LIPAPODOBA SIĘ (Transmitujący otrzymał w tej transmisji: +55 żetonów, napiwki: 4, liderem napiwków jest: Supler)
Loading...

#ToraChceRuchać

#ToraChceRuchać

Zwracamy się z apelem do Pauli, NajbrzydszejWeWsi, dotyczącym jej kota, którego ojcem chrzestnym jest Spikel20.

Paula – ulituj się. Zostaw Torze jajca.

Zapraszamy na filmik.

Do zobaczenia.

Wasz Henry.

16 komentarzy do “#ToraChceRuchać

 1. Nie znam się zbytnio na kastracji zwierząt i nie wiem czy to dobre jest dla zwierzaczków.Sam nam wykastrowanego psa ale już takiego go odebrałem ze schroniska.
  Jedyne co mogę to napisać że Spikel nie ładnie się zachowałeś tak bez zgody właścicielki udostępniać zdjęcia kotka.I tyle w tym pasjonującym temacie mam wam do powiedzenia.
  Pozdrawiam TORĘ !!!!!. smile

  3
 2. Chyba najkrótszy art. na blogu.
  Ale jakież to przemiłe zaskoczenie i zdziwienie mnie spotkało, usłyszeć tak nieoczekiwanie tę cudowną melodię jaka została użyta do filmiku.
  Nie wiem czy to Henry czy Spikel jest autorem tego pomysłu, ale jest to soundtrack z jednego z piękniejszych filmów jakie oglądałem.
  Także sentyment niedowyjebania.
  szanuję bardzo.

  https://www.youtube.com/watch?v=Jj5Xczethmw heart

  ps. trzymaj się Tora.
  kosmiczny temat z tym kotem jakby nie było… ;p

  2
 3. Tora, Tora, TORA! Moim zdaniem to trochę przegięcie wrzucać zdjęcie kota bez zgody właścicielki – nie boicie się pozwów w sprawie cywilnej i karnej o 10 000 zł za każdy dzień istnienia fotki w sieci? I pomyślcie trochę o tym biednym kocie – jednym głupim zdjęciem zniszczycie mu całe dorosłe życie, on teraz o tym nie myśli ale za X lat pójdzie do liceum, potem na studia i wszędzie tam będzie się za nim ciągnąć opinia kota który chodzi po portalach dla e-kurewek! Pomyślcie o tym, jakie to brzemie dla takiego młodego kota mieć tak zszarganą opinię u rówieśników i weźcie pod uwagę możliwość skasowania tego filmiku!!!

  laugh

  6
 4. Po prostu jako dobra opiekunka i matka chce zadbać o przyszłość i bezpieczeństwo kotki już za młodu. Przygotowuje ją do wejścia w swoją branże, a jak wiadomo : bezpłodna dziwka – bogata dziwka. Lanie do końca bez gumy kosztuje.
  Kocica, mrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr…

  3
 5. Widzę tu panowie że znaleźliście sobie kolejna dobra okazje do ataku na nią. Brak mi słów. … atak, hejt, atak i tak na zmianę. Nieładnie. Kolejny upust swojej frustracji i chuj wie już czego. Zero empatii i zrozumienia tylko szyderka i niekończące się dokuczanie. I teraz kochana Paulino uwierz mi na słowo, że w pełni choć ze smutkiem popieram twoje definitywne odejście z tego” bagna”. I wiedz że ja niczym ta już trochę stara, zeschła lipa będę tu przy Tobie do końca twoich dni!!!!!.
  Jestem zły i nikogo …. nie pozdrawiam.!!!!!!!
  punish

  2
 6. Po 1. Kot/ kotka który/a nie jest przeznaczona do hodowli, a został/a zakupiona w hodowli zarejestrowanej w federacji FIFe, WCF czy też TICA ( nie w pseudohodowli ) powinien/a zostać wykastrowany/ wysterylizowana do 8 miesiąca życia i dostarczyć papierek od weterynarza do hodowcy, w przeciwnym wypadku hodowca może zażądać wysokiej kary ( tu ustala hodowca wysokość kary o której jest informowany kupujący przy podpisywaniu umowy ).
  No chyba że kot pochodzi z pseudohodowli, to wtedy nie trzeba smile
  Po 2. Lepiej wykastrować/ wysterylizować kociaka ze względu na to ze w okresie osiągnięcia dojrzałości płciowej kocur/kotka zaczynają sikać po kątach, i się wydzierać , wołać płeć przeciwna wiadomo w jakim celu smile Poza tym nie rozmnażania kotkę należy wysterylizować aby uniknąć ropomacicza w przyszłości smile

  To tyle , dziękuje :p

  6

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.