LIPAPODOBA SIĘ (Transmitujący otrzymał w tej transmisji: +300 żetonów, napiwki: 15, liderem napiwków jest: Supler)
Loading...

WIELKA DEBATA PRZEDWYBORCZA NA ŁAMACH BLOGSU.ORG!!!!

WIELKA DEBATA PRZEDWYBORCZA NA ŁAMACH BLOGSU.ORG!!!!

Drodzy czytelnicy.. wybory, wybory… wybory. Wszystkim udzieliła się ta gorączka jak przy EBOLI. Dlatego też, na łamach blogsu.org postanowiliśmy przedstawić zapis debaty jaka odbyła się pomiędzy czołowymi partiami z showup.tv. Na niej przedstawiciele tych formacji przedstawią swój punkt widzenia co do najważniejszych kwestii gospodarczo-społecznych.

 

W debacie udział wezmą w kolejności alfabetycznej.

CichodajkaPL z partii „Koalicja Stop z Podwórkowymi Kółkami Różańcowymi”.

JonSnow z partii „Komitet na Rzecz Ochrony Godności Ministrantów”

KoKo21 z „Partia Kobiet Posiadaczek Grubych Kotów”

Ruger44 z „Partia Trolli”

Na debatę nie przybył hardRockCaffe696 z Partia Działkowców i Posiadaczy Oczojebnych Butów”, ale jest usprawiedliwiony.
 

Zapraszam zatem do dyskusji, moderatorem jestem ja – redaktor HenryChinaski.

I takie pierwsze pytanie. W dobie panowania koronawirusa zacznijmy od….

Ruger44: Zaraz, zaraz zaraz…Witam Panie, witam Panów i jebać Harda!

HenryChinaski. Panie prezesie, bez takich, ja wiem, że w programie Państwa partii jest tylko jeden punkt – “Jebać Harda”? Ale trochę kultury, a tak btw Czy to cały Państwa program?

Ruger44: Tak, jebać Harda! To nasz priorytet!

HenryChinaski: Ale opozycja wspomina, że ten program to tylko pretekst który ma zjednać Wam wyborców, że macie prawdziwy plan na przejęcie całkowitej władzy w kraju który ujawnicie dopiero po wyborach, gdy będziecie mieli dominującą większość

Ruger44: Jebać Harda!

HenryChinaski: No cóż chyba się nie dowiemy tego… To może zacznijmy od najważniejszego dla Wyborców pytania… Pytania o zdrowie i higienę…. Czy jajca golić na glancpetarde czy raczej nie, a na przykład 3 mm zarost… A może coś innego?

CichodajkaPL: Jak już się wszy zalęgną polecam na zero. Kolega kolegi tak mówił. Poza tym.. podobno język lepiej sunie.

JonSnow: Jajca golimy na zero żeby wirus nie miał się gdzie schować

KoKo21: Witam serdecznie szanowne zgromadzenie i pana redaktora! Odpowiadając na jakże ważne pytanie oczywiście jajca opierdalamy na łyso, idzie lato więc trzeba się pozbyć zimowego futra, poza tym nie ma to jak czochranie łysych jajeców, a i penes wydaje się większy więc same plusy ! Ja, jako przedstawicielka Partii Kobiet Posiadającej Grube Koty i naczelna ornitolożka showupa zalecam golenie jajców na łyso.

Ruger44: Jebać zdrowie i higienę… i Harda!

HenryChinaski: Wspaniałe odpowiedzi. Teraz równie ważne pytanie.. budżet.. ile piniendzy powinien przeznaczać miesięcznie widz showup na modelki bądź modeli tzn. na ich transmisje grupowe lub privaty? Pierwsza pani Koko21.

KoKo21: Odpowiadając na drugie jakże ważne pytanie odpowiedź będzie prosta- jak najwięcej ! W dobie kryzysu należy wspierać polską gospodarkę i polskie e-kur.. znaczy modelki no bo gdzie później spuścicie z jajców jak pójdziemy w pizdu z torbami?

