LIPAPODOBA SIĘ (Transmitujący otrzymał w tej transmisji: +40 żetonów, napiwki: 2, liderem napiwków jest: Supler)
Loading...

Wyniki konkursu na najładniejsze naturalne piersi z ShowUp.tv

Wyniki konkursu na najładniejsze naturalne piersi na ShowUp.tv

Dzień dobry Państwu, Witamy na Blogu ShowUp.tv smile

Emocje sięgały zenitu, a konkurs się przedłużał. W końcu po pewnych perturbacjach i problemach natury…hmmm…ogólnej smile, udało się zakończyć i ogłosić wyniki konkursu na najładniejsze, naturalne piersi na ShowUp.tv

 
Sporo głosów było nieważnych, z różnych względów.

Znów nie udało się uniknąć multikont, ale to już taka nowa, świecka tradycja.

Oddano 39 wszystkich głosów, w tym 11 nieważnych (sztuczne cycki: 2, od dawna nie nadają: 2, nie pokazują piersi: 2, użytkownicy bez konta: 2, multikonta/fejki: 3). Rozgorzała także dyskusja – napisano aż 85 komentarzy.

I tak pierwsze miejsce zajęła znana i lubiana modelka Po_Prostu_Kasia/Kasia_UK. Kasia dostała 9 głosów. Serdecznie gratulujemy tej drobnej i jakże delikatnej i wrażliwej istotce.

Pozwoliłem sobie wyobrazić jakiego by wywiadu udzieliła laureatka tej nagrody, bo ona sama nie udziela. Odpowiada zawsze kategorycznym NIE!!!.

Henry – Kasia masz najfajniejsze naturalne cycki na całym ShowUp.tv, ale z „Hiszpanem” byłoby chyba ciężko?

Kasia_UK – O Ty chujku mały…

i ban.

Trzeba jednak przyznać, że nagroda jej się na pewno należy.

Dobra lecim dalej.

Drugie miejsce z ilością trzech głosów zajęła -trolololOla-. Brawo, brawo, brawo. Winszujemy z całego serca.

Dwa trzecie miejsca przypadły w udziale DaliaBlack oraz Sailor_m00n. Również gratulujemy i życzymy wszystkiego dobrego.

Po jednym głosie dostały: Plaska_jak_deska (nie zaliczony 1 fejk), KoKo21 – obie Panie mają imponujące biusty, i dalej: Mia3Bit, Maddie, wrednaPaula/PaulaLuxuryEroticShow, evelina100, _Keiiiti_, LuckyKarma, Magnetyczna, nataliajaa, IncredibleCouple/Addictive, Daisy6/IIIIIIIIIIIIIIIIIIII
Reszta Pań otrzymała głosy nieważne. Na uwagę zwraca nadal aktywność fanów Kocureksa, albowiem modelka ta, licznie reprezentowana głosowo w innych konkursach – tak również i w tym otrzymała trzy głosy, ale niestety nie kwalifikowała się. Jeden głos dostał transseksualista, ale nawet mimo że pewnie byśmy go dopuścili, a nawet dali tunikę, to głosujący okazał się fejkiem.

Wszystkie Panie zainteresowane otrzymaniem nagrody, czyli tunik mojej produkcji prosimy o kontakt w komentach. Tuniki wyślemy InPostem co gwarantuje dyskrecję (to bawełniane tuniki z lycrą, na życzenie prześlemy zdjęcia, z ciekawą aplikacją – sezon wiosna-lato), ale wiadomo, modelki cenią sobie prywatność to jak nie skorzystają uszanujemy to.

Teraz nagrody dla komentujących.

Jak zwykle jest gromadka osób, które się przykładają – w zasadzie ta sama. Tym razem jednak pierwsza nagroda, czyli 500 żetonów, przypada parka_zabawa_sex, która wykonała pomysłową i gigantyczną robotę. Wielkie brawa.

Drugie miejsce i 200 żetonów otrzymuje kolega o wdzięcznym nicku Manson, hue, hue. Zawsze się wykazuje w konkursach i należy mu się to po prostu jak księdzu dobrodziejowi ładny i rumiany ministrant.

Po sto żetonów otrzymują: Stefano, Fapka i Sing-Sing. Wymieniona trójka zawsze się wyróżnia w komentarzach oddając swoje głosy.
I to już koniec drogie modelki i Wy modele. Kapitan Sowa się narobił, aż mu się ręce trzęsą od tej roboty a jajca znów się czerwienią jak sok pomidorowy z Biedry.

Zapraszamy na kolejne posty BlogSU, a w nich być może nowe komiksy, wpisy, filmiki oraz relacja z międzynarodowego dnia miłośników klaserów – pustych.

Pa…

12 komentarzy do “Wyniki konkursu na najładniejsze naturalne piersi z ShowUp.tv

 1. Gratulacje dla Miss Naturalnych Piersi i wszystkich docenionych dziewczyn !!!

  bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo

  Wygrani nominujący mogą odebrać nagrody w terminie do 10 listopada, wysyłając e-mail (z adresu rejestracji) na nasz kontakt, podając link do profilu na który mamy przelać żetony.

  Proszę również wpisać się pod tymi wynikami. Mile widziane zalajkowanie naszego Facebooka smile

  Zachęcam jeszcze do zapoznania się z wygranymi opisami twarzy i nie tylko: Konkurs na Najładniejsze NATURALNE Piersi ShowUp.tv

  5
 2. Gratulacje dla Kasi bravo i mam nadzieję,że pokażesz się na chwile na SU w tej tunice laugh
  Fajnie,że sporo dziewczyn zostało wymienionych w konkursie,bo tak naprawdę wszystkie piersi są ładne yes
  Jak zwykle spora frekwencja biorących udział w konkursie good
  Dziękuję za nagrodę yess i gratuluję pozostałym,którzy wygrali.

  3

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.