LIPAPODOBA SIĘ (Transmitujący otrzymał w tej transmisji: +100 żetonów, napiwki: 5, liderem napiwków jest: Supler)
Loading...

Ciąg dalszy o sępach na ShowUp.tv

O siedlisku sępów – czynniki popularności transmisji na ShowUp.tv

O siedlisku sępów – czynniki popularności transmisji na ShowUp.tv

Witajcie moi mili.

W tym artykule dowiemy się więcej o sępach. Zapraszam do lektury smile

Przekonamy się też na ile określenie sęp jest analogiczne do ptaka.

Gdzie sępy rezydują?

Na to pytanie odpowie mgr Philip I. C. Zeba z oddziału zajmującego się badaniem stron z kamerkami internetowymi zwanego CAM-SPY mający swoje podłoże na uczelni wyższej Slunj University of Croatian Kinkyness (w skrócie SUCK). Mgr PICZ również zajmuje się ornitologią.

„Środowisko w którym przebywają sępy na co dzień jest zróżnicowane. Praktycznie w każdym miejscu w naturze mogą spoczywać. Większość sępów odczuwa potrzeby w tym samym czasie. Największe natężenie jest w godzinach wieczornych od 20 do 23. Najmniejszą aktywność wykazują w godzinach od 3 do 7. Większość samców krąży między kilkoma punktami w powietrzu, czekając tak długo, aż ofiara znajdzie się osaczona i bezbronna. Wtedy sęp żeruje.”

Dobrymi przykładami stałego żeru są transmisje osób „wysokiej półki”, takich jak Maddie czy WrednaPaula, które szybko zyskują kilkaset gapiów. Skąd fenomen tych transmisji? Wysoka jakość, zgrabne ciała oraz sponsorzy. O czym będzie rozwinięcie niżej.

Podstawowe cechy skupisk stad sępów na ShowUp.tv

Jest kilka podstawowych cech, które sprawiają, że to tam sęp oczekuje na pikanterię lub rozrywkę. Wg obserwacji przeprowadzonych w ramach programu Zdrowe mięso – zdrowy posiłek fundowanego przez antywegetariański suw showupowy (w skrócie ass; suw to odmiana ruchu). Absolutną podstawą jest obraz wysokiej jakości, a to jest zależne od oświetlenia i kamerki – powinna mieć przynajmniej wsparcie rozdzielczości HD (1280×720), mimo iż obraz na ShowUp.tv jest rozdzielczości VGA (640×480).

Następnie, decydującymi czynnikami są:

 • niebrzydka twarz,
 • wyraźny głos,
 • ładne (i niekiedy też młode) ciało,
 • negliż,
 • różnorodność akcji i celów na transmisji (reputacja),
 • rozmowność (komunikatywność z publiką) i dystans do siebie.

Czynniki te (i dalej wymienione) są dosyć wzajemnie zależne, co może powodować sytuacje, że dziewczyna bez twarzy, ale z głosem i ładnym ciałem może mieć większą oglądalność niż dziewczyna z ładną twarzą, ale bez głosu. Oczywistością wydaje się, że ciało 50-letniej kobiety w negliżu z twarzą i głosem będzie mniej apetyczne niż jakaś tam 18-latka z przeciętnym ciałkiem.

Z reputacją chodzi o coś takiego, że jeżeli słyszałeś, że np. ExtasyBomb wsadziła sobie kij bejsbolowy do dziurek, to spodziewasz się ostrych pokazów u niej – i być może zaczniesz u niej przesiadywać, albo chociaż zerkać jeżeli to Cię w jakiś sposób kręci.

Wydaje mi się, że każdy zna mniej więcej „normalne” preferencje użytkowników. Zawsze przecież można powołać się na znane teksty z czata w stylu „pokażesz to i tamto” smile

Naturalne środowiska ptactwa

O siedlisku sępów – czynniki popularności transmisji na ShowUp.tv

Czasami wysoką oglądalność osiąga się poprzez wyjście w plener tak jak bywa u Gosia914 (szpiegowie podpowiadają, że są to transmisje z Mazur, w okolicach Mikołajek) czy LesneNimfy96, a nawet Zboczeni_Napaleni.

Skąd duże zainteresowanie tymi transmisjami? Już był o transmisjach plenerowych artykuł na blogu:

Transmisje plenerowe na ShowUp.tv

Ale nie wyjaśnia on przyczyn tego zjawiska. Postaram się częściowo to teraz zrobić. Transmisje plenerowe mogą się cieszyć dużym powodzeniem między innymi przez:

 • odmianę w stosunku do zwykłych transmisji (dostępne tylko w sezonie),
 • możliwość zobaczenia pobliskiego otoczenia modelki oraz czasami występująca z tym „ruchomość” transmisji (w pewnym sensie stanowi to raj dla stalkerów),
 • szansa natknięcia się na taką osobę przez inne nieświadome tego osoby w miejscach publicznych,
 • zwiększone ryzyko wpadek ze stron transmitujących (ujęcia twarzy, niezręczne sytuacje, spadki z rowerów*),
 • złudne poczucie że również jest się poza domem.

