LIPAPODOBA SIĘ (Transmitujący otrzymał w tej transmisji: +180 żetonów, napiwki: 9, liderem napiwków jest: Supler)
Loading...

Słodka. Kto sieje Koronawirusa, ten zbiera burzę

Słodka. Kto sieje Koronawirusa, ten zbiera burzę

Pościgi policyjne, ucieczki, sex, narkotyki, handel ludźmi, kanibalizm, murzyński anal, wirus zabijający cywilizacje, najnowsze szpiegowskie urządzenia, brak niebieskich Rothamansów w najbliższym sklepie – prawie to wszystko w tekście poniżej!!!!!

 
Heloł ewrybady, dawno nie było o Słodkiej, więc zaczynamy… na wstępie napisze, że ponieważ nasza znana i lubiana nadająca teraz ma nick zdaje się lalal12 – to będę ja sobie nazywał Panną Lalą…

A dlaczego będziesz ją Henry nazywał Panną Lalą na litość Boską? – spyta się ktoś.

Bo uważam to za trochę kurwa nawet śmieszne.

No więc historia zaczyna się na podniebnej tatrzańskiej grani, gdzie się wspinałem i chuj z tym bo w końcu zszedłem, gdyż albowiem, ponieważ, aczkolwiek, azaliż dostałem telefon od rodziców pt. „Policja Cię szuka”….

No więc policja w osobie dzielnicowego odwiedziła moich rodziców, gdzie mam adres podany do kontaktu. Ja już po uporczywym swędzeniu jajec wiedziałem o co może biegać, choć wierzyć mnie się nie chciało, że Panna Lala po tak spektakularnej porażce i upokorzeniu jaką doznała w prokuraturze i na policji w Rybniku jednak zdecyduje się na kolejne wycieczki w moim kierunku. Jak jednak usłyszałem Opole – to już wiedziałem.

A jednak.

Wiec wydzwaniam na policje jak pojebany, bo chce się umówić na rozmowę, żeby dowiedzieć się o co chodzi oraz mam nadzieje, poznać kto sprawę prowadzi i takie tam inne szczególiki będące nieistotne dla tekstu podobnie jak nieistotny jest dla stóptoiczysty fakt posiadania ukrytej grzybicy u pani do której wali swoją małą pokręconą przez wirus stóptoiczyzmu raczką.

Nieważne i wracając do clue, aczkolwiek, azaliż, albowiem chce policji przesłać sygnaturę sprawy z Rybnika (gdzie również byłem oskarżany przez Pannę Lalę o nękanie – sprawa została umorzona), kopie mojej skargi na działania policji i prokuratury tamtejszej jaką wysłałem do Komendy Wojewódzkiej w Katowicach i plik kompromitujących Pannę Lalę scrinów. Ale przede wszystkim chce im pokazać co wtedy Panna Lala naodpierdalała w Rybniku i jak to się skończyło.

No ni chuja.

Pisze smsy, dzwonię, nagrywam się – jak typowy szołapwski janusz zakochaniec, którym cudem uzyskał komórkę swojej ulubienicy.

No ni chuja.

No to pakuje mandżur i zapierdalam.

No zapierdalam aż mi się z pizdy kurzy i aż tak zapierdalam, że w końcu dojeżdżam do komendy.

Wchodzę, skromnie, delikatnie.. cicho jak dyskretny posałatkowy pierd puszczony podczas wesela przez wujka Staszka . Chce zostawić wiadomość, żeby oddzwonili…

I co się okazuje?

Panie wszyscy, ale to absolutnie wszyscy dzielnicowi są na kwarantannie. Niech pan przyjdzie najwcześniej za 10 dni – informuje mnie dyżurny.

No i kurwa teraz taka sytuacja.

Moi rodzice mieszkający pod adresem, który wskazała Panna Lala maja już swoje lata, w dodatku jedno z nich ma POHP. W mieszkaniu goszczą policjanta, który ze względu na koroniaka trafia jakiś czas później na kwarantannę.

Więc rekapituliując – wiem, że Panna Lala, bo tak deklarowała na swoich transmisjach, obwinia mnie o to, że jej się włamałem do mieszkania, że nagrała mnie kamerą w jej bloku, że zakładam podsłuchy i inwigiluję ją przy użyciu szpiegowskich pajonków, albo też o to, że psuje jej przesył transmisji i o 100 innych rzeczy, o których nawet mój chuj i jajca i dupa i jebany staw skokowy nie mają pojęcia.

Te oskarżenia jak dla mnie są ofkors oczywistym dowodem na jej chorobę psychiczną.

Nasz szpiegowski pajonk zainstalowany w mieszkaniu Słodkiej, uchwycił moment w którym wypatruje Henrego przez judasza. Autor fot. Szpiegowski pajonk

I teraz taka zaburzona Panna Lala uruchamia cały aparat, żeby mnie przesłuchać, co skutkuje tym, że w miejscu w którym nie mieszkam, a gdzie jest tylko na mnie kontakt pojawia się policjant, który może mieć koronawirusa, a gdzie mieszkają osoby najbardziej narażone na jego działanie.

Teraz ja sobie czekam z plikiem dokumentów na to aż dzielnicowy zejdzie z kwarantanny. Czekam, bo chce ten cały plik w dupe jebany, przesłać do jednostki prowadzącej sprawę. W pliku mam na Pannę Lalę kwestie z co najmniej 6 paragrafów z Kodeksu Karnego.

Mam swoje lata. Jestem człowiekiem o cierpliwości pajonka skakuna. Poczekam. Poinformuje też na blogu o co cho tym razem.

A przy okazji. Chciałem się jak najserdeczniej pożegnać. Było mi zajebiście na blogu, forum, ShowUp.tv i w ogóle. Serio smile

Fapencjusz mnie zastępuje a pewnie niedługo pojawi się ktoś nowy, być może mój serdeczny kolega, poprzez którego będę informował o tym co dzieje się w sprawie Słodkiej.

Pan z Wami, Nameste i darz bór.

Trzymajcie się

Wasz Henry.

PS. Nie palę ani Rothmansów ani….. w ogóle kurwa nie palę smile

1 komentarz do “Słodka. Kto sieje Koronawirusa, ten zbiera burzę

  1. dzień dobry. jestem ZbyszekCiechocinekSex, jestem serdecznym kolegą Henrego. poznaliśmy się kiedyś za studenta na IRC-u, ale nasza przyjaźń przetrwała i dalej jest kontynuowana na Omegle. Jestem wirtualnym plenipotontem jeżeli chodzi o sprawy prawne mojego serdecznego kolegi i mam od niego permit na przedstawianie jego aktualnej sytuacji prawnej – łącznie z ewentualną komunikacja grypserską jak i również liczne pozwolenia publikacyjne.
    Pozdławiam

    10

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.