LIPAPODOBA SIĘ (Transmitujący otrzymał w tej transmisji 0 żetonów, Wszyscy walą na sępa xD)
Loading...

Toskańskie przepisy kucharskie dla ShowUp.tv

Toskańskie przepisy kucharskie dla ShowUp.tv

 

Z książki kucharskiej Abelardy Wiśnioch

Smaki Toskanii – delektując się podróżą…

 
ELO MORDY!!!! i wy drogie dziewczyny

Dzisiaj pozwolę sobie zacytować książkę kucharską sławnej kulinarnej podróżniczki, znanej mecenaski kultury, Abelardy Wiśnioch, która być może przyda się wszystkim modelkom z showup.tv

„Podróżując szlakiem wina Chianti z Florencji do Sieny, obserwując rozległe winnice, cudownie romantyczne dworki, fascynując się łagodnymi wzniesieniami – przypomniały mi się przepisy staruteńkich, bielutkich jak broda św. Mikołaja toskańskich gospodyń.

Były to regionalne przepisy na….
 

WKŁADY DO TRYSKAJĄCYCH DILDO!!!!!!

Specjalnie dla ShowUp.tv

 

Przepis Alessandry Pallazzo spod Pompagnilio o nazwie Leppazzoni Mordoni.

Bierzemy świńska słoninę, najlepiej od włoskiej rasy smalcowej Pirchiriano. Spalamy słoninkę na patelni aż do zupełnego stanu płynnego, dodajemy jogurtu, najlepiej marki Jumbo Italieri i mieszamy dokładnie, blendujemy to skurwysyństwo w te i nazad, aż osiągnie jednolitą konsystencję. Substancja wykonana w ten sposób doskonale lepi się na ryju, powstaję piękne białe mosty między dildem a skórą ciała – morda się klei jak wisząca pułapka na muszydła. Przepis jest znany w rodzinie Pallazich od początków 17 wieku.
 
Kolejny przepis specjalnie dla showup.tv – prosto z włoskich salonów.

Przepis Fernandy Polabruzii spod Bungofiliazzano o nazwie Molto Bene Alergene.

Zostawiamy jogurt na kilka tygodni, może to być wspomniany wcześniej Jumbo Italieri. Po upływie ustalonego okresu, tak nabuzowany płyn mieszamy z żabim skrzekiem oraz wyciskamy do niego sok z mlecza. Na koniec dodajemy trochę zmielonych orzechów plus sierść wyliniałego kota. Po aplikacji z dilda występuję piękny efekt natychmiastowej reakcji alergicznej w postaci rumienia wymagający wzięcia od razu zastrzyku z adrenaliny i połknięcia środków antyhistaminowych. Przepis znany w rodzinie Polabruzzich od dwóch lat, od kiedy córkę Francescę, upodobał sobie na kamerkach lekarz alergolog z Hajfy. Lekarz sypie dobrze, więc Francesca chodzi non stop z czerwonym ryjem.
 
I ostatni już przepis z ziemi włoskiej do polskiej – a konkretnie na showup.tv

Przepis Giustiny Olozzetti o nazwie La Gruzzo di Roma

Kupujemy budyń, najlepiej znany włoski Casino di Abruzzo i bardzo dokładnie go rozbełtujemy. Do tak przygotowanego półproduktu wsypujemy nieco ziarenek kminku i nieco drobnych listków herbaty. Mieszamy. Już nie tak intensywnie. Po aplikacji substancji, najlepiej oczywiście na twarz, widz nie ma absolutnie żadnych wątpliwości, że z gruzem poszło. Przepis znany w tej toskańskiej rodzinie od trzech lat, od kiedy to coraz liczniejszą grupę widzów mamy Olozzetti na kamerkach stanowią uchodźcy z Afryki, godnie przewalający w ten sposób otrzymane zasiłki.
 
I to tyle na dzisiaj moi drodzy czytelnicy. Rok szkolny się zbliża, więc trzeba się wziąć do nauki. Aktualnie tylko jedna modelka przychodzi mi do głowy jeżeli chodzi o tryskające dildo. Jest to Modliszkaaa21a. Ale mam nadzieję, że na showup.tv jest ich więcej i być może toskańskie przepisy zebrane przez łowczynię smaków Abelardę Wiśnioch okażą się użyteczne.

Trzymajcie się.
 

Obserwuj nas i polub:
Facebook
Wykop
Instagram
Forum ShowUp.tv

10 komentarzy do “Toskańskie przepisy kucharskie dla ShowUp.tv

  1. No no nie wiedziałem do tej pory że z tego portalu można nauczyć się czegoś pożytecznego, a sztuka gotowania należy moim zdaniem raczej do przydatnych rzeczy w życiu. Ale potraficie mnie miło zaskoczyć jak zaskoczyła cię HENRY wrednaPuala swoim uroczym i jakże widowiskowym pokazem. Zgolenie wąsów przez Komorowskiego przeszło mi koło chuja bez echa, tak wasz artykulik przeczytałem z uwagą i należytym skupieniem. Aha zastanawia mnie jeden fakt- kto jest bardziej pokręcony ty z swoimi artykułami czy zamieszczone tu przepisy. Z przyczyn oczywistych nie zamierzam skorzystać z nich i nie chodzi tu broń boże o reakcję alergiczną ale raczej o zdrowy rozsądek którego chyba mi nie brak bye

    5

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.