LIPAPODOBA SIĘ (Transmitujący otrzymał w tej transmisji: +55 żetonów, napiwki: 4, liderem napiwków jest: Supler)
Loading...

Wielki Challenge!!!!

Wielki Challenge!!!!

Hard i dziewczyna MissX mogą zyskać po tysiąc złotych!! Do tego zostanie im opłacony weekend w SPA!!! Warunek? Wspólna trans.

Doczekaliśmy się pierwszego poważnego Challenge w historii blogsu.org i showsu.org.

Więc na początek reklama sponsora!!

Sponsorem głównym, tytularnym, jedynym, narodowym i prawilnie koszernym jest użytkownik ”RODO, kurwa, RODO” Tajemniczy Sponsor, kto ma wiedzieć ten wie!!!!

Koniec reklamy.

Sponsor funduje po 1000 zł dla Harda i dziewczyny. Opłacenie weekendu w SPA – jedna noc z jakimś wyżywieniem. Wybór SPA – do uzgodnienia między zarządem blog/foro, sponsorem a Hardem z dziewczyną.

Gwarantujemy, że miejsce SPA pozostanie dla widzów tajemnicą.

Szczegóły.

Oczywiście na transmisje musi się zgodzić użytkownik HardRockCaffe666, znany i lubiany na showsu.org, blogsu.org i ShowUp.tv. Liczę na niego moim całym czarnym, żydowskim sercem. Chcemy też mu osłodzić te ciężkie chwile po rozstaniu z NajbrzydszaWeWsi, która tak niemiło go ostatnio traktuje.

Oczywiście musi się zgodzić się drugi uczestnik transmisji – dziewczyna. Wybór szeroki. Dziewczyna z ShowUp.tv wydaje się być naturalną kandydatką, ale dopuszczamy też inne kobiety, spoza kamiennego kręgu ShowUp.tv , w tym celu jednak zarząd Grupy kapitałowej blogsu.org/showsu.org będzie musiał odbyć zebranie i klepnąć kandydatkę.

Teraz technikalia.

Po tym jak już/jeżeli znajdzie się kandydatka a i Hard wyrazi ochotę na wspólna trans, po 2000 żetonów zostanie wpłacone na konto na ShowUp.tv każdego z nich. W ramach zadatku. Pozostałe 8000 żetonów na głowę (czyli kurła 16000 żetonów) zostanie wpłacone na konto, z którego będzie nadawana transmisja. Z konta sponsora lub specjalnego konta dedykowanego temu wydarzeniu. Chodzi o to, żeby transmisja nie trwała 5 minut, ale żeby widzowie mogli się cieszyć przekazem i wspólnym szczęściem Harda i dziewczyny. Nie oznacza to, że jednak będziemy wpłacać to 12 godzin… hue, hue.. wszystko w ramach rozsądku – to kwestia też do dogadania jak już okaże się, ze Challenge dojdzie do skutku.

Ofkors podczas transmisji wystarczy nam miła i sympatyczna zabawa, gry planszowe i karciane itp., że tak powiem wymóg spółkowania nie istnieje, ale jak już się wydarzy będziemy z uwagą śledzić to zjawisko.

Jednak mamy pewien warunek. Hard musi uraczyć nas ciekawą opowieścią z jego krajoznawczej puli ogniskowych gawęd i historyjek.

Coś nam się w końcu należy U LICHA!!!!

Teraz kwestia dziewczyny. 1 k zł to w sumie niemało. A zapewne na tym się nie skończy. Do tego weekend w SPA. Chyba warto. Sam bym się kurła skusił, ale nie mogę – konflikt interesów.

Teraz odezwa do czytelników FORO, BLOGA I WYKOPU. Zanieście DOBRA NOWINĘ O CHELLENGU DO DZIEWCZYN Z SHOWUP.TV I NIE TYLKO DO NICH!! LICZYMY NA SPEKTAKULARNĄ TRANSMISJĘ!!!!

