LIPAPODOBA SIĘ (Transmitujący otrzymał w tej transmisji: +160 żetonów, napiwki: 8, liderem napiwków jest: Supler)
Loading...

Uwaga konkurs!!! Najlepszy debiut na ShowUp.tv !!!

konkurs na Najlepszy debiut na ShowUp.tv

Uwaga konkurs!!! Wybierz modelkę, (bądź modela – nie jesteśmy jakimiś fobami), o której można powiedzieć, że była najlepszym debiutem na showup.tv !!!

 
Zasady konkursu są jak zwykle proste. Po uwagę bierzemy modelkę, modela, którzy pojawili się na showup.tv w ostatnich kilku miesiącach. Głosujemy w komentarzach, upoważnieni będą do tego jedynie użytkownicy, którzy się zarejestrują na blogsu.org. W komentarzu, fajnie by było, żebyście napisali, czym Was urzekła modelka/model. Nie głosujemy z multikont.

A teraz nagrody. Zwycięzcy zostaną wylosowani a całość tegoż epickiego wydarzenia zostanie zarejestrowana i pokazana w formie krótkiego filmu.

Nadzór prokuratorsko/artystyczny nad losowaniem będę sprawował ja ZbyszekCiechocinekSex.

I tak pierwsza nagroda 600 żetonów, II nagroda 300 żetonów i nagroda pocieszenia w wysokości 100 żetonów.

Wszystkim uczestnikom życzę powodzenia oczywiście. Sądzę, że konkurs potrwa parę tygodni, tym bardziej, że znajduję się w okresie trzeźwości i nie przyjmuje żadnych środków psychokatywnych – oprócz heroiny –  więc powinno pójść gładko i szybko.

Pozdrawiam i darz bór.
 

12 komentarzy do “Uwaga konkurs!!! Najlepszy debiut na ShowUp.tv !!!

 1. dziękuję Hard za głos, stary druhu
  Na ciebie zawsze można liczyć
  Mój głos również wędruje do
  https://showup24.tv/twojasara

  Przypominam, że mój głos się liczy, ale ja nie biere udziału w losowaniu nagród żetonowych, gdyż jak wszyscy wiedzą, rodziłoby to podejrzenia o ustawki, budziłoby to również spekulację różnorakie, czego ja nienawidzę dokładnie tak samo jak Żydzi Pana Jezusa (Króla Polski).

  20
 2. Stawiam na tolka banana.
  A nie, to nie ten konkurs laugh
  więc mój vote wędruje do modelki o nicku ThousandFacesGirl.
  Często nadaje solo, czasem ze swoim przyjacielem.
  Dobrze przygotowana, z odpowiednim asortymentem oraz nastawieniem.
  Wpasowała się z lekkością w szołapy, jak i jeszcze kilka nowych świeżych modelek w ostatnim czasie.
  Zagłosowałbym na Sarę, ale nie będę taki laugh

  pozdro!

  6
 3. Mimo iż jest dużo nowych korpusów, trochę mniej twarzy, to nadal wybór najlepszego debiutu ostatnich czasów nie jest łatwy – jak dawno mogę sięgnąć?
  6 miesięcy czy 12? A może 3?

  Niewiele nowych osób zwraca na siebie swoją uwagę… Postaram się wyróżnić, więc te “niewiele”:
  https://showup24.tv/profile/Angelxxx – raczej mało znana, rzadko występuje, ale jest zakręcona pozytywnie. Po prostu wymieniam, raczej jest niepoważna ze swoim podejściem do kamerkowania – słaba dbałość o jakość.

  https://showup24.tv/profile/Sweet_Margo2020 – białorusinka, która najpierw występowała z “siostrą/kuzynką” pod nickiem Barbara69 – aktualnie ten nick przejęła kompletnie inna osoba. Jest mega innowacyjna jak na standardy szołapa – wykorzystanie OBSa do przejść, ekranów przerwy, pokazów gier w szachy. Bardzo komunikatywna, stara się uczyć polskiego.

  https://showup24.tv/profile/Nani_1998 – kolejna zagraniczna dziewczyna, która już po polsku mówi całkiem nieźle. Bardzo dużo energii ma w sobie i to bardzo rzadkie na SU, a jednocześnie pozytywne. Również jest całkiem “innowacyjna” ze swoim widokiem z 2 kamerek + ruletką na ekranie. Fajny pupens i twerk.

  https://showup24.tv/profile/ThousandFacesGirl – wyjątkowo pozytywna dziewczyna, występująca czasami z facetem, który jest rzadkim przypadkiem, bo jest czymś więcej niż drągalem/korpusem – jak to typowo na SU bywa. Poza wyjątkowym ciałem możemy również oglądać różne wcielenia dzięki gimmickowi jaki wymyśliła – perukom. Gdyby nie było problemów z transmisjami na SU, to pewnie każdy pokaz byłby dopięty na tip-top.

  I na tym się chyba lista kończy smile
  Serio, jeżeli nic innego mi do głowy nie przychodzi by wymienić jako “fajna osoba, nie jest długo”, to chyba nie ma za wiele takich…
  Nie chcę wymieniać tylko za wygląd pewnych osób, ani robić zbyt długiego komentarza.

  Wydaje mi się, że najbezpieczniej będzie zagłosować na “Tysiączkę”, bo to głos na więcej niż jedną osobę. A do tego nie nadaje aż tak często by dała się znudzić, co może byś jednym z warunków, dlaczego mamy percepcję jej sporej atrakcyjności jeszcze bardziej podrasowaną.
  Ach, i jeszcze “Thousandka” plusuje tym, że miała Ferri jako pierwsza na SU (z tego co mi wiadomo), więc nie boi się nowości – super!

  Pozdrawiam.

  6

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.