LIPAPODOBA SIĘ (Transmitujący otrzymał w tej transmisji: +340 żetonów, napiwki: 17, liderem napiwków jest: Supler)
Loading...

Konkurs: Kto robi najlepsze „Odbiory”?

Konkurs na najlepszy odbiór pizzy nago na ShowUp.tv

Na nagrody przeznaczyliśmy równo 1000 żetonów. Konkurs zostanie rozstrzygnięty po świętach. Nie stój, nie czekaj – zagłosuj.

 

Wystarczy wskazać, która z modelek, par lub ewentualnie modeli z najlepszego, najpopularniejszego i najbardziej zaawansowanego technologicznie polskiego portalu erotyczno-kamerkowego – czyli showup.tv, robi najlepsze, najbardziej oryginalne szoł, związane z szeroko pojętymi odbiorami.

Kto jest prawdziwą artystką w tej dziedzinie?

Kto przyniósł Ci najwięcej emocji?

Kto budzi największą ekscytację?

Na czyj odbiór czekasz z wypiekami na twarzy?

Każdy, kto weźmie udział w głosowaniu ma szansę wygrać nagrodę żetonową. W puli jest 1000 żetonów.

Pierwsza nagroda, którą odbierze szczęśliwiec wylosowany przeze mnie, lub jakąś sierotkę wskazaną przeze mnie, wynosi 600 żetonów, kolejny „wylosowaniec” otrzyma 300 żetonów. Przewidzieliśmy też nagrodę pocieszenia wynoszącą 100 showupowskich jednostek płatniczych.

Aby wziąć udział w losowaniu, nie musisz być poczytalny, nie przewidujemy też specjalnych ulg dla osób czarnoskórych i homoseksualnych. Wystarczy, że jesteś białym mężczyzną w kwiecie wieku, posiadającym przywileje ze względu na kolor skóry i heteroseksualizm – u nasz na blogu będziesz miał takie same szanse jak inni – np. Transseksualni Innuici, czy też otyłe aseksualne indiańskie wąsate baby z plemienia Hopi.

Swoje wskazania konkursowe prosimy lokować w komentarzach. Nie musimy się ograniczać do powszechnie znanych „artystek odbiorowych”. Aby głos był ważny, trzeba być zarejestrowanym użytkownikiem blogsu.org, być pełnoletnim, nie nawalać z multikont, nie trzeba być trzeźwym.

Wybierz więc czyje „odbiory” (pizzy, kiełbas, stolarzy do napraw, taksówkarzy z wódką, karłów ze striptisem, panów z Roksy, panów z czymkolwiek, pań z czymkolwiek – nie ograniczamy się w ogóle), są po prostu najlepsze.

Kryteria są dowolne i ważna jest tylko Twoja interpretacja i Twój osąd.

Mogą być oszukane, mogą być prawdziwe…. wszystko jedno. Prosimy tylko o opisanie – dlaczego właśnie taki „odbiór” Ci się najbardziej podoba.

Z góry dziękujemy za głosy i życzymy powodzenia w losowaniu.

Paaaaa….

Wasz ZbyszekCiechocinekSex.

28 komentarzy do “Konkurs: Kto robi najlepsze „Odbiory”?

 1. Nie byłem na żadnym odbiorze bo to nie moja bajka ale w tego co śledziłem i czytałem to konkurencja w tej dziedzinie sportu na su jest spora.
  W czołówce są KOBIETYKASZTANA, RUDA ŁASICA, PARISI-HILTON no i ostatnio też Lila od Pabla (co z moim obiecanym przepisem na ogóreczki).
  Nie wiem i nie bardzo mnie to intersuje czy to są ustawki czy nie ale po liczbie widzów wchodzących na takie SHOW to jest mało istotne.
  Skoro są chętni gotowi za coś takiego zapłacić to czemu by nie.
  Interes się chyba kręci, obie strony są zadowolone mimo licznych zgłoszeń i niepochlebnych komentarzy.
  Za pomysłowość….. murzyni, eskimosi, neandertalczycy z brudnymi kutasami nominuje w tej kategorii KOBIETYKASZTANA.
  https://showup24.tv/KOBIETYSZATANA
  good

