LIPAPODOBA SIĘ (Transmitujący otrzymał w tej transmisji: +135 żetonów, napiwki: 8, liderem napiwków jest: Supler)
Loading...

wrednaPaula – Zaskoczenie miesiąca na ShowUp.tv

ZASKOCZENIE MIESIĄCA NA SHOWUP.TV !!!!! wrednaPaula – transmisja 21.08.2017

A teraz…..
z cyklu

ZASKOCZENIE MIESIĄCA NA SHOWUP.TV !!!!!

wrednaPaula – transmisja 21.08.2017

 
ELO MORDY!!! i W drogie Panie… modelki, fapowiczki, lesby, baby z wąsami itp.

Dziś w nowym cyklu, z cyklu Henry na cyklu, przedstawiamy serię ZASKOCZENIE MIESIĄCA!!!, które to otwiera wrednaPaula ze swoją transmisją z dnia 21.08.2017 r.

Jak wiemy wrednaPaula to jedna z najpopularniejszych modelek na showup.tv

Budzi skrajne emocje. Od uwielbienia, po totalnie znielubienie i hejterstwo. WrednaPaula była już bohaterką opracowania typu analiza SWOT, w której wytykaliśmy jej coś tam trochę, ale i pogłaskaliśmy po ładnej główce też.

Z redakcyjnego obowiązku przeglądania showup.tv, zajrzałem wczoraj do wrednejPauli i trafiłem na moment strategiczny, newralgiczny a nawet kulminacyjny. Modelka stała już tyłem do kamery, prezentując swoje naprawdę dobre tyły, a w ręku lśnił zabójczo, CIEMNONIEBIESKI LASER Z DUPSKA!!!! (tam, tammmm).

No i się zaczęło. Delikatne wpychanie, coraz mocniejsze, okraszone mocnymi jękami, pisaliśmy w analizie SWOT, że ma zmanierowaną wokalizę? – może i ma jak rozmawia, ale jęki były naprawdę pierwszorzędne, zaangażowanie mocne, aż w końcu laser utkwił w dupsko lśniąc w nim złowrogo niczym szafir w antycznym puginale.

Później się jeszcze dopieszczała itd.

Był niby orgazm, ale czy był, czy nie – to w gruncie rzeczy nieistotne, bo przedstawienie było dobre.

WrednaPaula nie opierdalała się w robocie i w porównaniu do bezgłowych, milczących korpusów to jest naprawdę różnica kilka klas na jej korzyść.

Także na mnie, Henrym, zrobiła pozytywne wrażenie i obiektywnie muszę stwierdzić, ze wczoraj solidnie przyłożyła się do obowiązków.

W związku z powyższym rzuciłem jej dychacza…hue, hue.
 

Macie Wy jakieś typy na zaskoczenie miesiąca albo roku?

Jakiś bezgłowy korpus nagle się ujawnił i zajęczał tak, że zadrżały ściany Mordoru? Któraś z modelek z showup.tv, zrobiła nagle salto i zakończyła szpagatem?

Inwalida-żebrak wstał z wózka, krzyknął ALLELUJA JEZU KRÓLU POLSKI!!! i wylazł kupić sobie flachę?

Piszczcie do nas o tym.
 

A teraz przypominam. Kończymy konkurs na najlepsze nogi showup.tv

Także to już naprawdę ostatnie chwile. Rejestrujcie się na BlogSU, głosujcie, byle nie z multikont. Bo gorący pogrzebacz pójdzie w dupala.

To do zobaczenia MORDY!!!, hue, hue i Wy drogie Panie.

 

12 komentarzy do “wrednaPaula – Zaskoczenie miesiąca na ShowUp.tv

  1. Hard, jak już tak dzielisz bronkami, to proponowałbym Ci zaopatrzyć się w większa ich ilość, bo podejrzewam, że pokaz podobał się wielu osobom
   i na pewno dostrzegają i doceniają, to co Paula robi dla nich.
   Ja akurat nie widziałem tego pokazu, ale ogólnie wiem, że Paula bardzo się przykłada by jej widzowie spędzali miło czas smile

   4
 1. Paula cały czas trzyma dobry poziom na SU, więc dla mnie to nie było aż takie duże zaskoczenie, a na początku byłem wręcz zachwycony jej ciałem i transmisjami. Poza tym, jest bardzo ogarnięta i ogólnie całkiem spoko laska smile Kiedyś nawet pozwoliła mi zamieścić swoje filmiki na stronie, ale usunąłem, bo miałem tylko zgodę ustną, a nagrania to śliski temat …

  4

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.