LIPAPODOBA SIĘ (Transmitujący otrzymał w tej transmisji: +55 żetonów, napiwki: 4, liderem napiwków jest: Supler)
Loading...

Konkurs na Megatrolla ShowUp.tv i ForumSU rozstrzygnięty!!

Konkurs na Megatrolla ShowUp.tv i ForumSU rozstrzygnięty!!

Witajcie serdecznie mili ludzie, drodzy czytelnicy BlogSU

Ponieważ przygotowania do rekolekcji, ścisły post oraz biczowanie się drutem kolczastym nadwyrężyło moje kruche zdrowie, dopiero teraz udało mi się wymknąć z kościoła i dokończyć konkurs na Megatrolla ShowUp.tv.

Ale konkurs był żywy jeszcze do przedwczoraj a decydujące głosy padły prawie, że w ostatniej chwili – więc warto było czekać.

Oddano 26 głosów, w tym jeden nieważny, kolega „tak-to-ja” nie zarejestrował się, a szkoda. Komentarzy było blisko 60.

Po raz pierwszy też jury w dobrze znanym składzie postanowiło w przypadku jednego głosującego podzielić jego głos na dwie modelki – chodzi o Modliszke21 i KoKo21, a to z tego powodu, że obie stosują podobny i tu wpisać, marketing, proceder, itp.

Ale do rzeczy.

Więc ogłaszam, że konkurs na Megatrolla wygrał Goldie. Oddano na niego 4 głosy. Myślę, że Goldie nie zmartwi się takim obrotem sprawy, a nawet jakby, to wyciągnie odpowiednie konsekwencje…hue, hue

Wice Megatrollicą została KoKo21, ilość głosów 3,5. Brawo. KoKo21 również się tym raczej nie przejmie. Wicewice Megatrollami zostają Spikel20 oraz ExxonValdez – również serdeczne gratulacje.

Po dwa głosy otrzymali Ruger44 oraz PanChmurka od lania kablem dzieci.

Po jednym otrzymali. Bolekxxx, HardRockCaffe, Antytransmisje ToxicAngel-FromHell (tu pragnę jednoznacznie położyc kres domysłom jakoby ja jestem autorem – otóż nie jestem), Wtorek2555, Antropojebca, Barmanos_69, Basia z Lodzikowa – znana również jako OrmoBasia. Pół głosu otrzymała Modliszka21.

No dobła..

To teraz nagrody.

No więc zwycięzcą wśród głosujących został Sing-Sing, za wiele cennych rad dla KoKo21. Teraz tylko zdruczyć i wykorzystać panienko KoKo21..hehe. Sing-Sing stał się bogatszy o 500, słownie pińcyt żetonów.

Drugie miejsce zajmuje kolega Fapka. Jest lista Schindlera, jest lista Macierewicza…. Jest także lista Fapki Trolli z ShowUp.tv i ich ulubionych odzywek. Po sto żetonów otrzymują Stefano, Antoni_Czekailo oraz nasz drogi HardRockCaffe, żeby miał za co gadać u modelek.

Czy to prawda, że Hard ma bana u Pauli?

MÓJ BOŻE!!!!… co to się porobiło???

I tym miłym akcentem żegnam Was ludzie… do zobaczenia wkrótce.

Trzymajcie się wiosną blisko topoli, to Was nie popierdoli.

Pa.

14 komentarzy do “Konkurs na Megatrolla ShowUp.tv i ForumSU rozstrzygnięty!!

 1. Ponieważ nie zamierzam się tu kłócić z szanowną komisja czemu to moja wnikliwa i dogłębna analiza nie znalazła należytego uznania to tylko muszę się pogodzić z jej werdyktem.No cóż czemu tak się dzieje to ja wiem i komisja też to wie. Po prostu hard nie jest trendy
  Ale mniejsza z tym 3 miejsce też jest dobre i nie ma co wybrzydzać.Chcę pogratulować wszystkim wyróżnionym oraz nagrodzonym.Czekam na kolejny konkursik i oby tym razem wiatr nie wiał mi prosto w oczy.
  PS Heniu o żadnym banie nic mi nie wiadomo ale ludzie na mieście różnie gadają.
  Aha chce w tym miejscu pozdrowić cala komisje cały Blog SU.Robicie dobra robotę. smile

  4
 2. Elo, coraz ciekawsze pomysły na konkursy bravo oby tak dalej. Jako pierwszy zagłosowałem na goldie i moim śladem poszli kolejni hehe xD Tym właśnie sposobem wyłoniliśmy mega trolla gratulacje dla zwycięzcy, możesz teraz sobie dopisać do swojego skromnego CV te wielkie osiągnięcie yes wszyscy pracodawcy będą Ciebie bardzo szanowali smile Na pewno jesteś wdzięczny mi,że otrzymałeś taki tytuł. Gratuluje również m.in dla KoKo21 i innych wyróżnionych laugh Fajnie,że dosyć sporo zostało oddanych głosów, gratulacje dla wszystkich, pozdro victory

  3
 3. Gratulacje dla laureatów i wszystkich nagrodzonych !!!

  Żetony możecie odebrać do 31 marca, wysyłając e-mail (z adresu rejestracji) na [email protected] z linkiem do profilu. Jeśli wasze konta zostały już powiązane z Forum SU, to możecie wysyłać również PW na https://showsu.pl/memberlist.php?mode=viewprofile&u=6835 , ewentualnie wiadomości na wykopie – https://www.wykop.pl/ludzie/BlogSU/

  Proszę jeszcze wpisać się pod tymi wynikami. Mile widziane zalajkowanie naszego Facebooka smile

  Zachęcam również do zapoznania się z nagrodzonymi komentarzami i nie tylko: Konkurs na Mega Trolla ShowUp.tv !!!

  3
 4. Cóż mogę rzec w tak wiekopomnej chwili jak nie allah akbar.. no i teee.. lata mi po łbie inwokacja Krasickiego i ostatni odcinek gumisiów. grzdylne se więc zatem soku z gumijagód zanim wam podziękuje

  Dziękuję! To dla mnie ogromne wyróżnienie. Wiele lat na ten sukces pracowałem, własnoręcznie zarobionym żetonem, własnymi przemyśleniami oraz własną klawiaturą. Nie było łatwo.

  Walka trwała do ostatniej chwili, miałem wielu współkardynałów, ruchy oporu, i jakże częste powiadomienia z kanału Kononowicza o pojawieniu się nowych materiałów do uglundniecia. Nie było łatwo.

  Suma sumarum udało się, i mam ten sztandar już a będę go nosił dumnie i z honorem przez co najmniej rok (sugeruje ten konkurs powielać cyklem) a dla wszystkich głosujących na mnie userów, przewidziałem symboliczne donejty w postaci 500 żet dla każdego głosującego. Link na PW #foro

  Tak mi dopomóż bóg !

  #pozdrawiamHard

  6
 5. Chciałem pogratulować wszystkim trollom, którzy zostali wyróżnieni w tym konkursie. Niech moc trollowania będzie z wami.
  W szczególności oczywiście gratuluje zwycięzcy choć tak szczerze mówiąc to znam wielu lepszych trolli od Goldiego o ile jego w ogóle można nazwać trollem. Dziękuję oczywiście również jury za nagrodzenie mojego komentarza zaszczytnym pierwszym miejscem. Jest tylko jedna rzecz, której nie mogę zrozumieć … konkurs skończył się już ponad tydzień temu a Koko do tej pory się do mnie nie odezwała, że oczekuje partycypacji w wygranej. Pewnie nie wie, że mam na showupie taki sam nick jak tutaj smile

  3

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.