LIPAPODOBA SIĘ (Transmitujący otrzymał w tej transmisji: +20 żetonów, napiwki: 1, liderem napiwków jest: Supler)
Loading...

Niepełnosprawni na ShowUp.tv

Inwalidzi na ShowUp.tv

Heloł everybody…

Podczas dzisiejszego wpisu postaram się wstępnie omówić kolejne nietypowe zjawisko na portalu, który w teorii został stworzony po to, żeby ładne Panie mogły pokazywać swoje atrybuty.

To INWALIDZI showup.tv

Dzielimy ich wstępnie na kilka podgrup.

Pierwsza to żebraki o stopniu inwalidztwa wysokim.

Zbierają pieniądze na życie, na leki, na wszystko.

Pokazują swoje, rany, rury wyłażące z ciała, generalnie jest to żebractwo na kalectwo w czystej postaci, znane już od czasów antycznych. Często już avatar wygląda jak klasyk filmów gore. Na szczęście już dawno temu skończyło się okaleczanie celowe, użynanie stóp, wyłupywanie oczu, tudzież łamanie kości i celowo złe nastawianie, po to, żeby wyłudzić parę zet.

No cóż… showup.tv miejsce tak samo dobre jak inne na uciułanie paru groszy. Niech ich Pan Jezus, król Polski wspiera.

Kolejna grupa to inwalidzi faceci zboczuchy. Jest ich kilku. Są w miarę sprawni intelektualnie, gdzie słowo „w miarę” jest kluczem. Nie robią raczej trans – tylko łażą. Niestety maja ogromne niezaspokojone popędy seksualne – przynajmniej w teorii.

Łażą więc po trans, pierdolą, bierą na litość, wyłudzają – no i podtrzymują też w pewien sposób więzi ze społeczeństwem. No i walą konia jak wściekli. Niektórzy na profilach maja nawet swoje zdjęciu na wózku, tudzież o kulach. Niektórzy nawet opierają się o swoje samochody w playbojskich pozach. Niektórzy są bezczelni na zasadzie jestem niepełnosprawny, więc wolno mi więcej…

Otóż nie do kurwy nędzy smile

Gnojmy ich na transmisjach, bo złośliwe to jak karły na średniowiecznych dworach, hue, hue.

blogsu.pl jest nieco zdziwiony taka sytuacją, zwłaszcza żalami, ze nie mogą zamoczyć. Jest wiele kurew, które nawet bez dodatkowego liczenia zgodzi się obsłużyć inwalidę na wózku. Mają dobre serduszka…hue, hue.

No nic. Widocznie jednak nawet nie próbowali.

Wystarczy trochę podzwonić i pała opierdolona na błysk. Może nawet w godzinie dwa razy.

Kolejna grupa ma reprezentację jednoosobową, jest to jednocześnie grupa z pełnym poparciem blogsu.pl Nie wiemy co dokładnie dolega modelowi Domino38gda, ale fakt jest jeden. Domino38gda ma to w chuju. Napierdala tanie bro żabkowe jak i inne delikatesy. Faja non stop zapalona a w celach widnieje nawet walenie. Warto wpaść do Domino38gda i zażyczyć wersji Titanica w jego wykonaniu. To tylko 25 zet, a łza w oku może się zakręcić.

blogsu.pl w tym momencie powinien zająć się osławiona Anką Żebronellą – Anka92x, która już nie nadaje na showup.tv, ale podczas kolegium redakcyjnego uznaliśmy, że nie jest niepełnosprawna – to po prostu zwykła żebraczka.

I tym wesołym akcentem kończymy dziś wpis niedzielny.

Prosimy o kontakt w przypadku gdy znajdziecie jakiś ciekawy okaz.

Darz Bór.

Do zobaczenia.

1 komentarz do “Niepełnosprawni na ShowUp.tv

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.