LIPAPODOBA SIĘ (Transmitujący otrzymał w tej transmisji: +20 żetonów, napiwki: 1, liderem napiwków jest: Supler)
Loading...

Wyniki konkursu na Królową make up ShowUp.tv

Wyniki konkursu na Królową make up ShowUp.tv

 

ELO MORDY!!!! i Wy drogie Modelki z ShowUp.tv

Zaskakujące wyniki konkursu na królową mejkapu znanego i lubianego portalu o tematyce o lekkim zabarwieniu erotycznym, powszechnie znanego jako ShowUp

 
No więc kilka słów o statystykach. Przede wszystkim po raz pierwszy obyło się bez walenia z multikont. Pojawiło się 46 komentarzy. Oddano 22 głosy. Oby ten pozytywny trend trwał dalej. Z drugiej strony może kapitan Sowa stracił trochę czujność, bo trochę pływał ostatnio…hue, hue.

No więc, że tak powiem….

MAMY AŻ TRZY LAUREATKI PIERWSZEGO MIEJSCA!!!!!

Są to PaulaLuxuryEroticShow, Kocurek272 i Slodkaa987

 
Można by powiedzieć, że Święta Trójca ShowUp.tv….hue, hue

Panie zdobyły po cztery głosy i do końca się ważyły losy wygranej.

W imieniu zarządu i rady nadzorczej BlogSU.pl oraz Pana Mietka, wiecznie najebanego konserwatora naszego wędrującego od Afganistanu do wolnego od podatków stanu Delaware w USA serwera, serdecznie gratulujemy.

Panie mają licznych i oddanych fanów.

Drugie miejsce zajęła Taktowna, którą można śmiało nazwać mistrzynią makijażu scenicznego lub cosplay-owego. Brawo Taktowna.

I mamy aż osiem miejsc trzecich, czyli Modelki, które zdobyły po jednym głosie…achtung… wymieniam. PikantnaPapryczka_, Szalona19latt, mlodasuczka18, Szefowa, BaabyBlack, xnxxx, IceHeart oraz Kasia_UK. Oczywiście również gratulujemy i składamy uszanowanie licznym zdobywczyniom. Najserdeczniej jednak gratuluje sobie, bo mi kurwa nie ma kto, więc muszę tak.

I teraz płynnie i niezauważenie jak rybka Kandyra wpływająca komuś w kutasa w Amazonii, przechodzimy do działu nagrody dla głosujących. Których było 22. Choć udzielało się więcej osób, tylko nie głosowały. Szkoda.

I teraz pierwsze miejsce, historyczne można powiedzieć zdobywa ..HardRockCaffe666!!!!!, za elaborat o makijażu i swojej ulubienicy…. Hard przyda Ci się bo podobno nabroiłeś ostatnio u Pauli, a wiadomo jak na ShowUp.tv najlepiej przepraszać Modelki. Do Harda wędruje 500 żetonów. Gratulacje.

Drugie miejsce i 200 żetonów otrzymuje Sing-Sing. Jak zwykle przemyślany tekst o słusznym rozmiarze.

Za podobne walory artystyczne w swojej twórczości o sto żetonów ubogaci się konto użytkownika Stefano.

Po 100 żetonów trafi na rachunki Antoni.Czekailo za pomysłową twórczość rymowaną nieco dłuższą i Bohatera za twórczość rymowaną krótszą, ale treściwą jak cheesburger z serem i bekonem.

Kolejny konkurs dobiegł więc końca i teraz czas na kilka kolejnych wpisów i wenę do ogłoszenia następnego.

Także trzymajcie się i serdecznie pozdrawiam.

Paaaa….

14 komentarzy do “Wyniki konkursu na Królową make up ShowUp.tv

 1. Gratulacje dla Królowych make-up i wszystkich wyróżnionych dziewczyn !!!

  bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo

  Wygrani nominujący mogą odebrać nagrody w terminie do 31 grudnia, wysyłając e-mail (z adresu rejestracji) na [email protected] z linkiem do profilu na który mamy przelać żetony. Jeśli wasze konta zostały już powiązane z Forum SU, to możecie wysyłać również PW na https://showsu.pl/memberlist.php?mode=viewprofile&u=6835 , ewentualnie wiadomości na wykopie – https://www.wykop.pl/ludzie/BlogSU/

  Proszę również wpisać się pod tymi wynikami. Mile widziane zalajkowanie naszego Facebooka smile

  Zachęcam jeszcze do zapoznania się z wygranymi komentarzami i nie tylko: Królowa make-up z ShowUp.tv !!!! – KONKURS

  3
 2. Po pierwsze jestem w szoku że Paulina w końcu została tu doceniona. Lepiej późno niż wcale. Gratulacje dla reszty laseczek. Odnośnie wygranej to serdecznie dziękuję za wyróżnienie i docenienie mojej twórczości artystyczne. Jak już tu wspomniałeś właśnie przeżywam trudny okres w moim pobycie na SU wiec każdy żeton jest na wagę złota( hue,hue). Aha jeszcze gratki dla reszty nagrodzonych i dla wszystkich biorących udział w tym konkursie. Dzięki za głosy oddane na też moja ulubienicę czyli PaulaLuxuryErotikShow.
  Z okazji Bożego Narodzenia, składam WAM WSZYSTKIM serdeczne życzenia. Niech te święta miłe będą i radosne z dźwiękiem śpiewu i kolędą. Z wigilią tuż po zmroku i w radosnym Nowym Roku.
  Pozdrawiam hard smile

  4
 3. Elo, wygrała dziewczyna, która zna się na makijażu dlatego wielkie gratulacje. Szkoda,że na moją faworytkę tak mało głosów było negative ale za to wygrała w innym konkursie yes Gratulacje dla pozostałych modelek, które zostały wymienione i dla osób, które brały udział i wygrały także trochę żetonów smile Pozdrawiam ekipę prowadzącą Blog SU i Forum ShowUp oraz zwykłych userów 😉 Życzę dalszych sukcesów niech Blog rozwija się prężnie i niech zaskakuje nas jak do tej pory dance Wesołych, zdrowych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku, pozdrawiam.

  2
 4. Wyniki tego konkursu są dla mnie bardzo zaskakujące. Według mnie akurat Słodka nie należy do mistrzyń makijażu.
  Niestety ale bardzo dużo osób głosuje na swoją ulubienicę bez względu na to czego dotyczy konkurs i później takie są tego efekty.
  Gratuluję tym, które wygrały w głosowaniu, choć należałoby zmienić zasady tego głosowania tak, żeby nie można było wygrać zaledwie 4 głosami.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.