LIPAPODOBA SIĘ (Transmitujący otrzymał w tej transmisji 0 żetonów, Wszyscy walą na sępa xD)
Loading...

Toskańskie przepisy kucharskie dla ShowUp.tv

Toskańskie przepisy kucharskie dla ShowUp.tv

 

Z książki kucharskiej Abelardy Wiśnioch

Smaki Toskanii – delektując się podróżą…

 
ELO MORDY!!!! i wy drogie dziewczyny

Dzisiaj pozwolę sobie zacytować książkę kucharską sławnej kulinarnej podróżniczki, znanej mecenaski kultury, Abelardy Wiśnioch, która być może przyda się wszystkim modelkom z showup.tv

„Podróżując szlakiem wina Chianti z Florencji do Sieny, obserwując rozległe winnice, cudownie romantyczne dworki, fascynując się łagodnymi wzniesieniami – przypomniały mi się przepisy staruteńkich, bielutkich jak broda św. Mikołaja toskańskich gospodyń.

Były to regionalne przepisy na….
 

WKŁADY DO TRYSKAJĄCYCH DILDO!!!!!!

Specjalnie dla ShowUp.tv

 

Przepis Alessandry Pallazzo spod Pompagnilio o nazwie Leppazzoni Mordoni.

Bierzemy świńska słoninę, najlepiej od włoskiej rasy smalcowej Pirchiriano. Spalamy słoninkę na patelni aż do zupełnego stanu płynnego, dodajemy jogurtu, najlepiej marki Jumbo Italieri i mieszamy dokładnie, blendujemy to skurwysyństwo w te i nazad, aż osiągnie jednolitą konsystencję. Substancja wykonana w ten sposób doskonale lepi się na ryju, powstaję piękne białe mosty między dildem a skórą ciała – morda się klei jak wisząca pułapka na muszydła. Przepis jest znany w rodzinie Pallazich od początków 17 wieku.
 
Kolejny przepis specjalnie dla showup.tv – prosto z włoskich salonów.

Przepis Fernandy Polabruzii spod Bungofiliazzano o nazwie Molto Bene Alergene.

Zostawiamy jogurt na kilka tygodni, może to być wspomniany wcześniej Jumbo Italieri. Po upływie ustalonego okresu, tak nabuzowany płyn mieszamy z żabim skrzekiem oraz wyciskamy do niego sok z mlecza. Na koniec dodajemy trochę zmielonych orzechów plus sierść wyliniałego kota. Po aplikacji z dilda występuję piękny efekt natychmiastowej reakcji alergicznej w postaci rumienia wymagający wzięcia od razu zastrzyku z adrenaliny i połknięcia środków antyhistaminowych. Przepis znany w rodzinie Polabruzzich od dwóch lat, od kiedy córkę Francescę, upodobał sobie na kamerkach lekarz alergolog z Hajfy. Lekarz sypie dobrze, więc Francesca chodzi non stop z czerwonym ryjem.
 
I ostatni już przepis z ziemi włoskiej do polskiej – a konkretnie na showup.tv

Przepis Giustiny Olozzetti o nazwie La Gruzzo di Roma

Kupujemy budyń, najlepiej znany włoski Casino di Abruzzo i bardzo dokładnie go rozbełtujemy. Do tak przygotowanego półproduktu wsypujemy nieco ziarenek kminku i nieco drobnych listków herbaty. Mieszamy. Już nie tak intensywnie. Po aplikacji substancji, najlepiej oczywiście na twarz, widz nie ma absolutnie żadnych wątpliwości, że z gruzem poszło. Przepis znany w tej toskańskiej rodzinie od trzech lat, od kiedy to coraz liczniejszą grupę widzów mamy Olozzetti na kamerkach stanowią uchodźcy z Afryki, godnie przewalający w ten sposób otrzymane zasiłki.
 
I to tyle na dzisiaj moi drodzy czytelnicy. Rok szkolny się zbliża, więc trzeba się wziąć do nauki. Aktualnie tylko jedna modelka przychodzi mi do głowy jeżeli chodzi o tryskające dildo. Jest to Modliszkaaa21a. Ale mam nadzieję, że na showup.tv jest ich więcej i być może toskańskie przepisy zebrane przez łowczynię smaków Abelardę Wiśnioch okażą się użyteczne.

Trzymajcie się.
 

10 komentarzy do “Toskańskie przepisy kucharskie dla ShowUp.tv

  1. No no nie wiedziałem do tej pory że z tego portalu można nauczyć się czegoś pożytecznego, a sztuka gotowania należy moim zdaniem raczej do przydatnych rzeczy w życiu. Ale potraficie mnie miło zaskoczyć jak zaskoczyła cię HENRY wrednaPuala swoim uroczym i jakże widowiskowym pokazem. Zgolenie wąsów przez Komorowskiego przeszło mi koło chuja bez echa, tak wasz artykulik przeczytałem z uwagą i należytym skupieniem. Aha zastanawia mnie jeden fakt- kto jest bardziej pokręcony ty z swoimi artykułami czy zamieszczone tu przepisy. Z przyczyn oczywistych nie zamierzam skorzystać z nich i nie chodzi tu broń boże o reakcję alergiczną ale raczej o zdrowy rozsądek którego chyba mi nie brak bye

    5

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.