LIPAPODOBA SIĘ (Transmitujący otrzymał w tej transmisji: +100 żetonów, napiwki: 5, liderem napiwków jest: Supler)
Loading...

Wielka ankieta na BlogSU. Włączamy PauloZegar!!!

Wielka ankieta na Blogu ShowUp.tv. Włączamy PauloZegar!!!

Witam serdecznie modelki, widzów, sympatyków i hejterów i innych.

Nieuchronnie zbliża się wielka chwila. Paula – NajbrzydszaWeWsi zadeklarowała odejście DEFINITYWNE z ShowUp.tv

Ten portal bez niej (i Tory) nie będzie już taki sam..chlip, chlip.

BlogSU nie mógł przegapić takiej sprawy. Powiesiliśmy więc PauloZegar, który będzie odmierzał, dni, godziny a nawet sekundy do odejścia ikony i twarzy ShowUp.tv oraz Bogini w religii znanej jako Januszyzm odmiana żetonsowo-zakochańcowa.

Odejście Pauli z ShowUp.tv za:

 
Naszym wiernym czytelnikom i niewiernym zresztą też, proponujemy wzięcie udziału w ankiecie. Czy Paula rzeczywiście odejdzie z ShowUp.tv? Ankieta jest podpięta pod tekstem. Wśród głosujących wylosujemy trzy nagrody po 100 żetonów. Aby wziąć udział w losowaniu trzeba być zarejestrowanym użytkownikiem blogsu ORAZ NAPISAĆ KOMENTARZ O TYM JAK SYTUACJE ODEJŚCIA PAULI WY WIDZICIE I CO TO DALEJ BĘDZIE Z PAULĄ.

Możecie puścić cugle fantazji.

Losować będę ja.. niewykluczone, że na transmisji – ale to się okaże. Jak większość z nas wie, ostatnia transmisja Pauli ma się odbyć w niedzielę 24 czerwca.

Osobiście nie za bardzo wierzę w to odejście, ale niczego nie można wykluczyć.

Może zamieszka z Hardem w małym domku na wsi i zostanie gospodynią wycinającą głąba z kapusty podczas gdy Tora będzie polowała na szczury i myszy i spierdalała na piec kaflowy przed psem Zygim? Może zwiąże się ze Spikelem i będzie mu przygotowywać w domu zupę rybną, którą będzie on konsumował po całym dniu zapierdalania w przetwórni dorsza i kongera?

Wszystko jest możliwe.

Zachęcamy więc gorąco do wzięcia udziału w ankiecie i podzielenia się z nami Waszymi przemyśleniami co do dalszych losów, naszej znanej, lubianej i wręcz ubóstwianej modelki – IKONY SHOWUP.TV!!!! NajbrzydszejWeWsi

Z harcerskim pozdrowieniem.

Wasz Henry.
 

Czy Paula rzeczywiście odejdzie z ShowUp.tv?
 • Nie 84%, 21 głos
  21 głos 84%
  21 głos - 84% wszystkich głosów
 • Tak 16%, 4 głosy
  4 głosy 16%
  4 głosy - 16% wszystkich głosów
Łączna liczba głosów: 25
6 czerwca 2018 - 24 czerwca 2018
Głosowanie jest zakończone

42 komentarzy do “Wielka ankieta na BlogSU. Włączamy PauloZegar!!!

 1. Paula odchodzi jednak tylko na chwilę, jedzie do Rosji, gdzie jak wiadomo odbywać się będą MŚ w piłce kopanej i całe tabuny napalonych kibiców będzie pragnęła aby im zrobiła FBG za twardą walutęlaugh Jak wiadomo Polska zdobędzie puchar i wtedy odbędzie się zbiorowa orgia, zarobiona Paula wróci z nieprzebranym złotem i na SU będzie już tylko dla rozrywki i wydojenia jeszcze kilku Januszy których jeszcze nie wydoiła z kasy ciężko zarobionej na kutrach w portach i na zmywaku w krajach o których nam zwykłym walikoniom z polsszy się nie śniło. Pozdrawiam ….

