LIPAPODOBA SIĘ (Transmitujący otrzymał w tej transmisji: +540 żetonów, napiwki: 27, liderem napiwków jest: Supler)
Loading...

Konkurs na najbardziej naturalną modelkę na ShowUp.tv

Konkurs na najbardziej naturalną modelkę na ShowUp.tv

Achtung!!!, achtung!!…BOMBARDIERUNG!!!… ogłaszamy konkurs na najbardziej naturalną modelkę na ShowUp.tv.

Pula nagród to TYSIĄC ŻETONÓW!!!!

Po tym jak zorganizowaliśmy konkurs im Dr Szczyta na najlepiej zmodyfikowaną modelkę na ShowUp.tv, przyszedł czas na adorację naturalnego piękna.

Czytelnicy bloga będą mogli oddać jeden głos na modelkę, którą ich zdaniem jest naturalna i niewinna niczym pastuszkowie z Fatimy, łącznie z Łucja dos Santos o kibici wątłej niczym naczynia na ciasto Vardagen z IKEA.

Kryteria są dość luźne, gdyż naturalność u kobiety ma różne oblicza i dla każdego może znaczyć coś innego. Dla jednego to nieogolona picza lub gira a dla drugiego nieumalowana twarz o uduchowionych oczach Faustyny Kowalskiej.

Generalnie raczej nie będą kwalifikowane modelki, które poprawiały sobie to i owo przy użyciu interwencyjnych intstrumentariorów chirurgicznych. Komisja ds. tego konkursy w składzie Walentina Tierieszkowa, inż Sołdek, pies Pankracy, Misia Henrysia, konserwator Mietek i ja będą się zastanawiali nad tymi modelkami, tzn, czy je dopuścić, które mają makijaż permanentny, doczepione rzęsy itp…

Dopuszczenie do konkursu modelki która się lekko poprawiały, będzie zależało zapewne od stanu upojenia alkoholowego Komisji, bądź też porobienia owej przez inną używkę.

Teraz nagrody

W puli jest 1000 żetonów, które będą rozlosowane w drodze.. no co za niespodzianka!!!!.. losowania, prawdopodobnie ulicznego.

I tak. Pierwsza nagroda 600 żetonów, II nagroda 300 żetonów oraz nagroda pocieszenia w wysokości 100 żetonów.

Typy prosimy podawać w komentarzach.

Kto się spyta….. a ile potrwa ten konkurs Henry, bo to już różnie bywało?

A ja odpowiem.

Nie wiem, ale… ale.. ale

Potrwa pewnie z tydzień, zatem spieszcie się oddawać głosy, bo konkursy tak szybko odchodzą.

Modelka, która wygra dostanie koronę z mchu i paproci oraz berło z … …eeeee…. No berło.

Pozdławiam

Wasz Henry

32 komentarzy do “Konkurs na najbardziej naturalną modelkę na ShowUp.tv

 1. Mój głos w tym konkursie idzie do niejakiej xkarryx.
  Może nie jest tutaj bardzo znana ale swego czasu wpadła mi w oko.
  Na swoich transmisjach nigdy nie widziałem jej w makijażu.
  Moje wprawne oko też nie zauważyło żadnej ingerencji z zewnątrz w jej urodę.
  W 100 % czyste naturalne piękno młodego kobiecego ciała.
  smile

  5
 2. Konkurs: trzy nagrody + uliczne losowanie? – szanuję!
  Był pan Andrzej, to może tym razem jakaś babuszka – matrioszka się nadarzy po drodze i wylosuje szczęsliwy kupon laugh

  Sporo dziewczyn jest naprawdę fajnych, ciekawych, miłych i naturalnych w zachowaniu jak i z fizjonomii, wybór jak zwykle niełatwy, ale… tym razem mój głos wędruje do mowmiiszeptem – bo to jedna z przyjemniejszych i skromniejszych dziewczyn.
  pozdro 600.
  smile

