LIPAPODOBA SIĘ (Transmitujący otrzymał w tej transmisji: +95 żetonów, napiwki: 6, liderem napiwków jest: Supler)
Loading...

Szefowa z ShowUp.tv w wywiadzie dla BlogSU

Szefowa z ShowUp.tv w wywiadzie dla BlogSU.pl

TYLKO U NASZ!!!! Na blogu ShowUp.tv !!!!

JEDYNY, AUTORYZOWANY WYWIAD Z SZEFOWĄ!!!!!

Lubie czasem dostać liścia

 
Dzień dobry Szefowo i na początek takie pytanie nurtujące naszych czytelników… setki listów z tym mamy….Czy wolisz malarstwo współczesne rodem z dadaistów czy też neoawangardę? hue, hue….

Tak ciężkie pytania na sam początek? Boję się, co będzie potem. Ahh te kierunki są mi tak bliskie, że aż zbyt dalekie. Mogę jednak wybrać fowizm (bo ma ładną nazwę)? Czy jednak to zbyt ostre pierdo… yy posunięcie?

 
No tak… fowizm… dzikie, zwierzęta, drapieżniki… i w związku z tym ….No dobraaa… drugie pytanie….Trudno jest Tobie być zawsze miłą i sympatyczną na transmisjach?

dobrze jak nie za dobrze
a nawet dobrze
nie za mądrze
nie zaszkodzi niepolepszenie
jak tylko można wytrzymać
na głupi sposób swój

 
Ok…. Nic nie rozumiem, ale podobało mi się, hue, hue…No to trzecieeee…. Rozumiem, że Twój nick wskazuje na to, że lubisz sobie podominować?

Oczywiście, że lubię. Od 9 lat w mojej firmie. Od 8 lat na drodze. Od 5 lat na ShowUpie. Wiem, że czasem mają mnie dość. Współpracownicy. Inni kierowcy. Transmitujące. Ale bywam czasem uległa i grzeczna. Przysięgam!

 
Dzięki Ci Jezu Chryste, królu Polski, że nie jestem Twoim podwładnym.

Czasem wydaje mi się, że robisz trans gdzieś w drodze w hotelu… jak to z tym jest?

Oczywiście, zdarzało mi się to i zdarzać będzie. W końcu gdzie najlepiej się grzeszy, jak nie w delegacjach?! Odbierałam nago wodę od kelnera, zakupy od taksówkarza a nawet robiłam soczystą palcóweczkę przy dużym oknie w centrum pewnego miasta. Trzeba się czasem odstresować i opuścić garsonkę.

 
Dostaliśmy też sporo pytań w sprawie Twojego podejścia do anala… lubisz to?… a jak tak, to w którą stronę? Może zakładasz wielkiego dildosa i…. hue, hue….

Ależ Ty masz wizualizacje. Anal to dla mnie TABU.

 
No jak tabu to kończymy temat. A teraz coś z tradycyjnych pytań, jak w telewizji śniadaniowej…. W jakiej pozycji lubisz uprawiać sex?

Na ostrą sukę. Czyli znane “na pieska”, ale po szefowskiemu. Lubię ciągnięcie za włoski.

 
Tylko, żebyś nie trafiła na Hulka, bo urwie głowę…Czy lubisz… tu cytat..”wyjebać z liścia partnerowi podczas sexu”?… przepraszam za wulgaryzmy, ale to z emaila Janusza. B ze Śremu.

Nim odpowiem na pytanie, zapytaj proszę Janusza o skary i sandały. Bardzo w moim guście. A co do liścia. Raczej na odwrót. Podczas bardziej zaawansowanych uniesień akceptuję liście w swoją stronę.

