LIPAPODOBA SIĘ (Transmitujący otrzymał w tej transmisji: +140 żetonów, napiwki: 7, liderem napiwków jest: Supler)
Loading...

Lasery w dupie!!!!! na ShowUp.tv (i inna broń z dupy)

Lasery w dupie!!!!! na showup.tv (i inna broń z dupy)

Podejście profesjonalne, konsultowane z instytutami naukowymi.

Moi drodzy czytelnicy i czytelniczki. Ponieważ nasz i Wasz blog jest uniwersalnym medium krążącym między tabloidem a Smithsonianem – czyli uwierzcie mi, że kręci się między gównem a naukowym periodykiem, dziś znów przyszedł czas na zajęcie się podejściem akademickim do tematu, który nazywa się

LASERY W DUPIE!!!!! (tu muzyka jak z horroru) na showup.tv

Otóż moi drodzy telewidzowie, często widzi się modelkę z showup.tv, która wypinając dupsko błyska kryształem z tzw otwora.

To laser z dupy. Taki sam jak miecze świetlne z gwiezdnych wojen.

Kolor ma znaczenie. Kolosalne.

I tak na przykład, jeżeli modelka z showup.tv błyśnie z dupska kryształem czerwonym, należy zachować szczególną ostrożność.

– To groźny kolor. W większości filmów z serii Gwiezdnych Wojen, postaci negatywne używają właśnie różnych wariacji tego koloru. Lord Vader, Hrabia Dooku, Ciemni Jedi oraz Stithowie. Wszyscy mają czerwony kolor mieczy. Także, widzisz czerwony kryształ w dupsku, dobrze radzę. Kryj się i patrz co będzie się działo – twierdzi Ishkhan Hakobian z armeńskiego Instytutu Laseorosabrosdupskos z Erywania.

Także transwidzu. Czerwony laser w dupie modelki i kolory zbliżone świadczy o tym, że stoi ona raczej po ciemnej stronie mocy.

Niebieski laser z dupy, to lasero o pozytywnych konotacjach.

– To laser rycerzy Jedi. Taki laser miał Luke Skywalker oraz Obi van Kenobi. Widzisz taki laser w dupie podchodź swobodnie. Nic Ci nie grozi. Chyba, że masz złe zamiary i czarne serce, wtedy spierdalaj od takiego dupska w te pędy. Z Jedi nie ma żartów – twierdzi Michai Eminescu, z bukaresztańskiego Muzeum laserów w Dupie.

Co robić gdy widzimy zielony laser w dupsku?

To lasery najsilniejszych Jedi. Jak Yoda, też Luke Skywalker, Qui-Gon Jinn. To mentorzy. Wolą negocjować, i nie sięgają pochopnie po broń, ale nie zawahają się gdy zajdzie taka potrzeba. – Zielony laser w dupsku zwiastuje spokój, trzeba do takiego dupska podchodzić raczej z pomysłem konwersacyjnym niż z atakiem. Taki laser w dupsku raczej gwarantuje, że nie będzie panicznych reakcji. Ale to silny laser dupskowy – jak nie najsilniejszy – uważa Jiri Chudoba, niezależny ekspert z Bratysławy.

Jeżeli dupsko na showup.tv ale i gdzie indziej też zaświeci nam na żółto, to znak, ze mamy do czynienia z laserem strażniczo – patrolowym. To nie jest najsilniejszy laser z dupska, ale jest mimo to niebezpieczny. Nikt znany z serii Star Wars nie używał tego lasera.

Dość popularny fioletowy laser z dupy, to kolor który używają Jedi korzystający zarówno z ciemnej, jak i jasnej strony mocy. – To brutalny i agresywny laser – przekonuje Abelard Goebels z Instytutu ArschLazer z Karl- Marx-Stadt. – Do takiego dupska podchodzimy ostrożnie, jak do wkurwionego szerszenia. Używał go m.in. Windu Mara. – dodaje.

I na koniec srebrny laser z dupska. To najspokojniejszy kolor miecza wśród rycerzy Jedi. Możesz podchodzić bez obaw. To laser z dupska skupiony na życiu i rzadko kiedy jest niebezpieczny.

I na koniec kitka z dupy. Kitki nie używają ani rycerze Jedi ani Sithowie. Tak więc podchodzisz na własną odpowiedzialność. Albo będzie zajebiście, albo coś na Ciebie przeskoczy i po prostu zdechniesz na Czarną Dżumę, hue, hue.

A JAKI LASER Z DUPY MA TWOJA MODELKA?

Czekamy na Twoje opisy w komentarzach

A teraz kilka naszych wytropionych modelek laserówek z dupy. Do jakiego zakonu Jedi należą musisz ocenić sam.

hmm21 – ma kitki i koreczki często pokazuje na ogólnym
rednissa20 – często używa koreczka analnego
WrednaPaula – też ma kryształek
SweetLips – ma koreczek analny z kryształkiem
Czekoladka_91 – pełen asortyment do zabaw
Truskaa_weczka – widoczne w profilu żółty laser z dupska
Hatsumomo87 – ma koreczek analny
urocza_23 – koreczek kitki i diamenciki

TROPCIE LASERY Z DUPSKA I PISZCZE O NICH TU NA BLOGSU.PL

NIECH MOC BĘDZIE Z WAMI!!!

Do widzenia.

Jeszcze Polska nie zginęła.

 

10 komentarzy do “Lasery w dupie!!!!! na ShowUp.tv (i inna broń z dupy)

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.