Ruger44: Jebać budżet tak jak jebiemy Harda!

CichodajkaPL: Jak najwięcej! Całą wypłatę i zaskórniaki żony. Och, wait.. lonely people from the basement.

JonSnow: Niestety czeka nas zapaść gospodarcza więc na priv i grupowe wchodzimy “na bolka” czyli sępimy albo bierzemy z odroczonym terminem płatności

HenryChinaski: Cudownie… kolejny temat..Pomoc społeczna… Ile piniendzy należy przeznaczyć na fundusz wspierający gerontofilów w obecnej sytuacji pandemii? Zaczynamy od pani CichodajkiPL a dalej to już kto pierwszy..

CichodajkaPL: Panie redaktorze, z racji, że bieda w kraju.. paczki żywnościowe muszę odebrać. To o czym my rozmawialiśmy?

Ruger44: Zero kasy dla Harda, niech się jebie!

JonSnow: Gerontofilów zapraszamy do DPSów wstęp za free i jeszcze mogą zarobić parę złotych

KoKo21: O kurwa, redaktorku, aż musiałam sprawdzić w google co to te gerontofile, a idź Pan w pizdu z tym.

HenryChinaski: Przemysł grubasowy…Jak walczyć z postępującą lustrzycą, tak aby tłuściochy stały się znów produktywnymi widzami showup.tv? Pierwszy Pan JonSnow.

JonSnow: Tu nie ma z czym walczyć , jak wiadomo na SU jak ktoś nie ma brzucha to nie rucha.

Ruger44: Jebać grubasów tak samo jak jebiemy Harda!

KoKo21: Proszę nie obrażać grubasów w tym mojego kota!

CichodajkaPL: Bebzony są modne w 2020 roku. Bez brzucha się słabo rucha. Tłuścioszki mają większe szanse na zaliczenie mode… występu z modelkami. Otwieram zapisy, więc proszę się nie pchać i ustawić w kolejce.

HenryChinaski: Przemysł stópoiczystów… Co zrobić z tymi skurwysynami? Ehh… zdenerwowałem się, bo sam mam stopy hobbita. Pan Ruger wyrywny, to zaczniemy od niego.

Ruger44: Wszystkich stópoiczystów jebać! Tak jak jebiemy Harda!

CichodajkaPL: Przestałam golić nogi, używać tarki do stóp i czyścić paznokcie. Koniec z privami stópkowymi. Podobno można się zarazić przez sprzedawanie obrazu nagiego ciała. Więc Panowie.. pilnujcie się – już ostatnio kicia jakaśtam się hivem zaraziła. Podobno, ostatnio temat pierwszych stron gazet showupowych.

KoKo21: Panie redaktorze, nie jest pan sam. Jak mnie zawsze pytają za ile pokaże stopy to im odpowiadam, że wpierdoliłam się na minę i straciłam stopy na wojnie.

JonSnow: Stópkowiczów wysłać na wieś do ugniatania kapusty

HenryChinaski: Teraz leśnictwo… A jak las to grzyby… A więc pytanie: jak najłatwiej zwalczyć drożdżaki, pleśniaki oraz geotrichum narządów płciowych… W mojej rodzinnej wiosce była jedna metoda – zawsze skuteczna… wrząca smoła.

CichodajkaPL: Puder, dużo pudru. Jak za bardzo widać.. to za chwilę samo odpadnie.

Ruger44: Z lasami kojarzą mi się leśne ssaki a z nimi wiadomo – jebanie. A z jebaniem wiadomo – jebać Harda!

KoKo21: Poważny temat. Pan redaktor mówi, że wrząca smoła pomaga, a weź teraz i kurwa zdobądź tą wrzącą smołę, ciężkie pytanie niech pomyślę jeszcze. Tu mi ze sztabu podpowiadają, ze ponoć najlepiej iść do apteki po maść na grzyba.

JonSnow: Nie zwalczać! Zbierać! Będą do bigosu, bigos wszystko przyjmie.

