LIPAPODOBA SIĘ (Transmitujący otrzymał w tej transmisji 0 żetonów, Wszyscy walą na sępa xD)
Loading...

Instamama/Cutebejbe24 – Wielki konkurs zegarkowy

Instamama/Cutebejbe24 - Wielki konkurs zegarkowy

Dzień dobry wszystkim. Listopad to miesiąc zadumy i refleksji, modlitw do świętych anonimowych i.. no takie tam…. Ww sumie nieważne..

Ważne na przykład jest to, że 7 listopada 1856 roku fizyk, dr Josef Girard oraz nauczyciel Urs Schild założyli firmę nazwaną Dr. Girard & Schild w celu produkcji mechanizmów zegarkowych. Takie były początki Eterny – pioniera wśród firm produkujących zegarki naręczne. W roku 1876 pierwszy taki zegarek opuścił fabrykę. A dlaczego piszę o jakiś zjebanych zegarkach? Ano dlatego, Że ogłaszamy nowy konkurs szczególny w kontekście i zegarków i listopada…

„Odgadnij jaki zegarek nosi mąż instamamy.. Callmebaby/Cutebejbe24 i wygraj 300 żetonów, bądź jedną z 3 nagród pocieszenia – 100 żetonów!!!!”

Callmebaby/Cutebejbe24, czyli Oliwia P. czyli instamatka – (znana z instagrama pod nickiem oliwiainelia – prezentująca uroki bycia szczęśliwą i piękną matką, która razem z dzieckiem żyje w bajkowym świecie), to jedna z wielu „celebrytek” które przewinęły się przez ShowUp.tv.

Krótki background

Ze swoi partnerem-mężem poznali się pod koniec 2015 roku na stronie szukammilionera.com ……heh.

Pół roku później wzięli ślub (maj 2016), a w miesiącu miodowym (czerwiec) poczęli instadziecko.
W lipcu 2016 Instamama zaczęła już nadawać na ShowUp.tv pod nickiem Callmebaby. Pokazy podobały się.
Nelia urodziła się jakoś niecałe dwa lata temu, ale dopiero w tym roku w sierpniu konto Callmebaby zostało usunięte. We wrześniu tego roku miało miejsce rzekome porwanie dziecka przez męża i reportaże w TVN Uwaga oraz liczne artykuły. Sytuacja była na tyle stresująca dla instamamy, że również w tym miesiącu założyła konto misslemo na ShowUp.tv.
W październiku 2018 – Sąd zadecydował, że dla dobra dziecka Nela powinna być odseparowana od matki. Dziecko jest pod opieką ojca. W tym też miesiącu założyła konto Cutebejbe24 na ShowUp.tv… po czym. TADAM!!!!.. w listopadzie 2018 – sex pokazy z mężem i RZEKOME poczęcie drugiego dziecka.
Usunęła również konto misslemo oraz insta Callmebaby.
W tym czasie przed kamerami były łzy i skrzywiona mina. Deklaracje, że instagram to zło… jej życie to wielka nadmuchana bańka, a ona sama musi się wziąć do pracy i być może iść na terapie.

Nooo.. my już wiemy, że terapia odbyła się na ShowUp.tv, a para zeszła się – co było widać na pokazach na ShowUp.tv… Bardzo dobrze.. cieszymy się ich szczęściem, bo jak wiadomo.. „Zgoda buduje – a Niezgoda to ojciec Adasia Niezgódki”….

BOGACTWO SKUHWYSYNY!!!

W listopadzie 2018 – Oliwia zakłada kolejne konta na Instagramie i nasila swoja aktywność, jest przekonana, ze sława i fejm pozwoli jej na odcinanie kuponów. Kwestie materialne tez pewnie grają w tym wszystkim niemałą rolę, chociaż …… robi instalive, gdzie na pytanie o pokazy na ShowUp.tv za kasę, odpowiada, że lubią się pierdolić publicznie, a kasa niby z tego jest na waciki.

No jak na waciki to prześwietlamy… miliarderów…heh…

Mąż Instamamy.. pan. Mariusz P… w KRS i Monitorze Sądowym jest nieobecny. Nie jest ani właścicielem żadnej firmy, ani nie zasiada w radzie nadzorczej, ani w zarządzie.

Prowadzi za to działalność gospodarczą.

Studio Urody gdzie….”Doświadczone fryzjerki zapewnią wysoki poziom obsługi, jak również dostosowanie upięcia do personalnych potrzeb klienta. Fryzjerski salon działa opierając się o ekskluzywne produkty pielęgnacyjne, jak również nowoczesny sprzęt, co jest gwarancją pełną satysfakcję każdego klienta”.

