
  CO?!
  No tak, on nawet nie transmituje. A większość obecnych tutaj go “zna”.
  Mowa o Adminie, który funduje nam nagrody, bo zarabia żetony z reklamy SU
  Ma działający generator żetonów – i się dzieli jego efektami, bo my się do niego dokładamy.

  A co do pań? To już nie zdążyłem, ale ultrażetoniarą jest… hmm… kurwa, no nie wiem… Koko xD

  1

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.