Hard i Dziewczyno, która umownie nazwę teraz MissX. Pomyślcie o tym, ze wszystkie tipy, a może będzie szansa na epicka trans, są do Waszej dyspozycji, poza nagrodą ufundowaną przez sponsora. Mam przeczucie, że może być grubo.

Odezwa nr 2 do czytelników. Macie uwagi które polepszą bezpieczeństwo przeprowadzenia tej trans tak, żeby było bez rolowania w ciula? Jak tak, piszczcie w komentarzach swoje przemyślenia. Inne rzeczy też możecie pisać.

Teraz dla użytkowników wykop.pl Wśród plusujących zostanie wylosowane 5 osób, które dostana po 100 żetonów.

I to wszystko na razie. Czekamy na rozwój sytuacji i Wasze uwagi i komentarze. Może ktoś chce coś dodać od siebie dla uatrakcyjnienia tego wydarzenia. To niech daje. To może zbliżyć nas wszystkich do wspólnego Sukcesu jakim będzie wspólna transmisja Harda z Dziewczyną.

Pozdro i do zobaczenia.

Aaaa.. zapomniałem ..

Chętne dziewczyny proszone są o złożenie swojego akcesu w komentarzach na blogsu.org, pod tym tekstem, lub na pw do Admin na foro lub do HenryChinaski1 na foro!!!! (showsu.org)

 

56 komentarzy do “Wielki Challenge!!!!

 1. Krótko i na temat !!!
  Nie mówię NIE bo do odważnych świat należy.
  Pozwólcie że teraz udam się na zakulisowe pertraktacje z kilkoma laseczkami z którymi mógł bym ewentualnie na coś tak iście szalonego się zgodzić.
  Zawsze chciałem zrobić karierą na kamerkach.. powiedzmy.
  Ale chu tam liczy się chyba dobra zabawa a jak już do tego dojdzie to możecie być pewni że tak też się stanie.
  Nie wiem ile czasu mi to zajmie oby nie za długo.
  Aha chyba wiem kto jest sponsorem tego wszystkiego.
  Co pewno was zaskoczyłem tym że wam nie odmówiłem… chyba mnie już do reszty popierdoliło
  smile

  14
 2. Dobry wieczór

  Znacie miej jako pijaka i zboka i w ogóle ale…
  Tak jak wcześniej napisałem podbijam stawkę. Jeśli dojdzie do trans na ŻYWO HardRockCaffe i Pauli zobowiązuję się do przelania 50 tys żetonów podczas transmisji. Minimalne wymagania to trans dłuższa jak 120 minut twarzą w twarz miedzy zainteresowanymi i MINIMUM ROZMOWA. Jeśli zainteresowane strony nie są pewne przelewu ZOBOWIĄZUJĘ się przelać wcześniej w/w sumę żetonów na wskazane konto należące do admina lub osoby która organizuje cały czelendż. Pozdrawiam
  Pierwszy pijak Forum SU

  4
  1. No, no widzę że stawka rośnie.
   Tylko po chuja i na chuja to wszystko???
   Po to by się tu dobrze pobawić i powygłupiać czy tylko mnie i ewentualną laseczkę z która bym tu wystąpił narazić na niepotrzebne drwiny, bluzgi, oszczerstwa,, szyderstwa i głupkowate docinki.
   Ja dobrze wiem po co to wszystko i wy pewno też.
   smile