  6
 2. Pobawię się w Harda…
  #Paulo, kochanie moje!
  #ty jesteś jak zdrowie;
  #Ile cię trzeba cenić,
  #ten tylko się dowie,
  #Kto cię stracił.

  To tylko marketing. Żeby wyssać żetona, zrobić ludziom niedosyt, by zatęsknili i po miesiącu, może dwóch, wrócić.
  Gdyby miała odejść, zrobiłaby to już dawno.
  A tak powtarza cyrk, który już robiła.

  A jak faktycznie odejdzie, to ja nie zatęsknię, ale może Hard otworzy oczy i skupi się na porządniejszych pannach.

  5
 3. Jeżeli grozi odejściem ktoś kto nadawał pięć lat dzień w dzień to sprawa jest poważna. Ale jeżeli robi to ktoś, kto nadawał pięc lat i przez te pięc lat niemal co pół roku odchodził albo groził odejściem by wrócić po maks 2 tygodniach to można to jedynei skwitować salwą śmiechu… Czy Paula odejdzie? Odpowiem tak: “Odejdzie dzień po tym jak Hard zmądrzeje – czyli nigdy!” smile

  7
 4. A chuj tam…. pod wpływem chyba emocji i licznych procentów które towarzyszą mi od dnia kiedy po raz pierwszy usłyszałem ta smutna wiadomość zmieniłem zdanie i oby ona tez je zmieniał.Chociaż szanse na to są nikłe jak to że nasz drużyna zajmie miejsce na pudle to zawsze można mieć przecież tą ” jebana” nadzieje.
  A teraz czemu stąd odchodzi i co będzie robiła.
  Odchodzi bo pewno ma mnie już dosyć moich głupkowatych komplementów. łzawych wierszyków, durnych memów,śmeisznych pw i taj całej reszty która tu się jej ze mną kojarzy.No i co teraz jesteście już zadowoleni . Bo ja nie!!!
  A po odejściu stąd pewno będzie sprzedawała obwarzanki na krakowski ryneczku i znając życie to wielu napalonych chłopów będzie u niej od samiutkiego rana ustawiać się w kolejce po świeżutkie i chrupiące obwarzanki.
  Mam tylko nadzieję że ten konkurs potrwa dłużej i nie będę musiał wydawać tych żetków ( jak bym cos wygrał) z bólem serca i oczywistym niesmakiem. sad sad sad sad

  2
 5. hard zbieraj żeton zbieraj… może i ciebie będzie stać na odrobinę luksusu, chodzą słuchy że nadgryziona zębem czasu Paula zmieni stawkę na roskie z 300 na 200 zł/h (FBG w cenie) Dodatkowo -50 zł po podaniu kodu rabatowego : SHOWSU , lub BLOGSU – rimming (pani panu)

  polecam Hard !

  8
 6. Chce was wszystkich tu poinformować że tylko swoim nieodpowiedzialnym zachowaniem i ciągłym wyśmiewaniem się z podjętej przez nią decyzji utwierdzacie ja w fakcie iż słusznie postępuje żegnając się z tym wrednym i niestety dla niej nieprzyjaznym miejscem.Na każdym kroku jebany hejt, szyderstwo,szantaże.. kuswa zwroty kota… ileż można to znosić.I tylko ja i kilku innych normalnych mężczyzn potrafi zachowywać w stosunku do niej należy Chwała bogu że ty Spajki tak na koniec jej przygody z su potrafisz się w miarę poprawnie zachowywać. Dobre i to.Pamiętajcie jak ona odejdzie to forum przygaśnie bo straci swoja pożywkę do hejtu itp itd. Blog tez niczym nie zyska do stracie jeden chyba z poczytniejszych i po waszych licznych komentarzach ciekawy temat.Ale bawcie się dalej cudzymi uczuciami i cudzym kosztem… to takie miłe i zabawne i nic nie kosztuje.!!! sad sad sad sad

