LIPAPODOBA SIĘ (Transmitujący otrzymał w tej transmisji: +500 żetonów, napiwki: 25, liderem napiwków jest: Supler)
Loading...

Kurwy stalkierskie w natarciu!!!!!

Stalking na ShowUp.tv

Achtung, Achtung!!! Polskie Towarzystwo Alergologiczne ostrzega, że od jakiegoś czasu odnotowuje wzmożone pylenie Kozojebca Zwyczajnego (Kozojebius Ordinarius). Pyłki tej rośliny są katalizatorem występowania objawów stalkierstwa pospolitego zwanego również Dżumą Stalkiersko-Kurwiową.

Uważni czytelnicy blogsu.org, a jest ich co najmniej dwóch, czyli ja i admin, zauważą, że w ostatnim czasie zniknęło kilka wywiadów.. i nie chodzi mi tu o znany skądinąd wywiad o lekkim podłożu marketingowym, pewnej znanej firmy o amerykańskiej nazwie .. heh.. peace&love.

Powód usuwania wywiadów był zawsze ten sam.. – jakaś kurwa stalkierska zatruwała życie dziewczynie z ShowUp.tv

Pomijając kwestie alergiczne – czyli pylenie Kozojebca Zwyczajnego, który uruchamia gen stalkierstwa, osobiście widzę kilka powodów drastycznego natężenia stalkierstwa.

Po primo pierwsze, secundo, tertio – funkcjonowanie nieoficjalnego foro, gdzie sobie fruwa to i owo często. Zdjęcia, adresy, prywatne sprawy, namiary na fb, insta.

Moderacja na oficjalnym foro działa na zasadzie nurtu teologicznego zwanego Deizmem. Zgodnie z nim Bóg, podobnie jak moderator oficjalnego forum, nie ingeruje w stworzony przez siebie świat.

Po czinkłeczento, primo.. dziewczyny występujące coraz bardziej zwiększają zasięgi. Głównie chodzi o Instagram. Gdzie stalkierza niektórzy w opór.

Po trzecie quatro, ludzie coraz bardziej kurwieją umysłowo, ten stalkierczy kurwizm zatacza coraz szersze kręgi i dotyka coraz większej liczby osób.

Nie wiem skąd się bierze ten pierdolec, który zauważyłem ostatnio.

Czy mam jakąś radę dla dziewczyn?

Ni mom.

Po prostu stosujcie zawsze zasadę Bezpieczeństwa i Higieny Pracy (BHP). Jak to robić?

Kurwa nie wiem.. zapytajcie się najlepiej znajomego dilera, który handluje już wiele, wiele lat bez zatrzymania.

Nie macie znajomego dilera?

No to już na serio nie wiem. Nie łączcie prywatnego insta z szołapowym, mniej gadajcie, banujcie stalkierskie kurwy z głupimi tekstami na swoich transmisjach etcetera, et cetera, itp., itd.

Do widzenia

A faszystoskim stalkierskim kurwom mówimy nie,

i chuj im w dupe.

(ładnie, bo do rymu).

Pa.

2 komentarzy do “Kurwy stalkierskie w natarciu!!!!!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.