   1
   1. Hard mały pro-tip (bo Twój znikomy intelekt chyba nie pozwala tego ogarnąć samemu) – na transmisji masz pełnie władzy (w przeciwieństwie do foro gdzie nie masz władzy żadnej – poza histerycznym raportowaniem niewygodnych postów i liczeniu na to, że Admin się zlituje i skasuje) więc możesz mutować i banować ludzi którzy będą siali “drwiny, bluzgi, oszczerstwa, szyderstwa i głupkowate docinki”, a że ani w regulaminie czelendżu ani w regulaminie SU nie ma zapisane, że nie można banować napiwkowiczów i VIPów więc możesz (czysto hipotetycznie) wybanować absolutnie każdego i siedzieć w milczeniu przez te 120 minut a potem na spokojnie zgarnąć ogromną pulę jaka już znajduje się w bazie czelendżu + napiwki + delektować się możliwościami SPA i towarzystwem damy która z Tobą do niego pojedzie. Wystarczy więc, że namówisz KOGOKOLWIEK na wyjazd (nie musi nawet wchodzić z Tobą w interakcję fizyczną – tylko obecność na transmisji + twarz + rozmowa) i będziesz mógł w jeden dzień wzbogacić się o ponad 1000 zł (w napiwkach żetonowych od wiernych fanów np. mnie – będzie pewnie drugie tyle). Pewnie byś nigdy w życiu nie wpadł na to sam więc za podpowiedź metody na łatwe wzbogacenie się oczekuje jakiejś gratyfikacji żetonowej smile

    2
 3. No cóż Hard
  Pytasz się po co?
  Powodów jest kilka
  Zacznę od tych najbardziej prozaicznych i materialnych.
  Po cash, po fan, po zabawę – takie wyzwanie się pewnie już nie powtórzy
  Ja sądzę Hard, że ten czelendż nie może jakoś pogorszyć Twojej pozycji a jedynie ja polepszyć, wiadomo, że zawsze znajda się tacy co będą bluźnić, urągać itp, ale nie sądzę, żeby było ich aż tak dużo
  Jak pewnie zauważyłeś Hard, ja po Tobie nie jadę.. czasem mi się zdarzy wbić kilka szpil, ale delikatnie, nie obrażam, nie wyzywam… jak już kiedyś wspomniałem mam swoje lata i charakter coraz bardziej koncyliacyjny. W sumie dobrze Ci życzę.
  A dlaczego myślę, taki challenge może mieć dobry wpływ na Ciebie? Wyrwiesz się z kręgu trochę, będziesz miał nowe doznania, może wypoczniesz, zrelaksujesz się, dasz się poznać jako właśnie Nowy Hard a i parę złoty zarobisz przy tym wszystkim.. co więcej może zaczniesz nadawać z powodzeniem częściej na SU. Zobaczysz też, jak się odnajdujesz w nowej sytuacji i co dalej z tym robić. Nikt tam nie wymaga od Ciebie jakiś akcji o podłożu erotycznym.
  Nie sądzę, żeby dziewczynę co by się zdecydowała z Tobą na trans spotkały jakieś przykrości.. nie większe niż spotyka dziewczyny normalnie na ShowUp.tv i foro.. nawet jestem skłonny uwierzyć, że raczej nie spotka ją jakiś dyskomfort sytuacyjny.
  Zobaczymy zresztą w która stronę się to potoczy. To tylko challenge.. i to nie jakiś ekstremalny…nic na siłę
  A to że Paula nie przyklasnęła tej sytuacji. Cóż.. spodziewaliśmy się tego, zresztą Paula dość często zmienia zdanie, także bym tutaj nie brał tego jako wiążącej i niezmiennej opinii. Ponadto, może ta sytuacja też zmieni jej podejście do Ciebie. Bo zauważ Hard.. ostatnia jej zmiana w stosunku do Twojej, nie wynikała z jakiejś nowej sytuacji, tylko ze starych wiadomości, z okresu który niby poszedł już w zapomnienie a grzechy zostały wybaczone.
  To tyle słowa na piątek.
  Darz Bór
  Relax_na_su.. nuncjusz papieski pisał Ci wiadomości, czy Ci przesłano nowiczok przez PW?