HenryChinaski: Teraz sport… A jak sport to wiadomo – głównie jebanie. Osobiście przekonałem się co to znaczy jebańsko w maseczce, kończy się to jednoczesnym zawałem, udarem oraz zesraniem się. Jak chcecie Państwo rozwiązać ten problem?

CichodajkaPL z partii „Koalicja Stop z Podwórkowymi Kółkami Różańcowymi”
CichodajkaPL z partii „Koalicja Stop z Podwórkowymi Kółkami Różańcowymi”

CichodajkaPL: Panie redaktorze Henry, Pan to akurat nie masz za dużo do pogadania.. i redaktorowi o tej maseczce też chyba kolega kolegi naopowiadał?

HenryChinaski: ekhm… ekhmm.. Pan Ruger?

Ruger44: Jebać Harda! Z maską i bez!

KoKo21: Eh kurwa, pnie redaktorze, ja już nie pamiętam co to jebanie. Ile ja bym dała za jebanie teraz choćby w masce nawet. To teraz tak łopatologicznie, jebanie w terenie wiadomo w masce, najwyżej się posrają ale nie będzie mandatu i będzie więcej mamony do rozjebania na showupie. Chociaż nie ! Nie jebać się, walić penesa na showupie i wspierać polską gospodarkę i e-kur.. modelki znaczy się.

JonSnow: Do czasu trwania pandemii jebiemy się tylko na pieska żeby nie stykać się twarzami

HenryChinaski: Wracamy do spraw bieżących… Jak wiadomo od stuleci, koronawirusa roznoszą bociany… co zrobić z bocianami?

KoKo21: Proszę zostawić bocianki w spokoju i dać im żyć.

Ruger44: Jebać bociany tak jak jebiemy Harda!

JonSnow: Bocian świetnie nadaje się na rosół , najstarsze księgo kucharskie powiadają że to świetny lek na potencje.

CichodajkaPL: Bociany na wybory.

HenryChinaski: Dziękuję bardzo…Budowlanka… Czy popieracie koncepcję, że tylko budowa profesjonalnych burdeli-molochów z piniendzy państwowych może uratować ten sektor? A może coś innego? Pani Koko21 ?

KoKo21: Nie popieram absolutnie. Na przykładzie naszego forumowego kolegi, nie będę zdradzać nicku ale domyślicie się, lepiej zapłacić młodej, chudej i bez cyca studentce która się dopiero wdraża w tę branżę niż iść do takiego burdelu i zapłacić jakiejś przechodzonej prostytucie, a wiadomo jakie to te prostytuty są w tych molochach.

JonSnow: Precz z korporacjami ! tylko małe rodzinne firmy , mieszkaniówki , leśne ssaki , … pełna wolność w samostanowieniu roksiar.

CichodajkaPL: Popieram, nawet wystartowałam na wójtową alfonsową burdelmamozę, czy tam innego sołtysa tego burdelu.

Ruger44: Jeehhhhbaaa aaarrrrrrdd…

HenryChinaski: WOŁAC POGOTOWIE, ALBO ŁOWCÓW SKÓR OD RAZU!!!!

(Tu musieliśmy przerwać wywiad gdyż niestety Pan Prezes Ruger zaczął pluć i bełkotać bez sensu, zażył jakieś pigułki ale nie pomogło – red.)

(Wciąż nie mogliśmy uwierzyć, że tak szanowana i wielka partia nie ma szczegółowego planu programowego ani planów na koalicję, dlatego postanowiliśmy wypytać szeregowego członka partii. Aby pomóc mu zapewnić anonimowość – będziemy używać przypadkowego imienia i nazwiska wygenerowanego przez losowy generator nazw. Witam Pana Posła zamiast rugera dalej odpowiadał będzie KutasWielgus – przyp red.)

