LIPAPODOBA SIĘ (Transmitujący otrzymał w tej transmisji 0 żetonów, Wszyscy walą na sępa xD)
Loading...

Henry ucieka emigruje poza wymiar sprawiedliwości Słodkiej987 vel slo987

Henry ucieka emigruje poza wymiar sprawiedliwości Słodkiej987 vel slo987. Wpis pożegnalny.

Wpis pożegnalny.

Stało się….

Znana i lubiana transmitująca Slodka987, dająca ostatnio publiczne pokazy jako slo987 zmusiła Waszego Henrego do emigracji z kraju.

To prawdopodobnie ostatni mój wpis na blogu. Jeżeli Bóg pozwoli a Jezu Chryste, król Polski, spojrzy przychylnym okiem, może uda mi się poprzez operę VPN nawiązać kontakt.

Kierunek Argentyna – przyjmowali nazistów, może przyjmą i Henrego. Ewentualnie Urugwaj – tam też maja liberalne podejście do poważnych przestępców.

Od razu zaznaczam, że Slodka987 znana ostatnio jako slo987 – mimo zapytania czy to ona – nie odniosła się do sprawy (dowód – PW na ShowUp.tv).

Słodka, najprawdopodobniej więc przystalkierzyła i wytropiła Hnerego na portalu randkowym. Żadna to sztuka, bowiem nie raz przyznawałem się tam do obecności tam, zwłaszcza po pijaku lub pod wpływem innych środków – np. proszku Dosia. I pewnie z 10 osób już mnie tam widziało…hehehe

Wstałem bowiem rano – pijany jak zwykle, otworzyłem portal randkowy (nie reklamuje nazwy), gdzie dokonywałem licznych podbojów i pomyślałem, że jednak wszedłem na Forum SU lub ShowUp.tv gdyż widzę nick Słodka987 i wiadomość

„Wiesz co Henry piszę tutaj. Radziłabym Ci już skasować te artykuły sprawa na policji jest więc w sumie za każdy dzień gdzie opublikowałeś te zdjęcia itd. na blogu będziesz mi płacić. Radzę Ci znaleźć dobrego adwokata. Pozdrawiam” (pisownia oryginalna).

Małom się nie zesrał, ale dałem radę, ale tam druga wiadomość.

„Nie to, że się przebudziłam jak chcesz mogę dać Ci zdjęcie które będzie zaświadczało o tym, że mam już Twoje dane personalne, których nie będę ujawniać dla dobra sprawy i że postępowanie wobec Ciebie jest prowadzone. Wycofaj się teraz póki co to tylko 3 miesiące więc aż tak dłużej kary nie będziesz miał za mój wizerunek i obrazę.” (pisownia oryginalna).

Wtedy zwieracze nie wytrzymały… na szczęście miałem puste kiszki, wiadomix, że pewne specyfiki skutecznie hamują łaknienie.

Poczułem się zagrożony, zalękniony, ścigany, przystalkierzony, wszędzie widziałem twarz Słodka987 vel slo987. To jednak nie był koniec koszmaru. Przyszła bowiem 3 wiadomość.

„Na tym swoim blogu to już nic nie napiszesz. Uwierz mi, że oni brali Twoje dane stąd pozdrawiam! Nie masz za grosz jednak rozumu. Teraz rób co chcesz”

Więc zrobiłem. Dokonałem ostatniego wpisu na blogu. Spakowałem skromny dobytek. Do Argentyny wizy nie trzeba. Po trzech miesiącach udam się do Argentyńskiego Urzędu Migracyjnego.

Żegnajcie Przyjaciele i Przyjaciółki.

Trzymajcie się.

NIE CHEM DO WIĘŹNIA!!!

Chlip, chlip

Paaaaaa

(do Argentyny najtaniej z londyńskiego Gatwick jedną ze spółek córek Norwegian Air lub linią Level).

Wasz Henry.

7 komentarzy do “Henry ucieka emigruje poza wymiar sprawiedliwości Słodkiej987 vel slo987

 1. Hahahah ale ten obrazek to mnie rozyebał laugh laugh crazy
  Leć na San Escobar, tam Cię nie znajdą
  ew. do Somalii albo jeszcze lepiej, na Madagaskar!
  widziałbym Cię jak transmitujesz na hamaczku pośród jakichś baobabów.
  Henry przyjacielu, niech Cię Pan Jezus chroni!
  ps. Słodka jesteś niemądra.

  3
 2. Henry stary byku!!!. Mam dla Ciebie trzy propozycje. Bliżej taniej i wygodniej.
  1. Zapuść dredy, wąsy ala Komorowski, brzuszek tez mile widziany i emigruj do UK. Ponoć są jeszcze miejsca dla Polaków na zmywaczki. Są też wolne wakaty w City (no może nie na dyrektora ale portier też dobry).
  2. Opcja tzw. wybuchowa. Idź do sadu z dwoma granatami w kieszeni jak Pawlak bo sprawiedliwość sprawiedliwością a racja musi i tak być po twoje stronie.
  3. Udawaj wariata z tym nie będziesz miał chyba zbytnich problemów. Może tak nasz cudowny wymiar sprawiedliwości potraktuje Cie dosyć łagodnie.
  Pozdrawiam wszystkich niepozdrowionych. blum

  4
 3. Jestem w szoku. To już nie są przelewki.
  Nie igraj z ogniem, bo się sparzysz. Albo rybki, albo akwarium. Nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka.

  A tak w ogóle to aby do wiosny! A kto z nami nie wypije – tego we dwa kije

  1

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.