LIPAPODOBA SIĘ (Transmitujący otrzymał w tej transmisji: +120 żetonów, napiwki: 6, liderem napiwków jest: Supler)
Loading...

Hej Byki!!! przed Wami CichodajkaPL – czyli Pola.

Hej Byki!!! przed Wami CichodajkaPL – czyli Pola.

Wielkie trapezoidalne wcięcie, pod nim jędrna kolumbijska dupa, nad nim cyce miseczka H, do tego wesołość, przyjazny charakter i uwodzący uśmiech – zapłaszamy do rozmowy z CichodajkaPL

Dzień dobły. I pierwsze takie pytanie kiedy urosły Ci cycki.. ja obstawiam, że w wieku 14 lat.

-Bry. No to dłuższa historia jest! Ogólnie jak byłam mała, mój ojciec karmił mnie bobem. Jadłam go już tak dużo, że musiał przywozić go w taczce. Sadzał mnie w tej taczce i karmił łopatą, oczywiście z daleka bo byłam bardzo zachłanna. No i rosły. Przestał mnie bobować, kiedy w wieku niespełna 13 lat nie mogłam się zmieścić w drzwiach.
Co do tego, kiedy mi urosły balony…hmmmm
No jakoś tak, myślę, że nawet troszeczkę wcześniej niż w wieku 14 lat. Jak miałam niespełna 13 lat (jak szłam do gimnazjum) już były sporej wielkości. Ogólnie.. szybko dojrzewałam. A chłopcy w szkole szybko zaczęli to zauważać.

 

No cóż, pozostaje mi żałować, że nie byłem Twoim nauczycielem od WF w gimnazjum, pewnie ostatecznie trafiłbym do celi, ale wtedy podczas cwelowania przez grypsere, powtarzałbym w myślach – warto było…

No to teraz już klasycznie.. Jak i kiedy zaczęła się Twoja WIELKA PRZYGODA z showup.tv?

Stary mnie wrzucił na ShowUp.tv. Przyszedł do mnie w dniu moich 18 urodzin i powiedział mi.. skończyłaś 18 lat, pora zacząć na siebie zarabiać i pomóc ojcu w bytowaniu. Myślę, że 40 proc. z zarobionych żetonów to uczciwa propozycja.. tzn 40 proc. dla ciebie córeczko.

I tak to się zaczęło.

a…. alternatywna wersja moich początków na ShowUp.tv to…
mój ekskibicjonizm. Henry, a Ty jak zacząłeś przygodę z SU?

A u mnie to normalnie, do wyboru jest.. a – szukałem żony, b – szukałem miłości, c- szukałem fajnych stópek, bo jestem stóptoiczystą, d – pojebały mi się strony, chciałem wejść na katolicki portal randkowy ‘bratnie dupy”, kurwa.. stop „bratnie dusze”, ale mój komputer z windowsem98 był mądrzejszy i przekierował mnie na ShowUp.tv i tak już zostało. Wracamy do clue. Niewątpliwie dobrze się bawisz, co widać.. jakie były twoje odczucia na początku nadawania a jakie są teraz?

Na początku bardzo się krępowałam, nie do końca miała na siebie pomysł. Wszystko przychodzi z czasem. Teraz już jest bardzo ok.

No dobła.. I zmiana tematu – Co najbardziej lubisz, a co Ciebie najbardziej irytuje na ShowUp.tv?

Irytują mnie pandaje i hipokryci Znasz takich?

Nie znam, z pandaji znam tylko Fiata Pandę.
A co lubię? Lubię.. kontrowersyjność. Poza tym.. poznałam tutaj sporo naprawdę fajnych ludzi. Wiesz.. o czym mówię? smile

eh.. hmmm… yh.. ok.. A jaki typ widza Cię najbardziej wkurwia, męczydupa, stalkier, lizus, stópkowicz a może inny?

Męczydupy są najgorsze i “wejdziesz na moją kamerkę i zobaczysz jak … truję Ci dupę?”