KutasWielgus: Witam i od razu powiem, chciałbym co nieco powyjaśniać zanim przejdziemy do dalszej rundy w debacie. Pan redaktor zada te pytania z kartki..nawet nie proszę tylko naciskam…

HenryChinaski: Ok, ok zrobimy to ustępstwo…Panie Kutas, jak sytuacja przedstawia się z koalicją, nie biorą pewnie Państwo pod uwagę koalicji z największym adwersarzem, Hardem – może Koko? Może Absty? Programowo nie są chyba aż tak odległe

Kutas Wielgus: Panie Redaktorze, z całym szacunkiem ale Pana znajomość polityki ma braki warte nadrobienia – oczywiście, że koalicja z Partią Działkowców i Posiadaczy Oczojebnych Butów wchodzi w grę, mogę nawet Pana zapewnić, że prowadzimy już daleko idące rozmowy na rzecz podziału mandatów, ministerstw i stanowisk w spółkach rządowych po (niechybnej) wygranej naszych dwóch partii, walka i hasło “Jebać Harda” są tylko pozorami mającymi na celu saturyzowanie wyborców i podzielenie ich na dwa obozy. Nie trzy, nie cztery – obozy muszą być dwa, tylko wtedy większość głosów przypadnie naszym dwóm partiom a podział tortu po wyborach i tak będzie po równo, jak zawsze.

 

HenryChinaski: Sugeruje Pan Kutas, że nie ma żadnej walki na naszej scenie politycznej, że zakulisowo toczy się gra? Że żyjemy w jakimś cudacznym matrixie gdzie białe nie jest białe?

Kutas Wielgus: Oczywiście Panie Redaktorze, czy Pan urodził się wczoraj? Od 1989 nie zmieniło się prawie nic, z tą różnicą, że stanowiska obsadza nie jedna tylko cztery partie – rządzące zasadniczo według tego samego modelu: korpucja, kłamstwo i pycha – tylko one poprowadzą nas do celu!

HenryChinaski: Nie planują Państwo wprowadzać żadnych zmian? Co z budżetem, co z pomocą socjalną?

Kutas Wielgus: Zmiany oczywiście będą, damy ludziom jakiś zasiłeczek, jakieś programy pomocowe typu “Żeton500+” a po cichu wprowadzimy zwiększone opłaty dla modelek, one zwiększą ceny za privy, ludzie będą musieli więcej wydawać na privy więc kupią więcej wysokoopodatkowanego żetona… I koło się zamyka!

HenryChinaski: Wspaniały plan panie Kutas, ale wracamy do debaty.

HenryChinaski: Ile pieniędzy należy przeznaczyć na branżę realnego sexworkingu, która tak tragicznie odczuła skutki koronawirusa? Jak im pomóc, jakie programy należy wprowadzić?

CichodajkaPL: Już podaję numer konta.. sekundkę poproszę, za dużo cyferek i człowiekowi się w głowie pierdoli.

KoKo21: Panie redaktorze….Branża sexworkingu to potężny sektor polskiej gospodarki ! Sexworking to nie tylko kamerki ale i np. Panie do towarzystwa, salony masażu erotycznego itp. Jednak czy ta branża aż tak mocno ucierpiała? Trzeba by było wejść na rokse i popytać lokalne dziewczyny jak u nich z robotą. Bo z jednej strony dużo osób straciło pracę albo są na warunkowych urlopach, z drugiej strony ile można wytrzymać w domu z żonką która nie chce dawać dupska np. Dochodzi też czynnik stresu, a na stres najlepsze jest upuszczenie z jajec, najlepiej wkładając penesa w jakaś nową, chętną cipkę.
Podsumowując, myślę, że wiele Panów za ,ostatni’ przysłowiowy grosz wolałoby iść na prostytuty lub zwalić konia na showupie niż kupić żonce z którą siedzą od miesiąca w domu i dostają kurwicy nowe kwiaty czy torebkę. Także myślę, że branża sexworkingu ma się całkiem ok.

JonSnow: Nasza partia ma jedno stanowisko. Pomagamy tylko tym mającym zwierzęta domowe , 100zł na Kota i 200 zł na psa bo wiadomo że więcej wpierdala.