 
Łoooo Matko Chrystusowa… No to jest mi obce… babów nie bije… smile A teraz pytanie, które również nurtuje naszych teleodbiorników.. tfu… czytelników.. Jak to jest z Twoim przytyciem? ja tam tego nie widzę… ale wiesz… hejtery som wszyndzie

Przez delegacje, stresy i inne czynniki troszkę przybyło tu i tam. Ale w ostatnim czasie schudłam 5 kg i proszę trzymać za mnie kciuki! Z drugiej jednak strony, jak osiągnę swój wagowy cel, to czym będą żyć hejterzy? sad

 
Znajdą sobię inną….Podoba mi się Twoja dupsko… czy za dobry wywiad będę sobie mógł na nim trochę poużywać? hue, hue

Dobrze. Pozwolę Ci dotknąć. Tylko uważaj, żebyś sobie nie stłukł matrycy.

 
Eeee, yhhhmmm….to nie… bo jeszcze każesz mi liścia strzelić, jebnę w lapka…i zaraz po nowego. No dobraaa… powoli zmierzamy do końca… lubisz w ogóle ten kontakt z Twoimi widzami na trans, czy masz czasem dosyć?

Dobrze, jak na szefową przystało, chociaż na końcu tego zabawnego wywiadu będę poważna. Oczywiście, że lubię. Doceniam fakt, że pozwalają mi na częste bycie w czołówce. Jestem od zawsze sobą i wiem, że żeton nigdy nie przejął i nie przejmie mojego umysłu. Robię to, co lubię i przenigdy nie zrobiłam nic wbrew sobie, dla korzyści finansowych. Podnieca mnie lekki ekshibicjonizm. Mam bardzo duży temperament, który na ShowUpie odnajduje swoje rozładowanie.

 
Ze swojej strony dodam, że jesteś jedną z najmilszych dziewczyn na ShowUp.tv … jak długo myślisz jeszcze transmitować?

15 września mija mi 5 lat… Nie spodziewałam się tego, że polski portal z kamerkami osiągnie tak duży sukces. ShowUp daje satysfakcję, jakiej nie daje mi żaden inny, zagraniczny portal o takim samym charakterze. Dlatego też liczę na to, że jeszcze troszkę, trooooszeczkę szefowej na ShowUp.tv będzie.

 
Chcesz coś na koniec przekazać swoim widzom? i sympatykom i hejterom też…

Uwaga uwaga. Lokowanie produktu.
Widzów i antywidzów zapraszam na ateliercamgirl.pl

 
Dziękuję za rozmowę i życzę wszystkiego dobrego. To była dobra rozmowa. Ale nie jak z szefową na szczęście, Boże Broń, kiedyś miałem babę szefową, zapalenicę na mnie. Hue, hue

Również dziękuję. Do zobaczenia na transmisji na ShowUp.tv i na mojej stronie.

 

10 komentarzy do “Szefowa z ShowUp.tv w wywiadzie dla BlogSU

   1. Ciekawy wywiad. good

    Szefowa, jedna z weteranek show-up’owych, o której na pewno złego słowa powiedzieć nie mogę, mimo tego, że nigdy nie byłem jej jakimś stałym widzem czy fanem. Szefowa to również jedna z tych Camgirl’s, którą kojarzę od początku, i która nie zwariowała dla żetona, prowadzi przyjemne transmisję i na pewno wypracowała sobie dobrą markę, nie dziwi więc fakt, że takie dziewczyny zawsze jak pojawią się na SU, to od razu wlatują do pierwszych rzędów i mają sporą publikę. Pozdrawiam serdecznie i życzę jak najwięcej udanych zabaw i dobrych wrażeń.

    7
 1. Szefowa poza atrakcyjnym wyglądem jest jeszcze bardzo kontaktowa smile
  poniżej zamieszczam fragment opisu, który zamieściła na swojej stronie internetowej:

  ZAPRASZAM NA 5 LAT NA SHOWUP!

  15.09.2017 start 22:00….
  Zapraszam na transmisję jubileuszową 5 lat na ShowUP !!!

  15 września 2017 chciałabym razem z Wami uczcić te 5 lat na ShowUp.
  Na ten wyjątkowy wieczór planuję wiele losowań, wiele uniesień erotycznych a przede wszystkim chcę Wam pokazać, jak bardzo Was doceniam.

  Buziaki :*

  Pełny tekst: https://szefowashow.wordpress.com/online/

  8

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.