Ostatnio występujesz sama, choć naprawdę ostatnio widziałem Cię z babygirlll i tu pytanie od naszego teleodbiornika „Cichodajka eee….. Czy dalej będziesz nadawać sama, czy…yyyyyyyy…. Będzie można zobaczyć u Ciebie jakiego…hyhyhy.. somsiada…. abo dwóch? – pyta Szczepan z Grójca, aktualnie na urlopie, ale w sezonie pracownik w jednym z tamtejszych sadów.

Wszystko w swoim czasie, mam w planach dziwne transmisję, zastanawiam się jednak nad nią, bo nie chcę nikogo urazić – na razie pozostawię to w tajemnicy…azaliż podkreślam. jestem sprytna i przebiegła jak lis. Henry, a może Ty wystąpisz ze mną?

Jestem już stary i mi nie staje… także mogłabyś liczyć jedynie na żetony sypnięte z litości. Czy liczyłaś już z iloma dziewczynami miałaś wspólne transmisje?

Miałam występy z dwoma dziewczynami.
Z jedną z nich nadal czasem nadajemy razem. (babygirlll – przyp. Red.)

I jak Ci się nadaje z koleżankami?

Bardzo dobrze, mam z kim rozmawiać, kiedy na czacie jest cisza. Poza tym lubię mieć gości w domu.. myślę, że wiesz o czym mówię.

Eeee… eeeee

i NOWE PYTANIE!! CO ZA NIESPODZIANKA…Czy teraz planujesz jakąś transmisje z koleżanką – modelką i czy masz jakieś potencjalne NOWE typy dziewczyn na takie show z ShowUp.tv?

Może odpowiedz, czy Ty planujesz transmisję z jakąś koleżanką?

Hola, hola.. kto tu zadaje pytania?…., że tak odpowiem po gestapsku, ale owszem, mam kilka dziewczyn na oku – tylko powtórzę, jestem już stary i mi nie staje.

Pola odpowiadaj na pytania, bo będzie kara. Wydajesz się być dziewczyną nieskrępowaną i bardzo lubiąca uprawianie tak zwanej miłości fizycznej….. więc, jak ważne jest dla Ciebie uprawianie seksu w życiu codziennym?

W ogóle nie jest ważne, jestem aseksualna.
Dobra, żartowałam.. Henry opowiedz o moim życiu seksualnym. *histeryczny, niemal obłąkańczy śmiech*

Znowu muszę zastosować metody gestaposkie.. TO JA TU ZADAJE PYTANIA!!!.

WRACAMY DO PYTAŃ ZATEM!!! Nadajesz z twarzą – to odważny krok dosyć.. Zdarzyło się kiedyś, że ktoś Cie rozpoznał.. np. podszedł – przedstawił się kurturarnie i wręczył bukiet np. Krasnodrzewu pospolitego?

Zdarzyło się, rozpoznali mnie klienci w pracy; znajomi, nawet bardzo bliscy. Ogólnie.. nie robię nikomu krzywdy i uważam, że nie robię nic złego. Kwiatków nie dostałam, ale kilka wiadomości owszem. Pozdrawiam Pana w koszulce z symetryczną pandą.

No dobła.. to teraz.. czy dorobiłaś się już osobistego stalkiera? Stalkierów a jeżeli tak to jak sobie radzisz – poradziłaś z sytuacją?

Owszem, mam wrzoda na dupie.
Krzysiu, pozdrawiam Cię serdecznie i dbaj o moje rodos.
Czy mnie to męczy? Nie.
Wiedzą już wszyscy, dla mnie to nie jest powód do dumy, ani płaczu. Generalnie jestem przygotowana na to, że praca „w kamerkach erotycznych” niesie z sobą pewne zagrożenia i wiąże się ze stresem. Z drugiej strony obawiam się, że sama mogę być wezwana do składania wyjaśnień przez inną nadającą. Chyba wiesz o kim mówię Henry? Dlatego wynajęłam najlepszego prawnika w tym kraju od spraw różnych, wyzysku, sexworkingu, stalkierstwa… czyli… jednym a nawet dwoma słowami.. Misię Henrysię – zawsze pomoże. Nie jest droga, można się dogadać – a jest najlepsza niczym Kapitan Żbik, z komiksów o Kapitanie Żbiku..
Henry…a Ty podobno masz stalkera/kę, może opowiesz o tym?

