LIPAPODOBA SIĘ (Transmitujący otrzymał w tej transmisji: +140 żetonów, napiwki: 7, liderem napiwków jest: Supler)
Loading...

Suodkie covery – longplay pt „To jest kłamstwo”

Suodkie covery – longplay pt „To jest kłamstwo”

I doczekaliśmy się teledysku promującego płytę „To jest kłamstwo” wydawnictwa muzycznego „Nafurany Rumun”.

Z cyku „Suodkie covery” wydawca zaprezentuje nawet i 10 teledysków o zróżnicowanym klimacie muzycznym. Czeka nas moc atrakcji.

 
A w teledyskach… modelki z ShowUp.tv, oczywiście ja.., plenery, palmy, egzotyka, płonące misie koala i zarażone hivem maseczki antykoronowirusowe.

A to dopiero początek. Sam się boje pomyśleć, co będzie na końcu.

Wszystkie muzyczne produkcje są poświęcone naszej ulubionej transmitującej o wielu nickach – ogólnie znanej jako Suodka. To młoda, powabna dziewczyna, znana jako 10/10 o zjawiskowej urodzie i przenikliwym umyśle wybitnego stratega.

W teledyskach tych chcemy oddać tej znanej i ogólnie lubianej modelce z ShowUp.tv choć część szacunku i atencji, na jaki zasługuje, a jaki niekoniecznie otrzymuje podczas swoich transmisji oraz licznych wizyt na forum showsu.

Ale, ale.. wydawnictwo „Nafurany Rumun” zmaga się z licznymi, ale za to ogromnymi kosztami. Wszystkie donejty, które będą wspierać naszą produkcję proszę kierować na adres https://showup.tv/profile/HenryChinaski

Wpłaty proszę realizować najlepiej podczas transmisji ojca założyciela wydawnictwa – czyli mnie. Zostaną one przeznaczone na kręcenie kolejnych teledysków oraz wesprą fundację „Wesprzyj alkusa, narkusa i pojebusa”, która jak sama nazwa wskazuje wspiera ludzi uzależnionych od alkoholu i narkotyków a w dodatku mających poważne problemy natury psychicznej i emocjonalnej. Konkretnie wspiera ona jedna osobę. Każdy z donatorów, może liczyć na przesłana płytę w pliku z osobista dedykacją ode mnie, ale nie tylko.

Setki osób w tym momencie zadaje sobie pytanie… a kiedy ta transmisja, aby natychmiast wpłacić donejty w postaci żetonów.

Odpowiedź jest jedna i konkretna.
Nie wiem.

A teraz zapraszam serdecznie na promujący LP pt „To jest kłamstwo” teledysk o tym samym tytule.
Wasz Henry.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.