LIPAPODOBA SIĘ (Transmitujący otrzymał w tej transmisji: +95 żetonów, napiwki: 6, liderem napiwków jest: Supler)
Loading...

Akuma: Każdy z nas nosi w sobie mroczną część

Akuma z ShowUp.tv: Każdy z nas nosi w sobie mroczną część

Dziś przed czytelnikami blogsu.org jedna z najbardziej oryginalnych modelek na showup.tv, za którą nie sposób się obejrzeć na ulicy – czyli Akuma.

 
Dzień dobry Akuma i takie pierwsze pytanie, ile masz lat, możesz podać z dokładnością plus minus 12 lat i w jakim wieku zrobiłaś sobie pierwszy tatułażen?

Cześć. Mam 21 lat, a pierwszy tatuaż zrobiłam mając 18.

A ile masz tatsów?

Aktualnie 31

A ile chcesz mieć?

Ciężko odpowiedzieć na takie pytanie. Na pewno większość ciała chce pokryć tatuażami, ale nie sposób tego zliczyć.

A ile miejsc masz poprzebijanych?

Na dzień dzisiejszy 3. Ale miałam już po kilka razy, prawie każdy możliwy kolczyk.

Nick masz…. zdaje się ze Street fightera i Tekkena… dlaczego taki wybrałaś?

Haha, często o to pytacie. Co prawda wychowałam się na Tekkenie, ale nie ma to kompletnie nic wspólnego z grami. Na twarzy mam wytatuowane to słowo. . Akuma to z japońskiego – demon. Każdy z nas nosi w sobie mroczą część, do której nie chce się przyznawać.

Nie ja. Moja mroczna część została usunięta podczas sakramentu komunii świętej, odtąd promieniej światłem jak fosforyzujący Jezusik ze sklepu z dewocjonaliami w Licheniu…, ale do rzeczy…Masz bardzo oryginalny, nieco wyzywający wygląd i przyciągającą uwagę stylówę, czy w życiu poza showup.tv wyglądasz dokładnie tak samo?

Moja stylówka poza showup.tv nie różni się niczym, poza tym, że jestem bardziej ubrana laugh Nie boję się wyrażać siebie i nie lubię udawać. Dlatego na showupie widzicie mnie prawdziwą.

Czy ten wyzywający wygląd idzie w parze z Twoim charakterem, czy raczej jesteś spokojną i powściągliwą dziewczyną?

W zasadzie jestem mieszanką jednego i drugiego. Często jestem porywcza i dość łatwo mnie zdenerwować, ale mam w sobie też dużo wrażliwości i empatii.

O to też zupełnie jak ja, dlatego w ubojni przepracowałem jedynie 6 lat…Czy bardzo przyciągasz uwagę przechodniów? Jak reagują na Ciebie i jak ty reagujesz na ewentualne zaczepki, komentarze?

Jeśli wychodzę na miasto, to zawsze da się odczuć spojrzenia ludzi wokół. Jeśli ktoś spogląda, to nie reaguję wcale. Rozumiem zainteresowanie czy ciekawość. Jeśli ktoś mnie wyzywa czy gapi się jak na zwierzątko w zoo, to nie jestem mu dłużna wink Natomiast jeśli proszą o zdjęcia czy chcą pogadać, to zawsze znajdę chwilę.

No to teraz już klasycznie i tradycyjnie.. Jak i kiedy zaczęła się Twoja WIELKA PRZYGODA z showup.tv?

Zaczęła się z 3 czy 4 miesiące temu. W jaki sposób ? Pozostawmy to jako tajemnicę laugh

Jesteś już trochę na showup.tv jakie były Twoje początkowe odczucia a jakie są teraz?

Na początku strasznie się wstydziłam. Trudno mi było jakoś się wyluzować. Teraz wiem, że siedzi tu dożo życzliwych, miłych i pomocnych osób. Siedzenie tutaj to nie tylko forma zarobku, ale i przyjemność

Z iloma modelkami miałaś już wspólne transmisje?

Z dwiema. (plus ostatnio z Adusią, już po przesłaniu wywiadu – przyp. Red.)

A czy planujesz jakąś kolejną transmisje z koleżanką – modelką i jeżeli to wchodzi w grę – czy masz jakieś potencjalne typy dziewczyn na takie show?

Tak. Mam w planach kilka transmisji z dziewczynami. Jestem bardzo otwarta, staram się mieć dobre relacje z innymi modelkami i chętnie podejmuję współpracę. Zawsze mam nadzieję na fajną znajomość. Nigdy nie stawiam na pierwszym miejscu żetonów laugh Typów mam kilka, ale nie będę tego zdradzać laugh

No dobła.. I zmiana tematu – Co najbardziej lubisz a co Ciebie najbardziej irytuje na showup.tv?