Kutas Wielgus: Modelki z branży sexworkingu muszą w końcu przestawić się na bezpieczniejszą formę zarobkowania jaką jest erotic adult artistic performing no i oczywiście zacząć opłacać w końcu podatek żetonowy! Nie można całe życie być w szarej strefie a gdy trafia się kryzys – prosić o pomoc państwo, o nie, nie! Trzeba nauczyć się radzić sobie samemu i oprzeć swój zrównoważony budżet domowy ściśle o portfele Januszy!

HenryChinaski: Kolejna branża. Bezpieczeństwo wewnętrzne..Sektor stalkierski. Ile piniendzy należy przeznaczyć na fundację wspierającą ten sektor gospodarczy na zakup czarnych vanów, sprzętu podsłuchowego, aplikacji śledzących. Jak można jeszcze pomóc stalkierom?

JonSnow: Z pieniędzmi może być krucho ale mogą liczyć na wsparcie służb. ABW będzie przekazywało bilingi, skarbówka przekaże rozliczenia podatkowe do 5 lat wstecz a straż pożarna podstawi drabinę pod okno we wskazanym miejscu

KoKo21: Stalkerów zutylizować, czarne vany sprzedać.

CichodajkaPL: Panie redaktorze, to muszę zapytać Krzysia, mojego stalkiero numers jedenos. Ten to ma foldery dziewczyn ze zdjęciami i nagraniami.. może coś w tą stronę?

Kutas Wielgus: Odpowiem nie na temat… bo muszę to zrzucić z serca.. chodzi o dobro Januszy…Jesteśmy świadomi, że portfele Januszy to nie jest studnia bez dna i żeby zachęcić ich do sięgania bliżej dna – musimy dać im nie tylko kij ale też marchewkę. Dlatego partia będzie pomagać w zakupie sprzętu niezbędnego do obsługi Szołapa w realu. Wszystko co potrzebuje Janusz to złożyć odpowiedni wniosek do odpowiedniego urzędu na odpowiednim formularzu w odpowiednim okienku o odpowiedniej godzinie i u odpowiedniego urzędnika a w odpowiednim czasie otrzyma odpowiedź. Odpowiednią.

 

HenryChinaski: Hmmmm… Panie Kutas.. doceniamy, ale do rzeczy.. a zresztą chuj..lecimy dalej..Najważniejszy przemysł. Przemysł Pinokiowy… pytanie sprawdzające wiedzę.. ile drewnianych kutasów da się wyrzeźbić i utoczyć z jednego średniego pinokia?

CichodajkaPL: W modzie drewniane kutasy.. lustshop się w tym specjalizuje, więc tam odsyłam! Pinokia jeszcze nie mają, ale polecam inne!

Kutas Wielgus: Jebać Pinokia, tak jak jebiemy Harda!

JonSnow: Jak się postaramy to bez kozery powiem 6 i korek analny … 1 nos , 4 z kończyn 1 duży z tułowia , a szyja z głową jako korek analny

KoKo21: Panie redaktorze, aż mi się przypomniał taki żarcik.
Kiedy Pinokio dowiedział się, że jest z drewna?
Jak zaczął walić konia i się zapalił. Hehe.

HenryChinaski: Dziękujemy za te odpowiedzi Wracamy do szołapa.. w jaki sposób … najlepszy sposób należy wydobywać od modelek telefony, kontakty i doprowadzać do spotkania ruchaniowego?

JonSnow: Najlepiej jest udawać zaginionego w dzieciństwie brata bliźniaka o którym nawet nie miała pojęcia

KoKo21 z „Partia Kobiet Posiadaczek Grubych Kotów”
KoKo21 z „Partia Kobiet Posiadaczek Grubych Kotów”

KoKo21: Jak to mawiał nasz showupowy kolega samotnyadam ze Szczecina, PŁACIĆ!

KutasWielgus: Przepraszam, nie mam głowy, cucę prezesa Rugera.

CichodajkaPL: Wracając do szołapa, niektórzy tu odchodzą z szołapa i się żegnają. Nie polecam spotkań ruchaniowych, bo jak wspomniałam wyżej.. można dostać w prezencie hiva, podobno w małym prezentowym pudełeczku.

