LIPAPODOBA SIĘ (Transmitujący otrzymał w tej transmisji 0 żetonów, Wszyscy walą na sępa xD)
Loading...

Bany z dupy na ShowUp.tv

Bany z dupy na ShowUp.tv - darmowe sex kamerki

Tak, tak… dzisiaj zajmiemy się tym poważnym problemem na ShowUp.tv

Asumptem do podjęcia tego ważkiego tematu był ban jaki otrzymałem od ekstrakingi, a w zasadzie nawet nie od niej, tylko od jej koleżanki, która akurat siedziała przy komputerze.

Otóż ekstrakinga to osoba dość tolerancyjna i wiele rzeczy łykała na transmisjach – w sensie przyjmowała uzasadnioną bądź nie krytykę od widzów, ale posadziła koleżankę tłuka, której obce są znaczenia wyrazów sarkazm i ironia i wjebała mi bana, za coś – czego ewidentnie nie zrozumiała. Zrobiła przy tym minę obrażonej królewny.

Nie licząc Toksiuni to mój drugi ban na showup.tv…hue, hue

Wróć…. kiedyś miałem bana u blodi22, ale u niej nie był z dupy, tylko banowała jak popadnie – gdyż odbanowanie kosztowało 100 żetonów, hue, hue

Całkiem sprytne. W końcu mnie odbanowała sama z siebie

A CZY WY DOSTALIŚCIE KIEDYŚ BANA Z DUPY??? JEŻELI TAK TO PODZIEL SIĘ Z NAMI TYM PRZYKRYM I TRAUMATYCZNYM DOŚWIADCZENIEM W KOMENTARZACH.

A teraz zapraszam na krótki komiks przygotowany przez ilustratora BlogSU.pl

Bany z dupy na ShowUp.tv - komiks 1

Bany z dupy na ShowUp.tv - komiks 2

Bany z dupy na ShowUp.tv - komiks 3

9 komentarzy do “Bany z dupy na ShowUp.tv

  1. Witam wszystkich tych którzy mnie znają i kochają oraz całą resztę. Co do banów to nawet taki przyjemniaczek i dupowłaz jak ja zaliczyłem coś takiego. A było to tak. Dawno dawno temu w odległej galaktyce…. sorry może zacznę bardziej zrozumiale co by nie było żadnych niedomówień. Czy był to ban z DUPSKA pewności co do tego to nie mam do dzisiaj, ale troszeczkę sobie na to zasłużyłem. A wiec któregoś miłego wieczorku u kocurka272 (tak tak kiedyś tam chodziłem) pojawił się nagle temat laseczki ogólnie znanej ale czy lubianej. A ponieważ musiałem wtrącić swoje trzy grosiki do tej pasjonującej rozmowy to.. dostałem bana u TOXICA. Chyba śledziła tą transmisje albo ktoś jej doniósł o tym fakcie. Ale jakoś tym banem zbytnio się nie zmartwiłem. Aha teraz tego już nie mam ale to okienko i tak omijam z daleka. Zupełnie nie mój klimat i nie moja bajka.

    3
  2. Zabanowań na SU, nie mam wiele, bo pewnie na palcach jednej ręki bym zliczyl je wszystkie, ALE niestety muszę przyznać, że wszystkie te banany, to wlaśnie te tzw ‘bany z dupy’ – czyli bany błyskawiczne, bez jakichś głębszych refleksji i powodów, które są najgorsze i naj%ujowsze, no ale cóż, powiedzmy, że wypada uszanować decyzję Modelek.

    ps. W wielu przypadkach, aż chcialo by się zamanifestować i krzyknąć ‘Dziewczyny, wyciągnijcie te kije z d%py’.

    1

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.