  19
 2. Witam,
  najlepsze odbiory to takie gdzie coś się naprawdę dzieje. Nie było takich dużo, a te “odbyt’e” to tak naprawdę same ustawki. no
  Ja odpowiem na pytanie “Na czyj odbiór czekasz z wypiekami na twarzy?”
  Otóż na naszej szalonej Kery (https://showup24.tv/profile/keramaurelle). Wszyscy pamiętamy jej szalone transmisje i to co się na nich działo. Teraz spróbujmy sobie wyobrazić taki odbiór. Zimbabwe, domek z gałęzi i Ona! Dzwoni przez telefon zrobiony z kubeczka po danonku połączonego sznurkiem do drugiego kubeczka do pobliskiej pizzeri. Zamawia hawajską z sosem czosnkowym… Czeka, przyjeżdża dostawca rodem z blacked.com. Ona nie ma czym zapłacić… I proponuję w zamian zabawę. Oczywiście nie otrzymuje odmowy. I zaczyna się…
  Ona staje na głowie i rozchyla nogi, on polewa jej muszlę sosem i go z niej wylizuje. Potem wchodzi w nią swoją ogromną pałą. Na koniec obciągu mu ogromną czarną pałę oblaną białym sosem. To nie jeszcze nie koniec… Na zakończenie ona sadzi mu kupkę na klacie…
  yes

  13
 3. Najlepsze odbiory są na placu Pigalle… a nie.. sorry… tam to kasztany, w sumie tu też w pewnym sensie występują kasztany więc do meritum.
  Pauletta faktycznie ma dar odbioru żetonów ale nic to do talentu i charyzmy naszego kolegi z forum, dlatego głosuję na iście epicki odbiór KOTA przez Spajkela.
  To słynne tupanie nóżką, które było taką cichą pogróżką,
  to głaskanie po kolanie, przytulanie, przymilanie,
  to wszystko było tak urocze, że powinna mu oddać nie tylko kota ale i całą siebie i jeszcze dokupić pchły do kompletu.

  8
 4. Końkurs jest słaby – zaraz się okaże, że nikt z całej 10 ki wypowiadających się, nie był nigdy naocznym świadkiem żadnego “odbioru”…
  Ja – oczywiście! – także nie byłem, bo nie wchodzę na grupowe droższe, niż 30 żet. laugh Ale perspektywa ywyntualnych kilkuset żydonów dla Blakusi heart , za kilka zdań na blogu – ech, wezmem i siem poświęcem…
  Oceniam tylko otoczkę psychologiczną, towarzyszącą przygotowaniom do takiej hucpy (po hebrajsku: חצפה) a nie sam przebieg – jako, że nie byłem świadkiem takowej. Tu nie ma wątpliwości – Duśka (i ta druga), przed Paryżewem. Duśka (i ta druga) potrafią jednego wieczora zrobić 4 odbiory – a stado napalonych baranów kotłuje się na czacie i szlochając błaga o darmówkę/ zniżkę / pożyczkę bo poprzednio odbiór “nie wyszedł” – zaś inne barany płacą te 100 żetonów, choć trzeba mieć iloraz inteligencji jakiejś środziny czy innej szczuki, żeby sądzić, że jakikolwiek dostawca zgodzi się na seks przed kamerką z nieznajomymi wywłokami… Krążą legendy, że podobno jeden się kiedyś zgodził na lodzika – ale na ile ja odwiedzam Duśkę (i tę drugą), to po każdej jednej grupie zrozpaczeni stulejarze wylewają swoje żale i frustracje na czacie i żądają zniżek/gratisów na następny odbiór (“…bo poprzedni odbiór…). Najlepsza jest w tym wszystkim pogardliwa mina Duski (i tej drugiej) beee – one nie banują malkontentów, nie wykłócają się – one nimi gardzą. A wyróżnienie wędruje do Paryżewa, za mój ulubiony show pt. “O Boże – jak ja się denerwuję! Co mam mu powiedzieć? O Bosz – jak ja siem denerwujem…”

  5
 5. Witam panów i panie.
  Dla mnie obecnie najlepsze odbiory robi “x_Majka_x“. Maja w przeciwieństwie do innych dziewczyn robi coś innego urozmaica te transmisje i większość odbiorów jest prawdziwa. Nie robi jak każda że zamówi coś i czeka pod drzwiami pół dnia na tego niby dostawce. Jej dużym plusem są te transmisje plenerowe. Takie jest moje skromne zdanie.

  Pozdrawiam

  4
 6. Jestem mocno chory jak mam oglądać odbiory, swędzą mnie wtedy wory, zatykają mi się pory kłopot to jest spory nie mam żadnych chęci na amory odgrywane role o ja pie**ole aktorstwo pierwsza klasa taka to kur**ska rasa każdy Janusz trzyma w dłoni swojego kut*sa czeka na ten moment aż dostawca zaspokoi suczki tak spragnione dosyć tego nocnego humoru kończę nagrywke bez odbioru. u mnie zwyciężają dziewczyny które nie robią udawanych odbiorów… to jest zwycięstwo. Gdyby te odbioru były prawdziwe… Byłbym już od dawna dostawca pizzy

  4

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.