LIPAPODOBA SIĘ (Transmitujący otrzymał w tej transmisji: +20 żetonów, napiwki: 1, liderem napiwków jest: Supler)
Loading...

Osobowość roku 2018 na ShowUpie

Osobowość roku 2018 na ShowUpie

Witamy wszystkich parę dni po święcie Trzech Króli i w związku z tym pozdrawiamy króla Heroda.

Komisja po wielogodzinnych naradach podsumowała głosy i wyłoniła zwycięzców nagród wśród głosujących.

Przypomnijmy, że wybieraliśmy, modelkę, modela lub parę z ShowUp.tv, która zrobiła na Was największe wrażenie, wyróżniła się i pozostawiła w Was jakiś ślad.

Oprócz jednego głosu na Osobowość roku 2018 można było jeszcze dać trzy wyróżnienia – na osoby, które w mniejszym stopniu, ale jednak zrobiły na Was wrażenie, zmodyfikował się na przykład Wasz osąd i pogląd na nią, zrobiła coś niezwykłego, fajnego, niefajnego.

Oddano 21 głosów.

Wygrała Szalona19latt. Oddano na nią 10 głosów. Gratulujemy laureatce i jej wiernemu gronu oddanych wielbicieli. Niewątpliwie Szalona jest wyróżniającą się osobowością na ShowUp.tv a co ważne, pokazała że zależy jej na naszym skromnym wyróżnieniu, co cała Komisję wzruszyło a na niektórych policzkach pokazały się łzy. Nagrodą jest zaszczytny tytuł Osobowość ShowUp.tv roku 2018 dla naszego kochanego BLOND ANIOŁA RUCHANIA wg blogozynu blogsu.org

Teraz kolejne miejsca. Mamy trzy drugie miejsca. Rafatus ze swoją uroczą ówczesną partnerką Marlenką zdobyli dwa głosy. Tyle samo dostała kolejna parka, ale w zasadzie jedna osoba Instamatka czyli cutebejbe24.. ale czymże byłaby instamatka gdyby nie jej partner zwany Mariuszem. I o ile te dwie pary można nazwać laureatami, których zachowanie dość mocno odbiegało od pewnych ogólnie akceptowalnych norm – a przez niektórych może być nazywane patologią, choć każda innego rodzaju, to trzecia para, która otrzymała 2 głosy czyli MokraPara69, przyniosła pewien powiew świeżości i normalności na ShowUp.tv. Szkoda, że zniknęli. Oczywiście wszystkim gratulujemy. Po jednym głosie otrzymali. Maddie, Lindsey, NajbrzydszaWeWsi, Sweeeeetixnxx czyli Słitka, oraz kotka Tora.

Teraz wyróżnienia, dla osób które w mniejszym stopniu, ale jednak zapisały swoją kartę dokonań na ShowUp.tvNajbrzydszaWeWsi wyróżniły trzy osoby. Rafatusa, Kocurka i Maddie po dwie osoby. Wyróżnienie w liczbie sztuk jeden na modelkę/modela otrzymali Hard, Fapka, Kiciaa, Vanessa00, ToxicAngelFromHell oraz królVertexFx. Wszystkim serdecznie gratulujemy.

A teraz to, co obchodzi wszystkich najbardziej, czyli nagrody żetonowe.

Obrady były długie i burzliwe. Zaczniemy od końca czyli trzech nagród po 100 żetonów.

Tak Hardzie Hardaszianie, dobrze przeczułeś, że za swoje pisanie, wykłady, porady .. dostaniesz znowu „jakieś jebane 100 żetonów” smile heh…..

…ale Hard, jak mówi stare przysłowie rumuńskie…”Lepszy koliberek trzymany mocno w dłoni, niż dumny orzeł na szczycie jabłoni”.

Także mogło być gorzej i ofkors gratulacje. Z mojej strony przeproś NajbrzydszaWeWsi, że tylko stówka, ale konkurencja mocna była.

Kolejne 100 żetonów otrzymuje Ruger44. Niech mu na zdrowie pójdzie. To 10 zł – tyle kosztuje opakowanie najtańszego zamiennika Viagry. To ponad 100 godzin wzwodu. Kolejna setka trafia do Sing-Sing za wiersz ruchaniowy.

200 żetonów ląduje u kolegi Stefano za jego wpis poszerzony o Maddie do których dołączony był screen. Brawo.

I teraz główna nagroda. Otrzymuje je wkurwiony doktorant Fapka. Trochę z bólem dupy Komisja uhonorowała przedstawiciela skrajnego odłamu nerdyzmu na ShowUp.tv, ale jego wpis podobał się jej najbardziej i chuj nie poradzisz  smile

Fapka..mamy apel. Odpuść trochę modelkom.. I tak nie mają łatwego życia.. zarabiają ciut powyżej minimalnej a harówa ciężka i niebezpieczna jak dla nałogowego palacza w jakuckiej kopalni metanu.

I to wszystko….

Dziękujemy za uwagę.

Zapraszamy do naszych kolejnych wpisów blogowych

Darz Bór.

Wasz Henry.

9 brakujących komentarzy

1 komentarz do “Osobowość roku 2018 na ShowUpie


 1. 9 wcześniejszych komentarzy:


  1. …jebane 100 żetonów.
   Kuswa mogłem napisać jebane 500 żetków.
   No cóż mam nauczkę żeby tak przed czasem nie podsuwać wyników szanowne komisji.
   Gratki dla wszystkich laseczek oraz nagrodzonych głosujących.
   Aha to że NajbrzydszaWeWsi tego konkursu nie wygra to było z góry do przewidzenia.
   Wyjątkowe osobowości są często niedoceniane.
   Ale to że taki jebany Rafatus który jedynym czym się tutaj wyróżniał to srając i lejąc do kubła został lepiej niż ona oceniony to spore przegięcie.
   sad
   3

   1. Hardzie cieszmy sie nawet z takich małych wygranych…w zyciu trzeba łapac nawet takie przyjemne drobiazgi i sie nimi delektowac
    A co do głosowowań…
    to był głos ludu..
    DEMOKRACJA!!!, KONSTYTUCJA!!!, ALKOHOLIZM!!!, RIKITIKI!!, NAŁKOTYKI!!, WŁADEK PUTIN!!, WISŁA KRAKÓW!!!
    2

    1. Oj Heniu odnośnie głosowania to w tym kraju już mnie nic chyba nie zaskoczy skoro kiedyś o mały włos a prezydentem naszego pięknego kraju nie został ktoś taki jak Stan Tymiński wiec wiesz……..
     A co do mojej wygranej to mi ona tak na prawdę lata.
     Bo czy wygram 100, 200 czy nawet i 500 żetonów to przy moim sposobie nim gospodarowania i tak na długo one mi nie starczą.
     Najważniejsze że mogłem po raz kolejny w swój specyficzny sposób wychwal wiadomo kogo.
     Ale i tak nieźle się bawiłem bo o ty chyba w tym wszystkim tutaj przecież chodzi.
     smile
     3

  2. Gratuluje wygranej na osobowość SU 2018 roku, a także wszystkim wyróżnionym bravo bravo bravo Trzeba przyznać, że ten rok obfitował w różne ciekawe transmisje, historie, dramaty, które mogliśmy oglądać na żywo i komentować laugh Gratulacje także dla wygranych i nagrodzonych żetonami thank_you
   3

  3. Jestem tak zszokowany wynikami tego konkursu, że aż nie wiem co napisać ale prędzej dałbym się wyruchać Szalonej niż pogratulował fapce smile
   1

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.