HenryChinaski: I na koniec pytanie osobiste… największe marzenie moich gości

CichodajkaPL. Ja to bym chciała mieć własnego minionka.

Kutas Wielgus: Marzę o tym, żeby Pan Prezes w końcu przestał brać te pigułki na impotencję bo szkodzą mu na głowę.

JonSnow: Żeby Spajk zrobił jeszcze transmisję z Paulą.

KoKo21: Obecnie to chyba żeby już ten koronawirus poszedł w pizdu i świat wrócił do normalności. Więcej póki co do szczęścia nie byłoby mi potrzebne. A i żeby mój kot więcej jadł bo jest bardzo wybredny, on nie jest gruby tylko puchaty, naprawdę mało je.

I to by było wszystko, bardz…. STOP, STOP! JESZCZE CHWILA BO WIDZĘ PRZEDZIERAJĄCEGO SIĘ DO NAS PRZEDSTAWICIELA PARTII DZIAŁKOWCÓW I POSIADACZY OCZOJEBNYCH BUTÓW CZYLI PANA hardrockcaffe696!!!!

hardrockcaffe696: Panie redaktorze, szanowni Państwo..przepraszam za spóxnienie, jakieś skurwysyny mi popsuły wydech w Golfie… padło tu wiele przykrych i bolesnych słów, pod adresem moim a więc i mojej partii Działkowców i Posiadaczy Oczojebny Butów. Więc ja przedstawie stanowisko jakie na szybko udało mi się napisać. Można?

HenryChinaski: ależ proszę…

hardrockcaffe696: To zaczynam. Statement mój i mojej partii.

Widzę panie trollu Rugerze….. Taa jebać Hadra slogan już strasznie obcykany i wyświechtany jak Twoje stare gacie. Do kogo ty sapiesz nędzny troluu do człowieka orkiestry,renesansu ty padalcu idź lepiej sklejać te swoje wyimaginowane Black Huuułłkii niż mi to podskakiwać.
Takich pryszczatych adonisków z dużymi kutasami którzy zapomnieli już do czego one tak a prawdę służą to ja mam na raz.
Patrz kim ty jesteś.
Fachowiec do wszystkiego i od niczego.
Znawca tematów wszelakich począwszy od krowich cycków a skoczywszy na ortografii i gramatyce( pan Miodek 2.0). Tylko tą cała wiedzę czerpiesz z netu a nie z głowy panie jaśnie oświecony Mędrcu Syjonu.
Ale takich kogucików bez jaj i piórek też tu potrzeba bo mam się z kogo pośmiać.
Panie Ruger, z P artii Trolli. Wystarczy kilka trafnych zdań a już beczysz jak małe dziecko któremu ktoś zabrał ulubioną zabawkę.
Z czym ty do mnie tu wyjeżdżasz ty marny karaczanie,ty szejku bez ropy, ty rekinie giełdowy bez akcji ty gnido dworska. Jakoś inni potrafią sie tu kulturalne zachowywać jak przestało na poważną debatę polityczna.
Tylko Ty nędzny panie Ruger pokazujesz brak kultury której to chyba uczyłeś się w chlewie. Myślisz że jesteś taki zabawny.
Jesteś równie żałosny jak Macierewicz i jego teorie spiskowe.
Nie bedę nawet tu wspominał o Twoim spaczonym guście politycznym i o negowania wszystkiego. Typowy Polak cebulak któremu wszystko nie pasi.
A tak na sam koniec … JEBAĆ HARDA ( he he he).

HenryChinaski: Było to stanowisko i komunikat Partii Działkowców i Posiadaczy Oczojebnych Butów.

Dziękujemy wszystkim za udział w debacie i Darz Bór

I JESZCZE KOMUNIKAT!!! NAJWAŻNIEJSZY.KTO WYGRAŁ DEBATĘ!!!!!!

MOIM ZADANIEM JA.

