LIPAPODOBA SIĘ (Transmitujący otrzymał w tej transmisji: +160 żetonów, napiwki: 8, liderem napiwków jest: Supler)
Loading...

BlogSU grozi zalew pozwów od modelek z ShowUp.tv !!!!

blogsu.pl grozi zalew pozwów od modelek z ShowUp.tv !!!!

Zarządowi, Radzie Nadzorczej oraz samozwańczemu redaktorowi naczelnemu blogsu.pl grozi lawina pozwów. Po wielogodzinnych obradach, przyjęciu niezliczonej ilości protokołów(%) – jest oficjalne stanowisko.

Dziś w godzinach wieczornych członkowie organów zarządczych i nadzorczych blogsu.pl oraz ja.. henry…. wydali oświadczenie.

„Z głębokim zatroskaniem obserwujemy kolejne przedwstępne wezwania przedwstępnych wezwań sądowych, które zapowiadają batalie prawnicze trwające, jak sądzimy wiele lat. Oczywiście jesteśmy na to przygotowani, choć w świetle zbliżającego się debiutu naszej grupy kapitałowej na giełdzie NewConnect, stanowić to będzie drobne zawirowanie, które jednak nie wpłynie na harmonogram prac – jednak będzie musiało zostać ujęte w tzw ryzykach inwestycyjnych. W związku z zaistniała sytuacją, blogsu.pl zdecydował się wynająć jedną z najlepszych kancelarii prawnych operującą w przestrzeni wirtualnej Szechter, Goebbels, Morozow, Bullenbaulm&Sons aby broniła dobrego imienia blogsu.pl

Z głębokim zadowoleniem donosimy, że w trakcie wielodniowych negocjacji udało się tejże kancelarii dojść do porozumienia z modelką występującą na showup.tv o nicku slodka987. W toku porozumienia, blogsu.pl przyznaje, że slodka987 jest słodka i w ogóle niech ją Pan Jezus Chrystus, król Polski wspiera i jego regent na naszą ojczyznę Maciek Modzelewski.v

Oświadczenie dla slodka987 brzmi.. SLODKA987 LUBIMY CIĘ. Jest to autorska koncepcja partnera kancelarii mecenasa Goebbelsa.

Aktualnie kancelaria Szechter, Goebbels, Morozow, Bullenbaulm and Sons przystępuje do rozmów z nową pretensarjuszką czyli modelka z showup.tv znana pod nickiem PanciaMilenka.

Otóż wczoraj w godzinach późnowieczornych wirtualny kurier przyniósł tzw preiudicio litterae właściwego pisma przedprzedsądowego o treści „Mój prawnik się odezwie”.

Z głębokim żalem przyjęliśmy ową zapowiedź, gdyż zawsze uważaliśmy PancieMilenka, za dziewczynę, wesołą, nieskorą do kłótni, w dodatku obdarzoną niezaprzeczalnymi atrybutami kobiecymi, które tylko podkreślały jej subtelna urodę i nieszablonowe zachowanie…ale cóż…

W związku z powyższym, kancelaria prawna doradziła utworzenie grupie kapitałowej blogsu.pl fundusz z akcji, który zabezpieczy ewentualne roszczenia PanciMilenka oraz innych modelek z showup.tv. Pragniemy podkreślić, że w przypadku gdy roszczenia modelek zostaną oddalone, a kancelaria Szechter, Goebbels, Morozow, Bullenbaulm&Sons jest przekonana, że tak będzie, akcje zostaną zaoferowane akcjonariuszom w ramach prawa poboru po bardzo atrakcyjnej cenie.

Liczymy, a jesteśmy wręcz pewni, ze wówczas walory grupy kapitałowej będą wyceniane odpowiednio wysoko – jak na lidera przystało”

Tyle wszystkie organy blogsu.pl, w tym i ja o zaistniałej sytuacji prawnej.

Co prawda nie wiemy o co PanciMilenka chodzi, ale może się dowiemy wkrótce. Na razie życzymy jej wszystkiego najlepszego, wielu żetonów i tym podobnych, gdyż wbrew pozorom darzymy ją głęboką atencją i sympatią.

Poglądowo przypominamy o poprzednim tekście na blogsu.pl traktującym o sprawie zadośćuczynień czyli – https://blogsu.pl/zadoscuczynienie-showup-tv/

Na razie jednak trwamy w pogotowiu i wypatrujemy nowego konkursa dotyczącego modelek z showup.tv, który już wkrótce.

Śledźcie blogsu.pl

Do zobaczenia MOJE DROGIE MORDY WY MOJE i Wy kochane modelki i fanki nieoficjalnego bloga showup.tv

Pa….

12 komentarzy do “BlogSU grozi zalew pozwów od modelek z ShowUp.tv !!!!

 1. Jak będą to ja się zjawię
  hue, hue
  jak mi zabronią fotografować to będę malował, ale na korytarzu zdjęcia zawsze mogę zrobić smile
  mam jeszcze jakąś stara legitymację dziennikarską, to będę nią machał, abo nie… powiem, ze jestem dziennikarzem obywatelskim na blogsu.pl
  hue, hue

  1

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.