  7
 4. Swoja droga mam do Ciebie Henry takie małe pytanko.
  Czemu tak nie zrobicie czegoś takiego dla swojego kumpla z forum profesora MIODKA !!!
  On to dopiero jest bidulek ma chujowa mało płatna prace.
  Od ponad 1.5 roku z bliska nie widział kobiecej cipeczki ( no chyba żeby brać tu pod uwagę jego obecność na grupowych transmisjach na które jak to on sam twierdzi tak chętnie chodzi)
  I niestety tylko tam może sobie przypomnieć że kutas nie służy tylko do sikania.
  Czyż to nie jest smutne żeby tak młody, piękny, inteligentny oczytany znawca gramatyki ortografii, chińskiej medycyny i chuj wie jeszcze czego aż tak się marnował.
  Ja tam w jego wieku wieczorami bawiłem się, piłem,hulałem laseczki poznawałem a co on robi .. siedzi na forum i pierdoli z wami różne kocopoły.
  Nie raz już tu udowodnił że jest człowiekiem ”inteligentnych” zabierającym swój głos w wielu głupkowatych tematach.
  Niech ten internetowy troll też ma coś z życia a nie tylko bycie ”piwniczakiem ” jak go określił pewien równie ”mądry” typek co on.
  I tak zamiast moich wywodów o podróżach po Polsce posłuchamy jego ciekawych i jakże pasjonujących wywodów o polskiej gramatyce.
  To tyle!!!
  PS Ale muszę ci przyznać Henry że tym wszystkim wywołałeś niezłe zamieszanie bo też i oto pewno ci tu chodziło.
  Brawo za pomysłowość w robieniu szumu i całej reszty której ten konkurs ciągnie za sobą!!!
  smile

  2
 5. A tobie Robinek29 napisze tak!!!
  Zamiast tu pajacować i fundować mi cokolwiek to kup sobie chłopie bilet w jedna stronę do Australii i WYPIERDALAJ skąd jak najdalej.
  I chuje mnie interesuje co byś tam robił.
  Jak dla mnie to możesz i nawet hodować kangury na mięso albo algi nad brzegami oceanu lub otworzyć jakaś podła knajpkę i sprzedawać choćby ruskie pierogi.
  bye

  1
  1. A ja kundlu napisze Ci tak:
   aport… przynieś grzeczny kundel przynieś frisbee.
   Waruj!
   Grzeczny kundel grzeczny, masz nagrodę, popatrz sobie na dziwkę w monitorek.

   A tak na marginesie kundlu to powiem Ci, że nie mam nic wspólnego z tym czelendżem.
   Prędzej dałbym żetona pierwszej lepszej “niezezowatej kurwie” niż tobie spierdolino umysłowa.


   wrednaPaula (NajbrzydszaWeWsi) pisze:
   Hard wypierdalaj z tego tematu! Chcesz dalej robić z siebie pośmiewisko? Proszę bardzo, ale kurwa z łaski swojej idź robić syf gdzieś indziej!
   Showus.org 22 wrz 2018, 16:51

   3
   1. Chuj mnie tak naprawdę interesuje czy miałeś coś z nim tu wspólnego.
    Jako że jesteś jednym z większych tu przygłupów i jak to oceniła kiedyś jedne z topowych laseczek.. cytuje z pamięci….. jesteś chory i do tego jebanym nieudacznikiem czy coś w ten deseń wiec ciebie typowałem.
    Sorry jeśli nie ty za tym wszystkim stoisz ale i tak to nie zmienia mojego zdania o tobie.
    ŻEGNAM !!!
    bye

    1
    1. Heee Hard lecz się i przestań sobie wmawiać rzeczy o których nie masz i nigdy nie będziesz miał bladego pojęcia kundlu.
     Też Ci coś zacytuję poznajesz?

     22 wrz 2018, 21:13
     Hard daruj sobie swoje obiecanki, bo Twoje słowo gówno znaczy!
     Wyjdź raz na zawsze i nie wracaj, bo nie jesteś tu nikomu do niczego potrzebny!
     Dzięki Tobie jest tub tylko burdel i rozpierducha, więc jeśli naprawdę tak bardzo Ci na mnie zależy to zamknij się na wieki!