NAPISZ KTO WYGRAŁ DEBATĘ WEDŁUG TWOJEGO UZNANIA. WŚRÓD WSKAZUJĄCYCH ZWYCIĘZCĘ ZOSTANIE ROZLOSOWANA JEDNA NAGRODA ŻETONOWA W WYSOKOŚCI 500 ŻETONÓW!!!!

ODPOWIEDZI W KOMENTARZACH TYLKO BEZ OSZUSTW I KOMBINOWANIA TYPU MULTIKONA BO WYŁAPIEMY!!!

10 komentarzy do “WIELKA DEBATA PRZEDWYBORCZA NA ŁAMACH BLOGSU.ORG!!!!

 1. Debatę wygrał Spajki, został co prawda zatrzaśnięty w windzie przez nieznajomego w pomarańczowych kubotach, ale wyciekł jego program wyborczy i hasło

  Od Legnicy po Suwałki, naszym modem tylko Spajki”

  Program wyborczy

  – dupa dla Rugera
  – kot dla koko
  – 5000 żet dla Digi
  – dom dla Spokojnej
  – szacunek dla Harda
  – przepis na ramen dla wszystkich
  – pulitzer dla Heńka
  – ruskie dupy lux i koks dla tych którym obicałem

  7
 2. Po pierwsze co za pytania (cały Henry) mało powagi dużo jajec.
  Znowu jak to często bywa prowadzący przejął całe show.
  A co do liderów partyjnych to moim zdaniem najlepiej wypadła Koko21.
  Odpowiedzi na temat i całkiem zabawne.
  Drugie miejsce ex eaquo Jon i CichodajkaPl.
  I na samym końcu listy Nasz forumowy rodźyneczek rugerr44.
  No cóż widać że mu się nie chciało i poszedł na łatwiznę.
  Słabo rugerr44 myślałem że forumowego guru stać na więcej.
  Cały artykuł jak najbardziej na plussssss !!!!
  smile

  14
 3. Ja bardzo dziekuje wszystkim biorącym udział w debacie.
  Rozwiązanie konkursu .. wskaż zwycięzcę debaty planowane jest w coagu kilkunastu dni. Zwycięzca będzie jeden – zgarni 500 żetonów, a 500 żetonów, to było kiedys 50 grup u Lusesity smile
  rozwiazanie będzie filmowe – chodzi mi po głowie mysl jak to zorganizowac, ale zobaczymy.

  8
 4. Skoro już można wychodzić na ulicę to koniecznie musisz zmobilizować jakiegoś żula Andrzeja albo żulicę Grażynę smile

  A odpowiadając na pytanie: debatę wygrała moim zdaniem Koko21 – odpowiadała bardzo rzeczowo i na temat, ma doskonały program wyborczy i by była fajną prezydentkinią (Prezydentkówną? Prezydentową?) szołapa smile

  6
 5. Ruger44 – nie przygotował się do debaty, chyba za mało pudełka czytał, spodziewałem się po nim więcej.

  CichodajkaPL – nie znam

  KoKo21 – jej nie można powierzyć żadnej odpowiedzialnej funkcji bo potrafi spierdolić nawet tak prostą rzecz jaką jest testowanie showupa.

  Czyli wygrywa JonSnow

  3
 6. Dzien dobry.. kazdy wie, ze mam w dupie polityke i głosuje na abstyfuke vel CichodajkePL
  a dlaczego? Juz odpowiadam.. tylko muszę włączyc autocenzure.. Bo jak mnie ..cenzura, cenzura, cenzura, crnzura.. to aż mi…cenzura, cenzura, cenazura, cenzura.. a potem jak ..cenzura, cenzura, cenzura, cenzura, cenzura.. to az muszę przyznać, ze kurwa mac i ja pierdolę, a potem jak…cenzura,cenzura, cenzura, cenzura.. . i okazło sie że mogę

  Dziękuję bardzo. sądzę, że wyjaśniłem dokłądni dlaczego mój głos padł na Abstyfułakę

  i tym samym ogłszam ZAKOŃCZENIE GŁOSOWANIA.. wstaje, myje jajca, jem kaszankę i idę robić plenerowe losowanie

  3

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.