LIPAPODOBA SIĘ (Transmitujący otrzymał w tej transmisji: +60 żetonów, napiwki: 3, liderem napiwków jest: Supler)
Loading...

Incele i hejtery mają głos – Bolek2222

Incele i hejtery mają głos - Bolek2222

Dzień dobry, dzisiaj rozpoczynamy nowy cykl wywiadowy „Incele i hejtery – zapraszamy do mikrofonu”.

W pierwszym wywiadzie z cyklu wystąpi Bolek2222, znany ze swojej nieprzejednanej niechęci wobec jednej z modelek, mianowicie do Majki.

 
Pojawiają się na forach, transmisjach czasem wkraczają w prywatne życie dziewczyn. Obrażają, mają za złe, czasem wymyślają niestworzone historie, czasem przeobrażają się w stalkierów. Blogsu postanowił porozmawiać z nimi i dać im przestrzeń medialną, żeby mogli coś opowiedzieć o sobie. Być może wtedy lepiej ich poznamy, może zrozumiemy, może polubimy.. choć pewnie nie pokochamy..choć…choć… niczego nie można wykluczyć.

Incele, hejtery, dziś zostanie zaprezentowany jeden z Was – na pytania odpowie Bolek2222.

 

Witaj Bolku i takie pytanie na początek.. zaskakujące… jak długo jesteś czynnym uczestnikiem strony showup.tv?

A czynny uczestnik to taki, który czynnie się zabawia podczas oglądania transmisji czy tylko zagląda?

 

Dojdziemy z czasem i do tego…

Jak sięgnę pamięcią to z 10 wiosen minęło. Początkowo byłem bardzo czynnym uczestnikiem a teraz trochę się już znudziło i tylko przeglądam …

 

Jaki to.. Bolku…zły duch, szatan lub przewrotny Bóg, skłonił Cię Bolku do zajrzenia na stronę z erotycznymi kamerkami?

Nie pamiętam dokładnie jak trafiłem… możliwe że przypadkiem.

Ale jak to za czasów studenckich bywa – trzeba się zająć od czasu do czasu poważnymi sprawami smile poza tym była to nowość i wzbudzała zaciekawienie.

 

I co sobie pomyślałeś Bolku, widząc po raz pierwszy showup.tv?

Dawno temu to było, mam sklerozę wybaczcie ale nie pamiętam.

 

Takie pytanie bardzo osobiste i prywatne – nie musisz odpowiadać jak czujesz dyskomfort…Bolku…czy onanizujesz się podczas oglądania showup.tv czy tez Twoja aktywność przejawia się czymś innym.. jak tak.. to czym?

Początki były z pozycji podglądacza – onanisty i były bardzo aktywne w malowanie ścian i podłogi biała farbą…

Teraz chyba jednak bardziej wpadam na SU z ciekawości zobaczyć co się dzieje.

 

Co sądzisz o dziewczynach z showup.tv, czy masz jakąś ulubienicę?

Każda dziewczyna jest inna i nie wkładam ich do jednego worka pomimo że niektóre z nich np x_Majka_x same z siebie robią worek… ale na spermę… a ulubienice? im większa patologia tym lepiej smile jest się z czego pośmiać.

 

Dlaczego tak uparłeś się na Majkę, obrażasz ją i deprecjonujesz na każdym kroku…

Dlaczego x_Majka_x? Przypadek… no i jej głupota…

Wpadłem kiedyś na portal przecieram oczy a tu dziewczyna jeździ w mojej okolicy… nawet przyznam się, że załapałem się na transmisję. Co mnie zniesmaczyło na dzień dobry to woreczek z białą… odżywką na fotelusmile, potem było jeszcze lepiej/gorzej widziałem kilka akcji z pizzą (niby przypadkową), a z punktu widzenia obserwatora siedzącego w aucie kilkanaście metrów dalej wygląda to już trochę inaczej… to samo auto, ten sam dostawca… tylko ubiór inny… ale na transmisji pełna profeska i zaskoczenie, że też ludzie to łykają…

Mydlenie oczu ma opanowane do perfekcji.