Ja? w życiu.. mam tylko taką jedną sympatyczną koleżankę o długich kasztanowych włosach i szlachetnym owalu twarzy…

Hmmmm… Misia Henrysia pracuje dla Ciebie.. ooo.. będę musiał wypytać tę małą dziwkę.. i będzie musiał mi sypnąć z 20 procent.

Ehhhhh… wracamy do pytań. I zgodnie z naszą wieloletnią tradycją – drugie pytanie od naszego telewidzoodbiornika. Mariusza z Wadowic, pracownika tamtejszej cukierni, gdzie zajmuje się wytwarzaniem nadzienia do kremówek. „ Ja mam takie pytanie czy Cichodajka lubi w dupe i czy lubi robić loda. Dziękuje i chciałbym w tym miejscu pozdrowić konkubinę Elżbietę – niech ja piekło pochłonie albo ktoś wjebie ją grabiami do kompostu, za moje krzywdy”

Lubię obie formy “miłości”. Ale jestem fanką oralu, wielką fanką – zresztą można to zobaczyć u mnie na transmisjach.

Masz klasyczną urodę i bardzo ładną twarz do tego blond włosy – klasyczna słowianka z latino dupskiem – próbowałaś sił w modelingu?

Nie, nie będę próbowała, jestem za wojną na świecie i trwającym głodem. A tak bardzo poważnie to nie dla mnie taki świat, wolę łyżką w garze pomieszać.. wiesz, jak gotuję bigos.

Właśnie nie wiem, ale chciałbym zobaczyć jak mieszasz warząchwią. Nasi teleodbiornikowie zastanawiają się często, co robisz poza ShowUp.tv.. ofkors odpowiedz tylko tyle, na ile nie narusza to Twojej prywatności?

Żyję, pełnią życia. Wiesz, nudne rzeczy robię.. oddycham, mrugam, przełykam ślinę, czasem pojadę gdzieś na odludzie, czasem lubię być w centrum uwagi, raz na jakiś czas pójdę do pracy, albo napiję się kawy ze znajomymi. Ogólnie to wszystko co robi każdy normalny człowiek, który ma zainteresowania. Nie nudzę się w życiu.

Długo jeszcze zamierzasz być na ShowUp.tv?

W każdej chwili mogę zniknąć, albo i nie.

Czy umiesz w ramen?
Łooo Paaaanie! No przeca! Ogólnie nie moja kuchnia, ale zrobić mogę. smile To co, zjesz ze mną obiad?

Zjem obiad, ale na podwieczorek…I klasyczne pytanie – jakie masz hobby?

Nie mam hobby, czuję wewnętrzną pustkę. Showup jest moim światem. Tylko to robię w życiu. Czasem gdzieś wyjadę i spotkam tragarzy na szlaku, uciekając przed wilkami. Czasem coś przeczytam, podrapię kota, drugiego kota, czy któregoś tam. Czasem coś ugotuję, jakiś ramen czy inną wodziankę.

I klasyka po raz kolejny.. co chciałabyś przekazać użytkownikom ShowUp.tv oraz koleżankom modelkom?

Mniej gadania, więcej robienia!
Koleżankom życzę cierpliwości i pomysłu na siebie, a użytkownikom dobrej zabawy.

