LIPAPODOBA SIĘ (Transmitujący otrzymał w tej transmisji: +145 żetonów, napiwki: 11, liderem napiwków jest: Supler)
Loading...

Zadośćuczynienie na ShowUp.tv

Zadośćuczynienie na ShowUp.tv

ELO MORDY!!! i Wy nasz kochane modelki i kibicki blogu, blogsu.pl

Otóż dziś zajmiemy się sprawami bardzo poważnymi – prawnymi, kurwa twa w te i nazad.

Bardzo często na profilach modelek z showup.tv widnieje taki zapis,

bla, bla, bla „Kopiowanie, nagrywanie, przepisywanie, reemisja, powielanie i rozpowszechnianie mojego wizerunku bez zezwolenia jest karalne i podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5. (Art.191a.) Każdy przypadek jest zgłaszany organom ścigania. Wnioskowana Sądowa kwota zadośćuczynienia to 10 000zł za każdy dzień istnienia publikacji w Internecie, za każdy materiał osobno oraz zwrot kosztów zastępstwa procesowego reprezentującej mnie kancelarii prawnej” bla, bla,bla

Zawsze mnie to rozpierdalało, więc tera, że tak powiem – ja.

Kwestia zadośćuczynienia – podejście blogsu.pl…hue, hue

No i tera tak… najwyższe zadośćuczynienie wywalczone w Polsce po 10 letnich bojach sądowych wyniosło 1 mln zł. Wynikało to z błędu medycznego szpitala, który w bardzo poważnym stopniu okaleczył człowieka. Kolejny przykład. Sąd apelacyjny przyznał 200 tys. zł zadośćuczynienia matce, za nieprawidłowy poród od jednego ze szpitali. W konsekwencji dziecko po 14 miesiącach zmarło. Za wypadek komunikacyjny (86 proc. uszczerbku na zdrowiu) wypłacono 133 tys. zł. Ciężkie połamanie. Wózek, kule itp. Za ucięcie palca noworodkowi – 30 tys. zł. Za pozostawienie chusty pooperacyjnej w jamie brzusznej na okres 7 lat – 186 tys. zł.

No i tera, kurwa twa, se porównajmy… 186 tys. zł to niecałe 19 dni istnienia nagrania modelki w internecie = 2555 dni życia z chustą w brzuchu (7– letni czas cierpień, powolne gojenie się rany pooperacyjnej, ból podbrzusza, drętwienie nogi, problemy z poruszaniem się, problemy z zasypianiem, wypróżnianiem się, utrata apetytu, leczenie farmakologiczne, cztery poważne operacje jamy brzusznej po usunięciu chusty, planowane są dalsze operacje, stosowanie odpowiedniej diety).

Ujebany palec noworodkowi = 3 dni.

Całe życie srania przez rurką stomiczną i lania w cewnik = 93 dni istnienia nagrania modelki w internetach.

A jakby tak modelka się połamała, obie giry – w dodatku w udach i biodrze, pokiereszowała i miała wyłupione oko = niecałe 19 dni trwania jej nagrania w internecie.

Dopiero tera MORDY WY MOJE i Wy nasz drogie Panie, można wyobrazić sobie jakie katusze, jaki ogrom nieszczęścia czują modelki, kiedy wiedzą, że po sieci krąży ich filmik.

Itp., itd… i tak aż do zajebania, hue, hue

To było podejście traktujące zadośćuczynienie jako kompensację, jako ekwiwalent poniesionej szkody niemajątkowej. Powinno ona wynagrodzić doznane cierpienia fizyczne i psychiczne, aby w ten sposób przynajmniej częściowo przywrócona została równowaga zachwiana na skutek popełnienia czynu niedozwolonego – czyli istnienia nagrania w internecie.

Dla porównania 1 proc. utraconego zdrowia ZUS wycenia na 750 zł. Czyli w trakcie istnienia nagrania w internecie zaledwie 1 dzień – modelka traci 13,3 proc. zdrowia., po 7,5 dniach traci 100 proc. Co dalej się dzieje, to chyba tylko Jezus Chrystus, król Polski ma pojęcie.

A tera z drugiej mańki, jak to mówią na Szmulkach

Kwota zadośćuczynienia musi odpowiadać kwocie realnej utraty zarobków. Czyli oznacza to, że istnienie nagrania w internecie powoduje, że modelka w danym dniu na showup.tv zarobi mniej o 10 tys. zł., nawet pracując na kamerce.

Oznacza to, że Panie Modelki, które wnioskują o 10 tys. zł zadośćuczynienia za każdy dzień istnienia jej nagrania w internecie, tyle zarabiają minimum w ciągu dnia.

Hue, hue

A tera najlepsze.

Żeby to udowodnić przed sądem, należy mu przedstawić przekonywujące dowody, że faktycznie mogłaby nastąpić taka utrata zarobków. Czyli krótko mówiąc przelewy żetonów, a najbardziej wiarygodnie byłoby dać pełne zeznanie podatkowe z jakąś historią ofkors.

Blogsu.pl czeka na pierwszą taka sprawę sądową.

Zjawimy się tam kurwa, zjawimy jak mi Bóg Ojciec miły z całym zarządem, radą nadzorczą, TVP Info i Al-Dżazirą.

I to by było na tyle w dzisiejszym wpisie.

Blogsu.pl przypomina, ze kończy się sezon na truskawki, kończy się również młody bób – nadal oporowo można wpierdalać czereśnie i wiśnie. Tanie są również arbuzy.

Do widzenia.

P.S. A czy Wam przychodzi do głowy jakaś modelka z showup.tv, która straszyła sądami i wysokim zadośćuczynieniem?

 

15 komentarzy do “Zadośćuczynienie na ShowUp.tv

     1. Przejmują się swoimi zdjęciami na blogu na który zagląda 20 osób, a na CW są ich filmiki jak cyckami wymachują i tam chyba pozwami nie straszą laugh

      5
 1. Dobrze, ale do czasu kiedy się nie zgadzam na upublicznianie swojego wizerunku nie macie prawa moich zdjęć, nagrań ruszać. W przypadku publikacji materiałów z widniejącą postacią (twarzy) można podać do sądu z naruszenia praw autorskich np. webcamera nagrania, które moje tam istnieją i są udostępniane przez użytkowników już jest napisane do administracji strony odpowiednie pismo i tak samo by było w przypadku zdjęcia na blogu. Znaleźliście sobie sensację i będziecie to męczyć aż do śmierci, a taka prawda, że jak chcecie sobie pooglądać możecie zrobić to na SU, a nie nagrywając czy też publikując durnowate zdjęcia z wpisami. Co do Waszego wcześniejszego artykułu o podawaniu do sądu administracji SU to modelki mają spore szansę. Przypominam zarządowi, że administratorzy forum w tamtym roku niedopilnowani usunięcia postów (dotyczących mojej osoby), które były nielegalne w polskim prawem przypominam groźby karalne oraz z kodeksu wykroczeń naruszenia opinii mojej osoby w sposób już dosłowny. Modelki mają prawo też do ochrony swojej osoby, a także swojego wizerunku.

  5

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.