Gdyby to była inna dziewczyna prowadząca transmisje w tym stylu (oszukiwanie) i tak bezmyślnie pewnie trafiło by na inną, ale trafiło właśnie na nią.

 

Hmmm.. wyjaśnijmy to, To Ty widziałeś transmisję Majki jakoś z boku, tzn siedziałeś obok w samochodzie jak transmitowała na SU, bo piszesz z punktu widzenia obserwatora siedzącego kilkanaście metrów dalej, z tymi odbiorami pizzy?

Racja… widziałem ją kilka razy z boku podczas akcji.

Ok….Czyli kilka razy Majkę wyśledziłeś….A co to znaczy, że załapałeś się na transmisję? Oglądałeś czy brałeś udział?

Niech to pozostanie moją słodką tajemnicą w jakim charakterze się załapałem;)

 

Hmmm…ok. Rozumiem….Lekka zmiana tematu Bolku…Rozumiem, że jesteś Bolku człowiekiem wrażliwym i przewidującym i stąd Twoja troska o przyszłość dzieci każdej z modelek z showup.tv,

Nie ma zbyt wielu dziewczyn z blizną po cesarce a tym bardziej takich, które obciągają na żywo 3 nieznanym/znanym sobie facetom bez gumy. Już dziwki przy trasie mają więcej połączeń mózgowych i używają gumek. To tak jak by wypięła się na masce auta i dawała w kolejarza każdemu z przechodniów… to już chyba dno dna albo raczej coś poniżej mułu. Ktoś ładnie napisał że jest workiem na spermę a ja dodam że jeszcze tarczą strzelniczą.

Sorry ale takich akcji Internet nie zapomina, szkoda dzieciaków… tylko jej. Ale nie ich wina ze mają taką matkę. Już jest pełno filmów z jej udziałem, kwestia czasu kiedy ktoś na to trafi.

 

Hmmm. Nadal nie rozumiem, skąd takie Twoje zaangażowanie…Bolku2222, czy nie uważasz, że każdy ma prawo do wyboru własnej ścieżki życiowej – pomijam ekstremy jak Ilse koch, Samuel Little, Ted Bundy czy też dr Mengele.

Każdy ma prawo- Jak najbardziej się z tym zgadzam, tylko żeby nie miało to wpływu na inne osoby czy bliskich.

 

Bolek kobiety
Bolek2222 żyje w wolnym związku ze swoją partnerką, która zezwala mu na spotkania z innymi dziewczynami.

 

Ok.. Choć przecież na Ciebie Bolku to nie wpływa, a wszystkie osoby, które mogą to odczuć są Ci obce… no nieważne….Znów lekka zmiana tematu…Opowiedz nam Bolku, jakie miejsce zajmują kobiety w Twoim życiu. Masz dziewczynę, żonę?

Dziewczynę / dziewczyny, żyję w luźnym związku i moja partnerka też. Póki co jest mi/nam z tym dobrze i nie zamierzam nic zmieniać. Jak to było w poprzednim pytaniu – kwestia wyboru ścieżki życiowej

 

Oczywiście…Czy miałeś udane dzieciństwo Bolku, jakie miałeś i masz relacje i mamą, tatą, babcią, dziadkiem?

Tu was zaskoczę, że nie pochodzę z patologicznej rodziny.

 

Ależ nikt czegoś takiego nawet nie sugerował…

Niczego mi nie brakowało. Z rodzicami już nie mieszkam ale mam z nim prawie codziennie kontakt, dziadków nie pamiętam bo umarli jak miałem kilka lat – taka nudna telenowela

 

Czy jesteś osobą wierzącą Bolku2222? Czy Chodziłeś na religię, jak wspominasz, o ile chodziłeś, katechezy, katechetów księdza?

Wierzę w samego siebie, a na religie kazano mi chodzić więc chodziłem – mając naście lat nie ma się zbyt wielkiego wyboru… robiłem co kazali ale myślałem swoje… teraz mam to w dupie i omijam pastuchów szerokim łukiem… czarna stonka zżera Polskę

 

A co generalnie sądzisz Bolku2222 o pracownicach seksualnych? Zarówno tych obcujących z klientami fizycznie, jak i tych, które pracują przed kamerkami?

