LIPAPODOBA SIĘ (Transmitujący otrzymał w tej transmisji: +450 żetonów, napiwki: 25, liderem napiwków jest: Supler)
Loading...

OSKAR i ZŁOTA MALINA dla MODELKI z SHOWUP.TV

OSKAR i ZŁOTA MALINA DLA MODELKI Z SHOWUP.TV

Heloł.. zbliża się koniec roku, a więc czas na podsumowanie…, ZATEM… ZATEM… blogsu.org organizuje konkurs, w którym to Wy przyznacie Oskara ShowUp.tv dla modelki wyróżniającej się bardzo na plus w pandemicznym roku 2020 oraz Złotą Malinę, dla tej, która się wyróżniała, ale w sensie negatywnym.

 
Osobiście nazwałbym te nagrody Chujar i Złota Piździna, ale doszły mnie słuchy, że czytają nas też osoby niepełnoletnie o nieukształtowanym charakterze i wzorcu moralnym, więc sobie daruję. Poza tym z wiekiem jestem coraz bardziej refleksyjny i coraz rzadziej na przykład używam słowa „kurwa” zamiast przecinka.

A teraz zasady, które są, jak zwykle, bardzo proste.

Głosujemy na najlepszą modelkę w 2020 roku i najgorszą. Możemy oddać po jednym głosie na swoją ulubienicę kandydatkę na Oskara ShowUp.tv i na kogoś, kto nam się wybitnie nie podoba pod każdym względem na Złotą Malinę ShowUp.tv.

Aby oddać ważny głos, należy być zarejestrowanym użytkownikiem blogsu.org. Za głosowanie z multikont będzie kara. Jak zwykle surowa.

Każdy z prawidłowo losujących weźmie udział w losowaniu nagród.
I tak.
Pierwsza nagroda – 600 żetonów.
Druga nagroda – 300 żetonów.
Nagroda pocieszenia – 100 żetonów.
Życzymy dobrej zabawy i szczęścia w losowaniu.
Koniec konkursa za parę tygodni.

Trzymajcie się.
Wasz ZbyszekCiechocinekSex.

Aha.. losowanie będzie jak zwykle filmowe.
Głosujemy oczywiście w komentarzach.

30 komentarzy do “OSKAR i ZŁOTA MALINA dla MODELKI z SHOWUP.TV

 1. Serio potrzebujemy Showup Awards, bo “najlepsza modelka w 2020 roku” to nie to samo co “najlepsza modelka debiutująca w 2020 roku”.
  Przez takie ograniczenie nie da się wyróżnić osób, które są świeże.
  Ludzie o takiej konserwatywnej wizji showupa jak Hard – jest tylko Paula, a potem inne, znowu zrujnują okazję do obiektywnej oceny i nagrody.

  7
 2. No więc do Oskara nominuje pannę Majkę, bo się nie pierdoli w tańcu, nie przejmuje hejterami, wniosła coś świeżego i robi swoje – przy tym ma sporo pozytywnej energii oraz inteligentnie nakurwia po nienawistnikach, których kilku ma.

  A do Złotej Maliny nominuje, co nie będzie zaskoczeniem, pannę Słodką o wielu nickach, bo się też nie pierdoli w tańcu, z roku na rok jej stan się pogłębia jak kanał portowy w Świnoujściu oraz zaraża negatywną energią… jak i również, za posiadanie swoistego typu zakochańców, którzy powodują stan w mózgu znany dotąd u człowieka jedynie po ugryzieniu six-eyed sand spider – stan zwany Loxoscelizmem.

  12
 3. Moją kandydatką na Oskara 2020 ShowUp.tv jest KiciaNiunia laugh niektóre teksty ma naprawdę zabawne na forach jak i również na transmisjach, bez niej było by dosyć nudno blum Złotą Malinę przyznaję dla Adusia_ na początku dosyć dobrze się zapowiadała kariera zagraniczna porno xD ale później zaczęły się przekręty na grupowych, ustawki z podstawionymi ludźmi od pizzy to jest mega słabe i czar prysł negative

  10
 4. Moimi kandydatkami do Oskara są Paula (BlackMidnightAngel_) i Majka (x_Majka_x). Z jednej strony Paula, która wypracowała swoją pozycję na szołapku i od lat ją utrzymuje. Ponadto zbudowała ciekawe uniwersum hardowo-spajkowe z orbitującym Srogim, które dostarcza nam od lat rozrywki. Z drugiej jednak Majka, która rozruszała szołap pokazami w plenerze. Co prawda Majka nie zbudowała takiego uniwersum jak Paula, ale według mnie nic do tej pory nie przebije transmisji, na której doszło do słynnego klepania felg. Po tamtej transmisji Majki nic już nie było takie same. Dlatego ostatecznie mój głos oddaję na Majkę.

  Jeśli chodzi o Malinę, to KiciaNiunia za jej mizoandrię, niebywałą konfliktowość oraz narcyzm. Ponadto brak inwestycji w sprzęt, np. mikrofon czy kamerkę, co świadczy o totalnym lekceważeniu widzów.

  10
  1. Lecz się psycholu, nie wiesz co oznacza pojęcie mizoandrii. To co mówię o facetach myśli większość kobiet (reszta jest zbyt głupia). Tylko niektóre wolą o tym zapominać żeby nie karmić się złą energią i jakoś z wami funkcjonować. Faceix to najgorsze gówno jakie stworzyła natura, ani to atrakcyjne ciałem ani charakterem. Każdy zdradza i idzie na ilość. Gdyby nie faceci nie byłoby porni bo laski jak się masturbują wolą to robić przy użyciu wyobraźni, faceci muszą to robić pod kokretną łaskę, nie potraficie żyć bez kobiet, przynajmniej ich oglądania.

   2
 5. Do Oskara nominuję BLOOW, chociaż to raczej gasnąca gwiazda-za rzadko bywa. Szkoda że nie wykorzystuje tutaj swojej osobowści , inteligencji i trollingu na SU . A weszła z przytupem i …najgłębszym gardłem. Na Malinę mianuję Adusię i tą drugą blond-torbę. Za Adusię wstydzi się już całe Swinemünde i jej denne przekręty. No i Rafatus… I jeszcze malina dla Stellastar. Za kanty…i do dzisiaj niezrealizowany 45min priw spośród tysiąca losów.

  10

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.