  6
 3. Jak dla mnie królową naturalności, zarówno jeżeli chodzi o delikatną, niepoprawianą skalpelem czy strzykawką urodę jak i sposób bycia jest Nutelkaa
  (większości modelarzy być może lepiej znana jako TwojaNiania). Dziewczę to urodę ma iście anielską a ciało rzeźbione było przez boskich architektów na podstawie zaawansowanych planów Ideału Kobiecego Ciała (aczkolwiek – jak to u naturalnych kobiet bywa – w ciele tym zachodzą od czasu do czasu dyskretne zmiany polegające na nabieraniu bądź utracie kilku kilogramów masy – głownie w okolicach dwóch imponującej wielkości i kształtów magazynów zbiorczych na klatce piersiowej oraz tej części ciała poniżej pleców służącej do siadania 😉 a podwaliny murów okolic brzusznych zbudowane na sześciu mocnych cegiełkach czasem są lepiej zarysowane a czasem zanikają całkowicie przykryte dyskretnym tynkiem (bladej jak u córki młynarza – wszak sama natura!) skóry.

  A co do losowania – po gwiazdorskim wyczynie Pana Andrzeja Żula myślę, że należy dać szansę na wykazanie się kobietom (coby jakieś grupy wsparcia feministyczne, LBTG i LPG się nie uraziły, że dżender dyskryminejszyn przeprowadzamy) a jakież niby inne kobiety łatwiej spotkać na ulicy niż panie negocjowalnego afektu? smile

  6
 4. postaram się znaleźć jakąś “Cześć Tereska”
  ostatnio było ich kilka w punkcie skupu surowców wtórnych, ale jak juz napisałem – obawiałem się poważnej bitki pomiędzy nimi.. bo dyszka była jedna a ich cztyry.. a dyszkia na cztyry – to chuj nie interes.

  9
  1. Stara zasada mówi “Jak jest dyszka na cztery – to będą musiały walczyć o nią te cholery!” smile W sumie wolelibyśmy jakby losowanie przeprowadziła jakaś urodzajna niewiasta pracująca w burdlu tudzież mająca akurat wychodne a nie przechodzone zapijaczone CześćTereski ale z drugiej strony podejrzewam, iż burdlowa dziewoja domagałaby się za swoją ciężką pracę związaną z losowaniem smile większej zapłaty niż dyszka, raczej gdzieś koło 2 stówek musiałby się budżet losowania zaczynać. Choć może, po chwili negocjacji, zgodziłaby się DAĆ coś w gratisie w tejże wysokiej cenie usługi losowania smile

   6
  2. Heniu.
   Mam lepszy pomysł może tak zamiast szukać jakiś mało atrakcyjnych kobiet w różnych obskurnych miejscach udaj się do jakiegoś klubu go-go.
   Tam pewno kogoś byś wyhaczył no i mógłbyś po losowaniu zostać tam na dłużej w wiadomym celu.
   No i konkurs nabrałby ładniejszej opraw, prestiżu itp itd.
   crazy

   4
 5. Dla mnie wybór jest tylko jeden – BUTTERFLY2727
  Spędziłem tam sporo czasu i mogę śmiało napisać, że nie zobaczycie u niej żadnej sztuczności. Wszystkie wory, zmarszczki, lity srity celulity są jak najbardziej dziełem natury a nie skalpela. Pazurki też są naturalne a nawet naturalnie poobgryzane. Makijaż nie krzykliwy a jedynie delikatnie podkreślający naturalną urodę. Nie nosi peruk, nie doczepia rzęs, jest jaka jest ale na pewno jest naturalna.

  I w tym przekonaniu pozdrawiam Misię Henrysię oraz resztę szacownej komisji.

  darz bór dasz żet czuj czuj czuwaj i ahoj z resztą bye

  11
 6. Wybieram i głosuję na CichodajkaPL – na Showup od kilku miesięcy, ale już dosyć często ma dużą publikę, jest naturalnie piękna o twarzy małej dziewczynki bardzo niewinnie lico wygląda yes mało makijażu i naturalny kolor włosów i ładny uśmiech. Ma duże naturalne piersi, które prezentują się bardzo dobrze diablo pupa też krągła jest za co złapać blum Charakter też ma przyjemny nie konfliktowy raczej, jest bardzo otwarta na znajomości i eksperymenty seksualne, które w pełni spełnia na SU ma sporo pomysłów , te argumenty sprawiają, że jest dla mnie najbardziej naturalną modelką angel na ShowUpie.

  9

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.