* – taki przypadek miał miejsce u pani o nicku wiktoriaa.

Na szczęście żyje i ma się dobrze, trochę się wtedy otarła.

Niestety za tym idą też negatywy takie jak:

 • rozłączenia (wykorzystywanie internetu mobilnego – słabe prędkości i/lub słaby zasięg),
 • słaba jakość kamerki (przez słabe łącze lub wykorzystywanie tej kamerki w telefonie lub wbudowanej w laptopa),
 • możliwość odkrycia lokalizacji danej osoby (negatyw dla modelki, pozytyw dla stalkerów),
 • wspomniane wpadki – w tym sytuacje, w których to modelka czuje się niekomfortowo, bo gada do telefonu/laptopa albo musi „flashnąć” cyckami czy tyłkiem (tzn. szybko odkryć daną część ciała podnosząc lub opuszczając część ubrania w miejscu publicznym lub w obecności innych osób),
 • łatwiejsze powody do wyłapania bana np. mówiąc teoretycznie gdzie się teraz transmitujące osoby znajdują.

Zapomniałem o jakimś aspekcie? Napisz w komentarzu? smile

Parkowe siedliska sępów

Transmisje ze środowiska naturalnego niemalże zawsze stanowią hit. Podobnie powroty starych modelek. Ale są takie, które nie zawsze są czołówkami. Niektóre siedliska mają większe zainteresowanie, jeżeli jest więcej mięsa – stąd transmisje na których widać (lub czasami tylko słychać) kilka osób cieszą się większym zainteresowaniem.

Wśród powodów można znowu wymienić możliwość wpadki – czasami osoby potrafią się zapomnieć i zdradzić swoje imiona, lokalizację i inne dane, jak to miało wielokrotnie miejsce na transmisji Najlepszaniunia.

O siedlisku sępów – czynniki popularności transmisji na ShowUp.tv

Do tego jeżeli zwykle osoba występuje solo i pojawią się inne persony to jest to niejako rzadszy widok, stąd więcej osób się interesuje – stają się oportunistami. W ten sposób dostępne stają się takie privy jak seks, lodzik na prawdziwym kutasie i podobne. Tak stało się w przypadku wspomnianej wyżej panny, ale na zmienionym nicku, tj. PieknaaiBestiaa.

Parki, które przeważnie są razem, choć nie zawsze, np. Kooociaki20, też się cieszą popularnością. Chociaż nie jest to reguła, bo zdarzają się takie, że tulą doły i nawet się o nich nie pamięta. Ale przypadki transmisji takich par jak FitSexiPara, IncredibleCouple/Addictive, które swoją obecnością odznaczają się w górnej części listy transmisji.

Najrzadszymi transmisjami „parkowymi” są kolaboracje między dwiema solowymi modelkami, ostatnio zdarzyło się to u sinaddict i ExtasyBomb smile

A innym przypadkiem jest transmisja dwóch parek, bityd / blacklayers / sexparka19lat / LoveSex-MagicCouple oraz Napalona_Nellka / Magic_And_Sexxx / Napalona__nelka. Przy czym tej kolaboracji chyba już nie doświadczymy, ponieważ doszło do jakiejś kłótni i/lub oszustwa.

Mgr PICZ wyjaśnia popularność tym komentarzem:

„Parki są tworami pozorne stałymi, ale zdarzają się przypadki zerwań, stąd w sępach myślenie, że trzeba korzystać póki jeszcze parka trzyma się razem. Do tego, transmisje z widocznym kutasem ułatwiają wyobrażanie sobie akcje z lodzikiem na swoim kutasie. A do tego jeżeli gość da plamę ze zbyt wczesnym wytryskiem, lub co gorsza, wyjdzie pokaz z flakiem i niemożnością dojścia do orgazmu… będzie po prostu pośmiewisko oraz zwyrol przed komputerem ucieszy się, że jego sprzęt to chociaż sprawny jest.”

Chcecie artykuł o parkach? Jeżeli tak, zapraszam do komentowania i wysyłania uwag.

Inne formuły znajdywania siedlisk sępów

Sponsoring na ShowUpie

Niektóre transmisje cieszą się zwiększoną oglądalnością dopiero po osiągnięciu celu przez transmitującą – co zazwyczaj wymaga sponsorów imprezy, którzy kupują niebotyczne ilości losów, klapsów, buziaków lub po prostu rzucają setkami czy tysiakami. Przypadki takie mogą zdarzać się losowo i nie są codziennością tak jak w przypadku transmisji panny kryjącej się pod nickiem DaliaBlack, u której dawniej sponsorował DonMiguel, a niedawno taką rolę spełniał pan Janek30. Innym przykładem jest HardRockCaffe666 u wrednaPaula smile [pozdrawiam].

Sponsorzy są istotni – tam, gdzie znajdzie się łowca, tam będzie ofiara, na którym pożywić może się sęp. Przy czym sępów jest znacznie więcej niż łowców… to może powinno się ich porównywać do muszek?

Świeżynki na ShowUp.tv

Albo świeszyneczki;, przyciągają spragnionych nowego „smaku”.