Kurwa to kurwa czy tam jak chcecie e-kurwa. Uśmiecha się do Ciebie a jedyne co robisz w tej samej chwili to starasz się wypatrzeć plemniki miedzy jej zębami… płacisz i robisz co chcesz. Nie widzę żadnej różnicy a zwłaszcza u Majki, która daje dupy nieznajomym menelom i jeszcze chwali się tym.

 

Czy byłeś kiedyś, ze tak się wyrażę niepoprawnie i nieładnie „na kurwach” Bolku? Jak tak, to jakie masz wspomnienia?

Nie miałem tej wątłej przyjemności. Chyba nie jestem aż tak brzydki lub w takiej desperacji ze muszę korzystać. Że tak powiem – zawsze miałem co wrzucić na ruszt…

 

Hmmm.. ja byłem i mam raczej miłe wspomnienia…Ok.. Bolku…czy masz kolegów i koleżanki? Np w pracy, czy jesteś też zadowolony Bolku ze swojej pracy, jaki ma ona charakter, oczywiście nie pytam o szczegóły, jak wszyscy wiedzą dbamy o prywatność naszych interlokutorów.

Tak mam kolegów, koleżanki a nawet przyjaciół. Z pracą bywało różnie, zrywanie wiśni w Niemczech i zmywak w UK też zaliczyłem, nie boję się pracy a teraz jestem kowalem własnego losu, a jak przy tym zatrudniam kilka osób to widocznie dobrze mi to idzie.

 

Bolek biznesmen
Bolek to twardy biznesmen, prowadzący własną firmę, wie, że jak on kogoś nie wyrucha w dupę, to jego wyruchają.

 

A jak Bolku sobie radzi Twoja firma i Ty w czasach pandemii?

Jest trochę słabiej bo jednak ludzie oszczędzają kasę zamiast ją wydawać. Na SU też widać lipę… może trochę mniej ludzi i przelewających się żetonów też jakby trochę mniej – chyba że się mylę to możecie mnie oświecićsmile

 

Ok… Bolku, a jak wyglądała Twoja młodość, miałeś dużo dziewczyn? Studiowałeś coś? Czy to były szczęśliwe czasy?

W czasach gdy każdy idzie na studia i to już jest podstawa, musiałem iść ale jak już coś robię to robię to dobrze. Paski na świadectwach nie są mi obce, studia też szybko poszły mimo ciężkich bitew przez 5 lat mieszkania w akademiku. Jak to mówią: “kto nie mieszkał w akademiku ten nie studiował” – i chyba mają rację.

 

A co studiowałeś Bolku? Jesteś humanistą, ekonomistą, umysłem ścisłym, polibuda, uniwerek? No i Bolku…czym się zajmuje Twoja firma?

Jestem ścisły tak jak zwieracze mojej odbytnicysmile A reklamy firmy nie będę robił.. wybaczcie.

 

Bolek cenzurka
Bolek był dobrym uczniem i studentem. Cenzurka z czerwonym paskiem nie była w jego życiu rzadkością.

 

A jak wspominasz szkołę podstawową, czy byłeś dobrym uczniem, co Ci nie szło a z czego byłeś bardzo dobry?

Te czasy wspominam najlepiej… tylko szkoła i żadnych problemów. Paski na świadectwach w podstawówce i szkole średniej nie są mi obce. Nigdy nie przepadałem za chemią, nie wiem czemu… nie wchodziła mi i .. nie.

 

Ja przepadałem za chemią, tyle, że w innym sensie i wchodziła mi zajebiście…Wracamy do Ciebie Bolku…Jakie masz hobby Bolku2222?

Skitury, a poza nimi praca praca i praca

 

Bolek skitury
Hobby Bolka, to oprócz oczywiście pracy, skiturowe wyprawy, na które wybiera się w ulubione Alpy.

 

Gdzie Bolku na skiturach chodzisz?

Głównie Alpy, przynajmniej przed pandemią, ale teraz nie
pogardzę też Tatrami. Trzeba mieć czas a tego jest zawsze mało jak się ma własny interes.

To oczywiste…A jakie masz marzenia Bolku?