     23 wrz 2018, 12:01
     Ja pierdole Hard serio będziesz robił z siebie ofiarę teraz?
     Powiedziałam Ci, żebyś wypierdalał z tego miejsca, a jak już koniecznie musisz tu być to wypad z mojego tematu, rób śmietnik gdzieś indziej!
     Normalny facet, który szanuje jakąś kobietę i znaczy coś ona dla Niego odpuszcza, ale nie Ty…. Ty teraz pierdolniesz swoimi zjebanymi postami 10 x mocniej…. Litości!
     Zygam Twoją dwulicowością i jedyne uczycie jakie we mnie wywołujesz to agresja (mam ochotę Ci po prostu wpierdolić, by nigdy więcej Twoje pojebane zachowania nie odbiły się na żadnej showupowiczce)!

     24 wrz 2018, 23:59
     Hard Ty pojebańcu jebany nie życzę sobie żebyś wypisywał głupoty, że się z Tobą pogodziłam.
     Sram na Twoje zjebane PW.
     Zgody miedzy Nami nie ma i nie będzie!
     Weź się tak łaskawie odpierdol!!!!

     25 wrz 2018, 11:28
     No ja pierdole…..
     Mózg rozjebany….
     Ostatnim czasem pokazałeś, że jesteś psycholem, ale treaz to już przesadziłeś….
     Widzę, że pisanie Ci po raz 5 żebyś się odpierdolił nie ma sensu, bo Ty masz człowieku (a raczej psycholu) własny świat…
     Żyj sobie dalej w swoim przekonaniu, bo mi już ręce do Ciebie opadły…
     Twoja psychoza jest dla mnie nie do ogarnięcia.

     Jak byś już zapomniał to Ci przypominam tak o tobie pisze Twój koliberek, czy jak ją tam nazwałeś “zezowata kurwa”?

     6
 6. @Boss234 napisał człowiek który się stworzył dziś … jak masz coś do powiedzenia to MÓW, przestań być miękkim chujem. Chcesz się wykazać to masz szansę miękki flaku. Dostałem tyle PW że jebać to więc odpuszczam bo wychodzi że nakręcam drame, może jestem zjebany, ale nie aż tak, tempa pało …

  1
 7. HARD ZEWSZĄD PŁYNĄ SŁOWA POPARCIA DLA CIEBIE JAKO BOHATERA TRANSMISJI Z DZIEWCZYNĄ W SPA
  ŻYCIE TO DZIWKA COŚ SYPNIE
  MONTI NAPISAŁ, ŻE TEŻ SYPNIE I SPECJALNIE SIĘ ZALOGUJE NA TAKA OKOLICZNOŚĆ
  RUGER SYPNIE
  WIELE OSÓB SYPNIE
  MOŻE BYĆ EPICKA, HISTORYCZNA I REKORODOWA TRANSMISJA
  BĄDŹ DZIELNY I WYBIERZ JAK NAJLEPIEJ DLA SIEBIE
  MOZE TYRANS NIE BEDZIE, ALE CAŁA AKCJA POKAZAŁA PARĘ NOWYCH ASPEKTÓW SYTUACJI

  5
  1. Widzę że koniecznie chcecie zobaczyć moje słynne sandały.
   A do waszej wiadomości to nie były żadne sandały tylko buty z wyższej pułki za które sporo zapłaciłem i nie jak wy w lumpeksie tylko w sklepie z butami.
   Nigdy nie nosiłem żadnych jebanych sandałów.
   To nie mój styl.
   No tak ale wy na tych zdjęciach widzicie co chcecie widzieć.
   To tyle !!!
   bye