Mgr PICZ opisuje to słowami: „Odmienna transmisja, z powodu nowej twarzy, ciała, osoby? Oczywiście, że to zwiększa zainteresowanie. W końcu istnieje potencjalna szansa, że wejdzie osoba, którą znamy! Albo osoba nie znająca realiów ShowUp.tv i skłonna do spotkania na żywo lub podawania prawdziwych danych, tanich prywatnych transmisji, pokazów za darmo na ogóle. Mało tego! Osoba to może już się więcej nie pojawić, a nagrania z taką osobą staną się rarytasem. ”

Nie wiem czy jest sens podawać przykładów, ponieważ te osoby często zanikają, a po około dwóch tygodniach zwykle nie ma już takiego parcia na odwiedzanie tej osoby. O ile transmitowała w ciągu tych dwóch tygodni smile

Jednorazowym wybrykiem była transmisja ona_les97 która zaczęła się od rozbierania panny, poprzez 15 minut czekania na sprowadzenie kutasa przed kamerkę, a skończyła się jakoś po wykonanym lodziku.

Dziwactwa i fetysze oraz osiąganie celów na SU

To określenie wymyśliła jedna z dość popularnych pań – slodkaa987. Nie tyle chodzi tu o osoby o dziwnym wyglądzie, tylko zachowaniu, np. KOCUREK272 i jej śmieszne foszki. Ale również MalinowaNimfa.

Ale tutaj można zaliczyć też kij bejsbolowy w dupie z udziałem ExtasyBomb, o czym też było na blogu:

Bejsbole, cukinie, dildomonstery – czyli sezon ogórkowy na ShowUp.tv

Pokazy z niewolnikiem u pani Dominy Laury znanej też jako Dominatrix1.

W ciągu ostatnich dni zdarzyło się, że pani seximonis dostała się do pozycji lidera, poprzez wykonywanie celu, jakim był orgazm. Kilkukrotnie.

Nie, nie orgazm kilkukrotny, tylko kilka razy zrealizowano u niej cel, w kilku dniach. Chociaż nie wiem, bo nie patrzałem.

O siedlisku sępów – czynniki popularności transmisji na ShowUp.tv

 

Nagość, zabawki, stroje?

Czasami po prostu wystarczy odrobina nagiego ciała, żeby skupić rzeszę widzów. W szczególności, jeżeli między swoimi udami znajduje się ręka trzymająca fallusowego kształtu obiekt. W ten sposób mogła cieszyć się sporą widownią niejedna pani.

Strojami pochwalić się może między innymi taktowna, która czasami bawi się w cosplaye różnych postaci z gier, filmów, etc. Kostiumy te przyciągają liczną widownię.

A zdarzyło się iż pani, która rysuje na transmisjach tj. Tuttti szczytowała na stronie głównej showup.tv… w sensie oglądalności, że miała najwyższą, nie że miała orgazm.

 

Ale są też czasami niewytłumaczalne fenomeny. smile Pamiętajcie, że pokazywanie twarzy, nagości, itp. nie gwarantuje samo w sobie sukcesu.

Przychodzą Ci jakieś do głowy? Napisz w komentarzu smile

 

18 komentarzy do “Ciąg dalszy o sępach na ShowUp.tv

 1. Bardzo dobre opracowanie, widać profesjonalne przygotowanie i znajomość tematu. good
  Już pierwsza część uświadomiła mi do jakiej kategorii sępów się zaliczam, a teraz poznałem jeszcze najlepsze miejsca gdzie warto sępić. Wprawdzie z racji swojego wrodzonego, sępiego lenistwa przesiaduję tylko w siedlisku zwanym „Dziwactwa”, ale zawsze warto wiedzieć, gdzie można znaleźć jakąś „padlinkę” do upolowania smile

  6
 2. Zjadło końcówkę:
  ” A zdarzyło się iż pani, która rysuje na transmisjach tj. Tuttti szczytowała na stronie głównej showup.tv… w sensie oglądalności, że miała najwyższą, nie że miała orgazm.

  Ale są też czasami niewytłumaczalne fenomeny. smile Pamiętajcie, że pokazywanie twarzy, nagości, itp. nie gwarantuje samo w sobie sukcesu.
  Przychodzą Ci jakieś do głowy? Napisz w komentarzu smile

  2
  1. Tak, tak, a potem będą mnie oskarżać, że to przeze mnie uciekają z SU.
   I nie znam żadnej na tyle (poza jedną, która podpadła) by pisać o którejś artykuł.

   Nie ja decyduję o tematyce postów. Nie ja je wstawiam.
   Do tego nie zapłacono mi za ten artykuł…

   1
  1. Panie Hardzie… Kawka kosztuje. Oraz podróż.
   No, ale pan chyba lubi “Caffe”.
   Zachęcam do samodzielnego napisania artykułu.

   Poza tym, że kawka to analogia do seksu, w związku z “HotCoffee mod”.

   Do tego, większość pytanych pań nie zgadza się na np. udzielenie wywiadu, a do tego nie dostałem odpowiedzi od pana BlogSU a propos ostatniej wiadomości…

   2

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.