A jeszcze na koniec…. Ostatnie pytanie od telewidzoodbiornika, który spełnił nasze wysokie wymogi formalne i pozostaje w ciagu alkoholowym od co najmniej dwóch tygodni… „ Ja mam pytanie do Pani Cichodajki…Z kim Pani woli uprawiać seksy.. z kobitom czy z facetem.. jednocześnie zapraszam Panią do zwiedzania Jezusa Świebodzińskiego – mam dla Pani darmowy bilet – pyta pan Andrzej ze Świebiodzina, konserwator techniczny pomniku Jezusu w tym mieście…

Jestem biseksualna. Wolę mężczyzn, jeżeli chodzi o życie codzienne, ale za igraszki z kobietą się nie obrażę.

Ostatnio miałaś na transmisji pewną sytuację z szefem/kolegą, z którym robisz pewien projekt. Możesz ja opisać i powiedzieć co dalej?

Pracujemy razem. On siedział obok, przyjechał do mnie do domu, bo byłam chora – mieliśmy skończyć pewien projekt, a ja miałam lusha w cipce. On nie wiedział, że nadaje – sam też nie był widoczny. Ustawiłam cel – za 5 tys. żetonów spytam się czy się pobzykamy. No i widzowie dobili… trochę się tego nie spodziewałem – byłam nieco skrępowana, ale od słowa do słowa – spytałam się.

No i?

W skrócie, to dostałam opierdol. Trochę mnie to i zaskoczyło i lekko skrępowało, ale sytuacja wyjaśniona – roboty nie straciłam.

Liczysz, że jednak zaruchasz z kolegą/szefem?

Kto wie? Mamy jakiś wspólny wyjazd. Zobaczymy. Dla mnie sytuacja jest jednak mocno stresująca. Roboty nie chce stracić. Obadam temat. Praca w tej firmie, jak dla mnie jest idealna, bardzo mi pasuje. Generalnie nic na siłę, ale może.. to takie małe wyzwanie– choć podkreślam.. nie będę przeginać, bo zbyt zalezy mi na tym co robię w tej firmie.

I tak na sam koniec, jesteś bardzo młodą dziewczyną – jakie masz plany na przyszłość?

Ło panieeee. Nie będę na to odpowiadać. Nie chcę zapeszać, dodam, że normalność i szczęście w domu i zagrodzie jest dla mnie jakimś tam priorytetem

Dziękuję za rozmowę.

Hola, hola.. nie tak szybko Henry, chyba warto o czymś poinformować czytelników bloga i forum

Eeeeee.. ale o czym?

No, Byku, nie wiesz o czym? To ja wyjaśnię….

EEEEEeeee… obiecałaś coś…. Chyba skończymy ten wywiad teraz

Może jednak warto by czytelnicy bloga się dowiedzieli, że HENRY TY BYKU.. ..TO TY JESTEŚ MÓJ STARY… I TO TY ZDZIERASZ ZE MNIE CIĘŻKO ZAROBIONE PINIONDZE, ALE DOŚĆ Z TYM!!!!.. wysłałam już telegram do matki… chyba cię czekają ciężkie chwile w domu… hue, hue

Dziękujemy za wywiad zatem i do zobaczenia nie wiem kiedy…. Chyba jak wrócę z wymuszonej teraz przymusowej emigracji .. ale od razu też zapraszam na losowanie w konkursie na najbardziej naturalną modelkę na ShowUp.tv. Konkurs kończy się w niedzielę 9 lutego. Parę głosów zostało już oddanych na CichodajkęPL.

Również dziękuję byku.

To ja spierdalam, że tak zacytuje klasyka.

8 komentarzy do “Hej Byki!!! przed Wami CichodajkaPL – czyli Pola.

 1. Było do przewidzenia że Twój kolejny wywiad będzie z akurat tą a nie inną laseczką.
  I się nie myliłem.
  Po odpowiedziach można wywnioskować że ma spore poczucie humoru (to lubię)
  A więc trzeba jeść wincyj bobu(tzn bobowanie) żeby cycki urosły.. tego to nie wiedziałem.
  Ciekawa teoria nie powiem.
  Ogólnie miła, młoda, sympatyczna osoba.
  Jestem na TAK good

  8

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.