LIPAPODOBA SIĘ (Transmitujący otrzymał w tej transmisji: +60 żetonów, napiwki: 3, liderem napiwków jest: Supler)
Loading...

Odejście NajbrzydszejWeWsi z ShowUp.tv coraz bliżej

Odejście NajbrzydszejWeWsi z ShowUp.tv coraz bliżej

Oddawaj Kota, Gruzja, Seszele, Pedofil, Spieprzaj Dziadu, listy do rodziców, odchodzę wcześniej oraz powrót miłości– tym żyło foro i ShowUp.tv w związku z PaulaGate.

Pochylony nad niewątpliwym płomiennym uczuciem i gorącym romansem Pauli – NajbrzydszejWeWsi oraz Spikela20 jako Henry – Psychoactive Traveler rzucam garść porad na udaną podróż przedślubną.

 
No więc podajemy nowy zmodyfikowany zegar odejścia znanej i lubianej modeli z ShowUp.tv, gdyż Paula zweryfikowała swoje plany i będzie z nami do niedzieli 17 czerwca br. Oczywiście nikt się nie zdziwi jak i te plany ulegną zmianie.

Odejście Pauli z ShowUp.tv za:

 
Również i jej czołowy adorator – Spikel20, znany również jako Goldman Sach, zweryfikował swoje plany wyjazdowe. Gruzja odpada, bo za tania i Forum SU, źle by przyjęło taki tani, plebejski wyjazd. Padła więc nazwa Seszele, a widząc powracającą familiarność i komitywę między Paulą a Spikelem20 chciałoby się powiedzieć.. kto wie.

Ekskluzywnie brzmią też Malediwy, gdzie temperatura zawsze wynosi 30 stopni i tyleż ma Ocean Indyjski. Nie radzę brać tylko domków na palach nad wodą.. wieje wilgocią i jest z tego powodu lekka piździawa – w dodatku jajca marzną i się marszczą co w kontekście przewidywanej konsumpcji związku jest niekorzystne . Polecam wille na plaży. Oczywiście taki wyjazd, tylko w opcji All Inclusive, alkohol jest tam bez tej opcji bardzo drogi. W wodzie pomykają małe płaszczki i rekinki, ale są niegroźne, zresztą po pijaku… WROĆ!!!!, po kilku „Long Island” człowiek się nie boi. Spikel nie pij za dużo – w razie czego bier Cialisa – 99 zł za dwie tabletki 20 mg – starczy na cztery jebania – każda działa do 36 godzin. Po porady gdzie się ulokować można się zwracać do mnie – drogo nie biorę – a w dodatku nie daje żadnej gwarancji udanego wyjazdu.

Cały, lub połowa, a nawet ćwierć ShowUp.tv czeka na to gdzie ulokuje swoje uczucia HardRockCeffe666. Tak okrutnie odtrącony przez NajbrzydsząWeWsi. Oczywiście najbardziej narażone są modelki Limitowana_Edycja i Irinka znana jako IIIIIIIIIIIIIIIIIIII.

Pochylmy na chwilę głowy w zadumie nad nową wybranką Harda i poświęćmy jej minutę milczenia w dowód szacunku i ubolewania nad jej przyszłym losem.

A my czekamy na niedzielę i to co się wydarzy. Losowanie nagród z tematu „Włączamy PauloZegar i ogłaszamy wielka ankietę szołapową” planujemy na poniedziałek. Wyniki zostaną podane właśnie wtedy lub we wtorek na Blogu ShowUp.

Trzymajcie się.

Wasz Henry

6 komentarzy do “Odejście NajbrzydszejWeWsi z ShowUp.tv coraz bliżej

 1. Widzę cenne rady dla Spajka. Znając ta smutna historię to do tego wyjazdu pewno tak nie dojdzie bo pewno zapomni zabrać kąpielówek a ponieważ każdy powód dobry żeby trzymać tego idiotę na dystans odstawiam że tak się też stanie.
  Spajki ta bajka to nie ma dobrego zakończenia.Księżniczka po wielu rozczarowaniach i braku należytej adoracji (w postaci żetonów) zamiast wrócić do swojego zamku wróci niestety wiadomo gdzie.

  2
 2. A poza tym ten robol pewno żyje od 1 do 1 wpierdalając kaszankę na okrągło popijając don ……
  Zero ambicji zero rozumu zero męskości zero oszczędności bo wszystko pewno wydawał na bieżąco na swoją księżniczkę i kota. wiec o czym my tu w ogóle dyskutujemy.
  A tę całe jego bajeczki o tym jego rzekomym bogactwie są gówno warte co i on.
  AMEN.!!!!
  ZWYKŁY JEBANY ROBOL KTÓRY ŚNIŁ O BOGACTWIE !!!!

  2
  1. Ale czym Ty sie przejmujesz? Chce wydawac na ksiezniczke? Niech wydaje! Ty ten etap rzekomo masz za soba i rzekomo przekonales sie jaka ona jest.
   Tak samo jesli ona chce sobie ze Spajkim byc niech bedzie jak się wjebie w gowno to ona a nie Ty i nie ma co buczec.
   Miliony lasek na swiecie a Ty srasz za jakas tam Paula, tym bardziej ze potraktowala Cie jak smiecia…

   5

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.