   2
   1. Hardziu jednak mało lotny jesteś. Tak na logikę to wystarczyło by namówić jakakolwiek kobiete, nikt na seks przeciez nie liczy.
    Teraz pomysl jakie masz opcje w tym wyzwaniu.
    Opcja 1 – nie pojedziesz, Twój status debila pozostaje bez zmian, do tego jeszcze dojdzie opinia ze naprawde ZADNA kobieta Cie nie chce, nawet taka ktora miałaby tylko z Tobą POGADAĆ za kase.
    Opcja 2 – jedziesz, okazuje sie na transmisji ze faktycznie jestes debilem tak jak myslimy, czyli nic sie nie zmienilo ale byles w spa i zarobiles pare zlotych
    Opcja 3 – jedziesz i jakims cudem okazuje sie ze jednak nie jestes takim debilem za jakiego Cie mamy, faktycznie stajesz sie nowym Hardem i byc moze zaczynasz nowy rozdział + i tak masz spa i kase
    Opcja 4 – to wszystko z opcji nr 3 +poruchasz
    Opcja 5 – jedziesz, odpalasz trans z laseczka 10/10, pokazujesz nam sie, przystojny mężczyzna w kwiecie wieku, w ciuchach z ostatniej kolekcji Armaniego… ta goraca hot laseczka zrywa ubranie z siebie i z Ciebie… a Ty mezczyzna z klasa pokazujesz ze masz wyjebane na te grosiki z czelendzu wyłączasz transmisje…

    5
    1. Kominie !!!
     Ty chyba jeszcze chyba nie zauważyłeś że ja mam wyjebane tak na prawdę czy wy macie nie tu za debila czy nie.
     I niczego nie muszę tu przed nikim udowadniać czy się myli czy tez ma rację.
     A kim wy jesteście u licha żeby tak oceniać człowieka.
     Komisją egzaminacyjną czy może tak maszyna badającą ludzką inteligencję.
     Jesteście dla mnie tylko banda oszołomów i to pewno nieźle zakompleksionych którzy jedyne co potrafią to szukać wad u innych tylko nie u siebie.
     W ten prosty sposób jakoś chcecie ulżyć sobie w swoim cierpieniu i choć trochę poczuć się lepiej i pewno też się i dowartościować.
     No tak popatrzcie on jest chyba większym idiotą niż ja.
     Tak czy siak czy bym tu wystąpił i z extra laseczką to i tak zaraz zaczniecie się przyczepiać do byle czego.
     Bo niestety takim jak wy to nie można nigdy dogodzić.
     Jakiś kretyn poczuł by nawet przez monitor że mi śmierdzą stopy lub mam nieświeży oddech.
     Przecież wam do szczęścia nie wiele potrzeba żeby tak się z kogoś ponabijać.
     To tyle !!!
     bye

     2
 8. Henry mam kolejne pytanie jako do organizatora całej tej szopki.
  To że mnie nie spytałeś czy wyrażam zgodę to już tu wszyscy dobrze wiemy.
  Ale czy byłeś może tak łaskaw poinformować choćby te laseczki które mogą nie znać tego miejsca jak i forum.
  Pewno nie bo po chuja i na chuja.
  Oj Henry, Henry!!!
  No tak ale zadanie wykonałeś celująco.
  Było trochę smrodu, trochę beki, masę głupkowatych komentarzy na forum.
  good

  2
   1. Może…. chyba i takie tam.
    Jak by Ci tak bardzo zależało by ten konkurs odbył się to wiedział co zrobić żeby tak go chociaż trochę bardziej rozreklamować.
    Bo jestem przekonany że spora większość z laseczek które tu nadają nawet nie wiedza że taki blog tu istnieje.
    Albo jak już o nim wiedza to i tak zaglądają tu raz na ruski miesiąc.
    bye

    2
    1. Heee
     Ok… pomyslę zatem o reklamie w adwordsie i najlepszych słowach kluczowych, no i pomyślę też o wykupie reklamy śledzącej z Hardem smile wtedy hard naprawdę byś wyskakiwał nawet z lodówki
     A serio.. Hard cała akcja się dopiero rozkręca i potrwa jeszcze trochę, także spokojnie…

     5
 9. Hard jakby co to pewna dziewczyna z SU powiedziała że spoko by z Tobą pojechała… drobny problem że zażyczyła sobie 10 000, złotych nie żetonów.
  Oczywiście tylko na pogaduszki, ale to w sumie nie jest problemem, Tobie jako dżentelmenowi i tak nie wypada przecież ruchać na pierwszej randce.