  1
  1. Tobie Hard całkiem na łeb siadło? Kto tu bawił się uczuciami? Powiem Ci kto! Twoja Księżniczka Paula która sama ostatnio publicznie przyznała, że nie zna czegoś takiego jak skrupuły, sumie itp. On się bawiła uczuciami i to do kilku facetów jednocześnie. Bajerowała Szatanika i jednocześnie mnie, Montiego, Spikla i jeszcze chuj wie kogo. I robiła to tylko dla kasy jak rasowa kurwa bez mrugnięcia okiem i zająknięcia, kłamała każdego jak tylko się dało. A jak tylko coś komuś nie przypasowało, to wielka obraza i awantura. Więc przestań tu pierdolić o jej niewinności bo nikt o zdrowych zmysłach w to nie wierzy. Zasłużyła sobie to ma. Jest takie mądre powiedzenie: “Od siedzenia na kilku stołkach jednocześnie może rozboleć dupa” Więc daj sobie pierdolenie bo i tak NIC dla Niej nie znaczysz.

   9
   1. Chuj z tego czy ma skrupuły czy sumienie dla mnie najważniejsze że jest dla mnie miła i sympatyczna a reszta to nieistotny szczegół Ja dobrze wiem dla czego ty tak tu i na forum szczekacz.. tak tak chciałeś mieć ja tylko dla siebie i to za marną garść żetków .Ale takie głąby i idioci jak ty to do jednego się tylko nadajecie .I,chyba nie muszę pisać do czego.!!!

    1
 7. Hard
  Paula to twarda dziewczyna – jak sądzę
  Poza tym, że kręcimy ciutko bekę – no kręcimy, ale z lekkim dystansem
  No i jeszcze jedno..
  To jest cena popularności – ofkors w tej mikroskali – jaką stanowi biotop erotycznych kamerek
  A Paula da sobie radę – jestem o tym przekonany

  11
 8. A ty mi szczęście dałaś…
  Cały świat mi zazdrości,
  chłopcy krzyczą ze złości,
  bo Ty mnie pokochałaś,
  bo Ty mi szczęście dałaś…
  Cały świat mi zazdrości,
  chłopcy krzyczą ze złości,
  “Ej ty! Jesteś zły!
  Pogonią Cię nasze psy!”

  O Paulina, Paulina, Paulina…
  Ty jesteś cudna, piękna dziewczyna…
  O Tobie wszyscy zawsze marzyli…
  O Ciebie wszyscy chłopcy się bili…

  O Paulina, Paulina, Paulina…
  Ciebie pilnuje cała rodzina…
  Bo wszyscy chłopcy Ciebie podrywają
  i sms-y do Ciebie wysyłają…

  A Ty mi napisałaś…
  A ty mi szczęście dałaś…
  Cały świat mi zazdrości,
  chłopcy krzyczą ze złości,
  bo Ty mnie pokochałaś,
  bo Ty mi szczęście dałaś…
  Cały świat mi zazdrości,
  chłopcy krzyczą ze złości,
  “Ej ty! Jesteś zły!
  Pogonią Cię nasze psy!”

  O Paulina, Paulina, Paulina…
  Ty jesteś cudna, piękna dziewczyna…
  O Tobie wszyscy zawsze marzyli…
  O Ciebie wszyscy chłopcy się bili…

  O Paulina, Paulina, Paulina…
  Ciebie pilnuje cała rodzina…
  Bo wszyscy chłopcy Ciebie podrywają
  i sms-y do Ciebie wysyłają…

  O Paulina, Paulina, Paulina…
  O Paulina, Paulina, Paulina…
  O Paulina, Paulina, Paulina…
  O Paulina, Paulina, Paulina…

  2
 9. Zagłosowałem za tym, że Paula odejdzie z showupa. Myślę, że wybiera się na mistrzostwa świata w piłce nożnej do Rosji i tam zamierza pójść w ślady Natalii Siwiec i zostać Miss. Jeśli jej się to nie powiedzie to pewnie zamierza pójść w ślady Sashy Grey smile

  1

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.