LIPAPODOBA SIĘ (Transmitujący otrzymał w tej transmisji: +100 żetonów, napiwki: 5, liderem napiwków jest: Supler)
Loading...

Garmaż na ShowUp.tv

Garmaż na ShowUp.tv - Cipki na żywo !!!

Guten szpricen moi drodzy. Dziś o zjawisku, które budzi we mnie zdziwienie liczbą adoratorów. Czyli…

GARMAŻ NA SHOWUP.TV – POPULARNIE ZWANY ŻEŃSKIMI ORGANAMI PŁCIOWYMI POKAZYWANYMI W DUŻYM ZBLIŻENIU!!!!

Otóż są modelki na showup.tv, które eksponują sromy wielkie niczym ćma Trupia Główka z rozchylonymi skrzydłami, są i takie, którym zwisa coś w kształcie miniparówki, oraz takie, którym szerokie wargi sromowe falują niczym uszy słonia, który natrafił na suchy sawannowy wiatr.

Jest też na showup.tv kilka modelek, których avatary przypominają mi wystawy i lady u rzeźnika lub co gorsza żydowskie jatki. Jednak mimo, to Panie te gromadzą czasem po kilkuset widzów. Lolitka30 – to chyba najbardziej znana garmażerka.

Jest też na showup.tv mnóstwo Pań, że tak się kolokwialnie wyrażę, puszystych i nieogolonych, z potężnym nadcipiem jak czoło troglodyty – również i one mają po kilkudziesięciu widzów.

JAK TO MOŻLIWE????

Dla mnie, redaktora naczelnego blogsu.pl, cipki są jedynie akceptowalne z wyglądu, albo nieakceptowalne, hue, hue.. i nic więcej smile Ale żeby się tym zachwycać?

Osobiście, zdumiewa mnie ilość osób u niektórych modelek z showup.tv, które eksponują wyłącznie rozchylone bździochy z wyraźnie widocznymi szczegółami anatomicznymi.

Otóż, ja już jestem stary chuj i na mnie takie coś robi wrażenie wręcz odpychające. Może Freud, albo jakiś inny pojebus by mi to wyjaśnił, ale wątpię, a i pod koniec sesji w ryja by mógł zarobić, hue, hue.

No więc jakby tak dłużej pomyśleć, to jednak taka uzewnętrzniona cipka to jest czyste mięso. Nigdy pod tym aspektem mnie to nie pociągało. Dupa, nogi, cyce, twarz, wcięcie – tak. Rozchylona cipka nigdy.

Otóż, muszę się przyznać, że miałem taką koleżankę kiedyś, taka trochę od dymania, trochę od picia i zabawy, która powiedziała mi… ZOBA TO… i podsunęła mi zdjęcie w komórce jej cipki rozchylonej, w której na obrzeżach były koraliki.

Powiedziałem jej

– Po chuj mi to pokazałaś. Teraz już się z Tobą nigdy nie prześpię.

I tak było, na Boga Ojca…. hue, hue.

Ale do klu.

I ja się pytam co w tym fajnego?

Być może jednak jestem ukrytą opcja pedalską.

Proszę o wytłumaczenie mi co fajnego jest w eksponowaniu bliskim mięsa z cipki?

Z góry dziękuję za odpowiedź lub odpowiedzi. Może jakieś wrażenia od garmażerek?

Jak coś będzie fajnego w komentach to będę wnioskował do zarządu i rady nadzorczej blogsu.pl o jakiś symboliczny żetonowy upominek smile

Pozdrawiam i do widzenia.

 

10 komentarzy do “Garmaż na ShowUp.tv

 1. Piękna i zadbana cipka potrafi zachwycić i przyciaga wzrok (taką ma np. koleżanka Hmm21 pokazana w prawym dolnym rogu bździcho-kolażu), gorzej jak laska ma tzw. rozklapiochę z milionowym przebiegiem albo (o zgrozo!) motyla, tudzież innego nietoperza – takie cipki odstraszają i temu się nie dziwie. Ja tam zauważyłem, że o ile cipeczka sama w sobie mnie pociąga gdy jest pokazywana z pewnej odległości, to już pokazana w ginekologicznym zbliżeniu nie kręci mnie wcale.

  4
  1. Radzę najpierw zapoznać się z anatomią, a potem komentować. Tzn. rozklapiochy czy motylki nie oznaczają dużego przebiegu, a wygląd warg sromowych jest związany tylko i wyłącznie z hormonami ( im więcej androgenów tym kobieta ma większe wargi ). Możesz poznać kobietę, która miała ponad 100 facetów, rodziła i ma małe wargi oraz dziewicę z dużymi wargami, nie ma reguły, gdybyś był ginekologiem to byś zobaczył, że nie jest tak jak piszesz.. Na takie głupoty wyciągnięte z wikipedii brak mi słów.

   2
 2. Cipki rządzą i chwała Panu, że są bezpruderyjne panny, które kręci pokazywanie całemu światu SZCZEGÓŁÓW swojej anatomii yes
  Są słodkie, niezależnie od tego jakie paskudne i rozklapane laugh
  A ci, którym się nie podoba zbliżenie cipki, to musi ukryta opcja gejowska buba

  2

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.