  3
  1. No no taka kwota za same pogaduszki.
   Wysokie mniemanie ma ona o sobie skoro aż tak się ceni.

   Mam propozycje dla PIZDECZKI44 !!!
   Może tak ty chłopie przebierzesz się za laseczkę.
   No i razem mogli byśmy reszcie gawiedzi przybliżyć nieznane zasady obowiązujące w polskiej gramatyce lub też pogadać o twoich sercowych podbojach na grupowych transmisjach.
   Przecież profesor Miodek miał już kiedyś styczność z kamerą laugh

   3
    1. To dziwne pizdeczko44 bo wielokroć słyszałem jak sam mówiłeś wszystkim że jesteś KURWĄ ZA ŻETONY.
     Wiec się trochę Tobie tu dziwie skąd nagle takie masz opory.
     A jak byś był i miły dla mnie i alkohol zaszumiał by mi w główce to i może tak dla fanu i oglądalności zgodzę się żebyś w drodze wyjątku obciągnął mi lachę.
     Wymóg połyku mógł byś sobie darować.
     smile

     2
   1. HA HA HA !!!
    Po słownictwie widać że cie boli co tu napisałem.
    Wyluzuj chłopie bo przed Tobą jeszcze wiele ukrytych transmisji na których to pokazujesz jakim jesteś prawdziwym ”mężczyzną”.
    I pamiętaj nie siedź za długo na forum bo szczury czekają.
    Ty pizdeczko44 to jak się mówi po ”polskiemu” wyłączamy czy wyłanczamy laugh

    1
 10. Echh kurwa byle badama moze dac perma na forum Su ZAJEBISCIE …. JAK SIE Z TYM CZUJESZ ADMIN ?
  Informacje
  Masz całkowicie zabroniony dostęp do tej witryny.

  Aby uzyskać więcej informacji, proszę skontaktować się z administratorem witryny.

  Twoja nazwa użytkownika została zablokowana.

  nOO KURWA FAJNIE , TO JEST FORUM DLA PANIENIEK CZY DLA ZBOKOW Z SU ? KURWA ZDECYDUJ SIE ….

  9
 11. DOBRA W SUMIE JAK NIE MOZNA O NIKIM NIC NAPISAC BO JAK NAPISZESZ COS CO SIE KOMUS NIE SPODOBA TO OD RAZU BAN I CHUJ TO PO CHUJ TE FORUM ? MYSLALEM ZE TO FORUM DLA FACETOW, JAK WIDAC RACZEJ NIE BARDZO ….TO SIE KURWA ZDECYDUJCIE KOGO MOZNA OBRAZAC A KOGO NIE, MOZE JAKAS LISTA ? TEGO I TA MOZNA A TYCH NIE RUSZAC BO BAN ? KURWA WOLNOSC JAK W KOREI POLNOCNEJ , JA PIERDOLE ….

  16
 12. Spoko, srał to pies, jest jak jest, co tu więcej napisać? Jak widać admin leci na kilka frontów i dalej nie porucha… ile byś nie dał władzy e-kurewkom dalej nic z tego nie będzie ADMINIE… żyj dalej w świecie fantazji. Prędzej będziesz miał efekt jak przestaniesz się zachowywać jak typowy miękkopizdowicz, jak kiedyś ….

  PS dobra bo widzę że i tutaj dopadła ręka tzw sprawiedliwości to sam ogarnij czy kasować czy wrzucić… W sumie jaka różnica…
  Z doświadczenia SU sponsora wiem jedno, każda cipa cie wykorzysta na każdy sposób żeby tylko JEJ było lepiej. Jeśli liczysz na cokolwiek extra to się przeliczysz … Szczególnie jak mówimy o sam wiesz których cipach :p serio to ZAPOMNIJ, i tak nie zaruchasz …

  15

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.