Pozostawię je dla siebie – nie zapeszam

 

Co chciałbyś przekazać widzom na showup.tv jak i modelkom? Jakieś przesłanie?

Może zacznę od widzów- nie dajcie się zbajerować. a Modelkom.. więcej rozumu. i weźcie się do normalnej roboty laugh dawać dupy lub robić loda to każdy potrafi…

 

Kim chciałbyś być Bolku2222 a kim jesteś?

Jestem tu gdzie chciałbym być i gdzie chciałem być od dawna, może o kilka lat za późno ale udało się. Jak widać da się żyć w tym kraju.

 

I na koniec.. Czy jesteś człowiekiem spełnionym Bolku2222, czy jesteś może bogaty, szczęśliwy, czy Twój świat duchowy jest pełny i wypełniony zrozumieniem oraz poczuciem realizacji, czy czujesz, że dążysz właściwą drogą Bolku…do spełnienia i doskonałości, głównie pod względem moralnym, etycznym?

Ideałem nie jestem ale grunt że ma się cele i do nich dążę smile często pod prąd ale zawsze o krok dalej.

A chuj komu do tego jakim sposobem dążę do tych celów laugh jak nie ja kogoś wyrucham w doope to ktoś mnie wyrucha. biznes to biznes.

 

I już na taki koniec końców, ze ja pierdolę…czy jest szansa Bolku, że nie będziesz się zajmował Majką, bo wygląda na to, że masz do niej jakiś uraz, z jakiegoś powodu..bo przecież w sumie to obca Ci osoba, a wspominasz o niej często w kontekście jej przyszłości, dzieci itp… może to wyglądać na to, ze Ciebie jakoś zraniła…

Zraniła to chyba zbyt daleko posunięte wnioski to raczej przypadek i pech na nią trafił. Zawsze jest szansa że nie będę się nią zajmował chociaż prędzej dołączy do niej kilka dziewczyn… tatoogirl jest na dobrej drodze po wczorajszej wpadce z dostawcą, o adusi i akumie szkoda pisać… je dawno internety zrównały z błotem. Była też kiedyś dziewczyna z wrocka, która robiła trans z parku.. ale chyba już się na tym przejechała i jej nie widuję.

 

Dziękuję za wspaniałą rozmowę.

Również dziękujęsmile mam nadzieje, że nikt nie zasnął podczas czytania smile

 

a więc kilka słów konkluzji…

Rekapitulując….

Kim jest Bolek2222 w odpowiedziach? Był dobrym i bardzo dobrym uczniem i studentem, jest najprawdopodobniej magistrem. Umysłem ścisłym. Pochodzi z normalnej rodziny, z którą do dziś ma fajny kontakt. Jest pracowity, żadna praca mu nie obca – również fizyczna za granicą, mimo, że wykształcony. Ponieważ jest pracowity, doszedł do czegoś. Jest aktualnie biznesmenem pracującym w swojej firmie i zatrudniającym ludzi. Nie chce podać jaka to firma i czym się zajmuje, niepotrzebna mu reklama. Ma swoje cele i w zdobywaniu ich hołduje najprawdopodobniej korporacyjnym zasadom. Ma ciekawe hobby sportowe – skitury. Uprawia ten sport głównie w ulubionych Alpach, od biedy w Tatrach. Wygląda na to, że jest w miarę majętny. Żyje w luźnym związku, ma partnerkę, ale spotyka się też z innymi dziewczynami. Partnerka nie ma nic przeciwko. W robieniu pieniędzy jest bezwzględny. Robi tak, aby to on ruchał w dupę a nie jego ruchali. Jest spełnionym i zadowolonym człowiekiem. A Majki nie lubi bo mydli oczy widzom, czego był świadkiem, jak przypadkiem obserwował jej transmisję z odległości kilkunastu metrów w swoim samochodzie. Przypadkiem, przypadkiem ofkors. I przypadkiem działo się to kilka razy.

Hmmmmmmm….

Amen.

 

P.S. Przeprowadzający wywiad ZbyszekCiechocinekSex nie weryfikował informacji podanych przez Bolka… bo i po co?

4 komentarzy do “Incele i hejtery mają głos – Bolek2222

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.