Najbardziej irytuje mnie chamstwo ludzi.. ale mnie strasznie trudno złamać. Chyba jeszcze nikomu się nie udało tego zrobić. Zazwyczaj każe takim osobom spadać, a czasami wdam się w dyskusję.. tak, dla zabawy. I zawistne dziewuchy, które nawzajem próbują sobie niszczyć transmisje. A podoba mi się możliwość poznania wielu ciekawych, wartościowych osób. Czy to transmitujących czy oglądających.

Zadałem Ci już podobne pytanie, ale teraz chodzi o showup.tv Rozpoznał Ciebie kiedyś ktoś na ulicy? Nadajesz z twarzą, a przy Twojej oryginalnej urodzie możesz być rozpoznawalna. A jeżeli rozpoznał – to czy zaczepił Ciebie i jak na to z kolei zareagowałaś Ty?

Nikt jak dotąd nie miał odwagi (chyba na moje szczęście) podejść. Wiem, ze widzieli mnie na ulicy, bo pisali mi to później w wiadomościach na czacie.

No dobła.. to teraz.. czy dorobiłaś się już osobistego stalkiera? Stalkierów a jeżeli tak to jak sobie radzisz – poradziłaś z sytuacją?

Na szczęście nie miałam takiej sytuacji. Nie licząc jednego takiego, co by mnie i na końcu świata znalazł laugh Może kojarzycie, Crowleya

Jeżeli chodzi o Crowleya to oczywiście, ze znam..eee… czyli nie znam. I zgodnie z naszą wieloletnią tradycją – pytanie od naszego telewidzoodbiornika, który znajduje się, zgodnie z naszymi wymaganiami, w ciągu alkoholowym od dwóch tygodni. Sebastian z Sękowej koło Jasła, właściciel roponośnej działki, za którą pobiera dotacje z ARiMR za nieużytek i ostoje chronionego Derkacza pyta… „Najpierw małe sprostowanie, od dwóch tygodni ciągnę medyczny klefedron…. Wóda tylko trochę.. Ja mam takie pytanie, bo Pani Akuma jest taka szczuplutka i takie pytanie, czy lubi w dupe w związku z tym i czy nie jest za szczupła do tego”?

Nigdy się tego nie dowiesz laugh

Sebastianie dziękujemy za pytanie, wracaj spokojnie do medycznego klefedronu. Nasi czytelnicy zastanawiają się często, co robisz poza showup.tv.. Możesz nam powiedzieć kilka słów o tym?

Gram na konsoli i jem ramen laugh Poświęcam wam dość dużą część swojego czasu, ale kiedy mam trochę wolnego staram się odpoczywać.

Długo jeszcze zamierzasz być na showup.tv?

Nie mam pojęcia.

Jakie masz plany na przyszłość?

Planują mieć własną działalność, być super żonką i mieć zajebistą rodzinę, którą stworzę ze swoim chłopem laugh

I klasyczne pytanie – jakie masz hobby?

Jazda konna, tatuowanie, pisanie wierszy, śpiewanie, kiedyś tańczyłam kilka lat.. ogólnie dużo by wymieniać.

I klasyka po raz kolejny.. co chciałabyś przekazać użytkownikom showup.tv oraz koleżankom modelkom?

Dla oglądających życzę mniej frustracji oraz agresji w kierunku dziewcząt, a więcej czerpania przyjemności z pobytu na SU. A innym modelkom życzę, aby zarabiały jak najwięcej, spełniały się i były szczęśliwe.

Dziękuję za rozmowę.

Dzięki. laugh

4 komentarzy do “Akuma: Każdy z nas nosi w sobie mroczną część

 1. Z cyklu: Kolejna Świeżynka.
  Byłem kiedyś kilka razy na jej trans, była Akuma, jej kumpela i jakiś kumpel, i rzeczywiście mocno osobliwa ekipa.
  Oczywiście nie mam żadnych zastrzeżeń, bo sam lubię jakieś innowacyjne transmisje czy ogólnie innowacyjnych ludzi, chociaż tutaj trza przyznać, że jest bardzo mocna innowacyjność. laugh
  Mrocznie, hardcorowo i z takim sznytem #SatanicStyle.
  Fajnie też, że ma w planach kolejne duety.
  Tylko warto pamiętać, że nie z wszystkimi można wchodzić w korelacje na szołapie, bo czasem może to przynieść więcej chujowości niż przyjemności hehe.
  Ps. I mam taką cichą nadzieję, ze nie spożywają ludzi, bo wtedy bym musiał trochę przyminusować to ciekawe grono laugh
  Piss & Love.

  4

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.