Brawo. Sam bym się tam upiął, ale kurła… ja się od zawsze strzygę po sportowemu z grzywką, a zarost noszę od przedwojny – więc nie dla mnie takie luksusy. Co prawda Polsce jest znany jeden bogaty fryzjer – ale on w piłce nożnej robił.

Pan Mariusz założył instamamie również działalność.. o intrygującej i jakże oryginalnej i niebanalnej nazwie „Oliwia Fashion”… Obręb działań firmy “Oliwia Fashion ” to handel detaliczny. „Wielobranżowy sklep oferuje niezwykle obszerną paletę produktów stworzonych przez cenione marki w dobrej cenie. Firma gwarantuje każdemu z kupujących kompleksową obsługę, dogodne pory działania, a także różnorodne obniżki, co powoduje, że oferta punktu budzi zainteresowanie od długiego czasu”.

Nie był to tak długi czas bo zaczęła działalność 18.10.2017 zmieniła nazwę na Diagtech Oliwia.. ostatecznie jak handel szmaciskami chyba się nie udał to pod koniec września br. „działalność” zawiesiła działalność. W tym czasie pan Mariusz może sprowadzał jakieś auta – bo to też ma w swoim PKD firmy.

Czyli „milionerstwo” to fryzjerstwo i handel samochodami. To cenna wskazówka dla licznych dziewczyn chcących zalogować się na stronie szukammilionera.com….chyba już na sympatii jest nawet większa szansa pierdolnięcia jakiegoś złotego banana…, ale cóż, jaka strona takie krezusy.

Wracamy do konkursa!!!!!!!

Skoro to takie miliardery.. to na stronie tytułowej mamy zdjęcie podczas tzw. posiedzenia pojednawczego w toku postępowania mediacyjnego.. heh

Na nadgarstku Mariusza wisi okazały sikor.. zwany dalej busolą. Kto odgadnie co to za zegarek wygra 300 żetonów. Kolejne trzy osoby których opis nas ujmie dostana po 100 żetonów na koncie ShowUp.tv

Dajemy jeszcze jedno zdjęcie już samej busoli. Nieco zamazane, żeby nie było za prosto.

Instamama/Cutebejbe24 - Wielki konkurs zegarkowy
W sumie oprócz odgadnięcia co to za zegarek – liczy się jakaś tam inwencja przy odpowiedzi.

Rozwiązanie konkursu – zobaczymy pewnie do 2 tygodni na blogu.

Odpowiedzi prosimy umieszczać w komentarzach.

Chcieliśmy, żeby nagrodą był jakiś używany samochód z DDR, co to wiadomo, Niemiec płakał jak sprzedawał, ale nie mogliśmy się skontaktować z panem Mariuszem… to są żetony.

Zapraszamy również na Forum ShowUp do tematu instamatki.

Liczymy na ciekawe odpowiedzi w komentarzach.. o zegarkach, milionerach, instagramie i ogólnym spierdoleniu świata, który zmierza do czarnej dupy.

Do widzenia.

PS Przypominamy jeszcze artykuł sprzed tygodnia:
Instamama z partnerem – porno debiut na ShowUp.tv

17 komentarzy do “Instamama/Cutebejbe24 – Wielki konkurs zegarkowy

  1. Moim zdaniem dużo ciekawszym aspektem całej sprawy niż rozpoznanie modelu jest sama historia tego zegarka. Jaką drogę musiał przejść aby trafić na rękę tego znamienitego biznesmena, partnera sławnej instagirl i przykładnego ojca. Na myśl przychodzą mi jedna możliwości.
    Pierwsza z nich to taka, że jest to prezent od znanego i lubianego Zegarmistrza Świata Purpurowego (załączam zdjęcie gdyby ktoś jednak nie znał)

    Jak powszechnie wiadomo Zegarmistrz ten lubuje się w jedynej słusznej marce tego typu akcesoriów czyli ROLEX SKUHWYSYNY. Można więc z dużym prawdopodobieństwem założyć, że sikory innych marek, otrzymane na przykład w prezencie od kontrahentów, szybko rozdaje wśród znajomych i rodziny. Patrząc na posturę pana P. widać, że praca fizyczna nie jest mu obca, stąd moje przypuszczenie, że z powodzeniem mógł on być pracownikiem na budowie u Billiego, gdzie jak wiadomo przebywał również pan Testoviron. Wtedy też mogło dojść do przekazania wspomnianego wcześniej zegarka.

    4
  2. napisałbym, że to zegarek marki Błonie.. czyli jak to sie mówiło kiedyś “Sprzedaj woły, sprzedaj konie – kup zegarek marki Błonie”, ale bym przecenił pana Mariusza chyba, więc też stawiam na Aliexpress lub na pana Miecia z hali Ptak w Rzgowie, co ma torebki, zegarki i oprawki do oksów w bardzo dobrej cenie.

    3

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.