LIPAPODOBA SIĘ (Transmitujący otrzymał w tej transmisji: +120 żetonów, napiwki: 11, liderem napiwków jest: Supler)
Loading...

ŻYDOCOIN!!!

ŻYDOCOIN!!!

Market research report
Daily Market Alert

ŻYDOCOIN!!!

Traderzy z banku Salomon, Lichwa and JudeBlackHeart napisali dziś w porannym biuletynie dla graczy giełdy w Pjongjangu o zdecydowanym ukształtowaniu się formacji Odwróconego Kutacza z Dwoma Jajcami na wykresie waloru ŻydoCoin!!

To niezwykle rzadka formacja. Zwracają uwagę na wzmożony ruch spekulacyjny na papierze i dopływające sprzeczne komunikaty ze spółki. Po początkowym starcie na poziomie 1 za 10.. walory obniżył się rysując pierwsze jajco, podbitka spekulacyjna podniosła nawet lewe jajco do rzadkiej miniformacji jajca z początkiem słoniowacizny. Komunikat o przesunięciu dnia wypłat, wyrysował Odwróconego Kutacza, później już zgodnie z zasadami analizy technicznej, Kutacz dopełnił się i dorysował prawe jajco – już normalne.

Jutro dzień przełomu i można spodziewać się mocnych drgań na walorze. Zwykle po odwróconym Kutaczu z Dwoma Jajcami występowała albo formacja Sraki, albo formacja Sildenafilowego Kutacza.

Poniedziałek 8 kwietnia więc będzie przełomem a ja również z tego tytułu życzę Modelkom z ShowUp.tv wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet….. a nie kurwa pojebało mi się.

No nic.

To wszystko.

Do widzenia.

Wasz Henry.

4 komentarzy do “ŻYDOCOIN!!!

  1. Querwa, czytam to już 5 raz i zrozumiałem z tego kompletne NIC.
    Ty to masz łeb Henry.
    Mi to wygląda na to, że z całego tego Odwróconego Kutacza z Dwoma Jajcami zrobi się Chuj Wielki i Bąbelki.
    Oby to były bąbelki z szampajna u modelek świętujących wznowienie wypłat.

    6

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.